Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

и про пенсии :gigi:

Re: и про пенсии  :gigi:

вчера Рева на 112
нет стажа - гуляй вася, только после 65 - пособие
до минимального прожиточного (на сколько меньше не уточнил)
   
Re: и про пенсии  :gigi:

и вообще -пенсионная реформа в какой то мере кидалово
если раньше минимальный стаж был один и в него уверовали, так и планировали свою старость
а потом бах и изменили..
   
Re: и про пенсии  :gigi:
де Хто

переселенцам?можно подробнее,город?
Киев, область, получили как обычно в свой день, 10 и 11.
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Киев, область, получили как обычно в свой день, 10 и 11.
спасибо,у меня била 6,обичная,завтра будет у матери,узнаем.
   
Re: и про пенсии  :gigi:
v10

и вообще -пенсионная реформа в какой то мере кидалово
если раньше минимальный стаж был один и в него уверовали, так и планировали свою старость
а потом бах и изменили..
песионный возраст тоже позже изменят. других вариантов нет. так что можете сразу планировать и это. планировщики :facepalm:
   
Re: и про пенсии  :gigi:

песионный возраст тоже позже изменят. других вариантов нет. так что можете сразу планировать и это. планировщики :facepalm:

планувати в україні :facepalm:
   
Re: и про пенсии  :gigi:

планувати в україні :facepalm:

Хоч плануй, хоч не плануй...
Все одно отримаш
   
Re: и про пенсии  :gigi:
Ama

А еще Рева сказал что переселенцам пенсии пересчитивать не будут.Я уею.Правда потом добавил что проблему решат через два месяца.

у нашому будинку живе пенсіонерка - переселенка з Донецька, пенсія була 1579, додали 430, день виплати - 5 число, сьогодні мені розповіла
   
Re: и про пенсии  :gigi:
Ama

ще
було 3344, додали 2824, жінка пішла на пенсію у 90-х, інженер, проектувала шляхи, назву НДІ не пам'ятаю, вона тоді (у 90-х) отримувала дуже велику зп по-білому
   
Re: и про пенсии  :gigi:

планувати в україні :facepalm:

верно конечно..
и страна нестабильная, да и здоровье планировать в 53 с такой медициной и с моими финансами...
абсурд..
но по факту, если предствавить, что все зашибись
я насобирал минимальный стаж на минимальную пенсию, помахал просвещению рукой и на вольные хлеба
а мне вот такое ..?
это кидалово я считаю
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Рева: до 2016 року українці двічі сплачували гроші до Пенсійного фонду   :buba:


КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Українці до 2016 року двічі сплачували внески до Пенсійного фонду. Про це повідомив міністр соціальний політики Андрій Рева на брифінгу, передає кореспондент УНН.
"Доходи Пенсійного фонду в 2016 році становили 112 млрд гривень державного бюджету, а дотації державного бюджету на пенсійні виплати становили 145 млрд грн. Інакше кажучи, кожна друга гривня, яка йшла на пенсії нашим пенсіонерам, це були кошти Держбюджету. На практиці це означало, що кожна людина, яка чесно платила внески до Пенсійного фонду, робила це фактично двічі. Спочатку у вигляді соціального внеску, а другий раз, коли державний бюджет з її податку забирав частину... сплачених податків знову на програму пенсійних фондів" - сказав А.Рева.
За його словами, склалася ситуація, коли кожна людина платила "за себе і за того хлопця".
"А цей дивний хлопець - це той, хто працює в тіні", - додав він.
Як повідомляв УНН,  за словами А.Реви, на сьогодні з 26 млн громадян України працездатного віку Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) сплачують лише 12 млн.
Джерело: УНН

А працюючих пенсіонерів вони нахили сплачувати ТРИЧІ!
  :facepalm: 
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Асти, а отец в Донецке живет? А то тут вот такая инфа

Донбасс SOS
7 мин. ·
В правительстве предупредили о возможных проблемах с перерасчетом пенсий для переселенцев
С проведением перерасчета пенсий для переселенцев, возникнут проблемы, но они точно будут решены до конца текущего года. Об этом на брифинге заявил министр социальной политики Андрей Рева, передает УНН.
"У нас сегодня просто физической и технической возможности это сделать (провести перерасчет пенсий для людей, проживающих на неподконтрольной территории - ред.) нет. С теми людьми, которые переехали на подконтрольную территорию Украины точно будут проблемы, потому что для того, чтобы сделать перерасчет нужно материалы дела. Им пенсия выплачивается без материалов пенсионного дела, но это текущая пенсия. Сейчас у нас возникнет проблема с пересчетом, о котором мы сейчас будем думать, как эту проблему решить, но я могу гарантировать только одно, что мы вопрос для тех, кто переехал, решим ", - сказал А.Рева.
   
Нові пенсії

у сусідки була пенсія 2060 грн, прийшла смска, що додали 1100 з хвостиком,
вона задоволена, як слон  :)
   
Re: Нові пенсії

а у вас які новини про нові пенсії?
   
Re: Нові пенсії

Рада за сусідку. У мене була пенсія 1430 грн. добавили 70 грн. У мами 1600 добавили 131 грн. Ми вже сьогодні відчули покращення.
   
Re: Нові пенсії

Re: Нові пенсії

Рада за сусідку. У мене була пенсія 1430 грн. добавили 70 грн. У мами 1600 добавили 131 грн. Ми вже сьогодні відчули покращення.

Шось не дуже...
   
Re: Нові пенсії

у сусідки була пенсія 2060 грн, прийшла смска, що додали 1100 з хвостиком,
вона задоволена, як слон  :)

Є гілка... Навіщо ще відкривати?

Понти?   8-:
   
Re: Нові пенсії

Рада за сусідку. У мене була пенсія 1430 грн. добавили 70 грн. У мами 1600 добавили 131 грн. Ми вже сьогодні відчули покращення.

дивно, в фейсбуці пишуть, що на пенсію 1500-1600 грн додали кому 700, кому 800 грн.
я думала, це всім, у кого мала пенсія, підняли в півтора рази

Останнє редагування: 12 жовтня 2017 21:21:29 від Foxic
   
Re: Нові пенсії

у сусідки була пенсія 2060 грн, прийшла смска, що додали 1100 з хвостиком,
вона задоволена, як слон  :)

біля каси  укрсоцу слухав - як поміж собою пенсіонери раділи й ділилися планами,куди пустити "зайві" гроші  --- більшість планує купівлю нового телевізора в кредит
   
Re: и про пенсии  :gigi:
Ant

Була сьогодні в пенсійному фонді по своїм справам (настав час перерахунку).
Дуже багато незадоволених бабусь, чоловіків, яким добавили всього150-200 грн. Адже всі вони повірили про значний ріст пенсій (Гройсман приводив не дуже вдалі приклади).
 Питаю: а яка зарплатня у вас була. З"ясовується : продавець з мінімалкою, диспетчер, санітарка. Треба віддати належне працівникам пенсійного - роз"яснюють, розтлумачують.
І ще, перевіряйте оптимізацію. Тобто законом дозволено не враховувати "пагані місяці" не більше10 відсотків від стажу і не більше 60 місяців підряд. Але в програмі, яка розраховує пенсію закладено 10% і не менше. Тобто разом з "паганими місяцями" потрапляють і "гарні". Так у мене викинули 6 місяців, де коефіціент з.пл. є дуже "смачним". Коли я послалась на закон, то мені відповіли: Комп"ютер по-іншому не вміє.
   
Re: и про пенсии  :gigi:

З того що я знаю на сьогодні, два випадки.

1. На пенсію 1340 грн додали 1720 = 3060 (загальний стаж в людини 62 роки, 1933 р.н.), але людина ще працює, в свої 84 р., на 0,5 ставки. Ще, каже, обіцяли не знімати 15% з пенсії.

2. Людині 72 роки, 38 загального стажу перерахували "наукову" пенсію за загальним стажем+ щось там - була 3100, стала 2450... Але залишили 3100, бо зменьшувати не можна.

   
Re: и про пенсии  :gigi:

але людина ще працює, в свої 84 р., на 0,5 ставки. Ще, каже, обіцяли не знімати 15% з пенсії.

а що людина може робити в такому віці (84р) :S
   
Re: и про пенсии  :gigi:

а що людина може робити в такому віці (84р) :S

Може геронтофілія?
   
Re: и про пенсии  :gigi:

З того що я знаю на сьогодні, два випадки.

1. На пенсію 1340 грн додали 1720 = 3060 (загальний стаж в людини 62 роки, 1933 р.н.), але людина ще працює, в свої 84 р., на 0,5 ставки. Ще, каже, обіцяли не знімати 15% з пенсії.

2. Людині 72 роки, 38 загального стажу перерахували "наукову" пенсію за загальним стажем+ щось там - була 3100, стала 2450... Але залишили 3100, бо зменьшувати не можна.

добре, що не зменшують
   
Re: Нові пенсії
v10

біля каси  укрсоцу слухав - як поміж собою пенсіонери раділи й ділилися планами,куди пустити "зайві" гроші  --- більшість планує купівлю нового телевізора в кредит
ну и отлично. доллар подрастет! (tu)
   
Re: и про пенсии  :gigi:
LAR

Була сьогодні в пенсійному фонді по своїм справам (настав час перерахунку).
Дуже багато незадоволених бабусь, чоловіків, яким добавили всього150-200 грн. Адже всі вони повірили про значний ріст пенсій (Гройсман приводив не дуже вдалі приклади).
 Питаю: а яка зарплатня у вас була. З"ясовується : продавець з мінімалкою, диспетчер, санітарка. Треба віддати належне працівникам пенсійного - роз"яснюють, розтлумачують.
І ще, перевіряйте оптимізацію. Тобто законом дозволено не враховувати "пагані місяці" [b]не більше[/b]10 відсотків від стажу і не більше 60 місяців підряд. Але в програмі, яка розраховує пенсію закладено 10% і не менше. Тобто разом з "паганими місяцями" потрапляють і "гарні". Так у мене викинули 6 місяців, де коефіціент з.пл. є дуже "смачним". Коли я послалась на закон, то мені відповіли: Комп"ютер по-іншому не вміє.

А разве такой закон ещё действует?
   
Re: и про пенсии  :gigi:

а що людина може робити в такому віці (84р) :S

Наприклад, спеціаліст з архівної справи. Може працювати з двох причин А) молодь, що здатна зробити її роботу, не піде на 1800 грн/міс. Б) Молодь, що згодна на мінімалку, в принципі не розуміє ту роботу і жодного побажання шефа виконати не може... Молодь звикла до компів і в принципі не здатна переглядати, наприклад 200 годин поспіль документи паперові, щоб знайти 2 сторінки. 
   
Re: Нові пенсії

ну и отлично. доллар подрастет! (tu)

х.з.якщо влада\уряд допустить падіння гривні  --- то хіба це реформа?
просто друкувння фантиків
   
Re: Нові пенсії

х.з.якщо влада\уряд допустить падіння гривні  --- то хіба це реформа?
просто друкувння фантиків

це не друкування
беруть в борг в мвф, якщо мвф дає значить менш більш вірна реформа
   
Re: Нові пенсії

х.з.якщо влада\уряд допустить падіння гривні  --- то хіба це реформа?
просто друкувння фантиків

1. Зниження курсу гривні запрограмовано базовою ставкою НБУ.

2. Жодного відношення до реформ ні курс, ні рівень споживання населення/пенсіонерів - не має.

3. Звичайно, очикується, що рівень споживання збільшится ВНАСЛІДОК реформ.

То треба їх провести, потім зачекати років 20... Що таке "наслідки", сподіваюсь,  не треба пояснювать. 
   
Re: и про пенсии  :gigi:

ну и отлично. доллар подрастет!

Влада существенно урежет пенсам субсидии и они не побегут хапать телевизоры.)
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Влада существенно урежет пенсам субсидии и они не побегут хапать телевизоры.)

Нууууу...субсидії це тим, у кого надлишки житлової площі....
   
Re: и про пенсии  :gigi:
v10

Влада существенно урежет пенсам субсидии и они не побегут хапать телевизоры.)
субсидии урежут только со следующего сезона. так что успеют нахапать. и даже частично погасить, а может и полностью.
пенсы ж у нас без зомбоящика жить не могут. там им расскажут как они плохо живут :gigi:
   
Re: и про пенсии  :gigi:

це не друкування

а звідки тоді інфляція 16%( реально -більше) :S
   
Re: и про пенсии  :gigi:
v10

а звідки тоді інфляція 16%( реально -більше) :S
нацики дали такую цифирь
   
Re: и про пенсии  :gigi:

а звідки тоді інфляція 16%( реально -більше) :S

це не друкування, мвф не разрішае друкувати фантіки
це кредити мвф
   
Re: и про пенсии  :gigi:

а звідки тоді інфляція 16%( реально -більше) :S

А яку ви хочете інфляцію, якщо банки платять 18-20% по депозитах???  ;o

Хочеться годувати рантьє???
   
Re: и про пенсии  :gigi:

а що людина може робити в такому віці (84р) :S
ничего, это глубокая старость. из такого человека работник 0
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Влада существенно урежет пенсам субсидии и они не побегут хапать телевизоры.)

якраз  побегут... а ось платити більше за ком.послуги ---нафіга,якщо за несплату нічого не буде?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія