Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: швейка.

Re: ФЗВ: швейка.

за углом стояла швейка

а за нею дуйчик

гонта на них подрочив

і зітер свій хуйчик.
:lol:

ліна Костенко
   
Re: ФЗВ: швейка.

піся празників не закінчиться
Я все зрозумів окрім одного- - чия піся? 
   
Re: ФЗВ: швейка.

Я все зрозумів окрім одного- - чия піся? 
:gigi: пісіна.
   
Re: ФЗВ: швейка.

бестижа каровка хоче дуйчик :facepalm:
   
Re: ФЗВ: швейка.

я зовсім не здивуюсь, якщо незабаром ми будемо читати нову гілку від пані Коровки - ФЗВ Як поміняти поршневі кільця у двигуні Москвич-412..... :laugh:
   
Re: ФЗВ: швейка.

бестижа каровка хоче дуйчик :facepalm:
:gigi: бестижий гонта хоче крокі.
   
Re: ФЗВ: швейка.

:gigi: бестижий гонта хоче крокі.
от вернецця крокі і ми візьмемось за твоє ачькомалачько
   
Re: ФЗВ: швейка.

я зовсім не здивуюсь, якщо незабаром ми будемо читати нову гілку від пані Коровки - ФЗВ Як поміняти поршневі кільця у двигуні Москвич-412..... :laugh:
:gigi: не. москвичя нема. А дурить народ не хо.

Максимум, шо ше можу запитать - як відремонтувать стрижечну машинку - там кріплення для акумуляторів шось не фуричить і зарядку акуми не беруть, бо не рідна вже зарядка.   
   
Re: ФЗВ: швейка.

от вернецця крокі і ми візьмемось за твоє ачькомалачько
Та ніфіга він не вернецця.  :gigi:
   
Re: ФЗВ: швейка.

Та ніфіга він не вернецця.  :gigi:
вернецця
   
Re: ФЗВ: швейка.

Ось тоби наводка. Только проси шоб дядьку справного прислали, а не шось такэ доходящэ.

https://remontpozayavke.uaprom.net/p214747945-remont-shvejnyh-mashin.html
   
Re: ФЗВ: швейка.

вернецця
не вернецця!
   
Re: ФЗВ: швейка.

Re: ФЗВ: швейка.

не вернецця!
вернецця!
і твоє малачько буде червоне :lol:
   
Re: ФЗВ: швейка.

Та то объява одинаковая для всех мабуть.   ;)  А может нарид измельчал - нет рукодельниц, от и мужиков трудяг не стало.
:gigi: понімаш, я під валшебний пєндаль і сама б машинку поремонтувала. Але ще того пєндаля поки що не знайшла. Передивилася із того, що підверталося - є тільки з чого той механізм складається, а от що робити з тим, що рукоятка ширини шага прокручується - ніде не знайду, як це поремонтувати.

Люблю сама копацця в машинці. Я за ці 32 роки, що вона у мене, тільки педальку здавала в ремонт - згоріла, чи шо там з нею було - просто машинка не робила, ле ремонтував швейний майстер тільки саму педальку. Я тепер його не знайду того майстра - він був майстром-ремонтником швейних машин при училищі № 13 в Черкасах на Луначаркі - я йому туди носила всю машинку, а він взяв на ремонт тільки педальку.  :gigi:
   
Re: ФЗВ: швейка.

вернецця!
і твоє малачько буде червоне :lol:
не вернецця.  :beee:
   
Re: ФЗВ: швейка.

Ремонт швейных машин. Часть 2.

https://www.elremont.ru/shvein/sv_rem22.php
   
Re: ФЗВ: швейка.

;o нафіга мені купувати якусь іншу, якщо мене і ця влаштовує, тим більше, що вона окрім пошиву валянків, може і вишивати. А твоїх нових машинок на такі функції треба купувати кілька. я її ні на що не проміняю.

Ці машини вміли вишивати ще в 90х роках. У мене більше 30 років стажу шиття, і мучитися із оцею рухляддю - це мазохізм, коли можна шити на нормальній машинці і насолоджуватися життям.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Ці машини вміли вишивати ще в 90х роках. У мене більше 30 років стажу шиття, і мучитися із оцею рухляддю - це мазохізм, коли можна шити на нормальній машинці і насолоджуватися життям.
і ніфіга не рухлядь
то Подолка фігня
а Чайка - танк шо нада  :D
   
Re: ФЗВ: швейка.

і ніфіга не рухлядь
то Подолка фігня
а Чайка - танк шо нада  :D
:gigi: Шариш! У мене є і подолка ножна - на ній ще батько собі і матері валянки шив.  (tu)

Але є подолка і білошвейка - тільки тонкі тканинки типу ситцю бере і все, а на товстих як не ламаються, то пропуски робить - білошвейка є білошвейка.


А Чайка ця електрична настольна - дуже класна і компактна річ.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Ці машини вміли вишивати ще в 90х роках. У мене більше 30 років стажу шиття, і мучитися із оцею рухляддю - це мазохізм, коли можна шити на нормальній машинці і насолоджуватися життям.
яка рухлядь, якщо це електрична машинка? Майже те ж саме, що і промислова.
   
Re: ФЗВ: швейка.

:gigi: Шариш! У мене є і подолка ножна - на ній ще батько собі і матері валянки шив.  (tu)

Але є подолка і білошвейка - тільки тонкі тканинки типу ситцю бере і все, а на товстих як не ламаються, то пропуски робить - білошвейка є білошвейка.


А Чайка ця електрична настольна - дуже класна і компактна річ.
в мене ножна, з тумбою, перероблена на електричну
вєсчь  (tu)
   
Re: ФЗВ: швейка.

Ремонт швейных машин. Часть 2.

https://www.elremont.ru/shvein/sv_rem22.php
Продивилася. Якщо я правильно зрозуміла, то мені підходить п. 3. Але я вже шо не крутила була - вже і кришку передню знімала...


Карочь, буду завтра пробувать розбирати. Головне, щоб нічого зайвого не залишилося.  :gigi:
   
Re: ФЗВ: швейка.

в мене ножна, з тумбою, перероблена на електричну
вєсчь  (tu)
:gigi: завидую білою завистью. Я завжди мріяла, щоб у мене була ножна з електроприводом - вона іде з тумбою, на якій багато місця, а я куди не поставлю свою машинку, щоб нею шити - все воно якось високо, бо поставити на стіл машинку - дик вона у мене майже на рівні голови получяєцця. Я дуже низька для такої висоти, а от у тумбових машинок все там відрегульовано.
   
Re: ФЗВ: швейка.

яка рухлядь, якщо це електрична машинка? Майже те ж саме, що і промислова.

Піпець. Просто напиши, що у тебе нема лишніх 200 доларів (а може, і менше) купити чудову німецьку чи шведську машинку. То я ще це можу зрозуміти. Це просто як порівнювати французький живопис із наскельними малюнками, сучасний трактор із плугом та граблями, айфон із декількома кімнатами блоку обробки компів у 50-х.
   
Re: ФЗВ: швейка.

У мене ще є й імпортна якась машинка, тільки її треба відреставрувати - зробити станок - вона без станка, трохе нахилений штир для котушки, і трохе тугуватий ход, бо немає станка.


Машинка шось наподобії такого, вірніше, така сама:



   
Re: ФЗВ: швейка.

У мене ще є й імпортна якась машинка, тільки її треба відреставрувати - зробити станок - вона без станка, трохе нахилений штир для котушки, і трохе тугуватий ход, бо немає станка.


Машинка шось наподобії такого, вірніше, така сама:

Показати зображення...
в моєї мами Подолка настільна ручна така самісінька, тільки без надпису
просто з малюнком
і коробка знизу  вища
   
Re: ФЗВ: швейка.

Піпець. Просто напиши, що у тебе нема лишніх 200 доларів (а може, і менше) купити чудову німецьку чи шведську машинку. То я ще це можу зрозуміти. Це просто як порівнювати французький живопис із наскельними малюнками, сучасний трактор із плугом та граблями, айфон із декількома кімнатами блоку обробки компів у 50-х.
:facepalm: що ти знаєш про наскельні малюнки...


Я не проміняю свою Чяєчьку ні на що, бо я до неї звикла, вона мене влаштовує. А купувати якусь херню за 200 баксів. Для чого? Щоб пошити одну простинку в рік, чи пошити якесь плаття? Дик, я це все можу зробити і на цій. Ти не зрозуміла сенсу речей. Для тебе фетіш купувати щороку одне й те ж тільки новіше. А для мене фетіш полягає у тому, щоб все було справне, якщо воно задовольняє мої потреби. А Чайка - таки задовольняє, бо я не збираюся змінювати свій профіль на швачку. Мені машинка потрібна тільки для власних потреб. Робити масово дірки для пуговиць, чи вишивати машинною гладдю в промислових масштабах я не збираюся. Так для чого мені потрібна нова машинка? Шоб вона стояла у кутку пилєзборніком, тільки не за 45 рублів у 1986 році куплена, а за 200 баксів у 2020 році?
   
Re: ФЗВ: швейка.

в моєї мами Подолка настільна ручна така самісінька, тільки без надпису
просто з малюнком
і коробка знизу  вища
:gigi: я не знаю, чого її назвали Марсом. Може вона і не імпортна. А на цю дуже схожі були подолки - у мене саме приблизно така у селі подолка і є.
   
Re: ФЗВ: швейка.

:facepalm: що ти знаєш про наскельні малюнки...


Я не проміняю свою Чяєчьку ні на що, бо я до неї звикла, вона мене влаштовує. А купувати якусь херню за 200 баксів. Для чого? Щоб пошити одну простинку в рік, чи пошити якесь плаття? Дик, я це все можу зробити і на цій. Ти не зрозуміла сенсу речей. Для тебе фетіш купувати щороку одне й те ж тільки новіше. А для мене фетіш полягає у тому, щоб все було справне, якщо воно задовольняє мої потреби. А Чайка - таки задовольняє, бо я не збираюся змінювати свій профіль на швачку. Мені машинка потрібна тільки для власних потреб. Робити масово дірки для пуговиць, чи вишивати машинною гладдю в промислових масштабах я не збираюся. Так для чого мені потрібна нова машинка? Шоб вона стояла у кутку пилєзборніком, тільки не за 45 рублів у 1986 році куплена, а за 200 баксів у 2020 році?
в мене так оверлок стоїть років 13 вже
ямаха, 4-х нитковий
один раз користувалася
нах я його купувала :S
   
Re: ФЗВ: швейка.

:gigi: я не знаю, чого її назвали Марсом. Може вона і не імпортна. А на цю дуже схожі були подолки - у мене саме приблизно така у селі подолка і є.
мені здається, що Подолку так само злизали з Зингера якогось
як Жигуль колись
   
Re: ФЗВ: швейка.

в мене так оверлок стоїть років 13 вже
ямаха, 4-х нитковий
один раз користувалася
нах я його купувала :S
:gigi:
Отаке?



Дик, це класна річ! Я поглядаю-поглядаю на оверлоки - все ніяк не наважуся купити.
   
Re: ФЗВ: швейка.

мені здається, що Подолку так само злизали з Зингера якогось
як Жигуль колись
Та я теж про Зінгер думала...

Дуже вже вони схожі між собою. У мене під подолкою зінгеровський станок - дик, наче то воно там так і було.
   
Re: ФЗВ: швейка.

:gigi:
Отаке?

Показати зображення...
Дик, це класна річ! Я поглядаю-поглядаю на оверлоки - все ніяк не наважуся купити.
схожий, але в мене чотирі нитки
писи.  я вже й забула, який він на вигляд
трикотаж не шію, рушника на кухню, чи штору або наволоку підрубити Чайки вистачає
   
Re: ФЗВ: швейка.

схожий, але в мене чотирі нитки
писи.  я вже й забула, який він на вигляд
трикотаж не шію, рушника на кухню, чи штору або наволоку підрубити Чайки вистачає
Вот!  (tu)
   
Re: ФЗВ: швейка.

У мамы стоит Зингер 1949 года с ножным приводом. Родных ремней не достать, адаптировал ей ремень с кордом от кукурузомолки.
Эта шелезяка мне палатку прошивала - 6 слоев брезента на складке. В механику можно не лазить еще лет 50 - только смазывать.

Теперь по теме - в Днепре была бы - есть мальчик, из фирменного салона Бразерса, делает любые швейки, средняя цена ремонта 300-400 гривен - мастер класса - БОГ.
Можно отправить НП, и получить рабочую. Ну пересылка за твой счет. Если интересно - скину в личку.
   
Re: ФЗВ: швейка.

Давайте из фупа ещё барахолку сделаем. У меня овердокуя есть чего продать.
   
Re: ФЗВ: швейка.

:facepalm: що ти знаєш про наскельні малюнки...


Я не проміняю свою Чяєчьку ні на що, бо я до неї звикла, вона мене влаштовує. А купувати якусь херню за 200 баксів. Для чого? Щоб пошити одну простинку в рік, чи пошити якесь плаття? Дик, я це все можу зробити і на цій. Ти не зрозуміла сенсу речей. Для тебе фетіш купувати щороку одне й те ж тільки новіше. А для мене фетіш полягає у тому, щоб все було справне, якщо воно задовольняє мої потреби. А Чайка - таки задовольняє, бо я не збираюся змінювати свій профіль на швачку. Мені машинка потрібна тільки для власних потреб. Робити масово дірки для пуговиць, чи вишивати машинною гладдю в промислових масштабах я не збираюся. Так для чого мені потрібна нова машинка? Шоб вона стояла у кутку пилєзборніком, тільки не за 45 рублів у 1986 році куплена, а за 200 баксів у 2020 році?

Ну, якщо тобі тільки раз в рік, то ще можна зрозуміти. А якщо ти любиш шиття в кайф, то ... Я ж у свій час теж на таких шила, а до електричної совкової машинки мала Зінгер класичний на шкіряному приводі, який наслідувала від бабусі. Зараз теж маю, але вже від свекрухи, яка унаслідувала від своєї мачухи ... Звісно, що я на ній не шию.

Ось в твоєму місті непогана машинка:

https://www.olx.ua/obyavlenie/shveynaya-mashinka-pfaff-selekt-3-0-IDGDI4s.html#22315b6433

До речі, там купа таких, як у тебе - можна на запчастини :)

І послуги по ремонту є:

https://www.olx.ua/cherkassy/q-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD/
   
Re: ФЗВ: швейка.

Давайте из фупа ещё барахолку сделаем. У меня овердокуя есть чего продать.
Давайте Макарія продамо как што-нібудь нєнужнає!  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія