Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Каменском водитель избил пешеходов чудом не попавших под колеса

Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

15.2.
При отсутствии специально отведенных мест либо обочины или если остановка либо стоянка там невозможны, они разрешаются у правого края проезжей части (как можно правее, чтобы не препятствовать другим участникам дорожного движения).

Він зупинився посеред смуги, після його удару людина впала на іншу смугу.

в тебе каша в голові.
він зупинився згідно ПДР. немає чіткої відстані "как можно правее" в сантиметрах..
він зупинився "как можно правее" як йому те здалось.

ПС. в тебе є посвідчення водія?
   
 Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

зацитуй правило, що забороняє йому зупинятись на дорозі та залишати автівку.
ох, ці пішоходи.
дебіли, .ля (с)

Спочатку важкі статті.

- вдарив жінку. При бажанні може отримати за це років п‘ять.
- вдарив чоловіка. Чоловік впав прямо під колеса автомобіля на швидкості. Водій ледве зумів зреагувати і ухилитись від наїзду. Я так гадаю тут вже на десятку тягне.

Навіть якщо той придурок і зупинився без порушень, то там є інші порушення.

- в нього не працюють тормозні вогні. Така автівка має бути евакуйована на штрафплощадку. З усіма відповідними виплатами: евакуатор, послуги за збереження на штрафплощадці. Ну і власне штраф за їзду на технічно несправному автомобілі.

- коли придурок після здійснення важких кримінальних злочинів покидав місце злочину, він не ввімкнув лівий поворот. Також порушення і штраф.

- я не настільки знавець сучасних українських правил руху, але виглядає як таке, що придурок на тій дорозі з інтенсивним рухом зобов‘язаний був увімкнути аварійні сигнали. Якщо вони в нього працють.


І більшість на стороні злочинця і неадеквата...    :facepalm:


Зверніть увігу, я ніяк не захищаю порушників-пішоходів. Вони повинні також нести свою відповідальність. Але не тілесну від випадкових неадекватів з порушенням важких статтей кримінального кодексу.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Мало дав тим упиздням.
Бувало врятуєш такому оленю життя, а та скотина ше й факи крутить. Бо привили ім "пішохід завжди правий".
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

я не настільки знавець сучасних українських правил руху, але виглядає як таке, що придурок на тій дорозі з інтенсивним рухом зобов‘язаний був увімкнути аварійні сигнали. Якщо вони в нього працють.
то спочатку стань знавцем, а потім пиши свої опуси.
невже так важливо,  чи працюють в нього аварійні сигнали після того, як він зіб'є тупу курку на дорозі?
причина конфлікту - курка на дорозі. все інше не важливо. де зупинмвся, увімкнув аварійку і т.п...
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Зверніть увігу, я ніяк не захищаю порушників-пішоходів. Вони повинні також нести свою відповідальність. Але не тілесну від випадкових неадекватів з порушенням важких статтей кримінального кодексу.
надай статистику покараних пішоходів.
аа, немає такої. тому маємо те, що маємо.
а якби та тупа хоча б раз заплатила ті 57 грн, то не перлась би посеред дороги.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

то спочатку стань знавцем, а потім пиши свої опуси.
невже так важливо,  чи працюють в нього аварійні сигнали після того, як він зіб'є тупу курку на дорозі?
причина конфлікту - курка на дорозі. все інше не важливо. де зупинмвся, увімкнув аварійку і т.п...

Курка на дорозі порушила своє. І має відповідати згідно своєї провини.

А придурок в жигулях не суддя і не судовий виконавець. Придурок заробив собі на добрячий срок. Сподіваюсь його знайдуть і посадять. Зокрема, завдяки і цій гілці.

З такими замашками він довго на зоні не протягне.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

І має відповідати згідно своєї провини.
скільки відповіло?
а, ніскільки.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

З такими замашками він довго на зоні не протягне.
ти майстер зони?
може спочатку навчишся переходити дорогу?)
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

скільки відповіло?
а, ніскільки.

Ну то давай всім ламати їм щелепи і носи.

А попутно всім, хто на ЧИЮСЬ ДУМКУ зробив щось не вірно. Зупинився ти перед під‘їздом - отримуй в дундель. Забув ввімкнути поворотник при зміні смуги руху - отримуй три переломаних бітою ребра. ЗДАЛОСЬ КОМУСЬ що ти його підрізав - лови гумову кулю в мордяку. А якщо ти зайняв чиюсь парковку, яку він чомусь вважає своєю - ходи пів року на костилях.

Вперед.

Зімбабве...   :facepalm1:

   
Водій - молодець.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Ну то давай всім ламати їм щелепи і носи.
а заклики посадити когось без рішення суду?
типу, той ворує,  та ворує...
подвійні стандарти?
от не карає держава пішоходів. взагаалі.
тому карають водії.
чи я зробив би також? ні.
чи я підтримую - так.
хтось, та повинен карати пішоходів-порушників
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

ти майстер зони?
може спочатку навчишся переходити дорогу?)

Ні, я не майстер зони. Бог милував. Хоч маю багато добрих знайомих, майстрів. Тому трохи в курсі.

Дороги я вмію переходити. І переходжу правильно.

А тепер може ти для початку не будеш показувати свого бидлячого нутра?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

а заклики посадити когось без рішення суду?
типу, той ворує,  та ворує...
подвійні стандарти?
от не карає держава пішоходів. взагаалі.
тому карають водії.
чи я зробив би також? ні.
чи я підтримую - так.
хтось, та повинен карати пішоходів-порушників

Ти за подібних як на відео карателів? А якщо і тебе хтось раптом покарає? Тому що з чийоїсь точки зору ти щось там порушив? І покарає так, що все життя будеш працювати на ліки. Якщо взагалі зможеш працювати. Ась?

Чи ти бачиш себе виключно карателем? Який з повного маху б‘є жінок прямим в щелепу? Навіть якщо ті жінки неправі.

А якщо нарвешся на крутішого карателя? Один удар бітою по нозі і пів року валяєшся як колода. І якщо пощастить, то і ходити може будеш. Колись.  А якщо по голові, то все життя слину пускатимеш. Якщо виживеш.

Останнє редагування: 29 грудня 2018 05:08:48 від Маковій
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Ні, я не майстер зони. Бог милував. Хоч маю багато добрих знайомих, майстрів. Тому трохи в курсі.

Дороги я вмію переходити. І переходжу правильно.

А тепер може ти для початку не будеш показувати свого бидлячого нутра?

В гамериці навчили дороги переходити?  Маладца, став культурною людиною.
А тут так би і бігав через шість смуг.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

В гамериці навчили дороги переходити?  Маладца, став культурною людиною.
А тут так би і бігав через шість смуг.

О, ще один бабуін. Також любитель прямим в щелепу жінкам?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Бидлопсіхопат, а не водій.
Відловити, коли він перетне суцільну подвійну
або проїде на червоний і спалити к фуям то
сране корито без стопсигналів.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

О, ще один бабуін. Також любитель прямим в щелепу жінкам?

Переважно стримуюсь і бракує часу. Але пригальмовую і ввалюю гуїв повну торбу мамцям з колясками.
   
Re:  Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Спочатку важкі статті.

- вдарив жінку. При бажанні може отримати за це років п‘ять.
- вдарив чоловіка. Чоловік впав прямо під колеса автомобіля на швидкості. Водій ледве зумів зреагувати і ухилитись від наїзду. Я так гадаю тут вже на десятку тягне.

Навіть якщо той придурок і зупинився без порушень, то там є інші порушення.

- в нього не працюють тормозні вогні. Така автівка має бути евакуйована на штрафплощадку. З усіма відповідними виплатами: евакуатор, послуги за збереження на штрафплощадці. Ну і власне штраф за їзду на технічно несправному автомобілі.

- коли придурок після здійснення важких кримінальних злочинів покидав місце злочину, він не ввімкнув лівий поворот. Також порушення і штраф.

- я не настільки знавець сучасних українських правил руху, але виглядає як таке, що придурок на тій дорозі з інтенсивним рухом зобов‘язаний був увімкнути аварійні сигнали. Якщо вони в нього працють.


І більшість на стороні злочинця і неадеквата...    :facepalm:


Зверніть увігу, я ніяк не захищаю порушників-пішоходів. Вони повинні також нести свою відповідальність. Але не тілесну від випадкових неадекватів з порушенням важких статтей кримінального кодексу.

 (tu)
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

та яка нaxyй рiзниця хто буде президентом, коли стiки людей (а точно людей?) пiдтримують неадекватного водiлу. запоребрiк якийсь  :( 
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Чтобы понять - правильно или нет, я бы предложил дистанцироваться от украинских реалий, потому что зачастую с правилами они имеют мало общего.

Представьте себе такую ситуацию, к примеру, в Германии. В США. Или в Лондоне.

Что делал бы водитель? И что было бы потом?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Что касается психологического портрета автора...

Я бы попросил его взять тайм-аут от форумов и вообще от психологических нагрузок.

Это уже не первая ветка из цикла, в котором автор пытается дать позитивное определение явно деструктивным поступкам.

Приписывание положительных качеств негативным персонажам свидетельствует об однозначном психологическом кризисе автора, процессе переоценки ценностей и жизненного опыта.

Это не плохо и не хорошо, так иногда бывает. Но форумы, новости и прочий информационный шум могут дать толчок в неправильном направлении, за которым уже начнется личностный кризис, а там и до депрессии недалеко.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Показав свою силу на жінці-це ж не мажора на порші бити! Завтра такий самий воділа отпиз.ть його дитину десь на переході..
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Ліберал-лісапедисти кинулися на захист неадекватних пішоходів. :facepalm:
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Чтобы понять - правильно или нет, я бы предложил дистанцироваться от украинских реалий, потому что зачастую с правилами они имеют мало общего.

Представьте себе такую ситуацию, к примеру, в Германии. В США. Или в Лондоне.

Что делал бы водитель? И что было бы потом?

За Європу не скажу. Скажу за Америку. Та мабуть і в згаданих Німеччині і ВБ те саме.


В Америці/Канаді водій за метрів 50-20 до жінки (водій чітко бачив жінку здалека) зупинився б і чекав би поки вона закінчить переходити вулицю. Незалежно від того порушила та жінка щось, чи ні. І лише після того, як жінка вийде за край проїжджої частини продовжив би рух. Можливо водій зателефонував би в поліцію.

Ні в якому разі не розпускав би рук. Якби таке сталось десь в Америці, тобто водій жорстоко побив жінку, яка щось там порушила, та ще під відеокамеру, то того водія шукала б вся Америка. І сів би він на довго.

Останнє редагування: 29 грудня 2018 08:46:50 від Маковій
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Ліберал-лісапедисти кинулися на захист неадекватних пішоходів. :facepalm:

Я все життя за кермом. І в Україні, і тим більше тут. Особливо тут я більше ходжу по педалях газу і тормозу, ніж по землі.

Це ви там чомусь купивши якийсь бляху/зламок/відро з гайками перетворюєтесь в королів доріг скажених собак на дорозі. Чи може не тільки на дорогах?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Кстати, кто и зачем замазал номера на машине этого доблестного идальго?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

шобла юльканута, у вас реально крыша поехала.
Пропускаю то, что начали стебаться и на политику переводить и перехожу к сути.
Этот дол.....еб, иначе не назвать, нарушил как правило пдд, так и УК.
Нет что бы продолжить движение, или припарковаться и словесно излить негатив, так он ударил двух людей и при этом сам создал аварийную ситуацию.
Ему ни кто не давал право чинить самосуд.
Так что, юльканутые, лечиться вам пора, желательно в псих. больнице.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Пішоходиня заслуговує на штраф, водій зубожіловоза - на тюремне ув'язнення.

П.С. Рано ще в Європу. :sad:
Я бы с тобой согласислся, если бы штраф для нее начинался от 1000 дол. Если не сможет заплатить, арест собственности, продажа с аукциона. Если нет собственности, то годик тюрьма. Все остальные варианты не помогут.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

шобла юльканута, у вас реально крыша поехала.
Пропускаю то, что начали стебаться и на политику переводить и перехожу к сути.
Этот дол.....еб, иначе не назвать, нарушил как правило пдд, так и УК.
Нет что бы продолжить движение, или припарковаться и словесно излить негатив, так он ударил двух людей и при этом сам создал аварийную ситуацию.
Ему ни кто не давал право чинить самосуд.
Так что, юльканутые, лечиться вам пора, желательно в псих. больнице.
Милый Ваня, тебе бы тоже полечиться на мешало бы
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)
rst

Мужик-красавчик,только, как правильно отметили здесь, навалял мало. Скотт нужно пороть (таких вот пешеходов)
Колбасники тут еще раз подтвердили, что они нихуя не понимают жизни в нынешней Украине.
"Рано еще в Европу" - это не вам решать.
 :K
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Милый Ваня, тебе бы тоже полечиться на мешало бы
Люся, мне лечиться не надо. А вот вам пора и давно.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

агресивність в суспільстві просто зашкалює, до цієї ситуації якраз бракує закону про вільне володіння зброєю  :laugh:
Причина не в этом. Причина в том, что наши идиотские правила ПДД прививают пешеходу веру в свою абсолютную правоту при любых ситуациях. Пусть эта дура перейдет таким образом автобан в Германии. Я считаю что водитель, в такой ситуации сбивший пешехода, должен получать звездочку на капот и восстановление автомобиля за счет семьи пешехода. Вот тогда агрессия водителей к пешеходам исчезнет.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Люся, мне лечиться не надо. А вот вам пора и давно.
Увы,Ваня, надо. Сам не понимаешь, но со стороны твоя агрессия вызывает не позитив, а жалость и желание направить тя к врачу.
Да и пол путаешь, что уже свидетельствует о мягко говоря нарушениях пока еще головного мозга. Попустись.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

За Європу не скажу. Скажу за Америку. Та мабуть і в згаданих Німеччині і ВБ те саме.


В Америці/Канаді водій за метрів 50-20 до жінки (водій чітко бачив жінку здалека) зупинився б і чекав би поки вона закінчить переходити вулицю. Незалежно від того порушила та жінка щось, чи ні. І лише після того, як жінка вийде за край проїжджої частини продовжив би рух. Можливо водій зателефонував би в поліцію.

Ні в якому разі не розпускав би рук. Якби таке сталось десь в Америці, тобто водій жорстоко побив жінку, яка щось там порушила, та ще під відеокамеру, то того водія шукала б вся Америка. І сів би він на довго.

а можна уточнити штраф у США
який би заплатили ці троє за такий перехід дороги
за 100 м від світлофору?

і ще, а якщо б в результаті їх переходу,
водій вимушений був би маневрувати і було б ДТП
скільки бабла вони б заплатили?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Причина не в этом. Причина в том, что наши идиотские правила ПДД прививают пешеходу веру в свою абсолютную правоту при любых ситуациях. Пусть эта дура перейдет таким образом автобан в Германии. Я считаю что водитель, в такой ситуации сбивший пешехода, должен получать звездочку на капот и восстановление автомобиля за счет семьи пешехода. Вот тогда агрессия водителей к пешеходам исчезнет.
О, опять песня про ужасных пешеходов и велосипедистов))) Водила поставил машину кое-как и быстро побежал на другую сторону, не думая о переходе и прочем - потом сядет опять в свое железо и будет костерить пешеходов :lol:
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Road rage існує скрізь, але неадекватність одного ніяк не виправдовує неадекватність другого учасника інциденту.
В результаті такої кількості взаємних неадекватів кількість смертей на шляхах України найбільша в Європі.
Кількість аварій зашкалює, бо ввічливість водіїв один до одного відсутня.
Пішоходи так само відірвані від реальності, як водії - скільки разів бачив, як виходять на зебру дивлячись в телефон і слухаючи музику навіть не пригальмувавши і не глянувши на дорогу.
Я їздив машиною в десятках країн і можу відверто сказати, що Українські водії і пішоходи чи не найбільші уїпани у світі. Навіть італійці притомніші.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

За Європу не скажу. Скажу за Америку. Та мабуть і в згаданих Німеччині і ВБ те саме.


В Америці/Канаді водій за метрів 50-20 до жінки (водій чітко бачив жінку здалека) зупинився б і чекав би поки вона закінчить переходити вулицю. Незалежно від того порушила та жінка щось, чи ні. І лише після того, як жінка вийде за край проїжджої частини продовжив би рух. Можливо водій зателефонував би в поліцію.

Ні в якому разі не розпускав би рук. Якби таке сталось десь в Америці, тобто водій жорстоко побив жінку, яка щось там порушила, та ще під відеокамеру, то того водія шукала б вся Америка. І сів би він на довго.

Шо тебе так розриває на тему моралі, га?
Не розумієш, чому він так вчинив? Тобі скільки років було як уіпав з батьківщини до білих людей, га? 10? 15?
Дорога, мінімум чотири смуги з того що видно, штріх гальмував "в підлогу", обжерся адреналіни аж зі сраки капало. Жодних пп там не видно.
Тепер уявімо, що він зажмурив ту кабилу з песиком в украіні. Відпоаідальність - 6 років (він же не зайка, там всьо буде чотко, швидко і по закону) + мусорня/адвокати з нього ще п"ятьорік кілобаксів зтягнуть. І все одно сяде, все одно пакую, що пішохід порушив там все що можна,
Тепер те саме в білих людей, себто там де ти сраку тримаєш. Приідуть копи, позирять кіно, і підеш додому. Нещасний випадок, пєшик сам винен. Ну може ще раз додому прийдуть чи в дільницю викличуть. Все, ніяких претензій.
Так зрозуміло, йолопе ковбасний?
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

шобла юльканута, у вас реально крыша поехала.
Пропускаю то, что начали стебаться и на политику переводить и перехожу к сути.
Этот дол.....еб, иначе не назвать, нарушил как правило пдд, так и УК.
Нет что бы продолжить движение, или припарковаться и словесно излить негатив, так он ударил двух людей и при этом сам создал аварийную ситуацию.
Ему ни кто не давал право чинить самосуд.
Так что, юльканутые, лечиться вам пора, желательно в псих. больнице.

про ПДР не скажу, дуже розмите формулювання
а УК порушив точно

просто треба записати, що пішохід збитий за межами пішохідного переходу винен  сам
і крапка, відшкодовує водію ремонт авто і моральні збитки
а пішохід збитий на пішохідному переході - це умисне вбивство чи умисне нанесення важких тілесних з використанням засобів підвищеної небезпеки
і від 8 ми років і до пожиттєвого, плюс 1 млн. за загиблого і по 500 000 грн. за покаліченого, плюс пенсії родині за втратою годувальника і інвалідністю

все ж просто
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)

Причина не в этом. Причина в том, что наши идиотские правила ПДД прививают пешеходу веру в свою абсолютную правоту при любых ситуациях. Пусть эта дура перейдет таким образом автобан в Германии. Я считаю что водитель, в такой ситуации сбивший пешехода, должен получать звездочку на капот и восстановление автомобиля за счет семьи пешехода. Вот тогда агрессия водителей к пешеходам исчезнет.

Маячня.

По перше - це не автобан, а звичайна міська вулиця з обмеженням швидкості ймовірно 60 км/год.

По друге - якби навіть на автобані в Німеччині чи на хайвеї в Америці водій, який ЧІТКО БАЧИВ ЛЮДИНУ НА ДОРОЗІ нічого не зробив щоб зупинитись і збив ту людину, він би сів за навмисне вбивство. Якби та людина загинула. Якби покалічив, то сів би за каліцтво. І ще й можливо все життя її годував і лікував. Це як страхова компанія подивиться.
   
Re: Молодець, правильно водій вчинив  (tu)
rst

Причина не в этом. Причина в том, что наши идиотские правила ПДД прививают пешеходу веру в свою абсолютную правоту при любых ситуациях. Пусть эта дура перейдет таким образом автобан в Германии. Я считаю что водитель, в такой ситуации сбивший пешехода, должен получать звездочку на капот и восстановление автомобиля за счет семьи пешехода. Вот тогда агрессия водителей к пешеходам исчезнет.

+800
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія