Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невдалий жарт про бомбу: українка в аеропорту Гданська викликала паніку

КИЇВ. 5 травня. УНН. Громадянка України в польському Гданську в аеропорту імені Леха Валенси під час проходження контролю на рейс до Києва невдало пожартувала, що призвело до інциденту, в результаті якого її оштрафували і не пустили на борт літака. Про це повідомляє сайт Морського відділу прикордонної служби Польщі, інформує УНН.

Деталі

Виявилося, що 40-річна українка у відповідь на питання про свій багаж, в жартівливій формі сказала, що там бомба. Після цих слів у аеропорт негайно приїхали піротехніки. Фахівці детально перевірили всі речі, втім небезпечних предметів не виявили.

Під час розмови пасажирка зізналася, що це була просто жарт. Її оштрафували на 500 злотих (3 тисячі 650 гривень). Капітан літака вирішив, що українку на борт літака до Києва не пустять.
   
хай пішки топає

Останнє редагування: 6 травня 2021 13:21:06 від Миклован
   
відповідальні за безпеку польоту жартів не розуміють (прикордонники теж, до речі)
   
У пункті пропуску «Краківець» прикордонники виявили 7 підроблених довідок про проходження ПЛР-тестування на COVID-19.
Усі вони були надані для контролю громадянами України, пасажирами мікроавтобуса марки «Мерседес», який їхав на в’їзд в Україну з Польщі.

Під час перевірки наданих результатів тестів інспектори прикордонного контролю засумнівався у їх дійсності. В ході ретельнішого дослідження прикордонники встановили, що бланки суттєво відрізняються від оригіналу, а також встановили, що під час зчитування QR-коду всіх бланків надавалася інформація про одного пацієнта клініки, громадянина Румунії, більше того – на бланку тексту час видачі результатів ще не настав.

В іншому випадку, у пункті пропуску «Грушів», на в’їзд в Україну прибув автобус марки «Ван Хул», під час проходження паспортного контролю 4 особи надали ПЛР-тести з ознаками підробки. Коли прикордонники спробували відсканувати QR-коди бланків – побачили, що інформація про пацієнтів за ними відсутня. Згодом двоє громадян України зізналися, що купили ці довідки у водія автобуса.
   
Ну хоч не гола, як інші оксанки
   
Згодом двоє громадян України зізналися, що купили ці довідки у водія автобуса.
водії завжди бралися вирішувати всі проблеми на кордоні
   
У пункті пропуску «Краківець» прикордонники виявили 7 підроблених довідок про проходження ПЛР-тестування на COVID-19.
Усі вони були надані для контролю громадянами України, пасажирами мікроавтобуса марки «Мерседес», який їхав на в’їзд в Україну з Польщі.

Під час перевірки наданих результатів тестів інспектори прикордонного контролю засумнівався у їх дійсності. В ході ретельнішого дослідження прикордонники встановили, що бланки суттєво відрізняються від оригіналу, а також встановили, що під час зчитування QR-коду всіх бланків надавалася інформація про одного пацієнта клініки, громадянина Румунії, більше того – на бланку тексту час видачі результатів ще не настав.

В іншому випадку, у пункті пропуску «Грушів», на в’їзд в Україну прибув автобус марки «Ван Хул», під час проходження паспортного контролю 4 особи надали ПЛР-тести з ознаками підробки. Коли прикордонники спробували відсканувати QR-коди бланків – побачили, що інформація про пацієнтів за ними відсутня. Згодом двоє громадян України зізналися, що купили ці довідки у водія автобуса.

 :lol:
   
В штатах би посадили
   
мусора, таможенніки і тому подібна пі3дота шуток не понімають в принципі.


ps
сказала б краще шо наркотики. Ще б туда-сюда. Якби затіяли обшук і не нашли, то сказала б "ой дома забула"
   
відповідальні за безпеку польоту жартів не розуміють (прикордонники теж, до речі)

Вони не мають права розуміти жарти, бо так подумаш, що то жарт, а там і насправді бомба виявиться і тоді сядеш на все життя.
   
Років з 15 назад їхав з Словакії в Україну. Наш прикордонник запитав: куди їдете. Я у відповідь: не скажу! Він попросив затриматися, коли всі пройшли контроль, дав мені чистий аркуш паперу і запропонував розписатися. А я був трохи під шофе і досі не знаю, як мені це вдалося, але поставив підпис один в один як в паспорті! Він уважно, десь з хвилину звіряв підпис, але не було до чого придратися і сказав: можете прямувати до автобуса. Якби трохи схибив, думаю, що на тому автобусі я б не поїхав, а трохи погуляв би на кордоні. З тих пір не шуткую в таких місцях :)
   
Років з 15 назад їхав з Словакії в Україну. Наш прикордонник запитав: куди їдете. Я у відповідь: не скажу!
тре було сказать "не помню"  (tu)
   
надо было еще пошутить, что в анусе везет закладку наркоты   :gigi:
   
надо было еще пошутить, что в анусе везет закладку наркоты   :gigi:

Підв'язану за гланди
   
Мені розповів поляк, як двох його знайомих не пустили до Ізраїлю, коли проходили огляд в аеропорту. Тільки й пожартував один з них: „Co oni szykają? Bombę?” Одразу завили: «Що ви собі дозволяєте! У нас війна. Все, відмовляємо вам у в’їзді!»
   
тре було сказать "не помню"  (tu)
Напевно, така відповідь поставила б його в глухий кут :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія