Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завжди хотів запитатися у власників форуму чи ресурсу. просто цікаво...

ви занадто серйозно сприймаєте ту всю форумну херню

Не совсем так, раньше на ФУПе было интересно, доброжелательно, была туса, сейчас скорее бои без правил.
   
з подібної гілки:

чому напруга і ненависть?
тому що момент відповідальний.

"зельки" очікують від кота-в-мішку шо він стане новим месією, припинить війну, роздасть ніштяки і загалом компенсує 28 років хаосу і безнадьоги.
"порошки" остерігаються що кіт-у-мішку приведе Україну до катастрофи, а також в принципі непокояться за яким  критеріями 73% обрали кота-в-мішку.

і ті і інші готові перегризти горло за свої мрії і істрахи.

і ті і інші переважно голосували "проти".
   
Не совсем так, раньше на ФУПе было интересно, доброжелательно, была туса, сейчас скорее бои без правил.
а там доброжелатєльно :laugh:
бітою по копитам доброжелатєльно
   
Не совсем так, раньше на ФУПе было интересно, доброжелательно, была туса,...
іе коли саме?
2005?
2010р?
2014р?
   

ну по крайней мере к себе я никогда агрессии не чувствовала, сама ни когда ни кого не оскорбляла, сейчас стало по другому.
   
asmodey-ушка, при чому тут адресат.
якшо від тебе лиє гавно потоком. "підр,  , мародер, поросята, жовті води"

А від тебе чим лиє?

Чи ти досвідом ділишся?  :fool:

в south blood повний рот гівна не дає дійти розумним думкам до слухачів.
   
Давайте перейдем к конструктиву. Какое ваше предложение? я поняла так, забанить всех Зе поклонников, оставить только сторонников ПАП, модератором поставить Гео? Я надеюсь, что АЮ когда то придет, и может сделаем ей ссылочку на эту ветку, может какой то диалог получится.

хотелось бы прочитать ваше, ФУПчики, видение, каким должен быть ФУП.
   

ну по крайней мере к себе я никогда агрессии не чувствовала, сама ни когда ни кого не оскорбляла, сейчас стало по другому.
стАвки досить високі.
якщо ти і ваші 73% вибрали мутного типочка в надії невідомо на що, і це завершиться погано для країни - вам не відвертітися.

якщо навіть Зе виявиться просто Порохом-2 тобто дещо корумпований повільний розвиток, це все одно буде страшне розчарування для українців які намріяли собі.
   
стАвки досить високі.
якщо ти і ваші 73% вибрали мутного типочка в надії невідомо на що, і це завершиться погано для країни - вам не відвертітися.

якщо навіть Зе виявиться просто Порохом-2 тобто дещо корумпований повільний розвиток, це все одно буде страшне розчарування для українців які намріяли собі.

Тогда зачем были выборы, нужно было как в росии, пусть бы ПАП был пока сам не захотел уйти?
   
Давайте перейдем к конструктиву. Какое ваше предложение? я поняла так, забанить всех Зе поклонников, оставить только сторонников ПАП, модератором поставить Гео? Я надеюсь, что АЮ когда то придет, и может сделаем ей ссылочку на эту ветку, может какой то диалог получится.

хотелось бы прочитать ваше, ФУПчики, видение, каким должен быть ФУП.

І 20% Свєті обязатєльно... І Славіку кнопочку побільше.
   
Это вопрос к хозяевам ФУПа,  что им важнее: содержанием или трафик.  Сейчас крен явно в пользу второго.

Ну и что говорить за партии,  если даже реальные ФУПчеки себе ботофермы создают. Которые на время своего отсутствия отправляют в отпуск

   
asmodey-ушка, при чому тут адресат.
якшо від тебе лиє гавно потоком. "підр,  , мародер, поросята, жовті води"

А тут повна толерантність!  :fool:


ти довбойоб? прихильники певної політсили? (хоча, навіщо я питаю. очевидно)
то відріж в квартирі російський газ. і вилий з бака російський бензин.
   
Тогда зачем были выборы, нужно было как в росии, пусть бы ПАП был пока сам не захотел уйти?
ПАП теж гівно, буду відвертим.
але з усіх альтернатив виьорці вибрали най-пи3дливішого, найпацаватішого кловуна, креатуру серіалу і каналу 1+1.  :facepalm1:

ну ок, але в цій темі ми не про це.
   
автор, попийте заспокійлового

де ви цих штабних бачите?

в вас марення

це звичайні люди пишуть, такі як ви і я

ФУП просто майданчик не для вас

для вас потрібен форум на півтори каліки

таких повно в укр неті
   
Так свободівець, на місцевому рівні. А ти хочеш зустрітися? А толку? Ти порохобот, я зелень - спільних точок дотику нема. А пити пиво з людьми, які мені завідомо неприємні на то в мене часу нема.

свободівець зелений ?
круто  :D  :laugh:
свободівець у нас один - лівандович.
і він сказав шо тебе не знає.
тому висновок - ти віртуальний нік. людина ніхто. патрійот за 30 срібняків на форумі який агітує за ЗЕ  :laugh:
   
автор, попийте заспокійлового

де ви цих штабних бачите?

в вас марення

це звичайні люди пишуть, такі як ви і я

ФУП просто майданчик не для вас

для вас потрібен форум на півтори каліки

таких повно в укр неті

так сонечко.
ти правий напевне.  :D
   
Можно в порядке эксперимента, все Зе уйти с форума, ну или не писать например месяц, типа самобан, может быть действительно получится интересный живой форум, пример есть, СУП.
   
А тут повна толерантність!  :fool:


я не закликаю до повної толерантності, але лайка не має бути самоціллю. а ще більш важливо щоб не було демагогії, брехні, фейків, розкрутки пропаганди.
   
ПАП теж гівно, буду відвертим.
але з усіх альтернатив виьорці вибрали най-пи3дливішого, найпацаватішого кловуна, креатуру серіалу і каналу 1+1.  :facepalm1:

ну ок, але в цій темі ми не про це.

Порох гівно. Але не найгірше.
але то має бути обгрунтовано а не " підр підр свинарчук мародер мальдіви ліпєцка фабріка". це нлп :)
   
свободівець зелений ?
круто  :D  :laugh:
свободівець у нас один - лівандович.
і він сказав шо тебе не знає.
тому висновок - ти віртуальний нік. людина ніхто. патрійот за 30 срібняків на форумі який агітує за ЗЕ  :laugh:

Я не в партії, я свободівець по голосуванню. А про віртуальність: мені пох що думає якийсь упориш з пафосним ніком. Я розвіртуалізацією не займаюся з часів Львівської балачки.
   
ти свободівець чи просто нерозумний нік ?
я забув хто із вас двох був на форумі свободівцем. ти чи дфмб твій ніби другий акаунт.
і ви ніби львівяни тільки 50 живих львівських форумчан ніхто вас двох не бачив :)

Кстати, я их совсем не отличаю и обоих отправил в игнор.

Были бы они хоть немного порядочными,  то давно бы регистрировались как:
DRIM1
DRIM2
DRIM3
...

Всем бы проще было
   
А тут повна толерантність!  :fool:


БГГГ. От тебе интересно с такими сраться. Они ж ходят по кругу и собой любуются. От и ФУП под такой свынячый выгул переделать пытаются.  :gigi: Все херня. В историческом смысле их отправили на помойку. А это просто конвульсии.
   
Можно в порядке эксперимента, все Зе уйти с форума, ну или не писать например месяц, типа самобан, может быть действительно получится интересный живой форум, пример есть, СУП.

так вони на зарплаті.
прихильники певної політсили і юльки це не живі ідейні люди а писаки за 30 срібняків...
я десь маю відео як це робиться. 1000 смартфонів підєднані до сервера і в певній послідовності видають якийсь текст. ак і тут.
   
я не закликаю до повної толерантності, але лайка не має бути самоціллю. а ще більш важливо щоб не було демагогії, брехні, фейків, розкрутки пропаганди.


Пательню відмив?  :punish:  :pooh_lol:
   
Порох гівно. Але не найгірше.
але то має бути обгрунтовано а не " підр підр свинарчук мародер мальдіви ліпєцка фабріка". це нлп :)
+++
напр. проштовхування Луценка на ген.прокурора і його діяльність - це повний зашквар Петра. тут я й не сперечаюся.

але верески про "мародера і свінарчуків" почалися вкрай синхронно. і це намєкаєт...
   
Мікроба впадає в старчий маразм  :facepalm:

думки ВСІХ людей важливі
   
це форум для гарячих політичних баталій справді ?
так як його задумував Гія так ?

чому тоді цей форум перетворився у майданчик на якому працівники різних політичних платформ займаються політично агітацією чи антиагітацією.

кількість працюючих писак зараз на ФУПі перевищує 50-70 відсотків.
живі форумчани стараються взагалі нічого не писати.
а якшо хто пише щось таке що заважає платним провокаторам тулити тут свою туфту - отримують бан.

власники ресурсу - це є ваша мета ? форум як свинарник ?
гроші не пахнуть ?
яка причина вседозволеності для штабних ?
та їх вичислити це година часу.
навіщо це свинство тут ?
+ овердофіга
   
Кстати, я их совсем не отличаю и обоих отправил в игнор.

Были бы они хоть немного порядочными,  то давно бы регистрировались как:
DRIM1
DRIM2
DRIM3
...

Всем бы проще было

ми їх не знаємо.
львівяни їх не бачили.
ми ж і далі зустрічаємося і спілкуємося в реалі.
сині білі червоні чорні ....
цих два ніки ніхто ніколи не бачив.
колись один із них топив за ювт....
може штабні може просто придурки - ми не знаємо.
   
Побачыв бы Стэпан Андрийовыч бандеривця рвущего гузно за Kнура, СБ повесило бы к утру. :facepalm1:
   
Порох гівно. Але не найгірше.
але то має бути обгрунтовано а не " підр підр свинарчук мародер мальдіви ліпєцка фабріка". це нлп :)

А тобі цікаво про Ліпецьку фабрику обгрунтовано?

Є обгрунтовано, куди ще далі...

Чи ти чиста попистіти?  :fool:
   
+++
напр. проштовхування Луценка на ген.прокурора і його діяльність - це повний зашквар Петра. тут я й не сперечаюся.

але верески про "мародера і свінарчуків" почалися вкрай синхронно. і це намєкаєт...

Ладно поливать Порошенко. Тут реально много обиженных и идейных.

А вот синхронно защищать Богдана даже в таком зашкваре как поездка на свадьбу в Сан Тропе  :facepalm1:

Тут боты и палятся
   
Давайте перейдем к конструктиву. Какое ваше предложение? я поняла так, забанить всех Зе поклонников, оставить только сторонников ПАП, модератором поставить Гео? Я надеюсь, что АЮ когда то придет, и может сделаем ей ссылочку на эту ветку, может какой то диалог получится.

хотелось бы прочитать ваше, ФУПчики, видение, каким должен быть ФУП.
От це зараз від вас був конструктив?
Де ви читали оте, що написали: "забанить всех Зе поклонников, оставить только сторонников ПАП, модератором поставить Гео"?

Ось саме так срачі і починаються...
   
Давайте перейдем к конструктиву. Какое ваше предложение? я поняла так, забанить всех Зе поклонников, оставить только сторонников ПАП, модератором поставить Гео? Я надеюсь, что АЮ когда то придет, и может сделаем ей ссылочку на эту ветку, может какой то диалог получится.

хотелось бы прочитать ваше, ФУПчики, видение, каким должен быть ФУП.
пропозиція проста - банити за чорноротість, поки не дійде, що вони серед людей знаходяться, а не в мірє животних.
   
Ладно поливать Порошенко. Тут реально много обиженных и идейных.

А вот синхронно защищать Богдана даже в таком зашкваре как поездка на свадьбу в Сан Тропе  :facepalm1:

Тут боты и палятся

хуйло хароший презідєнт?
Да!  :pooh_lol:

(с) Алезка
   
+++
напр. проштовхування Луценка на ген.прокурора і його діяльність - це повний зашквар Петра. тут я й не сперечаюся.

але верески про "мародера і свінарчуків" почалися вкрай синхронно. і це намєкаєт...

звісно.
мене харило постійно брехня про ціну газу і усі ці субсидії.
за курс долара Петра треба повішати за яйця на Площі ринок... Кулуювлоба треба розстріляти. Гонтарєва вже і так втекла сука драна. не доберемося.
хіба Кубіва ше можна за сраку взяти і посадити. але і він втече.
але це має бути дискусія а не москвашвея як тут на форумі.
   
Побачыв бы Стэпан Андрийовыч бандеривця рвущего гузно за Kнура, СБ повесило бы к утру. :facepalm1:
побачив би СБ  тебе- власними руками придушив би!
   
так вони на зарплаті.
прихильники певної політсили і юльки це не живі ідейні люди а писаки за 30 срібняків...
я десь маю відео як це робиться. 1000 смартфонів підєднані до сервера і в певній послідовності видають якийсь текст. ак і тут.
то було відео про підсвинків)))
   
пропозиція проста - банити за чорноротість, поки не дійде, що вони серед людей знаходяться, а не в мірє животних.

С двух сторон, или ?
   
хуйло хароший презідєнт?
Да!  :pooh_lol:

(с) Алезка

Дидусь,  ты видно с пересменки устал и меня с кем то попутал.  Например с Тимошенко,  которая с ним хихикала.  Уж что-что,  но я не помню,  чтобы хоть раз называл хуйло хорошим президентом.

Ссылочкой не порадуешь или просто балаболишь?

Останнє редагування: 26 серпня 2019 23:47:08 від Alezka
   
А тобі цікаво про Ліпецьку фабрику обгрунтовано?

Є обгрунтовано, куди ще далі...
там нема ніякого криміналу. можна придертися морально-етично, не більше.

а монітори і крісла Петро теж покрав, чи вже повернув?
якось дивно ці теми "погасли", га, зелюхи?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія