Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Началось, б…». Касирку Novus звільнили за відмову говорити з клієнткою українською мовою

Во. Уже прогрес. А то тут недавно якийсь гівнюк розпинався, що Кієв - полнастю рускоязичний.

Наведеш цитату ?
   
Спалился Рпмблер... Он знаєт как должен звучять настаящій русскій язік
   
А ти ідіот ? Тобі ж кажуть українську знають всі.

То що заважало касиру її використовувати?
Тим більше за законом.

Останнє редагування: 17 лютого 2021 12:49:52 від Людас
   
із Львова буде завозити  :D бо навіть у нас в Черкаській області,
споконвіку тотально україномовному регіоні ніхто ніколи не каже "тістечко",
і сумніваюсь що всі наші продавці знають що то таке.

Зачем завозить?
Своих будете растить.

Правильных :D

С одобрения Министра, которого вы выбрали.

Міносвіти затвердило підручник з історії, де Росія заснувала Південь України, а українці їздили туди на заробітки.


Черговий скандал в освіті спалахнув через шкільний підручник. Цього разу підручник з історії України за 8-й клас відверто пропагує «руський мір». Українців у ньому називають майже «відсталою» первісною нацією, а наші південні міста нібито засновані росіянами.

.....
Експерти вважають, що таким чином в голови школярів закладається відверта концепція «новоросії».

Міністерство освіти затвердило цей підручник, який вже наступного року потрапить на парти школярів. Поки він ще не надрукований і не виданий. І посил в ньому звучить так, що Росія заснувала чи не весь Південь України – Одесу, Дніпро, Сімферополь та Севастополь.
......


   
Та ні, Сірьожа, це робив і робить твій хазяїн Медведчук.
Ще листівками з 2004 року.

До речі, Сірьожа.

Чий Крим?

Хто такий хуйло?

Правда важкі питання для ворогів України,  Сірьожа?

* Вже більше години думаєш.
   
Спалился Рпмблер... Он знаєт как должен звучять настаящій русскій язік
ну я знаю. Що з того? В мене теща, герой труда, медалька є, була вчітелем, російським філологом, стала украінським філологом, ще до міленіума. Якось спромоглася. А в вас неможливо мову вивчити. Аж за 30 років.
   
Це не обрусачіваніє/русифікація. Це дебілізація.
Якби наші ускомовні знали, уявляли, як звучить їх єзиг вухами людини, що справді володіє російською - з сорому згоріли б. Тамбовскій крєстьянін ржав би з цих йолопів.

ой та кому потрібні ці казки
тисячі російськомовних українців в Росії бували
але щоб були випадки коли якийсь "тамбовскій крєстьянін" сміявся б з їх російської то ні
   
а зачем ?
Ч
Чтобы принимали на работу, где одно из требований- общение со всеми на рабочем месте исключительно на украинском языке.
 Однако вполне может быть и так, что по специфике работы необходимо свободно владеть русским или английским, или желательно другим иностранным языком.
   
Наведеш цитату ?
Лєхко. І ти добре знаєш, що таких цитат в темі є дофуя. Виконувати твої дурнуваті забаганки - мноґо чєсті.
   
Маю племінника - кацапа. Він каже, що акцент, слова украінські вилітають з рота час від часу, та дуже швидко розмовляю.
   
Спалился Рпмблер... Он знаєт как должен звучять настаящій русскій язік
Знаю, і далеко не тільки я. І це точно не та говірка ростовсько-кубанського рагуля, якою щєголяють "узкоязичниє кієвлянє". Шо з того?
   
але щоб були випадки коли якийсь "тамбовскій крєстьянін" сміявся б з їх російської то ні
Ок, то я згустив фарби. Тамбовскій смерд - не сміявся б.
   
Знаю, і далеко не тільки я. І це точно не та говірка ростовсько-кубанського рагуля, якою щєголяють "узкоязичниє кієвлянє". Шо з того?

киевлянам глубоко насрать шо о них думают твои тамбовские крестьяне
   
киевлянам глубоко насрать шо о них думают твои тамбовские крестьяне
Так вони ж намагаються бути схожими на тих крєстьян! :lol:
Мета поки не досягнута, але процес іде.
Причому, якщо такий малорос-неофіт намагається косплеїти якийсь маааасковскій прононс - виходить ще дурнуватіше, ніж звичне гхекання і шокання малороса зі стажем. дасльозз..
   
киевлянам глубоко насрать шо о них думают твои тамбовские крестьяне
Так таки так! Именно насрать! И уже на не только тамбовских. а вообще на всех россиян с косым взглядом на граждан Украины!
   
киевлянам глубоко насрать шо о них думают твои тамбовские крестьяне
Ви теж тіпа киянин?
   
Так таки так! Именно насрать! И уже на не только тамбовских. а вообще на всех россиян с косым взглядом на граждан Украины!
Це наївна дурниця, вибач. Не насрать. Для рагулів московія - все ще ікона стилю й культури.
   
Ок, то я згустив фарби. Тамбовскій смерд - не сміявся б.

угу, аби було,
але реальність і не такі згустки розмивала
пам'ятаю довоєнні мовні срачі
тоді теж дехто любив фарби згущувати - писав, якщо москалі на нас нападуть всі українці заговорять українською
а воно он як вийшло - окопи на касах
   
не бачу великої проблеми у цьому,
людина знає, яка санкція передбачена за це і якщо вона не може, чи не знає в достатній якості українську мову,
вона просто може сплатити штраф і допомогти своїм фінансовим внеском державі

   
Іронія - то не твоє.

та кому і 95 квартал - гумор 
   
Так вони ж намагаються бути схожими на тих крєстьян! :lol:
Мета поки не досягнута, але процес іде.
Причому, якщо такий малорос-неофіт намагається косплеїти якийсь маааасковскій прононс - виходить ще дурнуватіше, ніж звичне гхекання і шокання малороса зі стажем. дасльозз..
[/quote
]А чивойта тибя така йебёт укравский еэык? Тибя укры принуждовавають на оном абсчатыся?
 Неа!
 Така чиво ты на оный козные  шароки катаешь???
  Ты харя бизроднавая акрамя оной лезишь в калашный ряд да прилышных людяв?
 Кышай абмылок увдаль атсель!


Останнє редагування: 17 лютого 2021 13:26:35 від Георгиу
   
нормально проставити таги заважає русскій язик :)
   
нормально проставити таги заважає русскій язик :)
Тебя раздражает не литературный  разговорный русский язык?
   
а сам подумай, почему 30 лет дроча , а результата нет, деті всё равно на переменах говорят по рускі.
шож такое!

украинизация в Украине как борьба с коррупцией, шум гам законы постановы, результата нихера нет
(tu) вірно підмічено. а результату нема бо методи добкінські
   
Як людина не кацапоідіот, за 30 років мову вивчить.
українську мову знають всі громадяни України,
але рідною вона є не для всіх, це треба розуміти,
і відповідно ставитися до цього з розумінням.
   
Що це за категорія громадян? Чим визначається? Де прописані ці невідомі права невідомо якої категорії?
от така категорія громадян, а права їхні прописані в Конституції -
вільне вживання розвиток і захист російської мови.
   
Лєхко. І ти добре знаєш, що таких цитат в темі є дофуя. Виконувати твої дурнуваті забаганки - мноґо чєсті.

Я добре знаю шо в моїх словах не було слова "повністю"
   
Чужа "мовність" - це вже, плять, результат. А не причина. Імплант чужого біоматеріалу в живе тіло (хоч і дурне тіло).
мало лі які імпланти присутні в різних тілах,
а жити треба, і бажано цивілізовано, без ворожнечі і поножовщини
   
Де ти бачиш маніпуляцію?
Ну то якщо знають,то в чому проблема дотримуватись закону і на роботі спілкуватись українською?
Тим паче вимагають не вірші Шевченка читати,а пару завчених фраз українською
Але ні.вже 40+ сторінок натомість спостерігаємо за істерикою російськомовних
(tu)
Теж не можу зрозуміти: в чому проблема?!. :S
Звісно, крім хамства касирші.
   
а откуда у тебя тамбовские уши? ты кацап оказывается
он воно чьо... :D
   
Ні. Немає ніякого зеркала. Сепари на території України витісняють українську мову. Абсолютно теж саме робить ця касир. Теж в  Україні. Сепари це роблять захопивши шмат території. Хочеш щоб вони йшли далі?
Спираючись на таких як ця касир?
(tu)  (tu)  (tu)
   
То що заважало касиру її використовувати?
Тим більше за законом.
мабуть явище гвалтування. є такі люди що не сприймають насильство
   
Міносвіти затвердило підручник з історії, де Росія заснувала Південь України, а українці їздили туди на заробітки.

Черговий скандал в освіті спалахнув через шкільний підручник. Цього разу підручник з історії України за 8-й клас відверто пропагує «руський мір». Українців у ньому називають майже «відсталою» первісною нацією, а наші південні міста нібито засновані росіянами.

.....
Експерти вважають, що таким чином в голови школярів закладається відверта концепція «новоросії».

Міністерство освіти затвердило цей підручник, який вже наступного року потрапить на парти школярів. Поки він ще не надрукований і не виданий. І посил в ньому звучить так, що Росія заснувала чи не весь Південь України – Одесу, Дніпро, Сімферополь та Севастополь.
......

;o  :facepalm:
   
кадра хiтропопа на всю голову
але коли меншомовний касир, чи будь хто з сфери сервiсноi обслуги пошле ii нх
за те що вона незна його рiдну мову ( а це не обов*язкова може буде кацапська )
i не бажає спiлкуватись державною
вона може абiдеЦЦа ..
ООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!
Вона мститиметься!!!
Довго і нав"язливо!!!
Спершу та касирка пошкодує, що народилася на світ, а потім просто...звикне до нескінченних вихлюпів Кадриної лютої ненависті..
І всі навкруги теж поступово звикнуть..Ні, звісно, якась невеличка кількість "глядачів" щоразу збиратиметься біля каси - але виключно щоб поржать..
але дедалі глядачів ставатиме все менше і менше... :weep:

Останнє редагування: 17 лютого 2021 13:48:38 від Myroslava
   
Касир ніяким чином не витісніє українську мову.. не можна витіснити те чого не було ... Кажи вже правильно - щаважає штучній українізації.. але це міф, місто не мож українізувати.  Воно двомовне. Й буде надалі двомовне.
   
Я топлю  за порозуміння між білими й чорними..
+=====================================================================+
Судячи з твоїх дописів ти закликаєш не виконувати ті закони, які тобі не подобаються.
Тобто, ти не проти щоб тебе пграбували, бо грабіжникам не подобаються такі закони
і вони їх виконувати не зобов"язані!
   
Тобто Ви на впевненості, а не на законі волієте будувати мовну політику, правильно? А раптом Ваша впевненість хибна?
а от це вже повна фігня
ще ніколи такого не було, аби Кадрина впевненість виявлялася хибною
бо як Кадра один раз сказала, так воно і було
   
Касир ніяким чином не витісніє українську мову.. не можна витіснити те чого не було ...
і ти сьогодні робиш все можливе і все від тебе залежне, щоб не було і надалі, вірно?
   

 писав, якщо москалі на нас нападуть всі українці заговорять українською
до речі тут на форумі є російськомовні юзери,
які почали писати українською, хоча на мій погляд - дарма,
адже такі тексти виглядають як знущання з моєї рідної мови.
наприклад писанина еЛКи - краще б вона не виіопувалась. :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія