Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Термінове прийняття закона про колабораціонізм - право на знищення зрадників

За наявними силами мордор не в змозі буде в разі вторгнення підтримувати окупацію всієї країни. Проте головне призначення ударного угрупування - знищення та нейтралізація найбільш спроможної проукраїнської сили - ЗСУ. Далі долати опір громадян буде спільна з окупаційними військами місцева напіввійськова адміністрація (досвід Франції). Впевнений, що вже ключові посади народних мерів та міліціонерів вже розплановані фсб.
Далі - набір ватного складу до "народних дружин" які забезпечуватимуть існування маріонеткового центрального режиму. Далі силами зрадників та під контролем мордорських наглядачів будуть нарощувати терор до проактивних патріотів, проводити зачистки та залякування. Досвіду вже досхочу.
Отже, потрібно вже завтра - післязавтра приймати чіткий, зрозуміли змістовний закон, який чітко визначить ознаки колабораціоністськи х дій. Також він має не тільки дозволити знищення визначених спеціальною комісією (або іншим уповноваженим органом) колабораціоністів, а й заохочувати до цього.  Дезертирство та співпрацю з ворогом військовослужбовцям и можливо треба виділити в окрему ступінь колабораціонізму.
Примусову працю цивільних визначити за певними ознаками та реальним змістом діяльності  звільнити від суворого покарання.
Взагалі, всі ті хто зважаться на зраду - мають чітко вже завтра почути про невідворотнє суворе покарання - від смерті у військовий час до максимальних термінів ув'язнення після перемоги (хоча не факт - можливо залишити смертну кару за цей вид злочину і у мирний час).
Прийняти такий закон ВР та підписати преЗеденту вже цього тижня.
Не знаю з якого переляку, але в присязі ЗСУ прибрали ціле речення, яке було в радянській - "Если же я нарушу эту мою торжественную присягу, то пусть меня постигнет суровая кара советского закона, всеобщая ненависть и презрение трудящихся".
Навіть не взяли до уваги історичну присягу воїнів УПА " Коли я порушу, або відступлю від цієї Присяги, то хай мене покарає суворий закон Української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу."

   
Не читав ,але одобряю  :shuffle:
   
А если они вас?  :laugh:
Рагули привычно мриют, что будут карать безоружное население. Однако ведь коратели могут наткнутся и на вооруженный отпор. И шо тогда, мама вызывай ВСУ?  :lol:
   
 Кому дістанеться Велесов
передайте вітання цьому рагулю
   
А если они вас?  :laugh:
Рагули привычно мриют, что будут карать безоружное население. Однако ведь коратели могут наткнутся и на вооруженный отпор. И шо тогда, мама вызывай ВСУ?  :lol:
Не варто перекручувати - безоружное население та визначені українським підзаконним органом посібники окупантів, що сприяють ворожій державі - це зовсім різні поняття.
   
Не варто перекручувати - безоружное население та визначені українським підзаконним органом посібники окупантів, що сприяють ворожій державі - це зовсім різні поняття.

Нетрудно принять "закон", объявляющий "пособниками врага" кого угодно - от блогера до полицейского, от владельца супермаркета до бабки на базаре. И в 99% это будут именно мирные жители. И 1% - полицейские и СБУшники
   
Нетрудно принять "закон", объявляющий "пособниками врага" кого угодно - от блогера до полицейского, от владельца супермаркета до бабки на базаре. И в 99% это будут именно мирные жители. И 1% - полицейские и СБУшники
Навіщо приписувати якісь вади тому, чого ще немає. Варто звернутися до світового досвіду - найкращий приклад Франція після другої світової.
Навіть в Україні  є певні напрацювання ось - "Перспективи встановлення кримінальної відповідальності за «колабораціонізм» - Аналітичний звіт
дивись Тут
   
Також він має не тільки дозволити знищення визначених спеціальною комісією (або іншим уповноваженим органом) колабораціоністів, а й заохочувати до цього.

Так это ж ЧК, товарищ!
   
також хотів подібну гілку  відкривати але чекав що це хтось зробть

Закон про колаборантів треба приймати вже у вівторок...
   
Кому дістанеться Велесов
передайте вітання цьому рагулю


ти ж сам і зрадник, і дезертир
   
Так это ж ЧК, товарищ!
ЧК - закрита та авторітарна структура. "Трійки " - наше всьо. Наш орган має бути відкритим, з доказовою базою та безспірним фактажем. Сучасні засоби фіксування та документування це дозволять зробити.
   
До речі натрапив на відосік від Азову з восени 2021
   
Так это ж ЧК, товарищ!

ну так сбсн
про що ми тут і торочимо тривалий час уже
про плутанину у причинах і наслідках. скільки не перефарбовуй шаровари а від себе не втечеш
   
Чим далі вивчаєш історію процесу тим цікавіше - ну як про Алісу все "чудасівіше-чудакивіше"
Тут слугиня народу з 34.30 обіцяє прийняти осьось, але віз й понині там
   
ну так сбсн
про що ми тут і торочимо тривалий час уже
про плутанину у причинах і наслідках. скільки не перефарбовуй шаровари а від себе не втечеш
Дивно було як би сам прихований веб-колаборнат не доєднався - публічне визнання твоїх "заслуг" місцевим товариством - це зовсім не ЧК - це справжня оцінка твого "мистецтва" прихованого сприяння ворогу. Тому не порівнюй трійки твоїх справжніх господарів - нащадків чк=ського терору з колективним рішенням різнобарвних проте проукраїнських дописувачів.
   
Це ж мінімум половина ВР.....
   
Це ж мінімум половина ВР.....
Починати потрібно з ключових - які утримують навколо себе обслугу. Таких вже на так багато. Бити по шісткам безперспективно
   
це ще шо за чуділо? :S


Ім'я користувача:
    GetMan
Дата реєстрації:
    8 квітня 2019 15:55:34
Повідомлень:
    660 (~1 в день)

спочатку тарталєтка, потім цей  :facepalm:
   
це ще шо за чуділо? :S


Ім'я користувача:
    GetMan
Дата реєстрації:
    8 квітня 2019 15:55:34
Повідомлень:
    660 (~1 в день)

спочатку тарталєтка, потім цей  :facepalm:
Що тобі неясно "чуділо-мурло"? Що існує довічний бан за образу Лещенка? Що потреба щось сказати виникає напрочуд рідко після років активних дописувань в допомаранчеву та баклажанну епоху?
   
По великому рахунку
під час війни можна і треба знищувати зрадників без спеціального закону

Олігархи вже потікали на чартерах, саме вони 20 років нищили і продавали Україну
Тому зустрічати кожного і в розхід
В умовах війни
   
Дивно було як би сам прихований веб-колаборнат не доєднався - публічне визнання твоїх "заслуг" місцевим товариством - це зовсім не ЧК - це справжня оцінка твого "мистецтва" прихованого сприяння ворогу. Тому не порівнюй трійки твоїх справжніх господарів - нащадків чк=ського терору з колективним рішенням різнобарвних проте проукраїнських дописувачів.


та як можна
відсохне мій брудний язик, якщо я хоча би подумки посмію порівнювати ТАКЕ із таким
страшно навіть подумати
   
По великому рахунку
під час війни можна і треба знищувати зрадників без спеціального закону

Олігархи вже потікали на чартерах, саме вони 20 років нищили і продавали Україну
Тому зустрічати кожного і в розхід
В умовах війни


так прямо у Франції можна зрадників розстрілювати, чи запросити повернутись спочатку?
   
ЧК - закрита та авторітарна структура. "Трійки " - наше всьо. Наш орган має бути відкритим, з доказовою базою та безспірним фактажем. Сучасні засоби фіксування та документування це дозволять зробити.

Тогда обычным скучным путем: полиция, прокуратура, суд.
   
так прямо у Франції можна зрадників розстрілювати, чи запросити повернутись спочатку?
Це доречно тобі у своїх кураторів про досвід розпитати - це їхня стара фішка - від лідоруба до новачка, чечена на мосту та полонія в ресторані. Бо вони насправді отакі профі.
   
Тогда обычным скучным путем: полиция, прокуратура, суд.
Не ті обставини. Потрібні більш динамічні та скорочені в часі процедури, відпрацьовані та погоджені з громадянським суспільством алгоритми.
   
Це доречно тобі у своїх кураторів про досвід розпитати - це їхня стара фішка - від лідоруба до новачка, чечена на мосту та полонія в ресторані. Бо вони насправді отакі профі.



не виходять на звʼязок мої куратори, можна я у твоїх запитаю?
   
не виходять на звʼязок мої куратори, можна я у твоїх запитаю?
Я сам собі куратор. А ось твої ввели тебе в стан "сатурн почти не виден", тому вивчай їх досвід з відкритих джерел
   
Коли совок сражається протів совка совковими методами, то в результаті переможе той совок, хто в тих совкових методах більш вправний. Тобто в результаті завжди буде совок, як ти його не крути.
   
Я сам собі куратор. А ось твої ввели тебе в стан "сатурн почти не виден", тому вивчай їх досвід з відкритих джерел


це тобі голоси сказали чи по радіо широграму отримав?
   
Коли совок сражається протів совка совковими методами, то в результаті переможе той совок, хто в тих совкових методах більш вправний. Тобто в результаті завжди буде совок, як ти його не крути.


а його не може не бути, бо він той совок як сказано у класика "нє старуха с клюкой"
а результат живої творчості мас.
і скільки шаровари не перефарбовуй суть не міняється


   
стільки цікавих тем, аж очі розбігаються
тому запощу тут

дивився буржуїв, їх нарешті просвітило, може дійде і до фупчіків

виявляється ваксобєси - коллаборанти окупаційного режиму  !!!!

так що до розстрільного списку коллаборантів можна спокійно внести фупівських ваксобєсів  !!!

свободу медведю  !!!!

йому як спецу по списках доручити складання списку коллаборантів....
   
Коли совок сражається протів совка совковими методами, то в результаті переможе той совок, хто в тих совкових методах більш вправний. Тобто в результаті завжди буде совок, як ти його не крути.
Покарання за колабораціонізм - не совкових винахід. Це цивілізаційна історія та набуває в сучасних умовах нових рис. Тому й потрібен новий підхід для подолання  ризиків впливу цього фактору на остаточний результат протистояння орди з Україною.
   
идут пионеры - салют мальчишу
   
стільки цікавих тем, аж очі розбігаються
тому запощу тут

дивився буржуїв, їх нарешті просвітило, може дійде і до фупчіків

виявляється ваксобєси - коллаборанти окупаційного режиму  !!!!

так що до розстрільного списку коллаборантів можна спокійно внести фупівських ваксобєсів  !!!

свободу медведю  !!!!

йому як спецу по списках доручити складання списку коллаборантів....
Кількість окличних показує на емоційне сприйняття реальності. Насправді, доля правди в твердженні є. Але варто бачити, що є організатори цього процесу (самі як правило вакциновані), що досягають своїх цілей за рахунок людей, що не сприймають вакцинацію за різними причинами та обставинами. Колаборанти - це ті, хто на цьому фоні створює руйнівні процеси для країни, підштовхуючи до тих чи інших деструктивних дій
   
Кількість окличних показує на емоційне сприйняття реальності. Насправді, доля правди в твердженні є. Але варто бачити, що є організатори цього процесу (самі як правило вакциновані), що досягають своїх цілей за рахунок людей, що не сприймають вакцинацію за різними причинами та обставинами. Колаборанти - це ті, хто на цьому фоні створює руйнівні процеси для країни, підштовхуючи до тих чи інших деструктивних дій
тема була про відміну Ковіда в багатьох західних країнах під тиском канадського конвою і місцевих протестів

дослідили що найбільше вплинуло
вивчали десь 100 показників
від економічного положення країни, гігієнічеих звичок - до політичного устрію
виявилося ща найбільший вплив мало довіря народу до уряду
виявилося що в Данії люди найбільше довіряють уряду, і уряд не підкачав
першим відмінив ковід

в соціумі 3 категорії
ваксобєси \ колаборанти уряду
60-80% вакцинованого бидла \ біомасси
і як в інших революційних  процессах - 10% активних громадян - антиваксерів

як завжди в історії - 10% перемагають...
а коллаборантів ставлять під стінку..
   
За наявними силами мордор не в змозі буде в разі вторгнення підтримувати окупацію всієї країни. Проте головне призначення ударного угрупування - знищення та нейтралізація найбільш спроможної проукраїнської сили - ЗСУ. Далі долати опір громадян буде спільна з окупаційними військами місцева напіввійськова адміністрація (досвід Франції). Впевнений, що вже ключові посади народних мерів та міліціонерів вже розплановані фсб.
Далі - набір ватного складу до "народних дружин" які забезпечуватимуть існування маріонеткового центрального режиму. Далі силами зрадників та під контролем мордорських наглядачів будуть нарощувати терор до проактивних патріотів, проводити зачистки та залякування. Досвіду вже досхочу.
Отже, потрібно вже завтра - післязавтра приймати чіткий, зрозуміли змістовний закон, який чітко визначить ознаки колабораціоністськи х дій. Також він має не тільки дозволити знищення визначених спеціальною комісією (або іншим уповноваженим органом) колабораціоністів, а й заохочувати до цього.  Дезертирство та співпрацю з ворогом військовослужбовцям и можливо треба виділити в окрему ступінь колабораціонізму.
Примусову працю цивільних визначити за певними ознаками та реальним змістом діяльності  звільнити від суворого покарання.
Взагалі, всі ті хто зважаться на зраду - мають чітко вже завтра почути про невідворотнє суворе покарання - від смерті у військовий час до максимальних термінів ув'язнення після перемоги (хоча не факт - можливо залишити смертну кару за цей вид злочину і у мирний час).
Прийняти такий закон ВР та підписати преЗеденту вже цього тижня.
Не знаю з якого переляку, але в присязі ЗСУ прибрали ціле речення, яке було в радянській - "Если же я нарушу эту мою торжественную присягу, то пусть меня постигнет суровая кара советского закона, всеобщая ненависть и презрение трудящихся".
Навіть не взяли до уваги історичну присягу воїнів УПА " Коли я порушу, або відступлю від цієї Присяги, то хай мене покарає суворий закон Української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу."


Автор,  (tu)  (tu)

Саме так і має бути.

А вже зараз різні ‚велесови‘ мають потрапити в списки на знищення доступні всім загонам Територіальної Оборони з максимальною деталізацією.
   
По великому рахунку
під час війни можна і треба знищувати зрадників без спеціального закону

Олігархи вже потікали на чартерах, саме вони 20 років нищили і продавали Україну
Тому зустрічати кожного і в розхід
В умовах війни
ДУРНЯ і БРЕХНЯ.  Без закону вже проходили і не раз-не працює,завжди першими і останніми кладуть в землю тих,хто то зустрічав з ківтами. Оліграхи чи хто небуть хто полетів ЗАКОННО нічого і нікому не винні. Вони не призвані на службу,вони не діють в часи ВС і т.д Їх права нічим не обмежені в рамках закону.
  такі власне дурні як ти і ведуть до того,що є. Говорять дурниці і настроюють проти багатьох людей виключно в силу твого дуреньства.
   
Автор,  (tu)  (tu)

Саме так і має бути.

А вже зараз різні ‚велесови‘ мають потрапити в списки на знищення доступні всім загонам Територіальної Оборони з максимальною деталізацією.
ти на канарах можеш собі хоч факел в дупу засунути і скочити в океан....з максимальною деталізацією.
 ще один аніка-воєн на відшибі. І провокатор знатний.....та дурний. Бо родиш тільки шкоду.
   
Коли совок сражається протів совка совковими методами, то в результаті переможе той совок, хто в тих совкових методах більш вправний. Тобто в результаті завжди буде совок, як ти його не крути.
(tu) якіб благородні  і правильні наміри б не були
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія