Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Венгерская демографическая политика

Re: Венгерская демографическая политика

А шо я, на те 35000 дом куплю себе и семье?  )
все піде на дитину, аж засвистить. якщо, звичайно ростити дитину, як слід в 21 століітті.
   
Re: Венгерская демографическая политика

не буде освіти у жінок, буде повна залежність від чоловіка.
типу жінки домогосподарками будуть, чи працювати "в полі" за трудодні? :laugh:
   
Re: Венгерская демографическая политика

типу жінки домогосподарками будуть, чи працювати "в полі" за трудодні? :laugh:
так, будуть домогосподарками, дітей народжувати
Жінкам достатньо однієї дитини, щоб задовольнити материнський інстинкт
Чоловіків інстинкт «примушує» як умога більше залишити нащадків

Останнє редагування: 31 липня 2019 10:44:53 від Asti
   
Re: Венгерская демографическая политика

ще нагадаю нашим новітнім антиутопістам, що і в часи середньовіччя з повальною безграмотністю жінок, народ знав, як позбавлятися небажанної вагітності(але тоді дуже воцерковлений був і гріха боявся). гомо сапієнс, він такий - любознатєльний дуже.

небажана вагітність то дурничка
від одного небажана - інші не питали
   
Народу і так до чорта, вже дихати нічим, скоро нам всім звіздєц буде через перенаселеність.
   
Re: Венгерская демографическая политика

не буде освіти у жінок, буде повна залежність від чоловіка.

це типу зло?
це так само, як далі жити з тим козлом, з яким кохалися та будували плани на майбутнє? :)
   
Re: Венгерская демографическая политика

так, будуть домогосподарками, дітей народжувати
тоді, це має бути суспільство, типу американського післявоєнного. а зараз нeпрацюючих жінок навіть більшість американців собі дозволити не можуть.

я ж кажу, якщо людство вже так озаботиться нестачею білого розумного населення, то інкубатори і відбір за ьрозумним генотипом" чи генну інженерію в майбутньому застосовувати будуть.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Народу і так до чорта, вже дихати нічим, скоро нам всім звіздєц буде через перенаселеність.

так, українців дофіга, а угорців мало :)
   
Re: Венгерская демографическая политика

це типу зло?
це так само, як далі жити з тим козлом, з яким кохалися та будували плани на майбутнє? :)
я не даю тут ніяких оцінок, зло/добро.
Я просто виклала свою думку
   
Re: Венгерская демографическая политика

тоді, це має бути суспільство, типу американського післявоєнного. а зараз нeпрацюючих жінок навіть більшість американців собі дозволити не можуть.

я ж кажу, якщо людство вже так озаботиться нестачею білого розумного населення, то інкубатори і відбір за ьрозумним генотипом" чи генну інженерію в майбутньому застосовувати будуть.
що маємо те маємо
   
Re: Венгерская демографическая политика

так, українців дофіга, а угорців мало :)
в нас половина пенсійного фонду дотується з бюджету. треба буде вибирати - пенси чи нова генерація. нелегкий вибір. але може Зьоля з конституційною більшістю зможе :gigi: .
   
Re: Венгерская демографическая политика

тоді, це має бути суспільство, типу американського післявоєнного. а зараз напрацюючих жінок собі навіть більшість американців собі дозволити не можуть.

я ж кажу, якщо людство вже так озаботиться нестачею білого розумного населення, то інкубатори і відбір за ьрозумним генотипом" чи генну інженерію в майбутньому застосовувати будуть.

справа не у "суспільстві", а у суспільних моделях
має значення розподіл ресурсів
якщо суспільство вважає продуктивною роботою сидіння в офісі та пиття кави, то і зарплати за такі "роботи" встановлюються на рівні 2 зп=1прожитковий мінімум
за що боролися....
   
Re: Венгерская демографическая политика

що маємо те маємо
є прикольний фільм на цю тему з Різ Візерспун - Плезантвіль
   
Re: Венгерская демографическая политика

я не даю тут ніяких оцінок, зло/добро.
Я просто виклала свою думку

я теж виклав
залежність цікаве слово, коли не чули про розподіл обов"язків
чи про те, як батьки свідомо підтримують залежність дітей
   
Re: Венгерская демографическая политика

справа не у "суспільстві", а у суспільних моделях
має значення розподіл ресурсів
якщо суспільство вважає продуктивною роботою сидіння в офісі та пиття кави, то і зарплати за такі "роботи" встановлюються на рівні 2 зп=1прожитковий мінімум
за що боролися....
а де ж їх всіх пристроїти, та ще й так, щоби одна працююча людина могла багатодітну сім"ю утримувати? тоді ціни потрібно на все знижувати. як припустимо в 70-их роках в штатах за 30К$ можна було дім в хорошій ерії купити.
   
Re: Венгерская демографическая политика

так, українців дофіга, а угорців мало :)
Треба тих, хто дуже плодиться стерилізувати, а не змагатися з ними в плодовитості.
   
Re: Венгерская демографическая политика

я теж виклав
залежність цікаве слово, коли не чули про розподіл обов"язків
чи про те, як батьки свідомо підтримують залежність дітей
рівний розподіл може бути в рівних умовах
Коли один не отримує прибуток, тобто залежить від іншого, це вже не розподіл.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Треба тих, хто дуже плодиться стерилізувати, а не змагатися з ними в плодовитості.
як? в Індії колись була програма - "стерилізація в обмін на музичний плеєр". діяла, але не так, щоб відчутно стало.
   
Re: Венгерская демографическая политика

а де ж їх всіх пристроїти, та ще й так, щоби одна працююча людина могла багатодітну сім"ю утримувати? тоді ціни потрібно на все знижувати. як припустимо в 70-их роках в штатах за 30К$ можна було дім в хорошій ерії купити.

а нащо прилаштовувати всіх тих, хто не вміє працювати?
якби не цікавило СПОЖИВАННЯ, то ніхто б і не виганяв на роботу всіх підряд
просто суспільне життя вивернуте іншим боком стало
потрібне споживання вже і зараз, а не якісь там діти потім
дитина не скоро придбає собі автівку, не скоро впряжеться в іпотеку - поганий бізнес!
   
Re: Венгерская демографическая политика

Треба тих, хто дуже плодиться стерилізувати, а не змагатися з ними в плодовитості.

Це якось наповнить пенсійний фонд щоб з бюджету не треба було половину його вливати?
   
Re: Венгерская демографическая политика

рівний розподіл може бути в рівних умовах
Коли один не отримує прибуток, тобто залежить від іншого, це вже не розподіл.

не існує рівного розподілу і бути не може
людей не вчать домовлятися, а вчать брати своє
зараз суспільство стало значно заможнішим, ніж колись, а психічних проблем додалося і щастя стало менше
бо сапієнси то таки вдосконалені шимпанзе, а не орангутанги і їм (нам) потрібні успішні соціальні стосунки на рівні біохімії

Останнє редагування: 31 липня 2019 11:06:09 від MakYury
   
Re: Венгерская демографическая политика

як? в Індії колись була програма - "стерилізація в обмін на музичний плеєр". діяла, але не так, щоб відчутно стало.
Елементарно, після перших пологів жінку примусово стерилізують прямо в пологовому будинку, перев‘язують труби.
За нелегальні пологи, давати п‘ять років в‘язниці і примусова стерилізація, а дітей віддати в інші сім‘ї.
   
Re: Венгерская демографическая политика

планета вже і так задихається від людей і їхньої діяльності, так шо народжування буде скорочуватися, а міграційні процеси наростати.
і саме тут треба прикладати зусилля, я не по інкубації "білої раси".
як людям _всім_, які вже є і ще народяться, виживати на цьому титанику - в людських умовах!
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ооо!
Нарешті хоч хтось сказав правду. Нехай і міс Доповідь. Свиноматки, що народжені народжувати, годувати та прибирати відмовляються бути такими.
" Ми тендітні козочки, чи там пави, і ви нам своїми хуами не тикайте! Ми не худоба, і тепер ми будемо жити як пані."

А хай би вас нігери поїли!

доповідь за неадекватність.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Тільки Заборона жіночої освіти вирішить проблему.

правильно. талібан, наприклад, так і робить.
   
правильно. талібан, наприклад, так і робить.

Дивна справа, але талібів ніколи не згадують як патріотів та захисників своєї землі, якими вони безумовно є.
   
Re: Венгерская демографическая политика

планета вже і так задихається від людей і їхньої діяльності, так шо народжування буде скорочуватися, а міграційні процеси наростати.
і саме тут треба прикладати зусилля, я не по інкубації "білої раси".
як людям _всім_, які вже є і ще народяться, виживати на цьому титанику - в людських умовах!

Перелічіть будь-ласка людські умови.

Я провів значну частину дитинства в м. Івано-Франківськ. Місто як місто, тисняви особливої не відчувалося. Хіба в міських автобусах в час пік. Запам'яталася чисельність населення у 80-х роках - в районі 280 000. Не знаю наскільки це точно, так мені тоді сказали. Буваю там деколи і зараз - враження не з приємних - тиснява, пробки. Купа нових забудов. Таке враження що населення як мінімум подвоїлося з тих часів. І от недавно зазирнув у Вікіпедію - 236 000 зараз. То може справа тут не в чисельності? А в тому що мається на увазі під "людськими умовами"? Сучасна людина займає дуже багато життєвого простору, і вимагає щораз більше. Якщо такий простір забезпечити всім неграм, індусам і китайцям, то так, місця забракне. А так - все населення Землі можна розмістити на клаптику як адміністративний район в Україні.

Я не проти скорочення населення як такого - але це має бути плавно і без демографічних ям.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Я провів значну частину дитинства в м. Івано-Франківськ. Місто як місто, тисняви особливої не відчувалося. Хіба в міських автобусах в час пік. Запам'яталася чисельність населення у 80-х роках - в районі 280 000. Не знаю наскільки це точно, так мені тоді сказали. Буваю там деколи і зараз - враження не з приємних - тиснява, пробки. Купа нових забудов. Таке враження що населення як мінімум подвоїлося з тих часів. І от недавно зазирнув у Вікіпедію - 236 000 зараз.

я теж це помітила. населення в нас зменшилося, а візуально і і інфраструктурно ніби в 10 раз більше стало, ніж в часи мого дитинства.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Плять,ти за творця будеш вирішувати,кому і на якої підставі народитись? Не багато на себе береш? Бетховена згадай,де він народився..Тому будь яка фінансова підтримка - гуд нереальний..Інтегра льний показник розвитку - народжуваність..При чому своєї нації,а не іншої..
Конечно, мы решаем кому родиться, а кому нет. Притча про Бетховена - брехня медиапистоты, расслабься. Не стоит верить всему, что пишут,иногда стоит включать мозги и Гугл.
   
Re: Венгерская демографическая политика

А що планета задихається - Ви про це задумуєтеся коли купуєте "одноразові" речі з запрограмованим старінням, які потребують ресурсів і невдовзі поповнять смітники? Жадібність - ось справжня причина цього.
   
Re: Венгерская демографическая политика

буде повна залежність від чоловіка.
Чоловіки вже не ті. І жінки вже такими, як були не будуть. Ти її дитину за ноги і об стовп, а вона все одно тобі буде торочити про свою точку зору, не зважаючи на загрозу життя її дитині. Часто дітей як щит вперед штовхають, типу ти дитину не вдариш, чи там образш.

Все котиться, і цьому ради немає.

Для прикладу. В Ірані зараз Мекка для  пластичних хирургів. Ні Коран, ні Іслам, на імам не допомогають, баби хочуть бути багінями і всьо. І насрати на вікові традиції та уклад.
А доповнена реальність дуже скоро дозволить мати як 16, так і 60 річному чоловіку любу жінку, любої раси (ельфійок в тому числі) і любого віку. Забесплатно. Без венеричних хвороб, подарунків, розборок і вагітностей.

Тому, лише Велика Війна, всепереможний БП. Да прискоримо його час.
   
Re: Венгерская демографическая политика

я теж це помітила. населення в нас зменшилося, а візуально і і інфраструктурно ніби в 10 раз більше стало, ніж в часи мого дитинства.
Ну так у совку було 10 квадратних метрів житлової площі на особу, а зараз п‘ітдесят.
На додачу раніше мало у кого був автомобіль, а зараз на кожну сім‘ю по машині, а то і по дві.
Також тепер на кожного ще набудували торгівельних, офісних та розважальних площ не знаю навіть скільки.
Ось і виходить що сучаснийукраїнець використовує на порядок більше життєвого простору і споживає більше матеріальних ресурсів.
Звідси і виникає відчуття тисняви.
   
Відчуття тисняви виникає через безграмотно збудовані населені пункти.
   
ще нагадаю нашим новітнім антиутопістам, що і в часи середньовіччя з повальною безграмотністю жінок, народ знав, як позбавлятися небажанної вагітності(але тоді дуже воцерковлений був і гріха боявся). гомо сапієнс, він такий - любознатєльний дуже.

Допитливий.

ЗІ А ідея справді безперспективна.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Чоловіки вже не ті. І жінки вже такими, як були не будуть. Ти її дитину за ноги і об стовп, а вона все одно тобі буде торочити про свою точку зору, не зважаючи на загрозу життя її дитині. Часто дітей як щит вперед штовхають, типу ти дитину не вдариш, чи там образш.

Все котиться, і цьому ради немає.

Для прикладу. В Ірані зараз Мекка для  пластичних хирургів. Ні Коран, ні Іслам, на імам не допомогають, баби хочуть бути багінями і всьо. І насрати на вікові традиції та уклад.
А доповнена реальність дуже скоро дозволить мати як 16, так і 60 річному чоловіку любу жінку, любої раси (ельфійок в тому числі) і любого віку. Забесплатно. Без венеричних хвороб, подарунків, розборок і вагітностей.

Тому, лише Велика Війна, всепереможний БП. Да прискоримо його час.


В мене теж таке враження що людство входить у фазу метаморфозу - як гусінь, що наїлася і з неї має вийти метелик  :)

Знаєте що при цьому відбувається? Всі органи гусені розвиняються ферментами і утворюється живильний бульйон  :) Залишаються живими тільки окремі групи клітин так званих імагінальних дисків, з яких і виростає організм мерелика... за рахунок цього бульйону.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Відчуття тисняви виникає через безграмотно збудовані населені пункти.

Населений пункт не перебудовували, він той же що в часи коли тисняви не було.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Елементарно, після перших пологів жінку примусово стерилізують прямо в пологовому будинку, перев‘язують труби.
За нелегальні пологи, давати п‘ять років в‘язниці і примусова стерилізація, а дітей віддати в інші сім‘ї.

а чого не чоловіків? з математичної точки зору виглядає краще. в жінок і так обмежена кількість яйцеклітин, на відміну від сперматозоїдів в чоловіків. скільки їх там в порції? і потім - де ви візьмете такі "інкубатори", як жіночі організми для продукції нових людей?  :pofig:
   
Re: Венгерская демографическая политика

А що планета задихається - Ви про це задумуєтеся коли купуєте "одноразові" речі з запрограмованим старінням, які потребують ресурсів і невдовзі поповнять смітники? Жадібність - ось справжня причина цього.

правильно!
   
Re: Венгерская демографическая политика

Відчуття тисняви виникає через безграмотно збудовані населені пункти.
Відчуття тисняви у мене виникає коли я дивлюся карту Сполучених штатів або західної Європи.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Відчуття тисняви виникає через безграмотно збудовані населені пункти.
раніше всі кафешки, універмаги, профільні магазини були практично тільки в центрі. зараз по всім мікрорайонам повно. здається люди менше часу по домівкам стали проводити. і таке враження, що більшість не працює.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія