Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А у вас есть фобии?

Re: А у вас есть фобии?

А я боюсь сам в ліс заходити. От трапиться мені там стара жінка з АК-47 на плечі й я не втримаюсь: - Бабусю, Ви автомат носите для захисту, щоб бува не згвалтували? ;)
А вона, знімаючи автомат: - А таки прийдеться!
 :gigi:

а якшо бабуся буде очєнь сімпатічна, років 35, теж сопротивлятимешся ? ;)
   
Re: А у вас есть фобии?

Шпиономания. Лет с 7-ми.
   
Re: А у вас есть фобии?

Років так двадцять, а мо й більше назад я з сім'єю жив у невеликому провінційному містечку. Жили ми у стародавньому будинку, побудованому в кінці ХІХ століття. Отже будинок був старезний, з добротними стінами у метр товщиною та димарами, котрі займали немалу площу даху.
Оскільки це були буремні девяності минулого століття, ніхто будинками як і зараз, до речі, не займався і я, щоб уникнути течії від дощів, біля димара ставив такий собі немаленький таз для збору дощової води. Час від часу я її виливав і вона спокійно стікала додолу, проте одного разу вдарив мороз -вода замерзла і я про неї забув. Ішов час, вже виглядало сонце, вода розмерзалась і загрожувала наробити клопоту. Отже я взяв таз із глибою льоду, котра ще не встигла розтанути і не думаючи про наслідки, автоматично виконав дію, яку я виконував завжди. Як тільки, льодина попала на скат даху і почала швидко рухатися вниз, мене кинуло у холодний піт. Я з острахом подумав, що внизу може хтось бути...Мені поталанило...внизу не було нікого.
Немало часу сплинуло, проте цей випадок я мабуть не забуду ніколи. :(
   
Re: А у вас есть фобии?

так глюкометр та кров з пальця міряють :)
я нє спєц в мілімолях, знаю шо 6 одиниць - це переддіабетне состояніє, 7 - то діабед.

Пріступи - то різне, можливо тиск піднявсь чи ше шось, типа серця, шо дихати тяжело. А іноді прокидаєшся з натягнутими м"азами - скоріш за все епілепсія. Скорая ніфіга непояснює, навіть шо колоти їм доводицця підказувати, самі не знають. Чому їх тіки вчили  :D

Йопєрний тєатр, в мене тиск теж скаче. Я й не знав, що воно з діабетом тісно пов'язане. ;o
А нащот одиниць вимірювання, мій глюкометр показує в мг/дЛ.
І дохтурка казала, щоб я тримав рівень - не більше 110 натощак, і не більше 140 через 2 години після їжі.

П.С. Як у тебе з алкоголем?

   
Re: А у вас есть фобии?

   
Re: А у вас есть фобии?

Боюсь умереть и оставить без мамы своего ребёнка. Боюсь за ребёнка. Боюсь высоты, змей боюсь до ужаса. Про змей часто снятся кошмарные сны. Наверное, если в реале увижу где-нибудь ползущую змеюку, не знаю что буду делать и куда бежать. В моих снах змеи меня преследуют и от них нигде не спрятаться. Боюсь подземных мест ( пещеры, метро, подвалы). Чувствую ужас остаться погребенной заживо(. Много чего боюсь(. Боюсь онкологии и всего потустороннего. Верю своим глазам и если увижу что-то вроде призрака, то наверное сойду с ума. Боюсь темноты и одиночества.
   
Re: А у вас есть фобии?

Йопєрний тєатр, в мене тиск теж скаче. Я й не знав, що воно з діабетом тісно пов'язане. ;o
А нащот одиниць вимірювання, мій глюкометр показує в мг/дЛ.
І дохтурка казала, щоб я тримав рівень - не більше 110 натощак, і не більше 140 через 2 години після їжі.

П.С. Як у тебе з алкоголем?

з алкоголем погано.
Бивший рок-музикант, свого часу пили шо коні.
Зараз тримаюсь, бо нікому витягувати, но коли наступають болі і таблєткі не допомагають - доводицця бухати.
Вродє щас сонечко, погода наладілась - нічо неболить, тіки простудивсь :)
   
Re: А у вас есть фобии?

з алкоголем погано.
Бивший рок-музикант, свого часу пили шо коні.
Зараз тримаюсь, бо нікому витягувати, но коли наступають болі і таблєткі не допомагають - доводицця бухати.
Вродє щас сонечко, погода наладілась - нічо неболить, тіки простудивсь :)

Я, хоч і не рок-музикант, але випив теж немало діжок горілки. Зараз - майже не вживаю. В цьому році жодної краплини в роті не мав.
Тримайся, друже! Не всеремось!, що по-руськи означає "мипабідім". :-B

   
Re: А у вас есть фобии?

Я, хоч і не рок-музикант, але випив теж немало діжок горілки. Зараз - майже не вживаю. В цьому році жодної краплини в роті не мав.
Тримайся, друже! Не всеремось!, що по-руськи означає "мипабідім". :-B

Та надо би :)
Зараз хата нагрієцця - спробую шось зробити з діабетом. Викладу відео  :-B
   
Re: А у вас есть фобии?

Напомню щє раз свій відеоканал: https://www.youtube.com/user/misterix1974/videos
підписуйтесь, перглядайте відео  :-B
вчора хтів записати нові, та захріп від холоду в хаті, іспортіл 3 дублі та кинув поки :)
буду грітися на вулиці, в сквєріку та споглядати крис, бо вони зараз красиві та намазюкані шо картінка :)
а пільмєні сваріть таки треба... но скучно. Надо крису  :spruce_up:

Останнє редагування: 26 квітня 2015 11:03:41 від Зєльоний крокоділ
   
Re: А у вас есть фобии?

наступають болі і таблєткі не допомагають - доводицця бухати.

тэксс.... ану поподробнее)))) а то я в Мариуполь собираюсь.....))))) может, на чашечку кофе и стихи напрошусь....))))    а с алкоголем у мну отношения, мягко говоря, совсем не дружеские))) (тяжёлый опыт прошлой жизни)


   
Re: А у вас есть фобии?

тэксс.... ану поподробнее)))) а то я в Мариуполь собираюсь.....))))) может, на чашечку кофе и стихи напрошусь....))))    а с алкоголем у мну отношения, мягко говоря, совсем не дружеские))) (тяжёлый опыт прошлой жизни)

Він зараз пішов у сквер полювати на крис. :)

   
Re: А у вас есть фобии?

Він зараз пішов у сквер полювати на крис. :)

та пусть походит)))
   
Re: А у вас есть фобии?

Нє... Таки доведецця самому сварідь пільмєні :)
бо голод - нє тьотка, а добра криса, шоб їх варідь  :spruce_up:  - пока в проектє  :D
Крокодилові хочецця їсти...
Доведецця пхатися накухню і ставіть каштрульку...
От жеж нілюблю варити їсти...
   
Re: А у вас есть фобии?

тэксс.... ану поподробнее)))) а то я в Мариуполь собираюсь.....))))) может, на чашечку кофе и стихи напрошусь....))))    а с алкоголем у мну отношения, мягко говоря, совсем не дружеские))) (тяжёлый опыт прошлой жизни)

 ласкаво прошу :first_mov:

Тіки вмене хатка убітая (підбирав під кота, шоб засцяв і не вигналі, а кіт неприїхав  :cray: )
і їжі мало, я вживаю або пільмєні за 18 грн за кіло, або варю з ними суп...
Для дівчят така їжа непіде :(
Ну мож якусь піццу закажемо для празніка :)
   
Re: А у вас есть фобии?

Він зараз пішов у сквер полювати на крис. :)

нє... крокодил зголоднів, он щас сварід пільмєні, а потім вже грітися :)
Полюванням накрис крокодил покишо незаймаєцця - він бєзстразєкі поки женіх ніякий ;)
Просто наблюдаю красу :)
Скоро гітару дістану - викладу і старі пісні, і може нові - шо Морєуполь навіяв ;)
   
Re: А у вас есть фобии?

А я боюсь людей з фобіями  :(
   
Re: А у вас есть фобии?

Хух.. справілся :)
зараз наїсусь цілу тарілку та - грітись  X(
   
Re: А у вас есть фобии?

   
Re: А у вас есть фобии?

Показати зображення...

Так нізя - щє впустить...
Долбаниє циркачі.
Хай не іграюцця а кращє крисам гарчять стєхі  :kiss3:
   
Re: А у вас есть фобии?

Боюсь умереть и оставить без мамы своего ребёнка. Боюсь за ребёнка. Боюсь высоты, змей боюсь до ужаса. Про змей часто снятся кошмарные сны. Наверное, если в реале увижу где-нибудь ползущую змеюку, не знаю что буду делать и куда бежать. В моих снах змеи меня преследуют и от них нигде не спрятаться. Боюсь подземных мест ( пещеры, метро, подвалы). Чувствую ужас остаться погребенной заживо(. Много чего боюсь(. Боюсь онкологии и всего потустороннего. Верю своим глазам и если увижу что-то вроде призрака, то наверное сойду с ума. Боюсь темноты и одиночества.

і як ти з цим живеш? цікаво просто.
   
Re: А у вас есть фобии?

Хрррррррррр... Хрррррррррр.... Хр-хр... Хрррррррррррррр....
***крокодил спить***
   
Re: А у вас есть фобии?

Высоты все боятся. Настоящая акрофобия подкатывает не сразу и выражается в приступах тошноты в том числе. Избыток адреналина видимо. "Циркачи" просто не успевают проникнуться этим делом. Ну и тренировка дает свой результат конечно.
   
Re: А у вас есть фобии?

писательствовать не пробовали?

(я не про "Побег.....", я про вашу бурную фантазию)

это вы ещё не читали мой сценарий Ирония судьбы или с лег. паром по украински.
на новый год тут на фупе был опубликован :)
   
Re: А у вас есть фобии?

это вы ещё не читали мой сценарий Ирония судьбы или с лег. паром по украински.
на новый год тут на фупе был опубликован :)

 :gigi:
та. сценарій був веселий. аж довелося з вічного бану креативщика витягувати. (не знаю, чого на нього так накинулися. Та ще й в новорічний вечір)
і загалом в тій гілці багато креативних ідей розвинулося.
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=814104
   
Re: А у вас есть фобии?

:gigi:
та. сценарій був веселий. аж довелося з вічного бану креативщика витягувати. (не знаю, чого на нього так накинулися. Та ще й в новорічний вечір)
і загалом в тій гілці багато креативних ідей розвинулося.
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=814104

ах, ось воно шо.  :laugh:
   
Re: А у вас есть фобии?

Боюсь закрытых пространств, правда, выборочно. Особенно пугают катакомбы, из-за чего пропустила афигительнейшую страйкбольную игру Метро.
И еще боюсь зеркальных лабиринтов, где внутри нет света. 
   
Re:

Для всіх : дуже рекомендую книжку  : Владимир Леви " Приручение страха". Як пише сам автор, психотерапевт - "эта книга для тех, кто боится. Чего бы то ни было. Кого бы то ни было".  Дуже цікаво та ще й корисно прочитати. Там і тест, і поради, і вправи. Не кожен може і хоче ходити до психолога, тож ця книга є чудовою альтернативою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія