Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Нелегальне бидло навіть медичного страхування не має... :laugh:

А всі сірійські біженці мають.

даже болукаша возмущен :)
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

давай! Я тебя всегда поддерживаю в твоих фоторепортажах. Они окуительны. И начинай тему как обычно - "Я Сергей 1838565636373 и мои фоточки ..."
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

НН, а ти ким працюєш в Хамбурзі? Фертраг є?
В охоронній фірмі, застарий я вже по лісах стрибати, як тут розповідає лисий нелегал. :D
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Все таки я в Кьольні все ж((полегшенно зітхнув)
А так то—— тут постійно щось будують))
Ось дивись—— моя фірма виізжає двома—трьома колонами кожний день.
По одній—дві( інколи три) бауштелі.
А це маленька фірмочка. На моій минулій було біля 30—ти колон.
А таких фірмочок в Кьольні—— тільки великих штук 10. І купа малих.
Дійсно може скластися враження що розбомбили все і відновлюють.
Та не Кьольні, навчись спочатку хоча б писати правильно, пісна олія,мля. B-)



Я не знаю, що в твоєму розумінні колонна але думаю трохи більше ніж три авто, ну то таке. Привозите ви своє залізяччя(трьома колонами) складаєте  і наступного дня поїхали далі складати..., те перше стоїть від місяця до півроку, а у вас хоча фірма і маленька але те залізо не закінчується, мабуть фірма маленька але склади великі... . Ось так тебе послухати так весь Кельн в лісах і в оточенні складів і заробітки в тебе більші ніж у німця-майстра і в того порохобота який тобі роботу находить, хоча до цього в цій же гільці писав, що перший ліпший офіс сам з ноги відчиняєш.  Таке завжди буває з тими хто завжди бреше, і забувають про що казали годину до цього.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Та не Кьольні, навчись спочатку хоча б писати правильно, пісна олія,мля. B-)

Показати зображення...
Я не знаю, що в твоєму розумінні колонна але думаю трохи більше ніж три авто, ну то таке. Привозите ви своє залізяччя(трьома колонами) складаєте  і наступного дня поїхали далі складати..., те перше стоїть від місяця до півроку, а у вас хоча фірма і маленька але те залізо не закінчується, мабуть фірма маленька але склади великі... . Ось так тебе послухати так весь Кельн в лісах і в оточенні складів і заробітки в тебе більші ніж у німця-майстра і в того порохобота який тобі роботу находить, хоча до цього в цій же гільці писав, що перший ліпший офіс сам з ноги відчиняєш.  Таке завжди буває з тими хто завжди бреше, і забувають про що казали годину до цього.

У тебе сумбур якийсь в голові((—— ти все поперекручував.
1. Ніякий порохобот мені роботу не шукає—— це знайомий у якого працюють украінці .( але не я)
пс. Заробітки у мене десь такі як і у німця—майстра)) ( у "порохобота" до речі більщі—— він в хороші часи виходить на 5—6 кілоєвро( за рахунок кількості людей і різниці в розцінках—— отримує він ціни як офіційна фірма, а платить нашим по 60—80 евро в день)
2. Любий офіс фірми—герюстбау в Кьольні не "відкриваю з ноги" звичайно——а маю хороші контакти,які дають мені змогу дуже швидко знайти нову роботу( перейти на більш високу зарплатню).
3."Колонна"—— це бригада тіпа—— в основному це 3—4 людини на одній машині.
4. Одна колона в день робить 400—500 кв. Метрів герюста.( складає—розбирає) Стоіть він дійсно—— від тиждня і понад рік буває.Наша маленька фірмочка——це десь 30 000 кв.метрів.Найбільша в Кьольні—— 500 000 ніби не має ще.
5. Чому пишу "Кьольн"—— це найближча по звучанню передача умлауту.( якщо ти розумієш про що я).

Останнє редагування: 15 грудня 2018 02:33:10 від sergey1974007
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

В охоронній фірмі, застарий я вже по лісах стрибати, як тут розповідає лисий нелегал. :D

Блін((
Я думав ти олігарх))( як тут на ФУПі заведено))—— всі хто критикують інших—— олігархи в основному))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

У тебе сумбур якийсь в голові((—— ти все поперекручував.
1. Ніякий порохобот мені роботу не шукає—— це знайомий у якого працюють украінці .( але не я)
пс. Заробітки у мене десь такі як і у німця—майстра)) ( у "порохобота" до речі більщі—— він в хороші часи виходить на 5—6 кілоєвро( за рахунок кількості людей і різниці в розцінках—— отримує він ціни як офіційна фірма, а платить нашим по 60—80 евро в день)
2. Любий офіс фірми—герюстбау в Кьольні не "відкриваю з ноги" звичайно——а маю хороші контакти,які дають мені змогу дуже швидко знайти нову роботу( перейти на більш високу зарплатню).
3."Колонна"—— це бригада тіпа—— в основному це 3—4 людини на одній машині.
4. Одна колона в день робить 400—500 кв. Метрів герюста.( складає—розбирає) Стоіть він дійсно—— від тиждня і понад рік буває.Наша маленька фірмочка——це десь 30 000 кв.метрів.Найбільша в Кьольні—— 500 000 ніби не має ще.
5. Чому пишу "Кьольн"—— це найближча по звучанню передача умлауту.( якщо ти розумієш про що я).
Відповідаю лише тому  щоб ти не перекручував. Різних зустрічав але таких як ти вперше. :weep: Все забуваю спитати, нелегал ти не боїшся що твоя лиса пика буде висіти на кожній герюсті і не тільки в  КЁльні. :weep:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Нелегальне бидло навіть медичного страхування не має... :laugh:

А всі сірійські біженці мають.

Це ти про те, що сирійські біженці лохи, що державі панщину платять?  :laugh:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Тому ви і не хочете приймати українців. Бо сирійці панщину платять, а українці - ні  :D
Та ще й розчиняються у натовпі.  B-)
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Це ти про те, що сирійські біженці лохи, що державі панщину платять?  :laugh:
Ні, сирійські біженці отримують соціальну допомогу вже з відрахуванням медичного страхування. А цей лисий поц і місяця не прожив би, сусіди вклали б, це у випадку якби хтось наважився здати йому і його чукчі хату.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

А що там в Дойчляндії - Мерікрістмас вже крутять?
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

А що там в Дойчляндії - Мерікрістмас вже крутять?
Крутить почали з 26-29 листопада. :laugh:  Вайнахти називають, тут лисий не бреше.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Ні, сирійські біженці отримують соціальну допомогу вже з відрахуванням медичного страхування. А цей лисий поц і місяця не прожив би, сусіди вклали б, це у випадку якби хтось наважився здати йому і його чукчі хату.

Ну так дивись. Для економіки, сирійські біженці - це жирний мінус. Який тягне країну вниз.

Сергій тягне країну вверх, бо інвестує робочу силу в Дойчляндії. То чого ти його топиш?
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Серега все куйня. Завали нас лучше фоточками и желательно в отдельной ветке

 :shout:    (tu)
Сєрьога, жгі!
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Ні, сирійські біженці отримують соціальну допомогу вже з відрахуванням медичного страхування. А цей лисий поц і місяця не прожив би, сусіди вклали б, це у випадку якби хтось наважився здати йому і його чукчі хату.

Я знов тебе не розумію(((——
Тобто я не проживаю в Німеччині—— тому що "сусіди б вклали"? І "ніхто б не наважився здати хату"?(((
 :facepalm1:
Ну от як з тобою розмовляти нормально?—— та купа варіантів як наші знімають квартири.( і без прописки, і без нічого)
пс. А взагалі ось ця категоричність звідкіля?——ну жфивеш ти десь там в Гамбурзі, ну охороняєш щось там—— звідкіля в тебе такі знання( на твою думку) проблематики нелегального заробітчанства?)))
ппс. На рахунок квартири))——
У компаньйона мого шефа понад 300 квартир у Кьольні.( це не рахуючи нєдвіжки в Шпаніі ще). Ти думаєш не знайшов би варіант поселити в одній з цих квартир мене?))

Останнє редагування: 15 грудня 2018 04:20:51 від sergey1974007
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Ну так дивись. Для економіки, сирійські біженці - це жирний мінус. Який тягне країну вниз.

Сергій тягне країну вверх, бо інвестує робочу силу в Дойчляндії. То чого ти його топиш?
:S Він не платить жодних податків, що він інвестує? Гроші, які начебто заробляє вивозить в Чукчію.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

:S Він не платить жодних податків, що він інвестує? Гроші, які начебто заробляє вивозить в Чукчію.

Мій шеф платить достатньо податків.
Він підтримує з моєю допомогою на плаву німецьку Економіку))
Не було б його і мене—— залишився б ти сам на сам з біженцями тими))
пс. Яка Чукчія? :facepalm1: ——
Не бери приклад з хворих людей))
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

:S Він не платить жодних податків, що він інвестує? Гроші, які начебто заробляє вивозить в Чукчію.

Відколи податки - це економіка?  :)
Податки - це внутрішня справа ЗАТ "ФРН".
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Я знов тебе не розумію(((——
Тобто я не проживаю в Німеччині—— тому що "сусіди б вклали"? І "ніхто б не наважився здати хату"?(((
 :facepalm1:
Ну от як з тобою розмовляти нормально?—— та купа варіантів як наші знімають квартири.( і без прописки, і без нічого)
пс. А взагалі ось ця категоричність звідкіля?——ну жфивеш ти десь там в Гамбурзі, ну охороняєш щось там—— звідкіля в тебе такі знання( на твою думку) проблематики нелегального заробітчанства?)))
ппс. На рахунок квартири))——
У компаньйона мого шефа понад 300 квартир у Кьольні.( це не рахуючи нєдвіжки в Шпаніі ще). Ти думаєш не знайшов би варіант поселити в одній з цих квартир мене?))
Мої знання базуються на моєму життєвому досвіді. Маю дочку, яка при зарплатні 2500 та ще й з дріншайном, не може знайти нормальну квартиру в Гамбурзі, а ти ніхто і звати тебе ніяк будеш мені втирати що не маєш жодних проблем? Цуко, та тебе при першій же перевірці раухемельдера чи васерцалера вже б скрутили, ти взагалі щось чув про обов'язковий податок на рундфунк дойчланд? На компаньйона свого чергового шефа не зїжджай, не проходить.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Відколи податки - це економіка:)
Податки - це внутрішня справа ЗАТ "ФРН".
Ну якщо податки це не економіка, тоді тисячі "сирійських біженців", для яких  будують з німецьких будматеріалів та ще й німецькі будівельники табори і є економіка. А сєрьога так, піднеси подай за 10 євро на годину і тільки тому що німцю довелось платити 20.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

:shout:    (tu)
Сєрьога, жгі!
Ось, ви цим заступництом для лисого зробили дурну справу. :gigi:
 Пальма Мерцалова IP/Host: 185.113.137.--

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Мої знання базуються на моєму життєвому досвіді. Маю дочку, яка при зарплатні 2500 та ще й з дріншайном, не може знайти нормальну квартиру в Гамбурзі, а ти ніхто і звати тебе ніяк будеш мені втирати що не маєш жодних проблем? Цуко, та тебе при першій же перевірці раухемельдера чи васерцалера вже б скрутили, ти взагалі щось чув про обов'язковий податок на рундфунк дойчланд? На компаньйона свого чергового шефа не зїжджай, не проходить.

Та все я чув ——і про раухмельдери ,і про рундфунк))
В чому проблема?—— всі ці платежі платить квартировинаймач.
Ну ось глянь—— в квартирі прописана одна людина, а проживає інша.( як варіант)——Знаєш як ці "руські німці" ( не мій варіант) аж бігом здають своі соціальні квартири заробітчанам?
Ну і знову ж таки—— у чувака 300 квартир—— ну ж знає він варіанти як мене там поселити?
пс. Мій життєвий досвід не набагато менше твого))( просто інший))
ппс. Звичайно є своі проблеми як у всіх—— але все вирішується з часом.
Ось зараз шукаю квартирку собі якразь——хожу по безіштігунгстерміна х))—— але бачу що скорше куплю ніж знімлю.( дуже в Кьольні останнім часом напряжно з нерухомістю).
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Татишо, серйозно?

   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Малятко-дебілятко  :lol:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Малятко-дебілятко  :lol:
Мабуть дані застаріли  :lol: Так ти нєкацап? :malyas:
Premium Member Database last update: Friday, December 14, 2018 18:03:23 GMT-0700
Country IP Address Location - View Details
IP Address assigned to: RUSSIAN FEDERATION

IP Address: is located within the following Network:

Network: 185.113.136.0
CIDR: 185.113.136.0/22
Mask: 185.113.136.0/255.255.252.0
Network Range: 185.113.136.0 - 185.113.139.255
https://www.countryipblocks.net/view_location_details.php?ip=185.113.137.255

Останнє редагування: 15 грудня 2018 05:25:13 від HH
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Jezu, ja pierdolę. Naprawdę kupiłeś premium konto, aby udowodnić, że nie jestem z Polski? Ty człowieku jesteś naprawdę chory!  :lol:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Сергію, що там у вас з повітрям?  ;o
Йобнуті усюди бігають, руку Кремля шукають!  :lol:
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Jezu, ja pierdolę. Naprawdę kupiłeś premium konto, aby udowodnić, że nie jestem z Polski? Ty człowieku jesteś naprawdę chory!  :lol:
Ваня, Булавкін нє хамі, я розумію по польську!  :gigi: Сидиш курва в своєму задрощинську і втираєш що поляк.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Ваня, Булавкін нє хамі, я розумію по польську!  :gigi: Сидиш курва в своєму задрощинську і втираєш що поляк.

Кажу тобі, що тобі лікуватися треба. Купити преміум, щоб довести дописувачу на ФУПі, що він не в Поляндії.  :lol:

Добре, тоді робимо по старому.
Значить, 100 євро на благодійність в Україні і завтра я фоткаю допис на Палацу Культури і Науки (якщо знаєш) на фоні Вави, що НН - мудак. Згода?  :D
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Кажу тобі, що тобі лікуватися треба. Купити преміум, щоб довести дописувачу на ФУПі, що він не в Поляндії.  :lol:

Добре, тоді робимо по старому.
Значить, 100 євро на благодійність в Україні і завтра я фоткаю допис на Палацу Культури і Науки (якщо знаєш) на фоні Вави, що НН - мудак. Згода?  :D
Звідки ця агресивність, я тобі скинув скріни, ссили, спитав кацап чи ні а ти одразу мудак-хворий. До того вліз в світську бесіду легала і нелегала, ти точно некацап?
А палац культури це часом не ті сталінські шпілі в центрі Варшави? B-)
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Звідки ця агресивність, я тобі скинув скріни, ссили, спитав кацап чи ні а ти одразу мудак-хворий. До того вліз в світську бесіду легала і нелегала, ти точно некацап?
А палац культури це часом не ті сталінські шпілі в центрі Варшави? B-)

Звідки-звідки.
Бо ти вважаеш здоровим, віддати 10 євро якомусь сервісу, щоб когось там разоблачіть.  Як тебе люди терплять?  :gigi:
А міг би мене просто в мене запитатися. І я б тобі скинув може навіть памьонтку поштою зі сталінського шпіля, найвищою (майже) точки Вави. :laugh:

Може взагалі навіть за благодійний внесок добробатам в якісь там 10 євро, бо і так завтра іду на ПКіН родичам Ваву показувати  :D
Але як бачу, ти багатий, грошима кидаєшся, тому ціна стала 100 євро.  (tu)
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

Звідки-звідки.
Бо ти вважаеш здоровим, віддати 10 євро якомусь сервісу, щоб когось там разоблачіть.  Як тебе люди терплять?  :gigi:
А міг би мене просто в мене запитатися. І я б тобі скинув може навіть памьонтку поштою зі сталінського шпіля, найвищою (майже) точки Вави. :laugh:

Може взагалі навіть за благодійний внесок добробатам в якісь там 10 євро, бо і так завтра іду на ПКіН родичам Ваву показувати  :D
Але як бачу, ти багатий, грошима кидаєшся, тому ціна стала 100 євро.  (tu)
Що ти мелеш, які 10 євро, за що платити? Ще один черговий нелегал, ви бачу бичье зовсім нюх втратили, вже кидаєтесь на нормальних людей. :gigi: Так гроші, хіба що кацапва просить, так що Пальма іди лісом.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

А за Premium Member Database хто платив?

То якщо ти такий підозрілий відносно українців - не краще було мені написати в приват і заплатити цю суму добробатам в Україні?
Ось тут і лежить відповідь, чому ти, Болукан та інші топлять Сергія. І тому наша діаспора і не така, як у хіньчикув тут чи вірмен при владі в Україні, які он у сусідній гілці вбивцю будь-якою ціною відмазують.
Бо українець в дойчляндії НН вважає, що краще заплатити за деструктив, ніж консолідуватися і заплатити за щось конструктивне.  :facepalm:

Дуже показова ситуація, просто в меморіз.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

НН, я тебе не буду залишати у такому обдристаному становищі. Тому... ти тут висловився, що я нелегал. Окі.

Значить пропоную Шпарангебот. Вайнахтсакцйон! Значить ти платиш довільну суму українським добробатам в Україні (тільки не мусарні, курва!  :X ), а я на фоні цієї сторінки фоткаю свій польский та український пашпорт (але без ідентифікації, хто я). Іде?
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

А за Premium Member Database хто платив?

Віриш, я не платив. Ти коли заходив по ссилі платив? :gigi: О то нічого мені робити ще за те щоб показало звідки юзер пише ще й платити, :shuffle:  це за сталі проксі я чув платять.
Стосовно лисого, це не я заставляю виставляти свою мармизу а може і не свою тут на ФУПі, так що якщо його заметуть хто йому лікар?
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Віриш, я не платив. Ти коли заходив по ссилі платив? :gigi: О то нічого мені робити ще за те щоб показало звідки юзер пише ще й платити, :shuffle:  це за сталі проксі я чув платять.
Стосовно лисого, це не я заставляю виставляти свою мармизу а може і не свою тут на ФУПі, так що якщо його заметуть хто йому лікар?

І як його мають замести, якщо ви не допоможете? Без стукачів ніяк.

Коротше, вайнахтсангебот для допомоги добробатам в силі. Увікни свої залишки українця.  [ua]
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

НН, я тебе не буду залишати у такому обдристаному становищі. Тому... ти тут висловився, що я нелегал. Окі.

Значить пропоную Шпарангебот. Вайнахтсакцйон! Значить ти платиш довільну суму українським добробатам в Україні (тільки не мусарні, курва!  :X ), а я на фоні цієї сторінки фоткаю свій польский та український пашпорт (але без ідентифікації, хто я). Іде?
З чого ти зробив якісь висновки, що я з тобою і надалі буду вступати якісь дебати, твої наїзди на мене не діють, а кому коли і скільки я буду робити пожертви моя особиста справа і тебе не стосується. Будеш надалі спілкуватися в цьому руслі підеш нахрін.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Ясно все з тобою. Питань більше не маю.  :)
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))
HH

І як його мають замести, якщо ви не допоможете? Без стукачів ніяк.

Коротше, вайнахтсангебот для допомоги добробатам в силі. Увікни свої залишки українця.  [ua]
Особисто мені лисий похєр, але це тільки мені. Тільки недоумок може засерати форум можливо своїми фотами і при цьому вихвалятися що він нелегал і працює по чорному. :gigi:
Я вже навіть думаю, що це той що номерний накрав фото у свого знайомого і тупо його підставляє.
   
Re: Діскатєка))( від sergej1974007) )))

Особисто мені лисий похєр, але це тільки мені. Тільки недоумок може засерати форум можливо своїми фотами і при цьому вихвалятися що він нелегал і працює по чорному. :gigi:
Я вже навіть думаю, що це той що номерний накрав фото у свого знайомого і тупо його підставляє.

Бо ваше мислення негативне, деструктивне і тому ви не зможете розуміти мотивів людини з позитивними думками.
Бачите українця за кордоном - в лайно його одразу з головою. Щоб навіть не дихав там в лайні.

Відповідь "тільки мені похєр" значить, що ви не доносите, але хтось має донести.
А донести на що? На те, що він не платить мзду ФРН.
Повторююсь, в сусідній гілці вірменсько-мусорська діаспора відмазує свою вбивцю будь-якою ціною.
А у нас топлять того, хто не платить мзду.
Вбивство...
Мзда...

І тому вірмени захопили владу. А мені, особисто, дуже сумно, що в нас така деструктивна диаспора.  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія