Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бабченко ЖИВИЙ!!!

Re:  :bomb: Бабченко

это плохая идея была. Рашкам руки развязали.

Ну представьте, что после такого убили уже по-настоящему в Украине журналиста. Будут западные сми статьи на эту тему писать? Или все тишком закончится?

Это плохая идея была.

Як що доведуть звідки був зроблений заказ, то гарна ідея.
Я так розумію саме в цьому сенс.
   
Луценко правильно виступає, дуже точно і чітко
лицемір дурний той луценко.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Оце бомба так бомба  (tu)
Я навіть дозволю собі пивка випити з цього приводу.
 [ua]
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

Аркадий жив и это главное! (tu) а зрадоебам не унывать ведь у вас еще много тем для зрадоебства  :laugh:
   
Вот на такое точно только Бабченко мог пойти, все-таки он по-хорошему отмороженный. И пост про второй день рождения и Юденич - это подсказка, прям как в триллере, офигеть(с)
   
вияснили що кацапи не вбивали.Грицак спецоперацію замутив,щоб кондітера ублажить.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Хохлы себя повели как гниды конченные.
Это прямой текст с 1-го(!!!!!!!) федерального канала, дети смотрят!!!

Ну, коли хохол народився - жид заплакав. Класика...
   
Re:  :bomb: Бабченко

Оце бомба так бомба  (tu)
Я навіть дозволю собі пивка випити з цього приводу.
 [ua]

Теж пішов  :-B
   
Re:  :bomb: Бабченко

Щоб ви сукі всрались. Зараз вип'ю за його здоров'я. ))
   
Re:  :bomb: Бабченко

   
вияснили що кацапи не вбивали.Грицак спецоперацію замутив,щоб кондітера ублажить.

первій пашол!
   
Re:  :bomb: Бабченко

Оце бомба так бомба  (tu)
Я навіть дозволю собі пивка випити з цього приводу.
 [ua]

Вже
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко



ну педивикию.ру уже исправили

Останнє редагування: 30 травня 2018 17:43:56 від milkman
   
Re:  :bomb: Бабченко

 (tu) Супер! Если таким способом Бабченко спасли жизнь, то мне глубоко похрен кто там в мире стоял на ушах.  СБУ респект - не зря свой хлеб едят.
Хотя у меня самого шок эти сутки был немалый.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Супер новина
   
Спецслужби РФ завербували українця для організації вбивства Бабченка - Грицак



КИЇВ. 30 травня. УНН. Спецслужби Російської Федерації завербували громадянина України, прізвище якого починається на букву “Г”, для організації убивства російського журналіста Аркадія Бабченка. Про це сьогодні розповів на брифінгу голова Служби безпеки України Василь Грицак, передає УНН.
“Для реалізації цього цинічного плану, спецслужбами РФ був завербований громадянин України, я його сьогодні назву початкову літеру його прізвище "Г", який отримав завдання знайти за грошову винагороду виконавців цього зухвалого вбивства”, — сказав він.
Цей громадянин, за словами Грицака, запропонував своєму знайомому з числа колишніх АТОшників за грошову винагороду 30 тис. дол. США здійснити теракт — вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка. Сам організатор отримав від російських спецслужб 40 тис. дол.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналіст Бабченко живий
“СБУ було встановлено, що готування до теракту щодо громадянина РФ Бабченка є лише одним елементом операції російських спецслужб, яка спрямована на фізичне знищення громадян РФ, які через свої політичні переконання змушені покинути територію РФ”, — наголосив він.
Нагадаємо, 29 травня ввечері на російського журналіста Аркадія Бабченка вчинили замах - стріляли в спину. Пізніше стало відомо, що журналіст помер від поранень у кареті "швидкої".
Як повідомляв УНН, слідчі почали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України за фактом вбивства російського журналіста Аркадія Бабченко, якого застрелили невідомі в Києві. Поліція надала фоторобот можливого вбивці Аркадія Бабченка.
Джерело: УНН
   
вияснили що кацапи не вбивали.Грицак спецоперацію замутив,щоб кондітера ублажить.

горит пердачок у ольгинского
 :laugh:
   
Оп-па.
Організатора впакували. Значить, задокументовані зв'язки із замовниками.  :super:
Виконавець - в схемі. Хєрово, якщо легендований офіцер-нелегал. Будуть витягувати провокацію злочина.
   
Грицак спецоперацію замутив,щоб кондітера ублажить.

Яке ж ти убоге розумом...    B-)
   
Re:  :bomb: Бабченко

Я знала¡¡!!!!!!!!!!!!!!!   
   
Какой хороший день сегодня  :)
   
Re:  :bomb: Бабченко

Югенда тут не хватает сейчас.
   
Грицак сказав, що у рашкиному списку для вбивства 30 осіб
   
Nik02121971 - буде можливість, помолись про усіх поранених в АТО. 
   
Re:  :bomb: Бабченко

Я чувствовала, что что-то не то и он жив!!!¡!!!!!
   
Re:  :bomb: Бабченко

 Таки бімба. Маю надію, що це було того варте й замовники вже відомі. Раніше такі сюжети тільки в кіно можна було побачити :D
   
Многая літа Аркадію!
   
Re:  :bomb: Бабченко

Шкода європейців - навіть продіпконсьорнити не встигли. Чи може вони були в курсі?
   
Вот на такое точно только Бабченко мог пойти, все-таки он по-хорошему отмороженный. И пост про второй день рождения и Юденич - это подсказка, прям как в триллере, офигеть(с)
+
   
Re:  :bomb: Бабченко

Слава Богу.
А в чому полягає глибинний сенс спецопераціі?
   
   
Re:  :bomb: Бабченко

(tu) Супер! Если таким способом Бабченко спасли жизнь, то мне глубоко похрен кто там в мире стоял на ушах.  СБУ респект - не зря свой хлеб едят.
Хотя у меня самого шок эти сутки был немалый.
Є таке.  Тепер його заказати-прямо показати заказника. Не треба і іншої фактури-хуйлівської вчорашньої реакції( що тішилися і сьогодні скиглять) досить як доказ буде.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ай-да, молодці!!!!!!
Оце спецоперація!
40 000 дол коштувало замовлення.
   
вияснили що кацапи не вбивали.Грицак спецоперацію замутив,щоб кондітера ублажить.

А що, бувають вантажники-підараси?
   
112-й канал.

Бабченко жив. но мы на всякий случай не будем удалять файл с его некрологом..

бляди  :X
   
Re:  :bomb: Бабченко

Клоуни-деграданти.  :laugh:
   
Re:  :bomb: Бабченко

112-й трохи ніби шокований... суки
   
Re:  :bomb: Бабченко

Клоунада какая-то. И кто же "заказчик"? Чувак, которого надо было подставить? На этот раз переиграли.
   
Re:  :bomb: Бабченко

 B-) голосом югєнда:

Это всё дешёвый цирк и клоунада чтобы поднять рейтинги вальцману, и сделать пиар Аркаше.
Нахуй никому ненужен этот Аркаша. Тем более шо он и так фсбэшник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія