Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мусоросжигательный на левом берегу by Ахметов

Многие знают что на Левом Берегу рядом у метро Харьковская есть мусороперерабатываю щий завод, построенные в советское время. Именно тогда, когда фильтры и прочие ухищрения не применялись. Много раз руководство совкового завода обещало поставить фильтры, и защитить район от зловонных и канцерогенных аэрозолей. Но по факту никаких действий принято не было. Завод принадлежит Киевэнерго, то есть на вопросы экологии прокуратура плевать хотела. Где же кандидаты в депутаты и защитники города Правый Сектор?
   
Все не зовсім так. Сміттєспалювальний завод "Енергія" належить місту, але переданий в безкоштовне користування компанії "Київенерго". До цього року завод був збитковий. Зараз збудували перемичку для видачі тепла на прилеглий мікрорайон (може обігріти близько 140 багатоквартирних будинків суто за рахунок спалювання сміття), продаж тепла повинен вивести підприємство на прибутковий рівень. На заводі встановлено електрофільтр і за словами Олександра Фоменка, викиди повністю відповідають нормам, в т.ч. європейським. Але! Не знаю, чи правда. В будь-якому разі, з 2018 року вступає в дію нова директива ЄС за нормами викидів і завод уже не буде відповідати її вимогам. Тому в планах "Київенерго" - модернізація системи очистки ... Що реально напружує - так це те, що "Київенерго" будь-яку модернізацію намагаєтсья робити з тарифу, а не з коштів інвестора. Ну це приблизно так, якби вам в кафе запропонували їсти пластиковими виделками, але в ціні їжі попросили заплатити за те, що колись куплять виделки з нержавійки ... В цілому вважаю, що підприємство потрібне. Хто був на полігоні ТБО №5 - той зрозуміє чому. Ну або запитайте в мешканців Ходосівки, Лісників. Ще в нас купа нелегальних звалищ - під Бояркою, в іних посадках і лісах. Звалища отруюють воду і землю на десятки років. В свою чергу на сміттєспалювальному заводі відходи згорають (можна сказати з 0 використанням газу) при температурі вище 1 тис. градусів, що унеможливлює утворення діоксинів та мінімізує концентрацію інших шкідливих речовин. При цьому реально виробляється велика кількість енергії, яка заміняє російський газ.
   
До речі, багато хто думає, що завод забруднює прилегле озеро - насправді, він з ним не поєднаний жодним чином. Навіщо було розміщувати в такому місці - хз
   
Проблема в том, что завод отравляет своими аэрозолями огромный микрорайон. Обращаться в природоохранную прокуратуру бесполезно, там всё давно решено. Выброс аэрозоля самый сложный в плане очистки: расход воды+расход химреагентов. Могу гарантировать, что никаких мер на заводе не предпринимается по защите от выбросов. Зато жители свято верят, что эти запахи приходит с Ботничей или мифических лесных пожаров. Увы, это не так. Завод Энергия отравляет нашу с вами жизнь, за наши же деньги
   
Подниму веточку. Заодно ussd электрофильтр неэффективен по отношению к аэрозолям. Это видно в хорошую погоду, как дымок покидает трубу на заводе
   
Re: Мусоросжигательный на левом берегу

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1783430961915821&id=100007468038111

Malyshevskiy Pavlo добавил 3 новых фото — с Hajdukov Viktor и еще 8.
22 октября ·
Дорогі Дарничани і Кияни, що дихають повітрям!
Компетентні експерти повідомили нам про реальний стан справ на заводі "Енергія".
Відповідно до даної інформації, в кінці 80-х завод будували "за останнім словом техніки" - але замість 3 ступенів очистки - було збудовано лише 1. Це - електрофільтри - уловлюють крупні частки пилу.
2 ступінь, який мав хімічно зв'язувати надзвичайно небезпечні компоненти смогу - SO2 NO2 - лужні скруббери - збудовано так і не було. 2 ступінь мав також зв'язувати формальдегід (канцероген), поліхлоровані діоксини (канцероген №1 та імуносупресант), деякі важкі метали таі ще багато отрут.
Про 3 ступінь - годі і говорити...
Тоді цей район був "замістом" - і ніхто екологією особливо не турбувався...
- Що сталося далі?...Район розбудували і заселили.
- Чому ж тоді у СЕС кажуть, що все ОК?
Коректним є вимірювання з урахуванням підфакельного викиду - тобто даних, отриманих з урахуванням концентрації отрут - безпосередньо під викидом. Чи робилися такі вимірювання?...Екологи доводять, що ні. Тобто вимірювався вміст шкідливостей будь-де - перш за все там, куди дим не відносився і інверсії (перемішування повітря з викидом) - не було і близько. Бо їздити СЕС в погану погоду - незручно.
- Як таке допустили?...
Скажіть мені, а хто і коли міряв у підфакельному викиді, під час інверсій - вміст у повітрі бензпірену і поліхлорованих діоксинів?...
Недбалість Держави, помножена на...не хочеться думати...чийсь інтерес?...
Для цікавих нагадаю, що ремонт заводу Енергія - з точки зору очисних - полягає в РЕМОНТІ електрофільтрів. Це - інформація від екологів.
У Киян питання: коли встановлять 2 та 3 ступені очистки, і скільки нам ще дихати сміттєвими отрутами?...
Інвестуйте В ЗДОРОВ'Я ЛЮДЕЙ - і продовжуйте працювати!!!
Не буду нагадувати, що NO2 та його похідні - є однією з основних складових смогу.
Кажете, львівське сміття винне в появі смогу?...
Можливо...
Але справа точно не у Львові і Садовому, а - у Київських словоблудах і отруювачах, які не хочуть навіть БАЧИТИ проблему заводу "Енергія"!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія