Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жертвоприношение Исаака

Re: Жертвоприношение Исаака

ну я гебрейського варіанту не читав, а загальновідома історія , там явно наказав бог чуваку зарізати свого сина і принести йому в жертву.  В наш час за такі манси примусово лікують .

То питання до християн, чи готові своїх дітей зарізати в жертву богу якщо той скаже сам голосами або через ангелів ?
Біблія писана для людей, які шукають Бога, а не для того, щоб підпирати нею стіл. Людина, яка шукає Бога буде розбиратись в тому, що в неї не сходиться, а не покладатись на загально відомі історії. Якщо взяти конкретний описаний випадок і глянути на єврейський оригінал. То в Беришіт(задля початку, або Буття по нашому) 22:3 і 22:12 вжите те саме слово אַל־תִּשְׁלַ֤ח יָֽדְךָ֙ , чому його перекладають по різному, це вже до євреїв питання. Але в першому випадку пишуть принеси в жертву, а в другому забери руки і не чіпай.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Эта тема как раз ключевая.

Откуда Авраам знал что с ним говорит Бог, а не его темная сторона - Дьявол?

Голос один и тот же, но "по делам их судите их", вполне мог бы догадаться, что приказ убить - это явно не приказ Творца, но Разрушителя.

А вот спас ребенка уже наверняка Бог.

теж варіант, навіть якщо і диявол таку фішку загнув Аврааму. То богу таки мабудь теж цікаво стало а чи заріже свого сина чи ні :-) Почекав до останнього щоб зупинити.
Я собі представляю через що прийшлось переступити Аврааму. Його психологічно зламали. Я не думаю що він після цього повернувся до норомального стану.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я бы хотел немного расширить вопрос.

Вообще само понятие жертвоприношения = убийства животного или человека для ублажения Бога вызывает некоторые вопросы.

так ты бы почитал, если интересуешься, прежде чем набрасывать

смысл не в ублажении, а в ответственности за совершенное, можешь ответить ты сам, а можешь перенести на животное. Из этой концепции вытекает все остальное, вплоть до христианства, где жертва Иисус .

Ну а Luxetenebris вообще решил блеснуть "умом" на публике
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Так Аврааама или Исаака? Мля.... :facepalm:  А что? Было жертвоприношение? Его не было. А что было? Это не Бог испытывал Авраама,а Авраам БОГА. Потому что условие было таково: Я жертву принесу,да я принесу в жертву и своего сына,  но  Я ГОТОВ САМ ПРИНЕСТИ СЕБЯ В ЖЕРТВУ,а Бог,который хочет в жертву детей, НАМ НЕ НУЖЕН. БОГ уступил. Вероятно и не собирался получить эту жертву.. А может быть и ждал подобной реакции. Дождался. Потому что приносить в жертву детей-это языческое. Думаю,что было именно так. Право на самопожертвование-он оставил,а право на жертву-нет. Зачем Творцу нужен ребенок,просто человек или ,скажем баран? Ясно.что не нужен. Но вот самопожертвование-это АРГУМЕНТ.


Пишут всякую херню,не понимая вааще ни хера.


долбанные богохульники.... тупые как дверь от уборной.

так, олкач... давай все попорядку

1. Бог наказав Аврааму принести в жертсву сина ? (наказав через голоси, чи через візуалізацію) Так ? - Так
2. Чувак при своєму розумі послухавши ті голоси чи побачивши візуалізацію а подейкують що йому то наснилось згодився зарізати свого сина в жертву божеству.
3. Взяв сина , ніж та дрова і ще щось і пішов на гору його там різати ? так ? - так
4. Далі коли заніс руку з ножем його ті самі голоси чи галюни спинили.  так ?

Тобто по факту маєм релігійного фанатика котрому голоси наказали вбити свого сина і він пішов його різати ...

П.С. Волька а як увісні бог накаже тобі вбити своїх дітей і принести йому в жерству ? підеш виконувати ?

Останнє редагування: 11 березня 2019 15:44:55 від Luxetenebris
   
Re: Жертвоприношение Исаака

так ты бы почитал, если интересуешься, прежде чем набрасывать

смысл не в ублажении, а в ответственности за совершенное, можешь ответить ты сам, а можешь перенести на животное. Из этой концепции вытекает все остальное, вплоть до христианства, где жертва Иисус .

Ну а Luxetenebris вообще решил блеснуть "умом" на публике

Угу, можешь сесть в тюрьму сам, а можешь отправить в тюрьму свою собачку - смысл тот же самый.

   
Re: Жертвоприношение Исаака

Сейчас большинство проповедников тех кто не растаётся с библией по жизни слышат голос, только вам об этом ни кто  из них не скажет,а если кто и скажет вам об этом то вы его сразу в дурдом лечится или насмехаться над этим человеком ,что мол он сумашедший.

 Всё просто . Слушаетесь Бога и повинуетесь ему обретаете благословление и вечную жизнь. Непослушание приводит человека к гибели ,да человек ещё некоторое время будет  жить ,но он всё равно непременно умрёт и его больше не будет.

И через твоего потомка благословятся все народы земли, за то что ты послушался моего голоса“»(Бытие 22:18)


Бог сказал: „Не ешьте с него и не прикасайтесь к нему, чтобы вам не умереть“»(Бытие 3:3)
И женщина увидела, что дерево хорошо для пищи и желанно для глаз, что на дерево приятно смотреть. Она взяла его плод и стала есть. А потом дала своему мужу, когда он был с ней, и он ел (Бытие 3:6)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Угу, можешь сесть в тюрьму сам, а можешь отправить в тюрьму свою собачку - смысл тот же самый.
именно, но кто-то отправится в тюрьму полюбому
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Это уже твое толкование

Яке всраку толкованіє?

Ти спеціяльно обрізав мою цитату? - Бог неодноразово наказував йти та вбивати. Одного разу навіть запрєтіл брать в полон жінок та скот – наказав усєх порізати. Також бог дозволяв вбивати ті народи, шо не підкоряться. Шо, хіба не так?..
   
Re: Жертвоприношение Исаака

вжите те саме слово אַל־תִּשְׁלַ֤ח יָֽדְךָ֙ , чому його перекладають по різному, це вже до євреїв питання. Але в першому випадку пишуть принеси в жертву, а в другому забери руки і не чіпай.

Те, що Ви написали, дослівно перекладається як "чоловіче, не простягай руку свою".
А що там малося на увазі, в якому контексті, і як це тлумачать - не знаю.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Бог сказал: „Не ешьте с него и не прикасайтесь к нему, чтобы вам не умереть“»(Бытие 3:3)
И женщина увидела, что дерево хорошо для пищи и желанно для глаз, что на дерево приятно смотреть. Она взяла его плод и стала есть. А потом дала своему мужу, когда он был с ней, и он ел (Бытие 3:6)

Бл, скіки раз вже писав... Оцей текст виставляе бога - полнєйшим єбаньком:

1. Він запрєщае жерти яблуко напівтваринам, які незнають ні добра ні зла, тож шо нєповіновєніє погано - теж незнають.
2. Він обосновуе це шо "смєртію помрьотє". Звідки людям знати шо таке смерть? Якшо яблука такі серйозні, шо бог обісрався їх поїданням, то чому він не настрахав людей чимсь реальним? Наприклад, дав би копняка і сказав, шо зїсте - буде бо-бо.

Короч, бог з усіх сторін - партач і тупе єбанько, а отой "гріх людей" - повністю віна бога. Хай би сам себе викинув на землю та сам себе пхав усраку, уйобіщє (td)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Откуда Авраам знал что с ним говорит Бог, а не его темная сторона - Дьявол?

Трішки напомню:  про Диявола ніхто з людей ніколи не знав (навіть змєй – то був просто змєй, дуже розумний змєй). І той Сатан ні разу не зявлявся до людини в древньому завєтє. Та і вновому – теж, хіба шо Суса навєстіл, но тож тіпа не звичайна людина.

Тож ЛЮБИЄ трубниє голоси, які зявлялись в головах жидів, однозначно, трактувались як голос бога.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Взагалі, ця історія має розглядатися в історичному контексті.
Історики кажуть, що у ті часи принесення у жертву людей (і зокрема власних синів) було звичайною справою серед семітських та інших народів Близького сходу. Тому Авраам просто мав намір зробити те, що робили його сусіди і що було загальною традицією на той час. Принести свого первістка в жертву божеству.
І фактично дана історія - це такий маркер в Біблії, який відділив традиції та релігію тогочасних євреїв від традицій та релігій інших семітів. Принесення в жертву первістка замінили простою посвятою первістка божеству.  Щось там є таке, не пригадаю всіх подробиць, здається, потім євреї це правило взагалі перевели на левітів та коенів, які фактом свого народження у цій касті перебирали на себе всі зобов'язання первістків з інших колін. Тобто, спочатку замінили принесення в жертву первістка на обов'язок його служити священником. А потім обов'язки всіх первістків передали левітам і коенам, які стали професійною кастою священників.
Є ще там якісь зв'язки між жертвоприношенням та обрізанням (відрізати і кинути божеству шматочок тіла, а не всю дитину), але щодо обрізання багато різних інших теорій є.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ЗИ: Волт, біблєйскій бог - ужасно потворна бидлота. Не відбілюй його. Сатан, навіть по бібліі - і той вигляда кращчим :D
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Авраам був старий і немічний.
Ісаак був в розквіті сил мужчина 25-37 років.

Як старий немічний міг зв'язати молодого сильного?
Є версія, що Ісаак, коли взнав, хто має бути жертвою, обрадувався і дав зв'язатися.

Ісаак був радий такому жертвоприношенню.
Це рахувалося за честь.

Ну і як вище написали, в ті часи це була така традиція, це було нормальним.

Потім Бог заборонив приносити в жертву людей.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Взагалі-то Бог і є джерелом моралі, він визначає що є моральним, а що аморальним.
А не сторонній спостерігач по за межами морально-етичної парадигми Бога.
але і дає вказівки що є моральне а що нє
коли  випробовував віру абрахама то що можу зрозуміти ,але єбьона мать як можна вважати праведним лота який по пяні поров своїх дочок?

Останнє редагування: 11 березня 2019 17:00:29 від гонта
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Потому что приносить в жертву детей-это языческое.
:facepalm1:
 Що Ви мелете.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

але і дає вказівки що є моральне а що нє
коли  випробовував віру абрахама то що можу зрозуміти ,але єбьона мать як можна вважати праведним лота який по пяні поров своїх дочок?

ну так, релігія то та основа на якій будувалась мораль в ті часи
про Лота, наскільки я пам'ятаю було таки навпаки, то дочки його пороли,
але праведним він був до того, а не став після цього
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я бы хотел немного расширить вопрос.

Вообще само понятие жертвоприношения = убийства животного или человека для ублажения Бога вызывает некоторые вопросы.

Весь Ветхий Завет вызывает "некоторые вопросы" в плане человеколюбия/гуманизма... :)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Так Аврааама или Исаака? Мля.... :facepalm:  А что? Было жертвоприношение? Его не было. А что было? Это не Бог испытывал Авраама,а Авраам БОГА. Потому что условие было таково: Я жертву принесу,да я принесу в жертву и своего сына,  но  Я ГОТОВ САМ ПРИНЕСТИ СЕБЯ В ЖЕРТВУ,а Бог,который хочет в жертву детей, НАМ НЕ НУЖЕН. БОГ уступил. Вероятно и не собирался получить эту жертву.. А может быть и ждал подобной реакции. Дождался. Потому что приносить в жертву детей-это языческое. Думаю,что было именно так. Право на самопожертвование-он оставил,а право на жертву-нет. Зачем Творцу нужен ребенок,просто человек или ,скажем баран? Ясно.что не нужен. Но вот самопожертвование-это АРГУМЕНТ.


Пишут всякую херню,не понимая вааще ни хера.


долбанные богохульники.... тупые как дверь от уборной.

Вольтер, ты Книгу читал? :)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ну так, релігія то та основа на якій будувалась мораль в ті часи
про Лота, наскільки я пам'ятаю було таки навпаки, то дочки його пороли,
але праведним він був до того, а не став після цього
тоість напитись до поросячого визгу шоб не розуміти де пхаєш то признак праведності?
і як ти уявляєш що дочки його пороли?)))
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Просвещайтесь. ;)

---------------  Лот и дочери
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Лот и дочери 2 видео.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

тоість напитись до поросячого визгу шоб не розуміти де пхаєш то признак праведності?
і як ти уявляєш що дочки його пороли?)))

я не уявляю взагалі, мені воно ні до чого,
в тексті написано, що дочки його опоїли та з ним лягли,
якось не доводилось з цього приводу не фантазувати
і ознаку праведності в цьому теж не додумався шукати
 
   
Re: Жертвоприношение Исаака

  Усі аврамічні релігії несуть відбиток виняткової зверхності до інших вірувань та народів.
  Згодом, з плином історичного процесу, це проявилося у надмірній жорстокості та паразитизмі на інших віруваннях і народах.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

я не уявляю взагалі, мені воно ні до чого,
в тексті написано, що дочки його опоїли та з ним лягли,
якось не доводилось з цього приводу не фантазувати
і ознаку праведності в цьому теж не додумався шукати
так от собі думаю ,содом і гомору бог спалив бо там геї шпілялись, лотову жінку перетворив в стовп солі бо не там заглядала, а лота пяницю і дочкойоба бог полюбив :(
висновок такий ,пох що ти робиш єслі богу пондравишся будеш в раю
   
Re: Жертвоприношение Исаака

так от собі думаю ,содом і гомору бог спалив бо там геї шпілялись, лотову жінку перетворив в стовп солі бо не там заглядала, а лота пяницю і дочкойоба бог полюбив :(
висновок такий ,пох що ти робиш єслі богу пондравишся будеш в раю

про те куди Лот з дочками попали не пам'ятаю згадок
наскільки я пам'ятаю в юдеїв нема про життя після смерті
але висновок правильний - догодити Богу головний постулат моралі
   
Re: Жертвоприношение Исаака

   
Re: Жертвоприношение Исаака

про те куди Лот з дочками попали не пам'ятаю згадок
наскільки я пам'ятаю в юдеїв нема про життя після смерті
але висновок правильний - догодити Богу головний постулат моралі
не хочу богохульствуати ,але сатана то порівняно з богом сз сама любов і справедливість
   
Re: Жертвоприношение Исаака

не хочу богохульствуати ,але сатана то порівняно з богом сз сама любов і справедливість

без поняття звідки таке твердження,
може тому, що про Сатану нічого нема в Книзі Буття і можна про нього вигадувати все що завгодно
   
Re: Жертвоприношение Исаака

без поняття звідки таке твердження,
може тому, що про Сатану нічого нема в Книзі Буття і можна про нього вигадувати все що завгодно

https://foma.ru/est-li-v-vetxom-zavete-satana.html

простите что на русском языке.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

  Усі аврамічні релігії несуть відбиток виняткової зверхності до інших вірувань та народів.
  Згодом, з плином історичного процесу, це проявилося у надмірній жорстокості та паразитизмі на інших віруваннях і народах.

Напомните, пожалуйста, какие нации выше украинской сегодня?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

https://foma.ru/est-li-v-vetxom-zavete-satana.html

простите что на русском языке.

прощаю, але так і не зрозумів є він там чи нема
ну і якщо таки є, то чим проявив свою любов та справедливість
   
Re: Жертвоприношение Исаака

без поняття звідки таке твердження,
може тому, що про Сатану нічого нема в Книзі Буття і можна про нього вигадувати все що завгодно
хиба неуважно читали
книга йова, та і взагалі змій спокуситель
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Напомните, пожалуйста, какие нации выше украинской сегодня?

  Християнство є зовнішньою, молодою, і етично невідповідною релігією для українства.

  Було б читали "Кобзаря" - не задавали б таких питань.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

прощаю, але так і не зрозумів є він там чи нема
ну і якщо таки є, то чим проявив свою любов та справедливість

Есть.

Под разными названиями, но везде по тексту Ветхого Завета.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

хиба неуважно читали
книга йова, та і взагалі змій спокуситель

давно то було, коли читав, міг забути
то в чому прояв любові та справедливості змія іскусителя?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

  Християнство є зовнішньою, молодою, і етично невідповідною релігією для українства.

  Було б читали "Кобзаря" - не задавали б таких питань.

Я понимаю, что вопрос сложный. Но все-таки хотел бы услышать Ваше мнение - есть ли сегодня нации выше украинской и если есть, то какие?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я понимаю, что вопрос сложный. Но все-таки хотел бы услышать Ваше мнение - есть ли сегодня нации выше украинской и если есть, то какие?
  Я відповім по-жидівськи: що вище - слива чи абрикос?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

  Я відповім по-жидівськи: що вище - слива чи абрикос?

Я не знаю.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

cho, v skazki verish?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія