Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

набув чинності закон про мову

набув чинності закон про мову

В Україні 16 липня  набуває чинності Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Документ став чинним через два місяці після опублікування його в газеті "Голос України".

Закон закріплює, що єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська – і вона обов’язкова для органів державної влади і публічних сфер на всій території держави.

Публічне приниження чи зневажання української мови буде підставою для притягнення до юридичної відповідальності.

За навмисне спотворення української мови в офіційних документах і текстах або створення перешкод та обмежень у застосуванні української мови також каратимуть.

Крім того, закон зобов’язує посадовців володіти державною мовою та застосовувати її при виконанні службових обов’язків.

Також державна мова має використовуватися в освітній сфері і трудових відносинах, у медичній сфері, обслуговуванні споживачів, у публічних заходах, рекламі та в інших сферах.

Дія цього закону не поширюється на сферу приватного спілкування та здійснення релігійних обрядів.

Законом передбачено організацію безкоштовних курсів української мови для дорослих.

Закон не передбачає кримінальної відповідальності за його порушення. Проте порушень прав громадян на отримання послуг українською мовою в держустановах і визначених законом публічних сферах каратимуться штрафами. Максимальна сума штрафу становитиме 11 тис. 900 грн. Ці норми почнуть діяти через три роки. https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/16/7221005/
   
Re: набув чинності закон про мову

тіпа азохенвей каца пикам))))
   
Re: набув чинності закон про мову

набув чинності закон про мову
А вазелін досі мову не вивчив, при кожній нагоді переходить на кацапську.
   
Re: набув чинності закон про мову

Re: набув чинності закон про мову

Сегодня в Совбезе ООН обсудят украинский закон о языке: заседание назначено на 17:00
Заседание Совета Безопасности ООН, инициированное делегацией РФ для обсуждения украинского "языкового закона", назначено на 17:00 по киевскому времени.
   
Re: набув чинності закон про мову

Я думаю діяти (умовно) цей закон буде міцяць-два. Далі новий парламент "розберется"
   
Re: набув чинності закон про мову

Я думаю діяти (умовно) цей закон буде міцяць-два. Далі новий парламент "розберется"

ти не думаєш, ти мрієш
   
Re: набув чинності закон про мову

авакових погонять?
   
Re: набув чинності закон про мову

авакових погонять?

)) зроблять виняток. як для луценка чи богдана)) це ж н едержава. це бантустан
   
Re: набув чинності закон про мову

та отож (
   
Re: набув чинності закон про мову

Я думаю діяти (умовно) цей закон буде міцяць-два. Далі новий парламент "розберется"

И это правильно! Петя с минстецом много фуйни после себя оставил.
   
Re: набув чинності закон про мову

  прихильники певної політсили покаже справку про те, що він прихильники певної політсили,

  а про прихильники певної політсили в законі нічого не написано...
   
Re: набув чинності закон про мову
rst

Лучше поздно, чем никогда. (tu)
Такой закон должен был быть принят еще в 1991.
   
Re: набув чинності закон про мову

Лучше поздно, чем никогда. (tu)
Такой закон должен был быть принят еще в 1991.

Вчи мову...
   
Re: набув чинності закон про мову
rst

Вчи мову...

Я ее знаю лучше тебя. И не только ее. С русским у меня, правда, проблемы. Потому и тренируюсь.
   
Re: набув чинності закон про мову

Сегодня в Совбезе ООН обсудят украинский закон о языке: заседание назначено на 17:00
Заседание Совета Безопасности ООН, инициированное делегацией РФ для обсуждения украинского "языкового закона", назначено на 17:00 по киевскому времени.
можна виконати одразу ж, після виконання роїсіїю рішення морського трибуналу
   
Re: набув чинності закон про мову

Я ее знаю лучше тебя. И не только ее. С русским у меня, правда, проблемы. Потому и тренируюсь.

Кому ти пздиш. Знає він її, тренується він.
   
Re: набув чинності закон про мову

авакових погонять?
та ти що..це ж найкращий міністр-реформатор і борець проти корупції всіх часів!!поводир зелепух прямо так і казав
   
Re: набув чинності закон про мову
rst

Кому ти пздиш. Знає він її, тренується він.

 :D
   
Re: набув чинності закон про мову

:D

В тебе на ФУПі жодного повідомлення українською. Треніровщік...
   
Re: набув чинності закон про мову

И это правильно! Петя с минстецом много фуйни после себя оставил.
перше опудало відписалось
   
Re: набув чинності закон про мову
rst

В тебе на ФУПі жодного повідомлення українською. Треніровщік...

Зато, наприклад, у Гані Черновицького майже усі (tu)
П.С. А ФУП - це не життя, друже . ;)
   
Re: набув чинності закон про мову

От реально не розумію, що зміниться.
Всі стануть розмовляти українською? Чи побіжать на курси записуватись? :laugh:
   
Re: набув чинності закон про мову

перше опудало відписалось
Він на зарплаті тут, свіженький:
Ім'я користувача: Портвейн
Дата реєстрації: 5 березня 2019 21:48:32
Повідомлень: 317 (~2 в день)
   
Re: набув чинності закон про мову

закон про мову, хіба то закон?
мабуть досі діє оцей:


1.Привлекать на должности учителей по возможности только великороссов.

2.На должности инспекторов и директоров народных училищ назначать исключительно великороссов.

3.Всякого учителя, проявляющего склонность к украинскому, немедленно устранять.

4.Составить правдивую историю малорусского народа, в которой разъяснить, что "Украина" — это "окраина" государства в былые времена.

…14.За семинарии нужно взяться и искоренить гнездящийся в них дух украинства.

…17.Разъяснить, что "Украина" — означает окраину Польши и России и что никогда украинского народа не было.

18.Доказывать необходимость великорусского языка как общегосударственног о и литературного и что малорусский, как простонародный, не имеет ни литературы, ни будущности.

так треба!
   
Re: набув чинності закон про мову

перше опудало відписалось
Насрать. Пол страны говорят на русском.
В том числе и военные.
Рано или поздно либо пройдем к какому-то консенсусу, либо будем продолжать тянуть на себя вплоть до развала страны.
Выбирать всем нам.
   
Re: набув чинності закон про мову

6. Навмисне спотворення української мови в офіційних документах і текстах, зокрема навмисне застосування її з порушенням вимог українського правопису і стандартів державної мови, а також створення перешкод та обмежень у застосуванні української мови тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом.


Вопрос к администрации - как будут наказываться пользователи, которые умышленно коверкают украинский язык в своих постах на официальном форуме УП?
   
Re: набув чинності закон про мову

6. Навмисне спотворення української мови в офіційних документах і текстах, зокрема навмисне застосування її з порушенням вимог українського правопису і стандартів державної мови, а також створення перешкод та обмежень у застосуванні української мови тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом.


Вопрос к администрации - как будут наказываться пользователи, которые умышленно коверкают украинский язык в своих постах на официальном форуме УП?

висери на фупі не є  офіційними документами і текстАми)))

))

   
Re: набув чинності закон про мову

тіпа азохенвей каца пикам))))
новой раде отменять не переотменять     :)
   
Re: набув чинності закон про мову

новой раде отменять не переотменять     :)

Зачем? Есть КС
   
Re: набув чинності закон про мову

Та ніхто там нічого не відмінить щоб не піднімати бунту. Просто не будуть виконувати, як закон про люстрацію.
   
Re: набув чинності закон про мову

висери на фупі не є  офіційними документами і текстАми)))

))

крім того, коверкають русгєязиг
   
Re: набув чинності закон про мову
van

Как думаете этот закон поможет  восстановлению мира на Донбассе и возвращению Крыма тот закон будет скоро отменен в суде.
   
Re: набув чинності закон про мову

Как думаете этот закон поможет  восстановлению мира на Донбассе и возвращению Крыма
Дебільне запитання.
На кшталт запитання: на яку ногу ти почнеш шкутильгати, якщо ломом вдарити по голові.
Бо що б не робила Україна і українці, це ніяк не впливає на плани кацапів знищити Українську державність, а, по можливості, і українців.
Не буде цієї зачіпки, вигадають десяток нових. Не змінюючи загального плану.

У лтературному вигляді, це приблизно так:
—  Так чим же я вам досадив? —
Ягнятко, плачучи, питає... -—
Цить, капосне! Либонь, не знає...
Ще й огризається, щеня!
Що ти за птиця? Ти — Ягня!
Як сміло ти мене питати?
Вовк, може, їсти захотів!..
Не вам про теє, дурням, знати.—
І - Вовк Ягнятко задавив...
   
Re: набув чинності закон про мову

Я ее знаю лучше тебя. И не только ее. С русским у меня, правда, проблемы. Потому и тренируюсь.

А чому саме тут тренуєшся?

На російських форумах це можна робити з більшою віддачею  :gigi:
   
Re: набув чинності закон про мову

Насрать. Пол страны говорят на русском.
В том числе и военные.
Рано или поздно либо пройдем к какому-то консенсусу, либо будем продолжать тянуть на себя вплоть до развала страны.
Выбирать всем нам.

Гостям можна надати перекладачів.

Окупантів прошу пройти за порєбрік  :gigi:

І не кажи, що ті, які в Україні розмовляють російською, української зовсім не знають.
   
Re: набув чинності закон про мову

Насрать. Пол страны говорят на русском.
В том числе и военные.
Рано или поздно либо пройдем к какому-то консенсусу, либо будем продолжать тянуть на себя вплоть до развала страны.
Выбирать всем нам.

Ти не зрозумів, серун.
Цей закон і є консенсус - українці дерусифікуються і користуються українською.
Рано чи пізно вся країна користуватиметься українською і в першу чергу військові.
   
Re: набув чинності закон про мову

Ти не зрозумів, серун.
Цей закон і є консенсус - українці дерусифікуються і користуються українською.
Рано чи пізно вся країна користуватиметься українською і в першу чергу військові.

Да никакой это не консенсус.
Как 90++ процентов в моем Краматорске говорили на русском, так и говорят.
Закон будут тупо игнорить или отменять.
   
Re: набув чинності закон про мову

Нормальний закон,  конкретно які пункти не подобаються? А то щось досі ніхто нічого нормального не сказав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія