Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Вже були зібралися сьогодні з дружиною на зутріч з Лещенком (він буде в списках кандидатів на нашій ділянці) - хотіли задати певні питання кандидату.

Але в останній момент раптово потрапили на інтерв'ю Сергія РБК-Україна, звідки отримали відповіді на все, що нас цікавило. Тому й не пішли.

А з'ясували ми наступне:
- Сергій підтримує намір Узеленського надати мовну автономію ОРДЛО;
- в боротьбі Коломойського за Приватбанк підтримує олігарха;
- схвалює діяльність Портнова;
- не бачить жодних критичних зауважень на адресу чинного президента та його команди.

На жаль сьогодні він не схожий на того Лещенка, якого ми обирали в 2014-му в партійному списку. Або уявлення про того було хибним.

Тепер не знаю, за кого голосувати на 220-му округу.
Може за свободівця Михайла Подоляка?
Що скажете?
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Сірьожа одружвся на ватніцє, далі можна не копати.
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

не писти нікуди ти і не збирався йти
просто готувався відкрити цю гілку
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

не писти нікуди ти і не збирався йти
просто готувався відкрити цю гілку
От блін, звідки ти все про мене знаєш?
Може ти - моя дружина?
   
Вже були зібралися сьогодні з дружиною на зутріч з Лещенком (він буде в списках кандидатів на нашій ділянці) - хотіли задати певні питання кандидату.

Але в останній момент раптово потрапили на інтерв'ю Сергія РБК-Україна, звідки отримали відповіді на все, що нас цікавило. Тому й не пішли.

А з'ясували ми наступне:
- Сергій підтримує намір Узеленського надати мовну автономію ОРДЛО;
- в боротьбі Коломойського за Приватбанк підтримує олігарха;
- схвалює діяльність Портнова;
- не бачить жодних критичних зауважень на адресу чинного президента та його команди.

На жаль сьогодні він не схожий на того Лещенка, якого ми обирали в 2014-му в партійному списку. Або уявлення про того було хибним.

Тепер не знаю, за кого голосувати на 220-му округу.
Може за свободівця Михайла Подоляка?
Що скажете?

Щоб цей опус не був схожий на гнилий медведчуківський висер, розрахований на скачущих і хрюкаючих шариків, у яких як і у їхних братів за паребриком є додаткова патріотична..., то може варто навести кілька посилань?   ;) 
   
От блін, звідки ти все про мене знаєш?
Може ти - моя дружина?

Тю.
А може він просто тобі роги наставляє з твоєю дружиною :gigi:
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Щоб цей опус не був схожий на гнилий медведчуківський висер, розрахований на скачущих і хрюкаючих шариків, у яких як і у їхних братів за паребриком є додаткова патріотична..., то може варто навести кілька посилань?   ;)
Яке посилання? Я ж пишу про себе ...
А ось посилання на інтервью Лещенка: https://www.рбк-укр/rus/news/sergey-leshchenko-kolomoyskiy-poluchil-vliyaniya-1562859046.html
Тільки замініть в посиланні рбк-укр на r b c . u a
Читайте і насолоджуйтеся.

Останнє редагування: 13 липня 2019 09:58:07 від d2alex
   
Яке посилання? Я ж пишу про себе ...
А ось посилання на інтервью Лещенка: https://www.рбк-укр/rus/news/sergey-leshchenko-kolomoyskiy-poluchil-vliyaniya-1562859046.html
Тільки замініть в посиланні рбк-укр на r b c . u a
Читайте і насолоджуйтеся.

Таке враження, що ви то інтерв'ю або не читали, або мало що з нього зрозуміли, або свідомо по медведчуківськи його перекрутили
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Таке враження, що ви то інтерв'ю або не читали, або мало що з нього зрозуміли, або свідомо по медведчуківськи його перекрутили
Перечитав тричі. Ви там щось інше побачили?
Як на вашу думку проголосує депутат Лещенко, коли на ВР винесуть питання про скасування мовного закону і інших мовних норм (освіта, мовні квоти на телебаченні та радіо та інше) на теріторії ОДРЛО?
В інтерв'ю Сергій дав однозначну відповідь.
Так само чітко він висловився по інших питаннях.
Що я перекручую? 
 
   
Перечитав тричі. Ви там щось інше побачили?
Як на вашу думку проголосує депутат Лещенко, коли на ВР винесуть питання про скасування мовного закону і інших мовних норм (освіта, мовні квоти на телебаченні та радіо та інше) на теріторії ОДРЛО?
В інтерв'ю Сергій дав однозначну відповідь.
Так само чітко він висловився по інших питаннях.
Що я перекручую? 

 :facepalm1:

Треба спочатку зробити так, щоб ОДРЛО як і Крим (про який ви навіть і не згадуєте) були підконтрольні Україні, а не хуйлу. Коли собаці кремлівським посіпакам нічого робити вона вони ліже піднімають мовне питання. Навіщо велесових, які самі через свою дурь покликали в свій будинок війну, зараз лякати мовою?  :S  Он медведчуківська шістка ставить собі в заслуги мову, а розкрадала та тварюка країну і матюкалася по кацапські...

   
Вже були зібралися сьогодні з дружиною на зутріч з Лещенком (він буде в списках кандидатів на нашій ділянці) - хотіли задати певні питання кандидату.

Але в останній момент раптово потрапили на інтерв'ю Сергія РБК-Україна, звідки отримали відповіді на все, що нас цікавило. Тому й не пішли.

А з'ясували ми наступне:
- Сергій підтримує намір Узеленського надати мовну автономію ОРДЛО;
- в боротьбі Коломойського за Приватбанк підтримує олігарха;
- схвалює діяльність Портнова;
- не бачить жодних критичних зауважень на адресу чинного президента та його команди.

На жаль сьогодні він не схожий на того Лещенка, якого ми обирали в 2014-му в партійному списку. Або уявлення про того було хибним.

Тепер не знаю, за кого голосувати на 220-му округу.
Може за свободівця Михайла Подоляка?
Що скажете?

Мондриївський?
   
Я не бігав перед виборами, не шукав куди себе приткнути. Я асоціював себе з Зеленським під час виборів, був якоюсь мірою причетний до його перемоги, і своє майбутнє пов'язував з ним. І продовжую пов'язувати. Якщо я стану депутатом, я буду подавати заяву на вступ у фракцію "Слуги народу".
   
Та з Лэщенки депутат, як з гівна куля. :gigi:
   
Та з Лэщенки депутат, як з гівна куля. :gigi:

Ну, якщо медведчуківці так вважають, то напевно так воно і є  :pooh_lol:
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Мондриївський?
Ні. Переглянте його програму.
В ній не знайшлося місця про відношення з агресором, про деокупацію територій, про повернення в'язнів.
В ній не знайшлося місця про підтримку української мови.
Але про підтримку спорту він згадав.
Це програма не політика, а господарника.
У Верховній Раді меніе має предствляти політик. 
   
Ні. Переглянте його програму.
В ній не знайшлося місця про відношення з агресором, про деокупацію територій, про повернення в'язнів.
В ній не знайшлося місця про підтримку української мови.
Але про підтримку спорту він згадав.
Це програма не політика, а господарника.
У Верховній Раді меніе має предствляти політик. 

 :facepalm1:

Скільки вам років? Вас життя до сих пір нічого не навчила? Подивіться передвиборні програми дрища, хама і панамської потвори, а потім порівняйте з їх реальними справами  (P)
   
Вже були зібралися сьогодні з дружиною на зутріч з Лещенком

Нуашо , люде оно і до зоопарку ходять , на тваринок дивитись , бо ж по тілівізіру пахощів а мо і сморіду не чутно ...  )))
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Я не бігав перед виборами, не шукав куди себе приткнути. Я асоціював себе з Зеленським під час виборів, був якоюсь мірою причетний до його перемоги, і своє майбутнє пов'язував з ним. І продовжую пов'язувати. Якщо я стану депутатом, я буду подавати заяву на вступ у фракцію "Слуги народу".

У цього ватніка дуже багато амбіцій, які обертаються виключно навколо власного політичного зростання.
прихильники певної політсили ж бачили, як воно повелося в БПП, тому буду й дистанціювалися від нього.

І якщо кияни оберуть до влади узкомірца, то це буде великою ганьбою.
   
Я не бігав перед виборами, не шукав куди себе приткнути. Я асоціював себе з Зеленським під час виборів, був якоюсь мірою причетний до його перемоги, і своє майбутнє пов'язував з ним. І продовжую пов'язувати. Якщо я стану депутатом, я буду подавати заяву на вступ у фракцію "Слуги народу".
от гниль
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Краще вже відверти прихильники певної політсили, ніж цей ватний пристосуванець.
Воно ще нагадить Україні.
   
У цього ватніка дуже багато амбіцій, які обертаються виключно навколо власного політичного зростання.
прихильники певної політсили ж бачили, як воно повелося в БПП, тому буду й дистанціювалися від нього.

І якщо кияни оберуть до влади узкомірца, то це буде великою ганьбою.
от гниль

І як ми могли б обійтися без "експертної" думки цих знатних медведчуківців?  :S 

П.С. "Значит хорошие сапоги, надо брать!"  (tu)
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

І як ми могли б обійтися без "експертної" думки цих знатних медведчуківців?  :S 

П.С. "Значит хорошие сапоги, надо брать!"  (tu)

Тебе вже взяли.
Ти ж працюєш на ватного Сірожу за грубі гроші.
   
Тебе вже взяли.
Ти ж працюєш на ватного Сірожу за грубі гроші.

Медведчуковець, працюй і не відволікайся. Тобі ще багато панамського лайна по ФУПу треба розкидати. Забув?
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

Медведчуковець, працюй і не відволікайся. Тобі ще багато панамського лайна по ФУПу треба розкидати. Забув?

Продажний наймаенець усюди бачить собі подібних, це логічно.
   
Продажний наймаенець усюди бачить собі подібних, це логічно.

 :facepalm1:  :weep:
   
Наш форум здебільшого підтримує пана Сергія, окрім політичних фріків, яких пнули з влади.
   
Re: Зібрався на зутріч з Сергієм Лещенком (220 округ)

:facepalm1:

Скільки вам років? Вас життя до сих пір нічого не навчила? Подивіться передвиборні програми дрища, хама і панамської потвори, а потім порівняйте з їх реальними справами  (P)

Я чітко усвідомлюю те, що кандидати мало виконуюють з того, що обіцяють.
А от життя мене навчило, що вони на 100 відсотків не виконуюють того, чого НЕ обіцяють.
Саме тому не буду голосувати за Мондріївського.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія