Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заява комбата Айдару про бажання висвободити український Донбас від росмародерів

Пошли подгоны для кацапов. Сорвать даже видимость перемирия, и представить Украину как зачинщика нового противостояния, а кацапов с жополченцами жертвами агрессии. Повторить сценарий Грузии 08.08. Потом  этих "добровольцев" и собака с милицией не найдет, а страна будет расхлебывать.

Абсолютно те саме враження.
Мельничук - крадій та злодій на якому годі шукати місця для тавра, тому всі оці його вискоти - це цілком чітко сплановане росіянами шоу, головна ціль якого - підпалити в нас ситуацію.
   
Теж цікаво,переврали все російськи  журналісти - а вбивати тре людей у ОРДЛО..Щось з логікою...
Йдеться не про вбивати людей в ОРДЛО,а про звільнення території нашої.Питання в тому чи доцільно зараз ризикувати життями наших воїнів заради звільнення території з гнилим людом.
   
наконец то появился настоящий мужик
Москалі тільки й чекають щоб ми виконали їх наративи про наступ на Донбас, і розмажуть бо міжнародної допомоги не буде.

Тому лише питання Мельничук тупий, працює на москалів чи тупий та працює на москалів?
   
Сергій Мельничук зараз тут: Україна, Київ.
1 год  · Київ  ·
По Донбассу - только СИЛОВОЙ сценарий возвращения территорий.
 Полный разрыв с Россией и зачистить всю агентуру!Везде!!!
Вот такой я сделал вывод после долгой работы монтажа НТВ.В ответ на лживый фильм Солнцепёк я дал комментарий НТВ.
 Что они сделали ? какую-то нарезку дерьма.
Я проведу мероприятия, чтобы вернуть исходники и показать лживую шкуру российской пропаганды.
Если раньше,я считал, что возможен и нужен диалог-то после такого- нет полный разрыв.
Россия - это сборище врунов, провокаторов и фейкометчиков.
Полностью опровергаю эту нарезку.
Заведу свой ютуб канал-где выложу правду.

Призываю всех добровольцев объединится и забирать Донбасс силой как в 2014 г.
Первым с автоматом в руках пойду против России ...
Пощады не будет !!!
НИКАКИХ МИРНЫХ ПЕРЕГОВОРОВ...!!!
СМЕРТЬ ОККУПАНТАМ...!!!
ПИШУ НА РУССКОМ ЧТОБЫ РАШИСТАМ ПОНЯТНЕЙ БЫЛО...
верховний суд рф ЩЕ В 2016 ЗА ТЕ ЩО Я ВБИВАВ РОСІЯН НА ДОНБАСІВ ОСУДИВ МЕНЕ НА 24 РОКИ ТЮРМИ...





https://www.facebook.com/SergiyMelnuchykKombatAidar

у кого он будет с тобой его забирать?

у трактористов и шахтьоров? или у 100тысячной вооруженной до зубов, включая ЯО, отмороженной на всю башку орды?

есть такой тип людей, как буханет, так ща парррвет всех вкуззло сссук, токо держите его семеро, шоб от люти штаны не обосрал.

Так от мне шото напоминает.
   
у кого он будет с тобой его забирать?

у трактористов и шахтьоров? или у 100тысячной вооруженной до зубов, включая ЯО, отмороженной на всю башку орды?

есть такой тип людей, как буханет, так ща парррвет всех вкуззло сссук, токо держите его семеро, шоб от люти штаны не обосрал.

Так от мне шото напоминает.

Спитай його у фб, коли він веде, і де його військо?  :laugh:
   
Москалі тільки й чекають щоб ми виконали їх наративи про наступ на Донбас, і розмажуть бо міжнародної допомоги не буде.

Тому лише питання Мельничук тупий, працює на москалів чи тупий та працює на москалів?
Ми не маємо права звільняти свою територію??
   
Ми не маємо права звільняти свою територію??

Від кого?

тут уточни с кем мы воюем, с шахтьорами или с кацапстаном.

Если с шахтьорами, та даже не вопрос, пойти и выипать их всех, а если таки с кацапстаном, то это нарваться на войну с в разы превосходящим противником, какой вдруг перестанет корчить дурочку про шахтьоров и уебет вдоль всей границы.
   
ай.. втік вже(( мабуть Дядечко порохобот трошки --- не туди закинув
   
Ми не маємо права звільняти свою територію??

Мусимо.
Інакше можна кожному пісю,, яйця здати росіянам.
Але зе без яєць взагалі, а нам таке непідходить.
Таких ердоган навіть у банях презирає.
   
Мусимо.
Інакше можна кожному пісю,, яйця здати росіянам.
Але зе без яєць взагалі, а нам таке непідходить.
Таких ердоган навіть у банях презирає.
ЗЕ міг з самого початку вибрати зовсім неприйнятну для патріотів стратегію .. але він цього не зробив, що вже дуже добре
   
Від кого?

тут уточни с кем мы воюем, с шахтьорами или с кацапстаном.

Если с шахтьорами, та даже не вопрос, пойти и выипать их всех, а если таки с кацапстаном, то это нарваться на войну с в разы превосходящим противником, какой вдруг перестанет корчить дурочку про шахтьоров и уебет вдоль всей границы.

Євреї 5 міліонів кошмарять 150 мілліонів арабесів, сміюттся з тебе.  :laugh:
   
ЗЕ міг з самого початку вибрати зовсім неприйнятну для патріотів стратегію .. але він цього не зробив, що вже дуже добре

Зе може щось вибрати?

Не сміши мене, він просто Бенін слуга.
   
Ми не маємо права звільняти свою територію??
А можливість є? Чи цілком зрозуміли наслідки не приходять тобі у голову? Донбас окупований москалями, а не шахьерами і воювати треба бути з ними. Не тільки там, а по всьому кордону. Звідки в нас таки ресурси? Розкажи нам Вовчик свій геніальний план.
   
Зе може щось вибрати?

Не сміши мене, він просто Бенін слуга.
але ж вибір таки був зроблений, і він ближче до сподіваннь патріотів, а не Вєлєсових
   
А можливість є? Чи цілком зрозуміли наслідки не приходять тобі у голову? Донбас окупований москалями, а не шахьерами і воювати треба бути з ними. Не тільки там, а по всьому кордону. Звідки в нас таки ресурси? Розкажи нам Вовчик свій геніальний план.
добре.. якщо можливості нема, то навіщо тоді Петя?
   
Цитувати
забирать Донбасс силой как в 2014 г.

не мала баба клопоту - купила порося
   
добре.. якщо можливості нема, то навіщо тоді Петя?
Я тебе не розумію
   
але ж вибір таки був зроблений, і він ближче до сподіваннь патріотів, а не Вєлєсових

Ті мегашкідливі витівки, що зробили кожен з зе слуг за 2.5 років, підстава вишвирнути тую воровиті гадось у смітник та залити бетоном. Кожного.
Ніхто з зе виборців не вибирав те, що робить зеклан.
Це гадось яка краде, яка бреше, яка негода.
   
Я тебе не розумію
ну патріоти яких обмишюрив Пєтя впевнені, що тільки Пєтя може врятувати країну.. врятувати її реально може тільки повноцінна війна (це знають усі).. тоді навіщо патріотам, яких Пєтя просто на хвилі безладу 2014 узяв під своє крило, потрібен саме Пєтя.. воювати ж усе одно ніхто не буде))
   
Коли зе буде президентом а не помелом мести про мір набивая Офшори?
   
Ті мегашкідливі витівки, що зробили кожен з зе слуг за 2.5 років, підстава вишвирнути тую воровиті гадось у смітник та залити бетоном. Кожного.
Ніхто з зе виборців не вибирав те, що робить зеклан.
Це гадось яка краде, яка бреше, яка негода.
Пєтя крадій та злодій з самого дитинства.. негоже справжньму патріоту мати такого замурзаного у багні фаворита
   
Пєтя крадій та злодій з самого дитинства.. негоже справжньму патріоту мати такого замурзаного у багні фаворита
Я за діючого мародера пишу, коли зе мародер буде годним, не знаеш?
   
Я за діючого мародера пишу, коли зе мародер буде годним, не знаеш?
ні.. я на наступних виборах голосну за іншого.. Патріотам було б корисно підготувати гідного кандидата, бо Пєтя не кандидат
   
Євреї 5 міліонів кошмарять 150 мілліонів арабесів, сміюттся з тебе.  :laugh:
Не ровняй арабов с москалями.
И евреев с украинцами тоже не ровняй. Евреи воюют за свое выживание, а наши приспособятся до чего угодно.
   
ні.. я на наступних виборах голосну за іншого.. Патріотам було б корисно підготувати гідного кандидата, бо Пєтя не кандидат

Приходь 1го, поспілкуємось, не сци, я гарантую безпеку тобі. Поп'мо кави, обговоримо турцію, я там квартирку плануюкупити, 50.000, новобудова. Вже внесок зробив, документи у лапах. Аланія прям під горою. Гранати, банани, оливи, все дела, закрита територія, краще чим в Тель авіві. Набери мене після 15..00, 1го числа узгодимо місце та час.

Останнє редагування: 29 листопада 2021 00:24:25 від Вимушений Киянин
   
Не ровняй арабов с москалями.
И евреев с украинцами тоже не ровняй. Евреи воюют за свое выживание, а наши приспособятся до чего угодно.

Шо?
5 проти 150 раком ставлять, у саудів, іракців є атомзброя, просто пейсаті не сцють, і там нема клоуна сцикуна.клоун ганьба еврейсьго народу.

Тут ми, 40 проти 150, сидимо обісрали ляшки.
Тобі не пече ця ганьба, навіть жиди сміливіше.
Ппц
   
Шо?
5 проти 150 раком ставлять, у саудів, іракців є атомзброя, просто пейсаті не сцють, і там нема клоуна сцикуна.клоун ганьба еврейсьго народу.

Тут ми, 40 проти 150, сидимо обісрали ляшки.
Тобі не пече ця ганьба, навіть жиди сміливіше.
Ппц
Та тут от одного выстрела Бутусова вся страна обосралась.Где мы,а где израильтяне?
   
Після таких "закликів" екс-нардепа Мельничука треба або відправити до психіатра, або під варту - як провокатора. Комбатом він перестав бути ще в листопаді 2014 року. Він про це не знає?
   
Сергій Мельничук зараз тут: Україна, Київ.
1 год  · Київ  ·
По Донбассу - только СИЛОВОЙ сценарий возвращения территорий.
 Полный разрыв с Россией и зачистить всю агентуру!Везде!!!
Вот такой я сделал вывод после долгой работы монтажа НТВ.В ответ на лживый фильм Солнцепёк я дал комментарий НТВ.
 Что они сделали ? какую-то нарезку дерьма.
Я проведу мероприятия, чтобы вернуть исходники и показать лживую шкуру российской пропаганды.
Если раньше,я считал, что возможен и нужен диалог-то после такого- нет полный разрыв.
Россия - это сборище врунов, провокаторов и фейкометчиков.
Полностью опровергаю эту нарезку.
Заведу свой ютуб канал-где выложу правду.

Призываю всех добровольцев объединится и забирать Донбасс силой как в 2014 г.
Первым с автоматом в руках пойду против России ...
Пощады не будет !!!
НИКАКИХ МИРНЫХ ПЕРЕГОВОРОВ...!!!
СМЕРТЬ ОККУПАНТАМ...!!!
ПИШУ НА РУССКОМ ЧТОБЫ РАШИСТАМ ПОНЯТНЕЙ БЫЛО...
верховний суд рф ЩЕ В 2016 ЗА ТЕ ЩО Я ВБИВАВ РОСІЯН НА ДОНБАСІВ ОСУДИВ МЕНЕ НА 24 РОКИ ТЮРМИ...





https://www.facebook.com/SergiyMelnuchykKombatAidar
(tu)
   
Призываю всех добровольцев объединится и забирать Донбасс силой как в 2014

Тонкий натяк, що Донбас в 2014му втратили?...

... бо плани загострення ситуації цілком вирівнюються з планами Х%йла по нарощенню його присутності там і можливому початку його дій. Якраз все, як по його плану!
... хіба що в Айдара потаємно завелося пару десятків ядрьоних бімб і десяток-другий станцій ППО.

Останнє редагування: 29 листопада 2021 07:01:26 від GizmoGremlin
   
Абсолютно те саме враження.
Мельничук - крадій та злодій на якому годі шукати місця для тавра, тому всі оці його вискоти - це цілком чітко сплановане росіянами шоу, головна ціль якого - підпалити в нас ситуацію.

Ну так!
   
Задайте йому питання у фб, він  навіть мобілізації айдарівцям не об'явив. :laugh:

Він може оголосити мобілізацію лише педерастам.
   
А для чого він взагалі давав коментарі ворогу?  8-:
   
А для чого він взагалі давав коментарі ворогу?  8-:

Ну время щас такое
   
Донбас нехай донбасята самі собі висвобождають. Крим треба. БО Крим то першопричина війни, з нього і треба починати. ДОнбас то клоака котра почекає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія