Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі 8-:

Шото воно мене уже почало лякати.

Почалось минулого року приблизно у цю ж саму пору.
Сустав на лівій нозі, той шо у тіло вставляється.
Почало пздц боліти, не можна було ні сидіти, ні лежати, взутися це ваще пздц. Носки натягав, повернувшись спиною до стільця і поклавши на нього ногу підошвою доверху, і то було больно шо капець.
Спати неможливо, боліло. Кажись дві ночі не спав.
Через два-три дні почало відпускати і доволі швидко пройшло шо і забув.


Через рік, приблизно місяць назад та ж фуйня, ті ж симптоми, те ж натягування носків со спини.
Тільки уже так швидко не відпускало. Через дня три поволі-поволі ставало легше. Але час від часу починало знов боліти, але не критично. Були навіть дні шо вполнє нормально ходив, не хромаючи. Позавчора ваще не боліло, вчора чуток начало поболювати.

А сьодні апять сцукко хромаю, опять носки со спини, бляха. Болить :(
Шо воно за херня?  8-:


ps
умнікам, які рекомендуватимуть до лікаря - нема грошей. Всьо.
І ваще від наших лікарів тре триматися подалі. Останній раз був у лор-а, ублюдок потримав дві секунди пальцями за ніс, сказав шо ніфуя не находить і здер 50 грн, пдарас, бліа.  :facepalm:
   



Останнє редагування: 6 березня 2021 19:00:28 від Ельф
   
"Тот шо в тило вставляется - это жопный, чы шо? Если он, то седалищный нерв. У нас механика было прихватило - еле в машину влез, ехать в больницу.  Шо-то кололи, прошло.
   
"Сустав, той що  у  тілотвставляється" - то який?
А інші куди?
   
"Сустав, той що  у  тілотвставляється" - то який?
А інші куди?

В коліно
   
Шото воно мене уже почало лякати.

Почалось минулого року приблизно у цю ж саму пору.
Сустав на лівій нозі, той шо у тіло вставляється.
Почало пздц боліти, не можна було ні сидіти, ні лежати, взутися це ваще пздц. Носки натягав, повернувшись спиною до стільця і поклавши на нього ногу підошвою доверху, і то було больно шо капець.
Спати неможливо, боліло. Кажись дві ночі не спав.
Через два-три дні почало відпускати і доволі швидко пройшло шо і забув.


Через рік, приблизно місяць назад та ж фуйня, ті ж симптоми, те ж натягування носків со спини.
Тільки уже так швидко не відпускало. Через дня три поволі-поволі ставало легше. Але час від часу починало знов боліти, але не критично. Були навіть дні шо вполнє нормально ходив, не хромаючи. Позавчора ваще не боліло, вчора чуток начало поболювати.

А сьодні апять сцукко хромаю, опять носки со спини, бляха. Болить :(
Шо воно за херня?  8-:


ps
умнікам, які рекомендуватимуть до лікаря - нема грошей. Всьо.
І ваще від наших лікарів тре триматися подалі. Останній раз був у лор-а, ублюдок потримав дві секунди пальцями за ніс, сказав шо ніфуя не находить і здер 50 грн, пдарас, бліа.  :facepalm:

1. Знайти нормального лікаря
2. Знайти гроші шоб того лікаря оплатити
   
біологічні шарніри - сустави - дуже нгадійні - але якщо система виявлення дисфункцій сигналізує болем про виявлені несправності - нічого хорошого. сустав сам не здатен відновлюватись -

якщо варіант з лікарем тобі не варіант - то



чим далі ти відкладатимеш діагностику - тим швидше і глибше деградуватимуть опорні поверхні твого суставу . позбавлені якісного змащування. і ті опорні поверхні - з хряща - видані тобі мамою 1 раз на 1 життя . без запасних частин . опорні поверхні суставів не відновлюються
   
Коксартроз, медленно прогрессирующий. Не мешает снимок сделать. Нужен ревматолог. Лечение  - ибупрофен, но я не врач, а пациэнт.
   
не давайте марну надію. медицина може лиш призупинити подальше руйнування суставу - відновити сустав ні.

проблеми з суставамми ніг і рук є актуальні для велосипедистів. якщо вони упорюються і крутять педалі з низьким каденсом і великим навантаженням - або не пю.ть достатньо води щоб забезпечувати суглоби - особливо колінні - лубрікантом на базі диоксиду гідрогену .

твоєму суглобу тому - пі3да . триває
   
Якщо не йти до лікаря, то прийдеться ставити діагноз самому. Почитайте про защемлення сідничного нерва. Почитайте не одного автора. Не зволікайте з лікуванням. Якщо у Вас дійсно проблема з сідничним нервом, мені здалось можна спочатку полікуватись самому, але може знадобиться і участь спеціаліста. Доведеться пошукати такого. Будьте здорові!
   
через років 30 ця проблема стане геть не актуальною
   
Эльф, это тебе не скриншот, советы ФУПа не помогут, так шо озаботься лечением, а то перспективы печальные, а именно  - сначала палочка, потом костыли, ну и финал - коляска.
Тут два путя, как говорится, - или лечишься, или усугубляешь состояние.
   
это жопный, чы шо? Если он, то седалищный нерв.


Якщо не йти до лікаря, то прийдеться ставити діагноз самому. Почитайте про защемлення сідничного нерва.




болить спереду. хз
   
В коліно
некоторые в голову  8-)
   
советы ФУПа не помогут
це із скріншотом совєти на памогут, а з цією фуйнею якраз може і помогуть.
   
некоторые в голову  8-)
ну у вас може якийсь ножний сустав і в голову, хз.
А ну да, у вас же  ж ноги від ушей, точно.
   
запальний дегенеративний процес в суглобі - що вже незворотньо його пошкодило. до лікаря він не піде. то ж не переймайтесь

   
умнікам, які рекомендуватимуть до лікаря - нема грошей
сходите к терапевту семейному для начала это бп
   
Коксартроз, медленно прогрессирующий. Не мешает снимок сделать. Нужен ревматолог. Лечение  - ибупрофен, но я не врач, а пациэнт.
почитаю.  :umnik2:
   
медицина може лиш призупинити подальше руйнування суставу - відновити сустав ні.

Да ладно... Уже давно ставят искусственный сустав.



Оно, конечно, не то шо мама даёт, но лучше чем "носки со спины"


   
Re: фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі  8-:

диклоберл, диклофенак - щоб біль зняти
уколи або таблетки
і до лікаря
   
суглоб, гостровухий, СУГЛОБ!
   
А може, попрохати через сімейного лікаря направлення до хірургу? Поки це безкоштовно.

Але хірург точно направить на рентген. Про МРТ не пишу, бо ж пам'ятаю про гроші.

Але щось робити треба вже зараз. Бо заміна тазобєдрєнного сустава капець як дорого. Сусід робив пару років тому, заплатив сто тисяч гривень. І це в державній лікарні.  :(
   
Коксартроз, медленно прогрессирующий. Не мешает снимок сделать. Нужен ревматолог. Лечение  - ибупрофен, но я не врач, а пациэнт.
читаю симптоми, не схоже.
По перше, інколи воно хрустить.
Потім там пишуть шо біль посилюється при хотьбі. У мене навпаки, якшо розходитися, то легше.
Потім, шо біль також і на колінному. Нє, ніфуя.
Але є таке відчуття наче по ногі, по кістці, фуячить ревматичний біль.
Отакоє.

Останнє редагування: 6 березня 2021 19:45:07 від Ельф
   
Re: фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі  8-:

В мене ця проблема, вже багато років, буває з машини не можу вилізти
В минулому році, прихватило, що в кінці кінців перший раз звернувся до лікаря.
Зробили МРТ, від голови до пяток - затиснутий нерв між 4-5 диском знизу хребета
Порадили чувака- робив іглоуколування і престенькі вправи, ноги вверз, ноги вправо, вліво
Через 3 тижня болі пройшли, до сеї пори нічого не відчуваю
Ще порадив їздити полулежачи (дуже не люблю) але це також помогло
Якщо піднімати щось тяжке, не нагинатись, а згинати коліна, або ставати на одне коліно і тоді підняти руками, а тоді вже випрямляти ноги
   
сходите к терапевту семейному для начала это бп

Ми сімейному лікарю просто пишемо в вайбері і вона дає направлення до спеціаліста. Потім в Хелсі записуємося до хірурга і все. Дуже зручно.
   
В мене ця проблема, вже багато років, буває з машини не можу вилізти
В минулому році, прихватило, що в кінці кінців перший раз звернувся до лікаря.
Зробили МРТ, від голови до пяток - затиснутий нерв між 4-5 диском знизу хребета
Порадили чувака- робив іглоуколування і престенькі вправи, ноги вверз, ноги вправо, вліво
Через 3 тижня болі пройшли, до сеї пори нічого не відчуваю
Ще порадив їздити полулежачи (дуже не люблю) але це також помогло
Якщо піднімати щось тяжке, не нагинатись, а згинати коліна, або ставати на одне коліно і тоді підняти руками, а тоді вже випрямляти ноги

я їзжу напівлежачи))) зза руля виглядає півголови))) ну і у всі сезони корім зимнього - знімаючи взуття ))
   
Ногу свело! (с)  :laugh:

   
Re: фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі  8-:

читаю симптоми, не схоже.
По перше, інколи воно хрустить.
Потім там пишуть шо біль посилюється при хотьбі. І мене навпаки, якшо розходитися, то легше.
Потім, шо біль також і на колінному. Нє, ніфуя.
Але є таке відчуття наче по ногі, по кістці, фуячить ревматичний біль.

Отакоє.

Так в мене таке саме було, біль "гуляла" по всій нозі, зверху-вниз, плюс деколи було таке відчуття, що три пальці на нозі, "перетянуті" тонкою ниткою
   
Так в мене таке саме було, біль "гуляла" по всій нозі, зверху-вниз, плюс деколи було таке відчуття, що три пальці на нозі, "перетянуті" тонкою ниткою
але у вас затиснутий хребтом нерв віддає.
А у мене конкретно помню рік тому хруснули зв'Язки на суставі, коли повертавсь.
Так шо мабуть у нас різне, і мабуть у вас не таке стрьомне як у мене.
   
Ельф
Садись за комп и начинай шерстить мед форумы по своей проблеме и ютюб  ролики, но и обращай внимания на каменты.
   
По перше, інколи воно хрустить.
Хрусти - уже серйозна  стадія. Может захрустеть так, что только на костылях.
Болит - походишь, боль меньше. А потом сложности нарастают.
 
   
Ельф, для начала - хотя бы рентгеновский снимок цифровой, это недорого.
   
Иди к врачу. Пусть сделают рентген
   
Самое глупое это спрашивать совета у фупа. И готовь бабки. И да сустав не меняют при хронических заболеваниях и лишнем весе
   
Иди к врачу. Пусть сделают рентген

Не иди. Движение все лечит. Это последствия сидячего образа жизни.
Если пойдешь к врачу - разведут на замену сустава...
   
А сьодні апять сцукко хромаю
У мене років 5 тому була біда - так боліло ліве коліно, що шлях до роботи займав хвилин 40 замість звичних 20, ледь доходила, намагаючись щоб було непомітно...
А все одно народ помічав..Вночі взагалі спати не могла - так боліло..
Лікарів не переношу, ще й у сусідки було щось аналогічне, то їй ще й уколи робили в коліно..Жах..
Словом вичитала в інеті спецсклад з превалюючим коренем селери. Я нічого не втрачала, тому вирішила спробувати.
І - о диво!...Відтоді щоосені роблю цей напій, і вуаля - забула про те коліно.
Я нічого не стверджую і не закликаю до самолікування, але це - ФАКТ.
Як могло таке бути, що ціле літо боліло і сильно, а потім без будь-якого медикаментозного втручання пройшло?...Отакоєот..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія