Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

але це ж не компютерна гра - мовляв,завтра закінчу. Я розумію, що ідея  - це дійти до моря. але ми навіть пів дороги до токмаку не пройшли і уже змушені зупинитсь для "перезарядки". Вони до весни іще накопають і намінують. п  Тому,я думаю,ця війна в таких умовах закінчиться з зовсім інших причин ніж військових. В когось закінчаться гроші/люди/Хуйло помре і так далі.  Або ,якимось чудом,будуть зроблені висновки з цієї спроби і весною з авіацією,танками,новими ідеями все вийде.

Та заспокойся вже... перемовин не буде...
Передай їм: Хай маскалі шукають м'ясо ... що таке типа вибори на носі?

   
Re: Контрнаступ

Та заспокойся вже... перемовин не буде...
Передай їм: Хай маскалі шукають м'ясо ... що таке типа вибори на носі?

Для «мяса» кацапам потрібен «повар», а повара вони кокнули.
   
Re: Контрнаступ

Для «мяса» кацапам потрібен «повар», а повара вони кокнули.
Значить з'явиться хтось інший, бо "м'ясо" це основа кацапської тактики і стратегії.
   
Re: Контрнаступ

Значить з'явиться хтось інший, бо "м'ясо" це основа кацапської тактики і стратегії.

Щоб «зробити» попереднього 20 років пішло. Та і сцяться вони своїх власних гомункулусів.
   
Re: Контрнаступ

Значить з'явиться хтось інший, бо "м'ясо" це основа кацапської тактики і стратегії.

Як каже  мій знаймий турок "моя жинка і три донькі за ніч перетирають 7 тон моркви"
   
Re: Контрнаступ


расія- це вже країна пеньок. Треба потроху посипати зверху селітрою, щоб швидше згнило.
   
Re: Контрнаступ

До речі, а у аеропорт Гостомеля кацапи прилетіли на гелікоптерах. То треба було ще високу стіну будувати?

Стерненко ти?

   
Re: Контрнаступ

вже ні
вони вже її змінили виходячи з нашого досвіду
Що почали мінувати кордон з бацькою і крулєвцем? чи у них теж проблеми у сеймі,бо нема закону по відчуторгненню земель під то від власників і все стало на тормози? чи міни продали комусь і тому гаплик інціативі? чи може посполиті кричать-а пенсії і нам положено?
   
Re: Контрнаступ

+======================================+
Краще тебе туди почепити мотузкою за шію... 
там болас використовують коли худобу пеленають перез забоєм. І з тим до гаучо-вони і ладзьо в пампасах стриножать :) .
   
Re: Контрнаступ

але це ж не компютерна гра - мовляв,завтра закінчу. Я розумію, що ідея  - це дійти до моря. але ми навіть пів дороги до токмаку не пройшли і уже змушені зупинитсь для "перезарядки". Вони до весни іще накопають і намінують. п  Тому,я думаю,ця війна в таких умовах закінчиться з зовсім інших причин ніж військових. В когось закінчаться гроші/люди/Хуйло помре і так далі.  Або ,якимось чудом,будуть зроблені висновки з цієї спроби і весною з авіацією,танками,новими ідеями все вийде.
Ти, кацапе, точно нікуди не пройшов.
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Стерненко ти?

https://t.me/ssternenko/20642
:( Печально это. Время идёт , а с Ланцетами пока ничего не удается сделать...
   
Re: Контрнаступ

Печально это. Время идёт , а с Ланцетами пока ничего не удается сделать...
Пока мы основной проблемой будем считать коррупцию, и не сделают ничего.
Эксперименты не делаются "на підставі та у спосіб, визначений..."
   
Re: Контрнаступ

))) у цього кацапа типу їзраїльський айпишник
раніше був аргентинський :D
   
Re: Контрнаступ

Пока мы основной проблемой будем считать коррупцию, и не сделают ничего.
Эксперименты не делаются "на підставі та у спосіб, визначений..
Саме так.
Вся тема з "корупцієй" вкинута для призупинення допомоги.
А навіжені радісно розганяють потрібні кацапам тези.
   
Re: Контрнаступ

:( Печально это. Время идёт , а с Ланцетами пока ничего не удается сделать...

Да не тільки з ланцетами

Хлопці з фронту всі в один голос волають щоб перестали надрочувати на бурятів з мосінками та іржавими калашами на т-34

Проблема і Орлани і РЕБ і ще багато чого. кацапи теж вчаться на жаль. І справа дійсно тут не в корупції
   
Re: Контрнаступ

Ніякого останнього бою не буде, буде затяжна війна з малими здобутками

як вчора висловився Портников в розмові з Кіселевим, якщо не вийти з нав'язаного хуйлом сценарію війни на виснаження - в результаті це буде "абсолютна перемога хуйла" (с). на даний час наша головна мета - це добитися щоб війна перейшла в стадію низкої інтенсивності,  зберегти саме існування країни.
імно, це є очевидним,  я цілком згоден,  як це не прикро. (

десь с 27 хв :

   
Re: Контрнаступ
NBA

як вчора висловився Портников в розмові з Кіселевим, якщо не вийти з нав'язаного хуйлом сценарію війни на виснаження - в результаті це буде "абсолютна перемога хуйла" (с). на даний час наша головна мета - це добитися щоб війна перейшла в стадію низкої інтенсивності,  зберегти саме існування країни.
імно, це є очевидним,  я цілком згоден,  як це не прикро. (

десь с 27 хв :

https://youtu.be/KjYEly_AIdY?si=diIRfMgqaXxPv9bK
Портников вже теж став військовим експертом?
   
Re: Контрнаступ

Саме так.
Вся тема з "корупцієй" вкинута для призупинення допомоги.
А навіжені радісно розганяють потрібні кацапам тези.

О... я про це пишу і говорю постійно. щоб зупинилися, але корисні ідіоти справляються краще!  :X
   
Re: Контрнаступ

як вчора висловився Портников в розмові з Кіселевим, якщо не вийти з нав'язаного хуйлом сценарію війни на виснаження - в результаті це буде "абсолютна перемога хуйла" (с). на даний час наша головна мета - це добитися щоб війна перейшла в стадію низкої інтенсивності,  зберегти саме існування країни.
імно, це є очевидним,  я цілком згоден,  як це не прикро. (

десь с 27 хв :

https://youtu.be/KjYEly_AIdY?si=diIRfMgqaXxPv9bK

От якраз війна низької інтенсивності - це те, чого хоче Кремль, вони таку 100 років можуть вести
   
Re: Контрнаступ

як вчора висловився Портников в розмові з Кіселевим, якщо не вийти з нав'язаного хуйлом сценарію війни на виснаження - в результаті це буде "абсолютна перемога хуйла" (с). на даний час наша головна мета - це добитися щоб війна перейшла в стадію низкої інтенсивності,  зберегти саме існування країни.
імно, це є очевидним,  я цілком згоден,  як це не прикро. (

десь с 27 хв :

https://youtu.be/KjYEly_AIdY?si=diIRfMgqaXxPv9bK

а що таке війна низької інтенсивності, якщо не війна на виснаження?
   
Re: Контрнаступ

Зеленський вже і сам не вірить в успіх контрнаступу

Президент Володимир Зеленський вважає, що Збройні сили України зможуть досягнути нових успіхів на полі бою до кінця року.

Джерело: Зеленський в інтерв'ю CNN

Пряма мова президента на питання, чи можливий цього року великий прорив у контрнаступі: "Я думаю, що ніхто не знає, насправді. Але я думаю, що ми матимемо більше успіху".
   
Re: Контрнаступ

а що таке війна низької інтенсивності, якщо не війна на виснаження?

нет, это как в 2015-2022, 8 лет бомбить донбасс
   
Re: Контрнаступ

Зеленський вже і сам не вірить в успіх контрнаступу

Президент Володимир Зеленський вважає, що Збройні сили України зможуть досягнути нових успіхів на полі бою до кінця року.

Джерело: Зеленський в інтерв'ю CNN

Пряма мова президента на питання, чи можливий цього року великий прорив у контрнаступі: "Я думаю, що ніхто не знає, насправді. Але я думаю, що ми матимемо більше успіху".


Ясне діло... зброї не дають, то які можуть бути висновки  :X
   
Re: Контрнаступ

От якраз війна низької інтенсивності - це те, чого хоче Кремль, вони таку 100 років можуть вести

 Прогулянка по Афганістану у 1979 - 1989 р.р. якраз це підтверджує. А тоді совок був набагато потужнішим сьогоднішньої росії і Афганістан не може зрівнятись по військовому потенціалу із Україною. Як і допомога яку нам надає Захід.
   
Re: Контрнаступ

Як і допомога яку нам надає Захід.

Не факт що допомога буде років 10
   
Re: Контрнаступ

Зеленський вже і сам не вірить в успіх контрнаступу

Президент Володимир Зеленський вважає, що Збройні сили України зможуть досягнути нових успіхів на полі бою до кінця року.

Джерело: Зеленський в інтерв'ю CNN

Пряма мова президента на питання, чи можливий цього року великий прорив у контрнаступі: "Я думаю, що ніхто не знає, насправді. Але я думаю, що ми матимемо більше успіху".


І де тут "не вірить"?
   
Re: Контрнаступ

Не факт що допомога буде років 10

 Сучасна росія по потенціалу є еквівалентною тодішньому совку??? Тодішній Афганістан по військовій потужності відповідає сьогоднішній Україні??? Росія перестане для заходу бути противником (може перестати у випадку її поразки)???
   
Re: Контрнаступ

пані та панове зупеняйтеся з флудом-будласка.
   
Re: Контрнаступ

І де тут "не вірить"?

Якщо не говорить що вірить, а лише думає, то значить, що не вірить.
   
Re: Контрнаступ

Якщо не говорить що вірить, а лише думає, то значить, що не вірить.

Логіка писос :gigi:
   
Re: Контрнаступ

нет, это как в 2015-2022, 8 лет бомбить донбасс
Ну от за 8 років вони морально розклали українське суспільство до стану цирку, бо їхній інформаційний, релігійний та економічний вплив через кацапоязичіє нікуди не подівся тоді і зараз теж.
   
Re: Контрнаступ

Логіка писос :gigi:

Краще, звичайно, слухати Світана і спокійно засинати.
   
Re: Контрнаступ

Ну от за 8 років вони морально розклали українське суспільство до стану цирку, бо їхній інформаційний, релігійний та економічний вплив через кацапоязичіє нікуди не подівся тоді і зараз теж.
+==========================================================================================================+
Коли російськомовні герої ЗСУ нищать орків - то це вони теж "розклали українське суспільство до стану цирку через кацапоязичіє"?
   
Re: Контрнаступ

+==========================================================================================================+
Коли російськомовні герої ЗСУ нищать орків - то це вони теж "розклали українське суспільство до стану цирку через кацапоязичіє"?
Тут хто завгодно говорить від російськомовних захисників України, тільки не самі захисники. Може давайте вони самі за себе будуть говорити?
   
Re: Контрнаступ

О... я про це пишу і говорю постійно. щоб зупинилися, але корисні ідіоти справляються краще!  :X

Хм..
Тоді в тебе  і зупинюсь...
а  як ти ? ... а мені похер
   
Re: Контрнаступ

Да не тільки з ланцетами

Хлопці з фронту всі в один голос волають щоб перестали надрочувати на бурятів з мосінками та іржавими калашами на т-34

Проблема і Орлани і РЕБ і ще багато чого. кацапи теж вчаться на жаль. І справа дійсно тут не в корупції
+
   
Re: Контрнаступ

Тут хто завгодно говорить від російськомовних захисників України, тільки не самі захисники. Може давайте вони самі за себе будуть говорити?
+==============================================================================+
У них мало часу на срач на ФУПі. Факт що вони захищають Україну та нищат орків прямо оказує
що вони не вважають що "розклали українське суспільство до стану цирку через кацапоязичіє".
   
Re: Контрнаступ

на даний час наша головна мета - це добитися щоб війна перейшла в стадію низкої інтенсивності,

заебись....

Через полгода перйдём к теме подписания Минска-3
   
Re: Контрнаступ

Портников вже теж став військовим експертом?

Если Свин проплатит,он готов даже экспетом по геморою заделаться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія