Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Напад акули в Египті.

Напад акули в Египті.

Чеського туриста вбила акула вчора біля п'ятої вечора на курорті Марса-Алам. Смерть наступила миттево, плавав з шнорхлем біля берега, правда на більшій глибині. Поки що не знають який вид акули напав.                                                                                                                                                                                                                        https://zpravy.idnes.cz/egypt-cesky-turista-zralok-napadeni-smrt-umrti-f5o-/zahranicni.aspx?c=A180803_194157_zahranicni_jj   
   
Re: Напад акули в Египті.

Присяге верны и приказу,
Опасную сделав работу,
Акулы вернулись на базу
И строем пошли в синагогу.
   
Re: Напад акули в Египті.

why? :cray: тільки хотіли восени в Марс-Алам поїхати. там навіть черепахи морські побачити можна.
   
Re: Напад акули в Египті.

Там заарештували корабель неподалік, наче перевозили худобу та викидали мертві туші в море, це могло приманити небезпечні види акул.
   
Re: Напад акули в Египті.

тільки хотіли
то й їдьте. Теорію ймовірностей і статистику ще ніхто не відміняв
   
Re: Напад акули в Египті.

why? :cray: тільки хотіли восени в Марс-Алам поїхати. там навіть черепахи морські побачити можна.

Я черепах видел и в Шарме, и в Хургаде.
   
Re: Напад акули в Египті.

то й їдьте. Теорію ймовірностей і статистику ще ніхто не відміняв
Так специ пишуть що дуже мала ймовірність щоб акула напала, вони самі бояться людей, але на людину зі шнорхлем скоріше може напасти ніж з аквалангом.
   
Re: Напад акули в Египті.

то й їдьте. Теорію ймовірностей і статистику ще ніхто не відміняв
та, я тепер боятися буду. навіть коли в Одесі за волноріз запливаю, чоусь завжди згадую, що колись там катранів бачили, і назад бігом.

quote author=Закарпатец link=topic=1012211.msg21465026#msg21465026 date=1533413146]
why? :cray: тільки хотіли восени в Марс-Алам поїхати. там навіть черепахи морські побачити можна.
Я черепах видел и в Шарме, и в Хургаде.
[/quote]не бачила ні в шрмі ні в хург. навіть коли на екскурсію на дальні рифи їздили. тільки мурен.
   
Re: Напад акули в Египті.

люди, Червоне море - це місце життя дуже багатьох небезпечних океанічних мешканців.
для тих, хто не знав, Шарм-Ель-Шейх взагалі знаходиться на березі Бухти Акул (здогатайтеся, чому вона так називається).
тому цей випадок далеко не перший, і нажаль не останній.
   
Re: Напад акули в Египті.

Пишуть цей вид мiг напасти.
Blacktip shark

Останнє редагування: 4 серпня 2018 23:23:32 від Plzen
   
Re: Напад акули в Египті.

Так специ пишуть що дуже мала ймовірність щоб акула напала, вони самі бояться людей, але на людину зі шнорхлем скоріше може напасти ніж з аквалангом.

Про левів те ж саме пишуть, про вовків, собак і гримучих змій.
Але, розумні люди користуються головою, і не лізуть туди де небезпечно.
В епоху Інтернету, просто гріх не знати де живуть акули, або сподіватися що вони не кусаються.

   
Re: Напад акули в Египті.

люди, Червоне море - це місце життя дуже багатьох небезпечних океанічних мешканців.
для тих, хто не знав, Шарм-Ель-Шейх взагалі знаходиться на березі Бухти Акул (здогатайтеся, чому вона так називається).
тому цей випадок далеко не перший, і нажаль не останній.
в шармі невеличкі скати, такі з блакитними плямками, до самого берега як вже сонце сідає підпливають. там де води людині по щиколотку.
   
Re: Напад акули в Египті.

Ввечері місцеві в Египті не рекомендують купатись, кажуть що до берега підходить "Велика риба".
   
Re: Напад акули в Египті.

Моя подруга в Австралії  зустрілась ніс в ніс з  акулою, яка  пропливала повз неї...   місцеві сказали, що мабуть поверталася після атракціону  годування з корабля, яке відбулося деякий час тому...     не уявляю, як моя подруга не  всра....ся   :lol:
   
Re: Напад акули в Египті.

Ввечері місцеві в Египті не рекомендують купатись, кажуть що до берега підходить "Велика риба".
так. навіть гарди ходять вздовж пляжів і попереджують людей не плавати.
   
Re: Напад акули в Египті.

Показати зображення... Пишуть цей вид мiг напасти.
Blacktip shark

не факт. хіба що хтось бачив і описав.
а так там і тигрові є, і довгокрилі, і бичі - вони найнебезпечніші для людей.
і нападають регулярно, не вірте, що вони бояться людей.
   
Re: Напад акули в Египті.

Чехи взагалі повинні моря боятися - у них же свого моря нема.
А слово "акула" на чеській мові - достатньо красномовне: жралок, щоб застерегти довбодятла від "геройської" поведінки. :fool:
   
Re: Напад акули в Египті.

Ввечері місцеві в Египті не рекомендують купатись, кажуть що до берега підходить "Велика риба".

акули полюють здебільшого вночі і рано вранці, а найзручніше їм полювати на мілині, тому все вірно - купатись після заходу сонця в Червоному морі небезпечно.
   
Re: Напад акули в Египті.

Моя подруга в Австралії  зустрілась ніс в ніс з  акулою, яка  пропливала повз неї...   місцеві сказали, що мабуть поверталася після атракціону  годування з корабля, яке відбулося деякий час тому...     не уявляю, як моя подруга не  всра....ся   :lol:
;o
в Белізі є такі акули, що підпливають на мілину і перевертаються на спину, щоби туристи їм пузо чухали. може ці:
   
Re: Напад акули в Египті.

znaishla

   
Re: Напад акули в Египті.

;o
в Белізі є такі акули, що підпливають на мілину і перевертаються на спину, щоби туристи їм пузо чухали. може ці:
Показати зображення...

  :laugh:   прикольно

Ні , там в Австралії ніби звичайна акула була,  яка може напасти....  але повезло , що вона якраз наїжена була
   
Re: Напад акули в Египті.

  :laugh:   прикольно

Ні , там в Австралії ніби звичайна акула була,  яка може напасти....  але повезло , що вона якраз наїжена була
ну да. в австралії найбільше небезпечних. новин поганих про акул звідти більше нiж зі Штатів.
   
Re: Напад акули в Египті.

;o
в Белізі є такі акули, що підпливають на мілину і перевертаються на спину, щоби туристи їм пузо чухали. може ці:
Показати зображення...

Мій чоловік запитує : " а що вони роблять  тоді , якщо ти їм пузо  не чухаєш?"   :laugh:

   
Re: Напад акули в Египті.

У меня есть традиция))—— я незадолго перед отпуском морским пересматриваю фильмы про акул))
И вот буквально сегодня пересмотрел( некоторые немного на перемотке—— видел уже)——
1. Открытое море
2. Открытое море 2
3. Дрейф
4. Отмель
   
Re: Напад акули в Египті.

Мій чоловік запитує : " а що вони роблять  тоді , якщо ти їм пузо  не чухаєш?"   :laugh:
може покусують, як мій кіт, коли хоче щоб його чухали. B-)  а собака бере пальця мого до рота і тягне собі під шию.
я ще давно марила карибами і читала описи туристів. то теж здивувалася, і так запам"яталося мені.
   
Re: Напад акули в Египті.

Хочу в Шарм на недельку в январе. Авось не сожрут.
   
Re: Напад акули в Египті.

У мене брат зараз на Мальдівах.... фотки такі, що аж дух перехватує....  хочу туди  :)
   
Re: Напад акули в Египті.

Хочу в Шарм на недельку в январе. Авось не сожрут.
в кінці січня там класно. тільки темніє рано і вітри часто. вода в морі освіжаючої температури.
   
Re: Напад акули в Египті.

У мене брат зараз на Мальдівах.... фотки такі, що аж дуже перехватує....  хочу туди  :)
кажуть там нудно. я на Сен Мартен хочу. чи в круїз по карибським островам.
   
Re: Напад акули в Египті.

в кінці січня там класно. тільки темніє рано і вітри часто. вода в морі освіжаючої температури.
--------------------------
Я як раз таке й люблю! (tu)
   
Re: Напад акули в Египті.

кажуть там нудно. я на Сен Мартен хочу. чи в круїз по карибським островам.

дивлячись де.
є такі острови з морскою фауною і коралами, що навіть Червоне море відпочиває.
   
Re: Напад акули в Египті.

--------------------------
Я як раз таке й люблю! (tu)
я теж. не люблю море, як кисіль. а ще як воно дуже солоне. :bueee:  і ще в січні найдешевші ціни.
   
Re: Напад акули в Египті.

дивлячись де.
є такі острови з морскою фауною і коралами, що навіть Червоне море відпочиває.
чогось вважається, що туди на медовий місяць зазвичай їдуть.
   
Re: Напад акули в Египті.

Ну десь на Санта Лючію давно хочу. А ще класно на Ямайці. Отелі супер,а РОМ!!!! Ми, помірковані алкоголіки в цьому розуміємось! :-)o  (tu)

Тільки летіти довго,але це варто того.
   
Re: Напад акули в Египті.

кажуть там нудно. я на Сен Мартен хочу. чи в круїз по карибським островам.

У брата якраз ювілей,  25 років сімейного життя: дітлахи вже підросли  і тому  дома самі  залишились, а  вони вдвох з жінкою там....  практично самотні, нікого крім них на фотках не видно....    ввечері вдвох на березі океану за столиком, оточеним  вогняним сердечком....    романтика на цілих  2 тижні....  казково просто
   
Re: Напад акули в Египті.

менш як за тиждень їду на море, Перісса, Греція
зараз вперше замислилася про цих жралків :weep:
   
Re: Напад акули в Египті.

А ще класно на Ямайці.
ага. я познала Ямайку з передачі орел і решка.
   
Re: Напад акули в Египті.

чогось вважається, що туди на медовий місяць зазвичай їдуть.

 ну так.
але є місця, де просто розкішний снорк.
ну і сервіс, звичайно.
   
Re: Напад акули в Египті.

чогось вважається, що туди на медовий місяць зазвичай їдуть.

О, точно,  і на ювілеї  :rotate:
   
Re: Напад акули в Египті.

У брата якраз ювілей,  25 років сімейного життя: дітлахи вже підросли  і тому  дома самі  залишились, а  вони вдвох з жінкою там....  практично самотні, нікого крім них на фотках не видно....    ввечері вдвох на березі океану за столиком, оточеним  вогняним сердечком....    романтика на цілих  2 тижні....  казково просто
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія