Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стосовно Осокорків і тому подібного. Вас розводять як лохів.

По перше- всі документи і дозволи на будівництво є.
І вони ЗАКОННІ.
   
По друге- всі рішення Київради є.
І вони ЗАКОННІ.
   
ПР против новой власти делает заказы
   
По третє-
Забудовник,чи забудовники вклали дофуя бабок у ці дозволи,проекти.роботи і т.д.
Ці бабки були використані Києвом і повертати їх ніхто не буде.
   
суки за деньги компрометируют Кличка
   
По перше- всі документи і дозволи на будівництво є.
І вони ЗАКОННІ.

ну так свободовцы как раз раскачивают и заводят толпу. Зачем они тогда это делают?
   
Риги ріптом законослухняність ввімкнули?
не думаю.
   
Я вообще не понимаю кому мешает ТЦ на развязке? Там даже никто одного дерева не посадил за много лет (а могли бы местные жители).
А киоски в переходе не мешают?
   
Ладно б еще вырубили там деревья, как на Дарнице, а то ж покусились на святое - горку для катания на санках зимою...
   
надо работать над этим
доносить до людей
   
По перше- всі документи і дозволи на будівництво є.
І вони ЗАКОННІ.

Большинство доков на строительство выдано с нарушением закона.
   
Я вообще не понимаю кому мешает ТЦ на развязке? Там даже никто одного дерева не посадил за много лет (а могли бы местные жители).
А киоски в переходе не мешают?


По закону там строить нельзя. На эре седни бел спец утром, все разложил по полочкам. Кличко и Удар мудаки.
   
Тепер цікаве- всі ці "протести" тупо організовуються конкурентами,які сидять біля влади.
Бо "своїх" ніхто не зачіпає.І навпаки "кришує".
В Києві розцвів новий вид "бізнесу"- наїзди на забудовників.
Приходять хлопчики і вимагають баблішка.
Якщо не дають,то влаштовують масові "протести" громадськості.
Це легко і приємно.
Бо "громадськість" завжди не хоче щоб щось будувалося,за виключенням своїх власних дач.
Типовий приклад-організація подібних протестів на замовлення московських попів нашим форумчанином.
Після кількох подібних "протестів" забудовник стає слухняним і віддає грошики,або свій бізнес.Після чого забудова продовжується,але вже "своїми".
І більше ніхто не протестує.
Все.
ПиСи.Хтось із не дуже розумних політиків пробує наварити на цьому свій політичний капітал і світиться на підтримку "громадськості".
Це йде як бонус.
А можливо ще й баблішко і доля в бізнесі капає.
   
ну так свободовцы как раз раскачивают и заводят толпу. Зачем они тогда это делают?

а вот почему http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=847369.0
   
По закону там строить нельзя. На эре седни бел спец утром, все разложил по полочкам. Кличко и Удар мудаки.

Це треба було "розкладувати" ДО ТОГО як видали дозволи.
А коли вже видали(за хабаря чи якось іще) то воно АВТОМАТИЧНО СТАЄ ЗАКОННИМ.
І не треба нам киздіти про "незаконність" і заднім числом пробувати скасовувати рішення Київради.
Взагалі який стосунок мер має до Київради?
Землею розпоряджається не мер,а колегіальний представницький орган киян- Київрада.
Видали дозвіл?
Видали.
Тож нема чого киздіти про "незаконність".
Завтра ваш бізнес сподобається "молодій команді мера" і ви теж станете "незаконним" із вашими дозволами і документами.
І у вас під вікнами будуть "обурені громадяни" огорожі ламати.
Я сам будівельник і знаю ,що без дозволів і документів(всіх необхідних!!!!) ви можете починати будову в Кацапетівці Попаснянського району.І то не факт.
А в Києві це неможливо- заіпуть ще на стадії проектування.
Звичайно отримують дозволи за хабарі і під адмінтиском.Але вони є.
   
Большинство доков на строительство выдано с нарушением закона.

Це не проблеми забудовника,а того хто ці дозволи видав.
Ферштейн?
До суду і доводь.
   
ну так свободовцы как раз раскачивают и заводят толпу. Зачем они тогда это делают?

Я написав про "політичний капітал".
Насправді це можливість виставити себе "захисником людей-виборців".
І це роблять ВСІ політичні партії.
Там навіть конкуренція хто всигне заявити першим про свй "захист" громадян.
Встигла свобода- заіпісь,а потім ще на підніжку встигає ляшко заскочити і до останнього вагону береза причепиттися.
А на виборах будуть цю фуйню на щит підіймати.
Врезультаті бізнес знищується і робочі місця і гроші.
А "громадськість" ЗАВЖДИ проти будівництва.У них там вже квартири є,а більше нікому не  треба.
Десь так.
   
ПР против новой власти делает заказы

Поясни свою думку,бо я не зрозумів.
   
шож такий обізнаний казкар некричяв про це криком доки людей непобили ? ...смачьна юшка ?
   
шож такий обізнаний казкар некричяв про це криком доки людей непобили ? ...смачьна юшка ?

?????????????
Абибзднуть?
   
Не знаю шо там і до чого, але збоку конкретно цей протест виглядає абсурдом.
Як правило, люди мали б тішитися розвитку інфраструктури поруч, бо будуть мати де залишати гроші.
Неясно чому тут інакше.
   
Не знаю шо там і до чого, але збоку конкретно цей протест виглядає абсурдом.
Як правило, люди мали б тішитися розвитку інфраструктури поруч, бо будуть мати де залишати гроші.
Неясно чому тут інакше.

Повторюю- "мочать" конкурентів.
В Києві створюється нова будівельна мафія,яка витісняє інших.
   
Так що, KFC-Drive на тій же розв'язці зноситимуть?
Ну щоб бути послідовними
   
та да, про Осокорки дивно виглядає
на тлі, наприклад, оцього: http://society.лб/accidents/2015/05/19/305365_kieve_barbyusa_proizoshel_konflikt.html
   
тому що зелені мало, а ТЦ - забагато. Цей район забудовувався давно, там половина будинків - не круті, багато хто біля метро скупається, бо дешевше і є "свої" бабусі з власновирощеним.
   
інших конкурентів чи іншу мафію ,яку ти тут облизуєш
   
інших конкурентів чи іншу мафію ,яку ти тут облизуєш

???????????
Цікаво кого.Наприклад. B-)
   
тому що зелені мало, а ТЦ - забагато. Цей район забудовувався давно, там половина будинків - не круті, багато хто біля метро скупається, бо дешевше і є "свої" бабусі з власновирощеним.

Для тебе забагато,а підприємці думають що мало.
От і будують.
Конкуренція.
А Київрада дає дозволи,значить теж вважає що не багато і треба ще.
   
По закону там строить нельзя. На эре седни бел спец утром, все разложил по полочкам. Кличко и Удар мудаки.

можно в двух словах, почему нельзя там строить?
   
Не знаю шо там і до чого, але збоку конкретно цей протест виглядає абсурдом.
Як правило, люди мали б тішитися розвитку інфраструктури поруч, бо будуть мати де залишати гроші.
Неясно чому тут інакше.
Скоріш за все ті,хто тримає ларьки і кришує продаж в переходах не зацікавлений в появі торгового центру.
А забудовник влетів на серйозні гроші, так.
   
Скоріш за все ті,хто тримає ларьки і кришує продаж в переходах не зацікавлений в появі торгового центру.
А забудовник влетів на серйозні гроші, так.
А крышуют их менты (не рядовые) и прокуроры....
   
Повторюю- "мочать" конкурентів.
В Києві створюється нова будівельна мафія,яка витісняє інших.

ну це тобі видніше...твоя тема ...твої слова
   
Трохи теж в темі, тому знаю, що всі ті громадські слухання, питання з мешканцями - все теж вирішувалось за гроші з деякими "представниками громадськості". :D
Там явно є організатори тих "мирних протестів".
   
Забудовник,чи забудовники вклали дофуя бабок у ці дозволи,проекти.роботи і т.д.

Дивно, на бабло попав забудовник, а розвели, виявляється, нас

   



Алексей Герман с Юрием Бутусовым и еще 5

Вчера, в 8:28 ·
.


Осокорки - це останній цвях у труну УДАРу, та «горе-реформаторам».
1. Так звані «тітушкі»- це представники МВС, а саме;резервна копія підрозділу Київ-2, котру готували для вирішення конфліктів з громадою міста. Порошенко, щось там казав про приватні армії? Так ось це неподобство, фінансується з гаманця колишніх місцевих князьків, кінцевим беніфіциаром яких є - АндонЛьовочкін. Вони дійсно мають відношення до «Майдану»- тільки зі сторони режиму Януковича.
 2. Після того що трапилось керівники МВС м.Київ,та мер Клічко - повинні подати у відставку.
 3. Стосовно заяви В.Клічка про скасування рішення КиївЗради – згідно норм чинного законодавства,це неможливо. Можливо лише розірвати договір оренди.
 4. Стосовно того хто винен? Був особисто на комісії де розглядалось питання конфлікту на Осокорках. Комісію саботували представники УДАРу, а саме депутат Клюс О.В.
 Скільки ще крові повинні пролити Українці,щоб ці бл@ді пішли у забуття?
 https://www.youtube.com/watch?v=lbKRrWMr0Q8#t=328


То есть пан Лiрник для кого старается? На чью мельницу воду льёт?





   

Алексей Герман с Юрием Бутусовым и еще 5

Вчера, в 8:28 ·
.


Осокорки - це останній цвях у труну УДАРу, та «горе-реформаторам».
1. Так звані «тітушкі»- це представники МВС, а саме;резервна копія підрозділу Київ-2, котру готували для вирішення конфліктів з громадою міста. Порошенко, щось там казав про приватні армії? Так ось це неподобство, фінансується з гаманця колишніх місцевих князьків, кінцевим беніфіциаром яких є - АндонЛьовочкін. Вони дійсно мають відношення до «Майдану»- тільки зі сторони режиму Януковича.
 2. Після того що трапилось керівники МВС м.Київ,та мер Клічко - повинні подати у відставку.
 3. Стосовно заяви В.Клічка про скасування рішення КиївЗради – згідно норм чинного законодавства,це неможливо. Можливо лише розірвати договір оренди.
 4. Стосовно того хто винен? Був особисто на комісії де розглядалось питання конфлікту на Осокорках. Комісію саботували представники УДАРу, а саме депутат Клюс О.В.
 Скільки ще крові повинні пролити Українці,щоб ці бл@ді пішли у забуття?
 https://www.youtube.com/watch?v=lbKRrWMr0Q8#t=328

https://www.facebook.com/kms.german/posts/877310462342116
То есть пан Лiрник для кого старается? На чью мельницу воду льёт?

Ну?
І для кого я "стараюсь"?
Що я неправильно написав?
Ти ж те саме пишеш.
Не помітив? B-)
   
Дивно, на бабло попав забудовник, а розвели, виявляється, нас

iI-jdn12oec

І тебе розвели і забудовник попав.
А у виграші-"свої" забудовники,які знищили конкурента.


ПиСи.Повторюю- "громадськість" юзають втемну.
Легко створити "ініціативну групу" щоб підняти протест-ніхто не хоче щоб поруч була будова.
Потім цей протест ще легше направляти.В тому числі через інтернет і замовних журналістів.
І пофіг що все там законно.
Потім пропіаряться політики,із забудовника знімуть бабло,а у виграші "свої",яких не видно.


Останнє редагування: 21 травня 2015 14:39:03 від Лірник
   
Трохи теж в темі, тому знаю, що всі ті громадські слухання, питання з мешканцями - все теж вирішувалось за гроші з деякими "представниками громадськості". :D
Там явно є організатори тих "мирних протестів".

 :-B
Підтвердження моїх слів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія