Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шо там с траншем?

Re: Шо там с траншем?

ну що геносе - не знаю як ви а  я вже випив кави та буду цілу ніч виглядати транш - щоб не прогавити. це чудо . явлєнія ярда народу

телескоп візьми чи що...
   
Re: Шо там с траншем?

телескоп візьми чи що...

купив був телескоп. але виявилось гонєвом

та я думаюв нашому випадку тре мікроскоп
   
Re: Шо там с траншем?

буде транш
ага, якщо не цього - 2016, то наступного - 3016 року...
ось вам хрест, півмісяць, щит давида та тентаклі ктулху.
*хреститься кривокутною лівосторонньою свастикою*
   
Re: Шо там с траншем?

от забув він перуга згадати і дажьбога - і як завжди обісрався

ех

але я чекатиму

   
Re: Шо там с траншем?

Петро Порошенко
5 хв ·

Я вітаю щойно ухвалене позитивне рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду про продовження програми співробітництва з Україною та виділення додаткових обсягів фінансової допомоги.

Вперше в історії відносин між Україною і Міжнародним валютним фондом ми отримали третій транш допомоги в рамках однієї програми співробітництва.

Рішення Фонду відкриває шлях до виділення фінансової допомоги з боку Сполучених Штатів Америки в обсязі 1 мільярда доларів і Євросоюзу - макрофінансової допомоги в рамках додаткових ще 600 мільйонів євро, інших міжнародних фінансових організацій і, що ще набагато більш важливо - воно відчиняє вікно можливостей для залучення іноземних інвестицій в українську економіку.

Все це дозволить тримати стабільність гривні, зафіксувати досягнуту нами макроекономічну стабілізацію і підтримати перші паростки економічного зростання.

На рівні Бюджету 2017 року, проект якого буде презентовано днями, ми зможемо зробити перші кроки з підвищення соціальних стандартів.

У вівторок, на засіданні Ради національної безпеки і оборони, Уряд отримав від мене відповідні орієнтири і настанови.

Але глобально в цій історії йдеться не про гроші. Позитивне рішення МВФ свідчить про те, що світ визнає - в Україні відбуваються реформи, в Україні відбуваються якісні і позитивні зміни, і країна рухається в правильному напрямку.

Це висока оцінка як економічних реформ, так і перших наших результатів і кроків у боротьбі з корупцією. Антикорупційна стратегія і практика теж є вагомим критерієм, за яким МВФ приймає рішення про кредитування.

І, як не парадоксально, резолюція Фонду - це також сигнал агресору, який намагався нам поставити палки у колеса навіть на сесії Ради керуючих МВФ. Спроби Росії підірвати солідарність МВФ з Україною і зірвати рішення про транш - провалилися. Кремль програв у цій операції.

Реформи роблять нас сильнішими, а разом з тим міцнішою стає і наша здатність протидії зовнішній агресії.
   
Re: Шо там с траншем?

нормальні багатії перед будь-якою справою, а тим більше траншем, купують свіжого ідола Ганеша, осипають його рисом та пелюстками лотоса.
   
Re: Шо там с траншем?

дали
   
Re: Шо там с траншем?
den

перший раз за весь час третій транш по одній програмі

дивина...
   
Re: Шо там с траншем?
nik

так скоко дали??
   
Re: Шо там с траншем?

уррря

зауважте як петя подав що украъны вперше подали третій раз в рамках однієї

 (tu)
   
Re: Шо там с траншем?
nik

можно спокойно переписывать завтрашний бюджет  :gigi:
   
Re: Шо там с траншем?

фу. аж легше стало. можна хряпнути за перемогу. тільки от сука хто буде три ярди кацапам віддавати...
   
Re: Шо там с траншем?

дали
ну з новим долгами ненька, дай бог неостаніми
   
Re: Шо там с траншем?
nik

завтра гройсман, согласно закону, приносит бюджет на 2017 год, регисрирует и говорит :"Я бюджет принес, но вам я его не дам!"  :gigi: и уходит...
   
Re: Шо там с траншем?

цей транш піде тільки в НБУ в золотовалютний резерв
   
Re: Шо там с траншем?

Текст меморандума, из которого можно будет понять, на каких условиях нам выделили деньги, появится значительно позже. Предыдущие меморандумы публиковали с задержкой в несколько месяцев.

мумурандум, значит

это на него можно будет покласть с прибором, как на будапештский?

ок
   
Re: Шо там с траншем?

Спасут ли гривню
Олег Устенко считает, что если кредиторы перечислят деньги сразу, не подвязав их под выполнение условий, то деньги в Украину зайдут быстро, и через две недели они уже будут на счетах Нацбанка. «Эта сумма окажет колоссальное влияние на экономику. Немедленно снизится девальвационная нагрузка, и курс скорректируют с 27 до 25 грн/$», — говорит он. Андрей Блинов говорит, что не так важен транш МВФ, как то, что он разблокирует кредиты от Мирового банка. С помощью этих денег мы сможем расплачиваться за газ, например.
Впрочем, есть и другое мнение. «В прошлом году, когда приходили первые транши, гривня продолжала падать. Так что я не уверен, что транш сможет и сейчас остановить рост курса, — считает экономист Андрей Новак. — Транш траншем, но гораздо больше зависит от действий власти».

Без транша МВФ украинцев ждет доллар по 30 грн/$ и инфляция на уровне 20%
Правительство в среду анонсировало повышение зарплат и пенсий. Планируют повысить зарплаты учителям минимум на 1000–2000 грн и обещают, что учитель первой категории с 1 января 2017 года будет получать 5708 грн, а участковый врач-терапевт к январю — 7000 грн. «Скорее всего, деньги МВФ пойдут именно на это. Других источников повышения зарплат бюджетникам попросту нет», — считает Новак.

Перекрестишься тут...
   
Re: Шо там с траншем?

так не всує перехрестився?
   
Re: Шо там с траншем?

цей транш піде тільки в НБУ в золотовалютний резерв

хуйова аналітика

вони друкують гривню незабезпечену ВВП

курс буде зростати не залежно від МВФ
   
Re: Шо там с траншем?

Реформи роблять нас сильнішими
То він про  позику ?  То реформа  ?  Іпонувся  ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія