Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

це не репортаж а діафільм
   
це не репортаж а діафільм
перший раз з старим пеньком згодний !!!
   
Шо, не проковтнув мовчки і видалити лафа закінчилась :=V
Пускають, пускають... але про ізраіловський не заперечуєш.
А я і не докоряю, чим більше паспортів тим легше життя.
Тож і мене пускають без кацапського. :laugh:  То ти мене з
профілактиком сплутав. В нього є, в половини депутатів є.
А в мене таки нема, поки мені без нього зручніше.
Якщо з*явиться ви тут на ФУПі взнаєте першими, я не
встидаюсь своїх рішень і вчинків як дехто.
І від родичів не відрікаюсь, бо шаную Бога.
І якщо мій прадід родом з Кубані, не бачу приводів робити
ножкою от такі жести :shuffle:
Чекаю від тебе теж чесних відповідей. Тільки не кажи тут,
що Ахметов твій кришталево чесна людина або хоч колись їю був.
Ми ж в одному місті і в один час виросли, і всі все знають.
Не можна папи соромитись, визнай це.
Але краще промовч, може хоч в когось залишиться приємне враження
від твого пафосного 25 сторінкового опусу.

Барсег,

1. Я кілька разів тобі відповідав, що у мене є тільки 1 громадянство.  Громадянство України. 

2. Я теж родом з Донецька.  І дід у мене жив в Криму.  Але я 7 років туди не їжджу.  А ось ти до ворога їздиш постійно. На півроку.  Як до себе додому.  Тому, що твоя сім'я живе в РФ
   
Ось я і вдома  [ua]

ПЦР тест здав, ДІЯ ВДОМА встановив.

Дякую всім, що так уважно стежили за моїм фото репортажем  :-B .  Особливо деякі ФУПчекі тут несли чергування.  Обіцяю  в цьому році порадувати ФУП ще кількома подорожами
   
і трохи авіаційної статистки

   
Обіцяю  в цьому році порадувати ФУП ще кількома подорожами
Да, пиши ахметовец, чтобы люди знали сколько за работу на гэбню платят.
   
Ты думаешь алезка еврей?  :gigi:
Да, и он это не скрывает, как минимум полукровка.

Останнє редагування: 8 травня 2021 23:03:57 від б_а_р_с
   
Барсег,

1. Я кілька разів тобі відповідав, що у мене є тільки 1 громадянство.  Громадянство України. 

2. Я теж родом з Донецька.  І дід у мене жив в Криму.  Але я 7 років туди не їжджу.  А ось ти до ворога їздиш постійно. На півроку.  Як до себе додому.  Тому, що твоя сім'я живе в РФ
Моя родина частково зі мной в еміратах, частково в німеччині :laugh:
На Кубані в мене дядько залишився, всі інші вже померли і він похилого віку.
Я не збираюсь в угоду політикам, що не припиняли за ці сім років торгівлю ні на мить,
чекати ще 7 років, щоб потім замість бачити живого дядька,
схиляти потім колішки на могилі. Якщо б твій дід в Криму був живий і йому було 76, ти б теж
до нього їздив. Я теж 7 років не їздив, чекав, аж поки не зрозумів, що гівнюки ні в чому собі
не відмовляють і ти теж. Ти ж як мінімум напівкровка, чи вже будеш відхрещуватись від єврейства?
Диви, можуть не пробачити, ні Боги ні люди. Так що вгамуй свій "патріотичний" пафос
або відмовся від співпраці з людиною, яка власноруч підпалила мою і твою хати в Донецьку.
Зроби каяття, як ти покаявся за Януковича і відмовся або просто припини нести ротом дурню.
Всі все бачуть і розуміють, навіть ті хто мовчать.
   
Моя родина частково зі мной в еміратах, частково в німеччині :laugh:
На Кубані в мене дядько залишився, всі інші вже померли і він похилого віку.
Я не збираюсь в угоду політикам, що не припиняли за ці сім років торгівлю ні на мить,
чекати ще 7 років, щоб потім замість бачити живого дядька,
схиляти потім колішки на могилі. Якщо б твій дід в Криму був живий і йому було 76, ти б теж
до нього їздив. Я теж 7 років не їздив, чекав, аж поки не зрозумів, що гівнюки ні в чому собі
не відмовляють і ти теж. Ти ж як мінімум напівкровка, чи вже будеш відхрещуватись від єврейства?
Диви, можуть не пробачити, ні Боги ні люди. Так що вгамуй свій "патріотичний" пафос
або відмовся від співпраці з людиною, яка власноруч підпалила мою і твою хати в Донецьку.
Зроби каяття, як ти покаявся за Януковича і відмовся або просто припини нести ротом дурню.
Всі все бачуть і розуміють, навіть ті хто мовчать.

Кубанський барсег, ти почав розповідати про мій другий паспорт.  Якого немає.  А зараз намагаєшся з'їхати на національність. 

Новий Рік завжди проводять з сім'єю.  Ти проводив його на Кубані (як і майже 4 місяці до цього).  Тому твоя сім'я теж весь цей час перебувала на Кубані.

Чому ти перевіз її з України на Кубань це вже питання до твого вибору.  Ти його зробив на користь РФ (до речі, ти ніколи не критикуєш ні Куйла, ні кацапів)
   
Доброго ранку. здоров'я в порядку :ok:

   
здоров'я в порядку
еще не вечер  :K
Так що вгамуй свій "патріотичний" пафос
або відмовся від співпраці з людиною, яка власноруч підпалила мою і твою хати в Донецьку.
Зроби каяття, як ти покаявся за Януковича і відмовся або просто припини нести ротом дурню.
Всі все бачуть і розуміють, навіть ті хто мовчать.
+100
Громадянство України.
По национальности ты кто? Бьют по морде, а не по паспорту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія