Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

мамки царство.То їй пеця дав заробити,а ти тут проти того :D

І тобі здрасьтє, я не проти ломбардів. Я про їх кількість, раз вони плодяться, значить мають достатньо клієнтів
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Ну так Зебеня ж скоро уже прикроет эту кормушку Авакяна - незаконные игровые автоматы ?
Или нет, не прикроет ?? Ломбарды рядом Жулька открыла: сдал колечко, проиграл на автоматах - дзынь: Юличке и Рюкзакяну денежка капнула.

Ігрові - хотілось би
Ломбарди - маю знайому яка регулярно носить в кінці місяця як не ланцюжок то ноутбук, потім забирає, в неї вже там якась особлива картка постійного клієнта  :facepalm1: 
На пожрать Бяка вона здає, на пожрать
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Атож , і вранці на базарі не втовпишся і до дев'ятої усе , що селяни понавозили розгрібають .., ма-ть на гарнірчики та підливки до х_їв ..,

Ну і нормальні , хто категоріями х_їв не мислить , теж встигають і поїсти купить і не голодують .

Такшо висновок - цитоване - абсолютна false . )))

За МКАДом жізні нєт (с)

П.с. я правильно розумію, якщо на НР на касах будуть черги , ви всі дружно погодитеся що Зєля гарно править ? ) Ефективно )

Останнє редагування: 13 червня 2019 11:54:53 від SvitLana
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Сьогодні в АП нарада як то все прибрати швидко
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Ломбард на ломбарді, ломбардом поганяє ) там ще два з іншої сторони  (tu)
Більше на кв м. ,  хіба що лото натикано )
" Батько нації " (с)
При Зеленському так не буде.
Зубожіння згине, як роса на сонці...
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Было такое. Старались покупать обычные обручальные кольца, желательно потолще. Потому что все эти "рубины и смарагды" в ломбарде в лучшем случае выковыривались и отдавались хозяину, а в худшем просто не учитывались по цене вообще. Да и были те рубины в большинстве своем искусственно выращенные, что автоматом делало их почти бросовыми камнями.

Так же поступали с мелкими бриллиантами размером до карата - они никак не учитывались в ломбарде.

Вот народ и грёб эти самые обручалки всеми мыслимыми и немыслимыми способами.

Многим потом эти колечки помогли протянуть голодные девяностые.
Но потом мудрая КПСС єто безобразие пресекла и обручальніе кольца можно біло купить только по спрвке из ЗАГСА.
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

І тобі здрасьтє, я не проти ломбардів. Я про їх кількість, раз вони плодяться, значить мають достатньо клієнтів

Светлана, ломбарды всегда будут популярными в бедных странах и среди небогатого  населения - разве Вы не читали классику?

 да, ломбарды были, есть и будут.

И имеют нехилую прибыль.

Такую, что даже Юля не погребувала в своё время, в далёком уже 2013 году, не смотря на своё пребывание за гратами (а может, и благодаря ему, потому что терять было уже особо нечего) одобрить мутноватую схемку завязанную на  собственном муже, адвокате Власенко и кипрских компаниях, на которые были зарегистрированы сеть ломбардов "Дешева готівка".

Мало того - ломбарды были даже в Советском союзе, причем количество их было тоже предостаточным, чтобы охватить практически всё население буквально в шаговой доступности.

Вообще ломбарды - суперприбыльный бизнес:  полная минимизация дополнительных расходов - нет усушки-утруски, злато-серебро не имеет срока годности и т.д. Да и товар люди сами приносят. :lol:

Вот они и плодятся. Как и всяческие кредитные союзы, где обещают по сто тыщ гривень без залога и поручителей. :gigi:



Останнє редагування: 13 червня 2019 12:02:36 від шуша
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

а брешут. Всё у них "зубожіння".

Вони не брешуть , вони , а ні на жаль , а ні на щастя - вірять у свій звізьдьож .

Тобто , як вірять ..?

Той звізьдьож походить від "емо" , бо "раціо" , у тих мізках , хто ото завжди жалієцця на погане життя , раціо там відсутнє від народження або пригнічене чимось .

Ті жаління навіть неможливо дослівно повторити , коли послуговуватись раціо та емоційно не відчувати болю через якусь дрібну хвігню .

Я таку потвору трохи слухав , десь за місяць перед виборами у сберкасі , коли комуналку сплачував .

Стоїть така тварюка у черзі і усіх навколо себе , своїми розмовами про "погане життя" намагаєцця інфікувати .

- Візьми та і спитай , коли чути набридло - "Тьотю , ви ото шо , ракушки із річки збираєте що-би вижити яу у 47-му році , чі зеленню серете від кульбабок , котрі щоденно змушені їсти ..?"

Як вітром потвору із черги видуло .

Ото і усе зубажіння .
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Светлана, ломбарды всегда будут популярными в бедных странах и среди небогатого  населения - разве Вы не читали классику?

 да, ломбарды были, есть и будут.

И имеют нехилую прибыль.

Такую, что даже Юля не погребувала в своё время, в далёком уже 2013 году, не смотря на своё пребывание за гратами (а может, и благодаря ему, потому что терять было уже особо нечего) одобрить мутноватую схемку завязанную на  собственном муже, адвокате Власенко и кипрских компаниях, на которые были зарегистрированы сеть ломбардов "Дешева готівка".

Мало того - ломбарды были даже в Советском союзе, причем количество их было тоже предостаточным, чтобы охватить практически всё население буквально в шаговой доступности.

Вообще ломбарды - суперприбыльный бизнес:  полная минимизация дополнительных расходов - нет усушки-утруски, злато-серебро не имеет срока годности и т.д. Да и товар люди сами приносят. :lol:

Вот они и плодятся. Как и всяческие кредитные союзы, где обещают по сто тыщ гривень без залога и поручителей. :gigi:

Шуша, але це ж ваші собратья висміювали " зубожіння" і розказували про неабиякий розквіт при сонцесяйному батьку  :)
Виходить не такий вже й розквіт ? Нє ?
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

При Зеленському так не буде.
Зубожіння згине, як роса на сонці...

Давайте ще раз, черги в маркетах на свята і не тільки,  будуть показником що зубожіння згинуло ? )
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Давайте ще раз, черги в маркетах на свята і не тільки,  будуть показником що зубожіння згинуло ? )
Нє, черги в маркетах були і за Петра.
А тоді було зубожіння!
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

За МКАДом жізні нєт (с)

П.с. я правильно розумію, якщо на НР на касах будуть черги , ви всі дружно погодитеся що Зєля гарно править ? ) Ефективно )

Мене "ваший" МКАД не цікавить , як і майже не цікавить "ваша" пост-комуняцька пропаганда , бо сподіваюсь , що із Божою допомогою від чорних заздрощів позбавивсь .
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Нє, черги в маркетах були і за Петра.
А тоді було зубожіння!
Не бреши ! Щаз тобі Стас і Волька яяяяак дадуть за наклеп !
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Мене "ваший" МКАД не цікавить , як і майже не цікавить "ваша" пост-комуняцька пропаганда , бо сподіваюсь , що із Божою допомогою від чорних заздрощів позбавивсь .
Бла - бла - бла )
Стасік ще й віруючий )) все скрєпно, педрин контінгєнт )
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Шуша, але це ж ваші собратья висміювали " зубожіння" і розказували про неабиякий розквіт при сонцесяйному батьку  :)
Виходить не такий вже й розквіт ? Нє ?


Светлана,вы сейчас намеренно передергиваете факты.

И смеялись мы исключительно над тем, как сытая, нарядно одетая, хорошо тюнингованная и оччень небедная тётя Юля, имеющая за душой сеть ломбардов "Дешева готівка", на эфирах картинно заламывала руки  и рассказывала с придыханием  про тотальное зубажыння народа, не имея никакого представления о том, сколько сейчас стоит социальный батон хлеба и проезд на метро.

А в принципе - да, наша страна небогатая. И я затруднюсь назвать хотя бы один год, я уже не говорю о библейских "семи тучных годах", когда бы простой люд вздохнул с облегчением.
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Не бреши !
Шо, за Петра зубожіння таки не було?
Юлька Вас нє паймьот! :)
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Бла - бла - бла )
Стасік ще й віруючий )) все скрєпно, педрин контінгєнт )

Так , я віруючий і втішаюсь вірою своєю . )
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Бла - бла - бла )
Стасік ще й віруючий )) все скрєпно, педрин контінгєнт )

А вы - неверующая?

Это ваше право.

 Но странно слышать от вас насмешки над верующими людьми.

  И ещё.Сскажите, если верующие - это "педрин контінгєнт ", то неверующие - это чей "контінгєнт "?

Ну, чтобы я знала. На всякий случай.
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

когда бы простой люд вздохнул с облегчением.

Від Нєкрасова інхвекція ..?

Позбавляйтесь , якшо бажання виникне , бо прастой народ це я і я зайвий раз не напружуюсь , тому немаю потреби вздихать с облєгчєнієм , хіба що зранку і відомо де ))) , але через "не напружуюсь" і до ломбарду нема , що нести . )))
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Від Нєкрасова інхвекція ..?

Позбавляйтесь , якшо бажання виникне , бо прастой народ це я і я зайвий раз не напружуюсь , тому немаю потреби вздихать с облєгчєнієм , хіба що зранку і відомо де ))) , але через "не напружуюсь" і до ломбарду нема , що нести . )))

Нє, ну якщо ви кожний ранок вздихаєте з облєгчєнієм самі знаєте де, то все ще не так погано у "датському королєвстві".
Бо, коли зовсім погано, то немає чим і вздихать с облєгчєнієм кожен ранок. (P) Самі знаєте де. :rotate: 
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Ігрові - хотілось би
Ломбарди - маю знайому яка регулярно носить в кінці місяця як не ланцюжок то ноутбук, потім забирає, в неї вже там якась особлива картка постійного клієнта  :facepalm1: 
На пожрать Бяка вона здає, на пожрать
Тільки п*яниці туди носять. Продать дорожче, ніж у ломбарді, - це ж треба сраку піднять і пальцем об палець стукнути.

п.с. Я про свою таку знайому. І живе вона так вже років 10 чи більше.
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався
van

Молодчага Дубинский  , накат ботов "националистов " так и есть это видно по   форуме.   Нужно  давать большие сроки за коррупцию и взятки только так можно вычистить   продажность .
 
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Ломбард на ломбарді

у нас в Николаеве есть места, гда 4 подряд (напр, пересечение Пр.Корабелов и Пр.Богоявленский, бывш Октябрьский)
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався
TC

Ну да, зажрались. Уже не знают куда золото девать!
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався
van

 То о чем говорили 5 лет сегодня озвучил  Дубинский , мало того   я думаю что  воровство  местных бюджетов тоже прикрывает СБУ  потому что нет ни одного дела по мэрам  потому что те щедро платят воровскую долю  .
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Нє, ну якщо ви кожний ранок вздихаєте з облєгчєнієм самі знаєте де, то все ще не так погано у "датському королєвстві".
Бо, коли зовсім погано, то немає чим і вздихать с облєгчєнієм кожен ранок. (P) Самі знаєте де. :rotate: 

Та нє , то й - нє , бо ж може хто і надвечір звик облєгчатись . )))
   
Якщо є багато ломбардів, значить є що туди здавати.
Якщо при ЗЕ ломбарди позакриваються - це й означатиме остаточне зубожіння :K
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався
van

А лохотроны  кто крышует  которых стало больше в разы чем при "злочинной владе " тоже мусора и сбущники !  За один даже подрались не поделили крышу .
   
Мені ще задовго до Петра озвучували схему автомобільних ломбардів - коли народ понабирав тачок у валютні кредити, а воно... ну ви пам'ятаєте.
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався
van

 Когда война и разруха  в стране  количество скупщиков золота и ценностей растет . Почему в Европе вы не уведите ни одного ломбарда а у нас через каждые 50 метров или  мусорской игровой лохотрон или ломбард  серез 50 метров секонд , который тоже кстати крышуют   эти конторы  потому что завозят араба и разные  "приезжие"
 У Зеленского есть несколько месяцев после выборов если он не изменит ситуацию в стране в плане борьбы с коррупцией его ждет очень печальный конец !
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався
DVB

Цитата: DeL1T
Йшли в магазин, ковбаси не було то купляли золото. :facepalm1:
Даремно іронізуєш. Вольтер правий. Мої батьки так і робили, етикеток не відривали.
Ще б хрусталь кудись здати..... :)
   
Ви смішні. Так само в європейських містах є райони, де ломбардів натикано, як опеньків.
А є райони, де їх у принципі не може бути - там переважно магазини, куди здають речі для доброчинних організацій.
В Києві також на Липках ломбардів немає, а, скажімо, на Дорогожичах через кожні 20 метрів стоять.
   
Даремно іронізуєш. Вольтер правий. Мої батьки так і робили, етикеток не відривали.
Ще б хрусталь кудись здати..... :)

Розбий на щастя. :D
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

свєті насовали релаксуїв :lol:
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Ви смішні. Так само в європейських містах є райони, де ломбардів натикано, як опеньків.
А є райони, де їх у принципі не може бути - там переважно магазини, куди здають речі для доброчинних організацій.
В Києві також на Липках ломбардів немає, а, скажімо, на Дорогожичах через кожні 20 метрів стоять.
Бо це зручно
Витяг у лоха мобілку і не біжиш як дурень дворами, а заходиш у офіційний заклад і отримуєш чесно зароблені гроші.
 B-)
   
 :ok: Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Що цікаво, практично ніколи не бачу жодної людини, щоб заходила в ці 6лядюжники, чи виходила з них. Схоже там все набагато каламутніше від по дефолту каламутних "ломбардів і казіно".
Ну так доколє, блєать? Коли приберуть ці язви з лиць українських міст? Хто кришує, невже бариґа?

Доречі - так. Жодної людини. Здається , це просто мийки для брудної готівки. Рюкзакяян   :ok:
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Дуже розумний допис. Якби у них не було клієнтури, то не знімали б нерухомість на прохідних місцях.
Твій теж, дуже розумний допис, бєспєсди.
Потрать якось півгодини, постій біля скопища цього 6ляцтва, вони як правило купою розташовані. Якщо нарахуєш хоч півдесятка відвідувачів - вважай потрапив на людну точку.
У нас безліч мутних контор орендує нерухомість в не гірших місцях, і хз як окупають себе. Перше, що приходить на розум - масові "прачєчьниє" для чорного налу.
   
Re:  :ok: Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Доречі - так. Жодної людини. Здається , це просто мийки для брудної готівки. Рюкзакяян   :ok:
Про що й кажу. Щодня проходжу біля цілого мурашника таких конторою. Іноді якесь чудо запухше крутиться біля дверей, частіше - ні душі.
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Та ще хер з ними, ломбардами.
Що то за уєбанстао без вікон без дверей, оті космолоти і тд? Хто там грає в лотерейки?
Сцуко сам палив би, рука не здригнулася б.
   
Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався
DVB

Цитата: Rambler
Та ще хер з ними, ломбардами.
Що то за уєбанстао без вікон без дверей, оті космолоти і тд? Хто там грає в лотерейки?
Сцуко сам палив би, рука не здригнулася б.
Ти охолонь! Що значить сам палив би? На якій підставі? Тобі не подобається - це твої проблеми. Легальний бізнес. (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія