Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Припустимо Бог існує...

Re: Припустимо Бог існує...

Правда? Візьмемо найпростіше. Оті всі хто голосують так як скажуть Гундяївські попи то не проблема?

не проблема, їх на порядки менше за тих, які голосують як скаже телевізор
   
Re: Припустимо Бог існує...

О. Знову оригінальна і нова варіація Паскаля


1) В якого саме бога? Їх багацько. Віра в християнського бога ніяк не допоможе якщо треба було вірити в мусульманського.
2) Ви розумієте що вірити по бажанню не можливо, можна лише робити вигляд.
3) Ви взагалі помітили в якій темі ви пишите? Які в вас докази, що богу взагалі не похер чи віримо ми в нього?
по пп.1-3:
Вірити в Бога чи ВІРИТИ у відсутність оного - особистий вибір будь-якого... мрійника. Бог дав людині свободу волі.
Але не кажіть - потім -  що Вас не попереджали :)
   
Re: Припустимо Бог існує...

заповедь
ну то спробуй дати собі відповідь, чим є порушення заповідей
   
Re: Припустимо Бог існує...

??? Навіщо ти мені приписуєш то чого нема?  Пиха.. -  сам собі щось вигадав і починаєш нав'язувати мені - що я так думаю..
Навіщо?

Не вигадуй - в цьому нема пихі ... Від загалі ... Нема..

І я дійсно знаю навіщо народився і хто я є..

І в цьому твердженні нема ні пихи ні чогось ще -  констатація факту.  Без емоційна і суха.

Пиха в тому що замість того щоб визнати правду, що ти мавпа яка виграла в лоторею щоб народитись і колись помре та згниє і припинить існувати ти вигадав чудову казочку що Тебе створенно великим богом з якоюсь великою метою і ти вічний. Бо пиха не дозволяє визнати правду

   
Re: Припустимо Бог існує...

Буття 1:29
Гарний аргумент!
Навроді - а лістья желтиє над городом кружатся...
Дякую, дуже дякую!
   
Re: Припустимо Бог існує...

Всі це роблять. Але в Україні більшою проблемою є саме християнські віруни. Наше суспільство хворе на християнство, нащо мені думати про массове маячіння (а саме це і є релігія - віра в щось всупереч фактам) притаманні іншим народам?
==================================
Я дуже коротко відповів на два твоїх питання. Але ти не заперечив та навіть не прокоментував. Побіг в інше питання: ріноманіття віри та конфесій.  Ну так же хочеться плюнути на христианство. Та гаразд: тут нема тружнощів. Так вір,конфесій багато. Взагалі то всі вірять в Бога, є прості канонічні 10 Заповітів, тільки їх не тре перекручувати. Але є різня етноси,є різні звичаї, є різні культурні особливості і вони відбиваються на певних формах віри. І вже доволі простий і конкретний Заповіт,наприклад: " Не забажай дружину ближчого твого, раба його,скота його...." перетворюється на щось вже явно не те та неканонічне: "НЕ прилюбодєйствуй!". Та там не про те зовсім! І про дошлюбний секіс там ні слова! Там все просто та розумно. Якщо трхати дружину брата- це розвалить рід,плем'я,родину і все піде прахом. Якщо трахати дружину друга, то це розвалить, суспільство, якщо трахати дружину підлеглого- у тебе не залишиться підлеглих,войнів і таке інше. Тобто суспільство піде прахом. Ну не хапай і власніть ближньго,чи підлеглого, навіть віслюка, бо це теж розвалить твій народ,родину і взагалі буде Содом та Гоморра. B-)
Це я до чого?
 Люди почали пристосовувати на свою культуру та звичаї канони. Інші інші канони, і ті і ті кажуть що вони еретики. Але,якщо живеш по 10 Заповітам, як вони написані, то Господь розбереться як ти там пританцьовуєш у алтаря, бо це,здається Творцю не важливо. КАНОНИ, Мрійник, КАНОНИ! Ось де істина.

Останнє редагування: 4 червня 2021 10:25:49 від Wolter
   
Re: Припустимо Бог існує...

Пиха в тому що замість того щоб визнати правду, що ти мавпа яка виграла в лоторею щоб народитись і колись помре та згниє і припинить існувати ти вигадав чудову казочку що Тебе створенно великим богом з якоюсь великою метою і ти вічний. Бо пиха не дозволяє визнати правду

Грубо, але всевідповідно
Лайк!  (tu)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Гарний аргумент!
Навроді - а лістья желтиє над городом кружатся...
Дякую, дуже дякую!
приходьте ще
   
Re: Припустимо Бог існує...

по пп.1-3:
Вірити в Бога чи ВІРИТИ у відсутність оного - особистий вибір будь-якого... мрійника. Бог дав людині свободу волі.
Але не кажіть - потім -  що Вас не попереджали :)

Ще раз.
1) Вірити в християнського бога харам, Аллах за це покарає. Не кажіть потім що вас не попереджали
2) Не можна вірити по бажанню. Можливо лише прикидатись. З того я роблю висновок що ваша віра то брехня. В першу чергу собі.
3) Знову ж таки, неважливо є віра в бога чи немає якщо немає доказів що 1) бог існує і 2) йому не начхати на нашу віру
   
Re: Припустимо Бог існує...

Пиха в тому що замість того щоб визнати правду, що ти мавпа яка виграла в лоторею щоб народитись і колись помре та згниє і припинить існувати ти вигадав чудову казочку що Тебе створенно великим богом з якоюсь великою метою і ти вічний. Бо пиха не дозволяє визнати правду

Чому я винен визнавати брехню - правдою?

Бо така чиясь суб'єктивна думка і він в неї вірить?

В тебе нема доказів що ти велика мавпа.. знову взагалі..Твоє  твердження побудоване на вірі.. доказів нема.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Мрійник, нах тобі взагалі писати відповіді? Ти,ж дурко,навіть не читаєш. Впертий богохульник. Тобі насрати. Ну пиши й далі свою тупу маячню.


 
   
Re: Припустимо Бог існує...

Не можна вірити по бажанню.
так, і для цього треба мати душу, ти її не маєш
   
Re: Припустимо Бог існує...

Мрійник, нах тобі взагалі писати відповіді? Ти,ж дурко,навіть не читаєш. Впертий богохульник. Тобі насрати.
бо він біс
   
Re: Припустимо Бог існує...

якщо Всесвiт iснує то його хтось створив
а хто то мог бути якщо гн Бог?
Ейнштейн розумів Бога як безособовий Розум Всесвіту.

   
Re: Припустимо Бог існує...

ну то спробуй дати собі відповідь, чим є порушення заповідей
я изучал совсем другой кодекс  :)
поэтому толковать этот кодекс не представляется возможным

пока не увижу ссылку на первоисточник могу утверждать что "неверие" для христиан не является смертельным грехом санкцией на который - вечное горение в аду
аминь
   
Re: Припустимо Бог існує...

я изучал совсем другой кодекс  :)
поэтому толковать этот кодекс не представляется возможным

пока не увижу ссылку на первоисточник могу утверждать что "неверие" для христиан не является смертельным грехом санкцией на который - вечное горение в аду
аминь
я тобі дав посилання на заповідь. На що тобі ще посилання треба?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Чому я винен визнавати брехню - правдою?

Бо така чиясь суб'єктивна думка і він в неї вірить?

В тебе нема доказів що ти велика мавпа.. знову взагалі..Твоє  твердження побудоване на вірі.. доказів нема.
Почитай що воно таке мавпа чи що... Ну можна використати більш технічне примат. Вимагати доказів що людина мавпа\примат це як вимагати доказів що вода то рідина.

Я ж кажу пиха... Треба вважати себе чимось вищим, чимось окремим, чимось створенним з великою метою. А насправді...

Бо доля людей і доля тварин – одна в них доля: як помирають ці, так помирають і ті, і один дух у всіх них; людина нічим не ліпша від скотини, бо усе – марнота.
   
Re: Припустимо Бог існує...

я тобі дав посилання на заповідь. На що тобі ще посилання треба?

звiдкiля знаєш що тi заповiдi вiд Бога, а не творiння людьське ?

   
Re: Припустимо Бог існує...

якщо Всесвiт iснує то його хтось створив
а хто то мог бути якщо гн Бог?
Ейнштейн розумів Бога як безособовий Розум Всесвіту.

За цією ж логікою - Якщо існує бог то його хтось створив
   
Re: Припустимо Бог існує...

я изучал совсем другой кодекс  :)
Оцейво:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%BC%D1%83

Відданість справі комунізму, любов до соціалістичної Батьківщини, до країн соціалізму.
Сумлінна праця на благо суспільства — хто не працює, той не їсть
Піклування кожного про збереження й примноження суспільного надбання.
Високе розуміння суспільного обов'язку, нетерпимість до порушення суспільних інтересів.
Колективізм і товариська взаємодопомога, кожен за всіх, всі за одного.
Гуманні відносини і взаємна повага між людьми. Людина людині друг, товариш і брат
Чесність і правдивість, моральна чистота, простота й скромність у суспільному й особистому житті.
Взаємоповага в родині, піклування про виховання дітей.
Непримиренність до несправедливості, дармоїдства, нечесності, кар'єризму, користолюбства.
Дружба й братерство всіх народів СРСР, нетерпимість до національного й расового неприйняття.
Непримиренність до ворогів комунізму, справи миру й свободи народів.
Братерська солідарність з робітниками всіх країн, з усіма народами.

? :)
   
Re: Припустимо Бог існує...

якщо Всесвiт iснує то його хтось створив
а хто то мог бути якщо гн Бог?
Ейнштейн розумів Бога як безособовий Розум Всесвіту.
Він правий..
Бог знаходиться значно ближче чим серця..
І бажаючий любий - може його почути.. при деяких умовах - см. Біблію, Веди, Коран , тору і т.д.

Мітакиеусі
   
Re: Припустимо Бог існує...


Бо доля людей і доля тварин – одна в них доля: як помирають ці, так помирають і ті, і один дух у всіх них; людина нічим не ліпша від скотини, бо усе – марнота.

Мріник це було про тебе: "А если туп как дерево-родишься баобабом и будешь баобабом тыщу лет ,пока помрёшь"  :D  Бесполезно спорить с дураком. Он все равно не понимает.
   
Re: Припустимо Бог існує...

За цією ж логікою - Якщо існує бог то його хтось створив

в визнаннi Бога логiка не дiє, достатньо вiри
це лише безбожникам докази й логiка потрiбна

   
Re: Припустимо Бог існує...

Оцейво:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%BC%D1%83
Відданість справі комунізму, любов до соціалістичної Батьківщини, до країн соціалізму.
Сумлінна праця на благо суспільства — хто не працює, той не їсть
Піклування кожного про збереження й примноження суспільного надбання.
Високе розуміння суспільного обов'язку, нетерпимість до порушення суспільних інтересів.
Колективізм і товариська взаємодопомога, кожен за всіх, всі за одного.
Гуманні відносини і взаємна повага між людьми. Людина людині друг, товариш і брат
Чесність і правдивість, моральна чистота, простота й скромність у суспільному й особистому житті.
Взаємоповага в родині, піклування про виховання дітей.
Непримиренність до несправедливості, дармоїдства, нечесності, кар'єризму, користолюбства.
Дружба й братерство всіх народів СРСР, нетерпимість до національного й расового неприйняття.
Непримиренність до ворогів комунізму, справи миру й свободи народів.
Братерська солідарність з робітниками всіх країн, з усіма народами.

? :)
не
хуже
   
Re: Припустимо Бог існує...

Почитай що воно таке мавпа чи що... Ну можна використати більш технічне примат. Вимагати доказів що людина мавпа\примат це як вимагати доказів що вода то рідина.

Я ж кажу пиха... Треба вважати себе чимось вищим, чимось окремим, чимось створенним з великою метою. А насправді...

Бо доля людей і доля тварин – одна в них доля: як помирають ці, так помирають і ті, і один дух у всіх них; людина нічим не ліпша від скотини, бо усе – марнота.
Це не докази це припущення
Ну вмірають і що ?
Ну одежку ти теж викідаєш..

Кури, свіне, хомячкі, хвилясті попугиі теж вмірають і що?
Чому ти мавпа? Докази..


Останнє редагування: 4 червня 2021 10:31:35 від Аeternitas
   
Re: Припустимо Бог існує...

я тобі дав посилання на заповідь. На що тобі ще посилання треба?
на санкцию
   
Re: Припустимо Бог існує...

Це не докази це припущення
Ну вмірають і що ?
Ну одежку ти теж викідаєш..

Кури, свіне, хомячкі, хвилясті попугиі теж вмірають і що?
Чому ти мавпа? Докази..

Чому вода рідина, докази? Що за шизофренія.

Людина мавпа(примат) за визначенням цього слова
   
Re: Припустимо Бог існує...

на санкцию
Римлянам 6:23
   
Re: Припустимо Бог існує...

не
хуже
Невже оцево:
Катехизис революционера
?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Чому вода рідина, докази? Що за шизофренія.

Людина мавпа(примат) за визначенням цього слова

1. Ти написав що ти мавпа ... Наведи докази що ти мавпа..

2. Твоє твердження це віра і не більше - в тебе відсутні докази що ти мавпа.
3. Ти надав приклад стосовно схожесті і що ? Ну чимось схожі і що .

Докази..! Де?

ЗИ. В мене шиза, я урод, дурак, і т.д.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Невже оцево:
Катехизис революционера
?
АСТАНАВИТЕСЬ!!!
а то так до "Mein Kampf" дойдём  :)

всё просто - Уголовный кодекс
   
Re: Припустимо Бог існує...

Римлянам 6:23
та не
санкция есть - но деяние не соответствует
в списке грехов его нет
   
Re: Припустимо Бог існує...

та не
санкция есть - но деяние не соответствует
в списке грехов его нет
ти знову за своєю звичкою звертаєш увагу на другорядне. В цьому немає нічого помилкового - але тільки тоді, коли не забуваєш про головне. Що таке гріх?
   
Re: Припустимо Бог існує...

В цьому немає нічого помилкового - але тільки тоді, коли не забуваєш про головне. Що таке гріх?
отклонение от правил, норм
но ЖЖЖ бывает разное...
неверие не присутсвует в списке смертельных грехов
]ти знову за своєю звичкою звертаєш увагу на другорядне.
:diablo:  в деталях
   
Re: Припустимо Бог існує...

Тому ще християни живуть в суспільстві і нав'язують суспільні правила які базуються виключно на вигадках про боженьку.

У нас уже давно нет... И разводы есть... И однополые браки есть...
   
Re: Припустимо Бог існує...

И разводы есть.
Що поганого в розлученнях?  :S
   
Re: Припустимо Бог існує...

Приймемо за аксіому, що всесвіт виник внаслідок великого вибуху, як вважає сучасна наука. Тепер почнемо задавати собі питання.

Чому виник всесвіт?

Чому існує те, що існує, а не вічний хаос чи взагалі «ніщо», що логічно виглядає більш вірогідним, ніж той складно структурований світ, який ми бачимо?

Принаймні сучасна наука вважає, що ентропія всесвіту зростає і не може пояснити, чому у якийсь момент відбулася протилежне.

Що було до цього вибуху і що спричинило власне сам вибух?

Крім мутного блеяння брітанскіх учьоних про якусь квантову муйню, яка була причиною самої себе і потім таки грохнула, жодних ідей про це немає. Більше в того в нас навіть немає інформації на чому можна робити висновок.

Чи існує абсолютне добро?

Світ сам по собі не є ні добрим, ні злим. Чи є добрими, чи злими атоми, планети, зірки? Риторичне питання. Добро існує тільки в головах людей.

Абсолютне добро, яке існує поза людським розумом, і яке власне й уможливлює існування усього сущого, є Бог.

Чи існує життя після смерті, душа?

Душею називають «я» кожної людини. Чи існує твоє «я»? Відповідь проста – когіто ерго сум (я мислю, значить я існую).

Щоб зрозуміти, чи існує життя після смерті, треба знати, що таке життя і що таке смерть.

 Крім мутного блеяння брітанскіх учьоних і місцевого допісювача вхарюдварази про те, що таємниця перетворення неживого в живе розкрита, це насправді не так.

Чи є якась правда в земних релігіях?

Ви любиш свою матір? Чи є якась правда у цьому?

Релігія – це любов до Бога.

Чи грають люди якусь особливу роль в планах Бога, чи створив він всесвіт для нас коханих?

Дивовижна пристосованість світу до буття зідно чітких законів, мізерну частину яких ми знаємо, викликає незмірний подив усіх без винятку геніальних вчених і мислителів.

Однак крім мутного блеяння брітанскіх учьоних про якийсь антропний принцип побудови всесвіту, ми не маємо жодних ідей, чому це так.

Водночас наш емпіричний досвід свідчить, що кінцева ціль і замисел сущого бувають настільки складними, що реальний смисл того, що відбувається, людство усвідомлює після тисяч років досліджень, про і помилок.

А деякі цілі і замисли непізнавані у принципі.

Бога пізнати не можна, бо конечне не може пізнати безконечне.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Треба просто уявити собі світ без бога.
Що зміниться?
Даю відповідь: абсолютно нічого.
Тому не треба маятися дурнею.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Виживання генів вмістилищем і захисником і поширювачем яких є людське тіло

Тобто лише виживання? Якась нудьга...
   
Re: Припустимо Бог існує...

Треба просто уявити собі світ без бога.
Що зміниться?
Даю відповідь: абсолютно нічого.
Тому не треба маятися дурнею.

неможливо уявити неувявлиме
бо воно за гранню людського уявлення


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія