Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Щось комарик мовчить про своїх двох ухилянтів  :weep:

Ухилянт ти, дядько що попадає під мобілізацію за віком і сидить вдома. А у нас ухилянтів нема.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ясно. Не лицемір - для тебе виїзд зараз за кордон реально щастя і тому ти не зтатен зрозуміти тих для кого це трагедія.
Не бреши хоч сама собі. Або не драматизуй тут. Можна вже було підібрати менш пофосні слова для свого бігства.
В Україні багато людей пройшло через реальні трагедії, але це точно не ваш випадок. Виїзд цілими та неушкодженими не може називатися трагедією, тим більше, що транспортне сполучення з Україною ще існує. Якби був виїзд без можливості повернення, може ще б поспівчувала.

Останнє редагування: 26 березня 2024 20:46:19 від дмхз
   
Re: Все менше охочих повертатись

ага і за нафту шо купляють у хуйла

 Той зайда пропонує дякувати, що іноземці платять за проживання, навчання...добре, що ще не пропонує їм задниці підтирати. 
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не бреши хоч сама собі. Або не драматизуй тут. Можна вже було підібрати менш пофосні слова для свого бігства.

Зустрінемось на кордоні - ти за запад, ми в Україну. Здійснення мрій буде обов'язково!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ухилянт ти, дядько що попадає під мобілізацію за віком і сидить вдома. А у нас ухилянтів нема.

У тебе зять без відстрочки на призов і онук віком 18 років, так що не пистякай про свої страждання та як страшно повертатися до України  :weep: Звісно, страшно, назад із зятьком і онуком уже не виїхати.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я фізично вже не здатна спускатись\підніматись з ....надцятого поверху в укриття в підвал, бігти в магазина при тривозі - Я ОБУЗА для країни що борет ься за своє життя.. І живучи вдома я буду лише нагружати і додавати клопоту з старою немічною бабкою, а не допомагати.
Так, я тепер обуза для тутєшнього бюджету і соціалу і я дуже вдячна що допомагають Україні з її старими і малими як можуть

А Ви отримуєте українську пенсію але тратите її в Ірландії чи не так? А жили б в Україні то тратили б в Україні підтримуючи економіку.
Як роблять південноіндійські студенти у Львові.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зустрінемось на кордоні - ти за запад, ми в Україну. Здійснення мрій буде обов'язково!
Як можна писати про трагедію, якщо шлях додому, до України відкритий?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Той зайда пропонує дякувати, що іноземці платять за проживання, навчання...добре, що ще не пропонує їм задниці підтирати. 

А Ви не платите ні за що. Повертайтеся в Україну, тратьте тут свої гроші, я і Вам подякую. Але не повернетеся, правда ж?
   
Re: Все менше охочих повертатись

У тебе зять без відстрочки на призов і онук віком 18 років, так що не пистякай про свої страждання та як страшно повертатися до України  :weep: Звісно, страшно, назад із зятьком і онуком уже не виїхати.

ВСІ від 18 до 27 років не мобілізуються. Зовсім. Нема для них ні призову ні мобілізації за законом.

А от ти таки підпадаєш під мобілізацію - як ухиляєшся, яким методом?
   
Re: Все менше охочих повертатись

ВСІ від 18 до 27 років не мобілізуються. Зовсім. Нема для них ні призову ні мобілізації за законом.

А от ти таки підпадаєш під мобілізацію - як ухиляєшся, яким методом?

У мене бронь, а ти думала, я ховаюсь, як твій зять за кордоном?

ВЛК у вересні остання, Україною можу пересуватися без обмежень. І я тобі про це вже писав, що ти щоразу перепитуєш?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як можна писати про трагедію, якщо шлях додому, до України відкритий?

Для вас реально трагедія є - не випускають, іроди, з України в омріяні багаті краї :(

А хтось не радіє що виїхав - бреше ж, гад, не може такого бути!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для вас реально трагедія є - не випускають, іроди, з України в омріяні багаті краї :(

А хтось не радіє що виїхав - бреше ж, гад, не може такого бути!

дмхз - жінка, вона може виїхати будь-коли
   
Re: Все менше охочих повертатись

У мене бронь, а ти думала, я ховаюсь, як твій зять за кордоном?

ВЛК у вересні остання, Україною можу пересуватися без обмежень. І я тобі про це вже писав, що ти щоразу перепитуєш?

Таки підсуєтився, оформився. А міг не рипатись і піти на фронт, але чомусь не захотів. Чому?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Таки підсуєтився, оформився. А міг не рипатись і піти на фронт, але чомусь не захотів. Чому?

Я не зрозумів, у тебе зять за кордоном ховається, а ти мені дорікаєш, що я на фронт не пішов?  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не зрозумів, у тебе зять за кордоном ховається, а ти мені дорікаєш, що я на фронт не пішов?  :weep:

Ти ж дорікаєш що батько трьох неповнолітніх дітей вивіз їх і нічого, то чого ж не дорікнути тобі що бронью прикрився і у Львові сховався?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти ж дорікаєш що батько трьох неповнолітніх дітей вивіз їх і нічого, то чого ж не дорікнути тобі що бронью прикрився і у Львові сховався?

Короче, комарик, поменше пиши про страждання за кордоном, коли основний мотив - прикривати двох ухилянтів  :weep: Немає в зятя трьох неповнолітніх, відстрочки, відповідно, теж немає, і ти це знаєш.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Можна вивезти донбасянина з Донбасу, але не донбасянське нутро з нього.
"Бронєвік" ти наш, львівський :K
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для вас реально трагедія є - не випускають, іроди, з України в омріяні багаті краї :(

А хтось не радіє що виїхав - бреше ж, гад, не може такого бути!
Ти дурочку з себе не роби. Ти сидиш в теплі , в світлі. Твоїм рідним нічого не загрожує. Про яку трагедію ти наверзла тут?
Дорога додому, в Україну для тебе відкрита.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для мене трагедія і біль те що відбувається зараз в Україні, трагедія те що мусили їхати з Києва де ворожа броня вже була на Оболоні і були перекриті всі дороги окрім як на південь і не було впевненості що місто не окупують. Трагедія що тут, на чужині у мене нема навіть фото померлих сина і дочки, я не можу показати трьом онукам як виглядали їх дідусі, мої батьки. Трагедія що можу померти на чужині.
Якби був сад\город то може і за  ними сумувала, але ніколи не мали того і вся рідня в столиці вже четверте покоління. То ж сумую за Києвом, який добре знаю і люблю і серце стає як по ньому б'ють кацапські ракети - от зараз вдарила ракета за 300-400 метрів від будинку де жили мої онуки з батьками. Для вас це не трагедія, а для нас трагедія, хоч ми і вивезли малих в безпечне місце.

Так, є такі для кого не трагедія, а можливість здриснути за кордон і забути за Україну як про страшний сон. Ми ніколи, навіть в совку, і думки про еміграцію не мали, ми будували своє життя і планували майбутнє дітей\онуків тільки в Україні. Тому для нас цей вимушений і, дуже сподіваюсь, тимчасовий виїзд реально трагедія.

Оце стільки пафосу та щимливих дрібничок ти розказуй ірландцям, добре?

Ти ж не матуся з малою дитиною, тобі ніхто і ніщо не заважає повернутися до омріяного Києва, якщо ти дійсно цього так бажаєш.

Але ж ти не повернешся - бо одна справа жити в Києві і платити за все гроші, і зовсім інша - сидіти на соціалі у європейській країні, де безкоштовно дають прихисток, годують і ще гроші кишенткові видають.

Тож не криви душею хоч би сама перед собою.

Виїхала - молодець. Але співати українцям тужливих пісень про те, як ти скучила за Києвом та болщем не потрібно.

Тобі ніхто не заважає повернутися, дороги відкриті, було б бажання.

Пробач, що написала тобі різко, але набридло читати твої стєнанія.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Можна вивезти донбасянина з Донбасу, але не донбасянське нутро з нього.
"Бронєвік" ти наш, львівський :K

Бабця, повертайся разом з ухилянтами, Україна буде тобі вдячна  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Для мене трагедія і біль те що відбувається зараз в Україні, трагедія те що мусили їхати з Києва де ворожа броня вже була на Оболоні і були перекриті всі дороги окрім як на південь і не було впевненості що місто не окупують. Трагедія що тут, на чужині у мене нема навіть фото померлих сина і дочки, я не можу показати трьом онукам як виглядали їх дідусі, мої батьки. Трагедія що можу померти на чужині.
Якби був сад\город то може і за  ними сумувала, але ніколи не мали того і вся рідня в столиці вже четверте покоління. То ж сумую за Києвом, який добре знаю і люблю і серце стає як по ньому б'ють кацапські ракети - от зараз вдарила ракета за 300-400 метрів від будинку де жили мої онуки з батьками. Для вас це не трагедія, а для нас трагедія, хоч ми і вивезли малих в безпечне місце.

Так, є такі для кого не трагедія, а можливість здриснути за кордон і забути за Україну як про страшний сон. Ми ніколи, навіть в совку, і думки про еміграцію не мали, ми будували своє життя і планували майбутнє дітей\онуків тільки в Україні. Тому для нас цей вимушений і, дуже сподіваюсь, тимчасовий виїзд реально трагедія.
Ніякої ворожої броні на Оболоні не було - не несіть брєд
   
Re: Все менше охочих повертатись

Короче, комарик, поменше пиши про страждання за кордоном, коли основний мотив - прикривати двох ухилянтів  :weep: Немає в зятя трьох неповнолітніх, відстрочки, відповідно, теж немає, і ти це знаєш.

Несовершеннолетние - это как теперь?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це ВИМУШЕНИЙ вибір громадян України, української сім'ї з трьома неповнолітніми дітьми, що змушені їхати з рідного міста і полишати все - це трагедія, а не шанс злиднів,  якого шукають такі як ви.

Знову б'єш на пафос. І ще підкреслюй - київської сім'ї. Не з Авдіївки. Не з Маріуполя чи Северодонецьку. Не з Бахмуту.

Хто заважав вам виїхати до Західної України, якщо ти так сумуєш за Києвом? Тоді б приїздила б коли-не-коли до Києва.

Але ж ні! Халявна Європа  - наше все, а для недолугих будемо співати тужливих пісень про те, як тяжко сумуємо за Києвом, і виправдовуватися - типа, хіба бажали? Мусили...  :facepalm:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ніякої ворожої броні на Оболоні не було - не несіть брєд

Угу, це Комарік киянам розповідає.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Придурки, прости Господи...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Придурки, прости Господи...

Не зрозуміти нам твоїх страждань на ірландському соціалі  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Угу, це Комарік киянам розповідає.
Ну я розумію в перший тиждень війни дійсно всі думали про кацапські дрг на окраїнах - саме тому трапилося багато прикрих випадків як то на Оболоні чи на проспекті перемоги - але на третій рік війни розказувати казки не варто)
   
Re: Все менше охочих повертатись

А як для вас то, напевно ж, щастя - "виїзд за кордон у мирну, прекрасну, розвинену країну".

Яка ж ти недолуга писати таке. Вж бридко.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну я розумію в перший тиждень війни дійсно всі думали про кацапські дрг на окраїнах - саме тому трапилося багато прикрих випадків як то на Оболоні чи на проспекті перемоги - але на третій рік війни розказувати казки не варто)

і я про те.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Знову б'єш на пафос. І ще підкреслюй - київської сім'ї. Не з Авдіївки. Не з Маріуполя чи Северодонецьку. Не з Бахмуту.

Хто заважав вам виїхати до Західної України, якщо ти так сумуєш за Києвом? Тоді б приїздила б коли-не-коли до Києва.

Але ж ні! Халявна Європа  - наше все, а для недолугих будемо співати тужливих пісень про те, як тяжко сумуємо за Києвом, і виправдовуватися - типа, хіба бажали? Мусили...  :facepalm:

Одна из близких подруг жены выехала с тремя детьми во Львовскую область. Сейчас вернулись, в Хотяновке дом состраивают. Её муж, отставной мариупольский мент, после первой ротации был дома, сейцас готовится к следующей. У него от первого брака два сына, оба в Донецке остались. Один в ДНР, второй как кацапам в войско подался. Уже нет в живых.

Как думаете, на трагедию потянет, не так трагично, как отьезд в Ирландию, хотя проживание в Дублине трагедией тоже можно назвать, дыра ещё та... :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Придурки, прости Господи...

Ще раз.

Кого ти хочеш розчулити тужливими розповідями про твій сум за сальцем та борщем? Киян?

Я взагалі не розумію, нащо тут твої недолугі віиправдяння  - ну, виїхала за кордон, то і виїхала. Розповідай, як ти там живеш, це набагато цікавіше.

Але не треба киянам розповідати, як ти сумуєш за Києвом, егеж?

Він, дякувати Богу, не окупований, як ті міста, де зараз кацапи і куди людям нікуди повертатися.

Тож те, що ти залишаєшся жити в Ірландії - то твій свідомий вибір попри твої страшенні страждання за "рідним містом".

Впевнена, що і після закінчення війни ти знайдеш тисячу причин, щоб не повертатися, і знову почнеш виправдовуватися, чому ти і після війни не повертаєшся в країну.

І ще - дійсно, ставити в провину комусь, шо він не на фронті, маючи під боком такого ж зятя "не на фронті" - теж якось не комільфо. Як вважаєш?

Останнє редагування: 26 березня 2024 21:39:31 від шуша
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не совсем понимаю, о чем тут спор на несколько страниц. Если пенсионер тужит о том, что не может возвратиться назад из Европы и социала в Киев, то это или старческий маразм, или лицемерие, которое прикрывает истинную причину нежелания ехать домой.
Да и весь этот бред подтверждает исходный посыл самого поста: если киевский пенс не хочет ехать домой, то что говорить о жителях того же Мариуполя или Северодонецка, у которых жилье в лучшем случае потеряно, а в ъудшем разрушено.   
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не совсем понимаю, о чем тут спор на несколько страниц. Если пенсионер тужит о том, что не может возвратиться назад из Европы и социала в Киев, то это или старческий маразм, или лицемерие, которое прикрывает истинную причину нежелания ехать домой.
Да и весь этот бред подтверждает исходный посыл самого поста: если киевский пенс не хочет ехать домой, то что говорить о жителях того же Мариуполя или Северодонецка, у которых жилье в лучшем случае потеряно, а в ъудшем разрушено.
усю гілку не читала, і не можна сказати, що я є симпатиком комарика
але я розумію, про що вона пише.

не зрозуміло чому ви не розумієте - її опоненти.

відкинемо в бік її пафос і деяку заангажованість, але я вірю, що для неї еміграція є трагедією.
ви тут питаєте -яка істина причина неповернення? безпека. вірніше, її відсутність для дітей.

ніхто не повезе дітей під бомби. в києві вони теж прилітають

сама стара нікуди без дітей не може поїхати. ось і перечікують, коли скінчиться війна. хіба за це можна поріцати?

вони не знають теперешнього життя в київі, в україні. вони лише знають ту паніку і жах, коли тікали від війни.

а ми тут вже звикли до всього - постійних сирен, прильотів і вибухів, блекаутів і радості від підбитих кораблів чи літаків ворога.

Єдине, що огидно чути від комаріка, це її звинувачення і дорікання нам тутешнім, як ми усі хочемо звалити в ситу забугорню і заздримо.
що ми не достатньо патріотичні і ухилянти.

вона нас судить, падла.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ВСІ від 18 до 27 років не мобілізуються. Зовсім. Нема для них ні призову ні мобілізації за законом.

А от ти таки підпадаєш під мобілізацію - як ухиляєшся, яким методом?
поки, ключове це поки не мобілізуються. Примусово не мобілізуються, а за бажанням аж бігом. У 18 встають на облік, і не той що допризивна для шкільних юнаків, а повноцінна ВЛК.

так що твій онук повноцінний ухилянт, і не від мобілізації поки, а від проходження ВЛК. Саме тих хто не проходить її - це і є ухилянти.

І зять твій втратив законне право на відстрочку. І так само мав п***а на ВЛК.

ТОЖ загалом у тебе 2а повноцінні ухилянти, які ухиляються від оновлення особистих даних і мобілізація тут ні дочого.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти ж дорікаєш що батько трьох неповнолітніх дітей вивіз їх і нічого, то чого ж не дорікнути тобі що бронью прикрився і у Львові сховався?
ти ж живеш з старшим онкком, а зять з дружиною та іншими двома, він точно виконуВАВ функції трьох неповнолітніх?  :laugh:  тут ще питання хто підсуєтився
   
Re: Все менше охочих повертатись

Знову б'єш на пафос. І ще підкреслюй - київської сім'ї. Не з Авдіївки. Не з Маріуполя чи Северодонецьку. Не з Бахмуту.

Хто заважав вам виїхати до Західної України, якщо ти так сумуєш за Києвом? Тоді б приїздила б коли-не-коли до Києва.

Але ж ні! Халявна Європа  - наше все, а для недолугих будемо співати тужливих пісень про те, як тяжко сумуємо за Києвом, і виправдовуватися - типа, хіба бажали? Мусили...  :facepalm:
з самого початку вона писала про правий берег Дніпра, проте в результаті вийшло правтй берег Ірландського моря  [ua]
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вже всі повисирались ще кого давить?

Все ж юлькашня така юлькашня...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вже всі повисирались ще кого давить?

Все ж юлькашня така юлькашня...
висиралась ти, коли розповідала про обов'язки та  про окопи і кому туда потрібно йти ,  сидячи в Ірландії.

Тепер розповідай поо це зятю та онуку. Кожен день. А не пости захоплюючі відео про 19и річного ірляндця з Дубліна, який є ровесником твого онука, що воює в 3й штурмовій.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вже всі повисирались ще кого давить?

Все ж юлькашня така юлькашня...
Давити????
Просто стули пельку, борзото.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти ж дорікаєш що батько трьох неповнолітніх дітей вивіз їх і нічого, то чого ж не дорікнути тобі що бронью прикрився і у Львові сховався?

Вже двоє неповнолітніх, так що час повертатися, і за онука не хвилюйтеся, до 27 все рівно не призовуть. Але щось не їдеться додому, правда ж?)). Краще тужити за Ненькою на ірландському соціалі)). Ще класний аргумент-не повернусь в Україну, поки тут корупція і зелена влада  (tu)

Останнє редагування: 27 березня 2024 07:52:10 від Fisher
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія