Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Дурниця це звертати особливу увагу на етнічне походження політиків - ви расист?

А от чого ви хочете, то питання. Якісь ніштяки і допомогу індійцям з бюджету України щоб вони організовано великими групами могли переїздити в Україну чи що?
Поки що індійці і пакистанці валять натовпами в ГБ, в ту ж Ірландію, в ЄС чи США та Канаду.
Ті країни що мали колонії і мали зиск від експлуатації їх ресурсів, мають певні моральні забов'язання перед нащадками з тих колоній - мають весь спектр проблем масового переїзду з бідних колишніх колоній.
У нас нема ніяких боргів ні перед якими народами.
У нас вже є проблеми безробіття серед українців. Нам нема потреби спеціально завозити емігрантів, що житимуть своїми етнічними осередками, не відчуваючи ніяких обов'язків щодо "новай родіни" і маючи лише права.

п.с. В совку індійців багато вчилось у наших вишах - то ж досвід спілкування є і є знання того що вони завжди використовували те навчання для виїзду в розвинені країни, а не для роботи там де вчились.
Україна знекровлена війною, НЕ член ЄС і НАТО тим вашим індійцям не потрібна, не будуть вони витрачати десятиліття свого життя на відбудову чужої країни.

Ваш прем'єр ніколи не приховував свого етнічного походження, до чого тут расизм?
Індія ніколи не була колонією США, Канади чи Ірландії, тому про які "моральні забов'язання перед нащадками з тих колоній" Ви тут пишете не зрозуміло.

Ну і індійців багато також у багатьох інших країнах - на арабському півострові, в Малайзії, Сінгапурі, Індонезії, в країнах карибського басейну і країнах Африки, Фіджі. Тож жодних причин чому їх теоретично не може бути в Україні немає.

Цікаво також в чому проявлятиметься оте "не відчуваючи ніяких обов'язків щодо "новай родіни" і маючи лише права"? Все про що я можу подумати це те, що вони втечуть з країни при якихось проблемах. Але чекайте ... Хіба це не те, що Ви зробили із Вашою сім'єю і іншими біженцями, про повернення яких ми тут пишемо?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тож жодних причин чому їх теоретично не може бути в Україні немає.
Нема жодних підстав чого вони мають бути в Україні.
Якщо це важко зрозуміти, просто запам'ятай.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нема жодних підстав чого вони мають бути в Україні.
Якщо це важко зрозуміти, просто запам'ятай.

Вони можуть допомогти в розвитку України. Південні індійці найкращі із можливих мігрантів. Факт.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вони можуть допомогти в розвитку України. Південні індійці найкращі із можливих мігрантів. Факт.
Не можуть. Які піденні індійці?
Там два десятки тільки мов.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не можуть. Які піденні індійці?
Там два десятки тільки мов.

Можуть. Вони розумні і працьовиті люди. І не створюють проблем для країн куди емігрують.
Чудовий варіант для України. Кращого просто немає.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Там 4 основні мови. Тамільська, телугу, малаялам і каннада. Вони досить близькі між собою і самі носії досить близькі культурно і ментально.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Там 4 основні мови. Тамільська, телугу, малаялам і каннада. Вони досить близькі між собою і самі носії досить близькі культурно і ментально.
Як кацапи та бульбаші?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Можуть. Вони розумні і працьовиті люди. І не створюють проблем для країн куди емігрують.
Чудовий варіант для України. Кращого просто немає.
Нехай краще в себе вдома лад наведуть.
Згоден?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вони можуть допомогти в розвитку України. Південні індійці найкращі із можливих мігрантів. Факт.
    Шо Ви таке верзететі навіщо? Жоден індієць, ні південний, ні північний, ані підсрачний не збирається ні жити, ні працювати в Україні.
    Вони вчаться в Україні, бо це дешево й прийнятно. Дипломи  багатьох українських вишів нормально котуються у світі.  Але одразу після закінчення жодного, чуєте, жодного індуса в Україні не лишиться. Втім , не тільки індуса. Молодих українців це теж стосується  повною мірою.
    Хочете індусів? Ну то добре. Конкурентоздатна зарплатня, соціальні гарантії, безпека та законність. Все те, чого вони шукають (і знаходять ) у західних країнах.
   Але тоді й українці повернуться. Чи Вам цього не треба?
   
Re: Все менше охочих повертатись

    Шо Ви таке верзететі навіщо? Жоден індієць, ні південний, ні північний, ані підсрасний не збирається ні жити, ні працювати в Україні.
    Вони вчаться в Україні, бо це дешево й прийнятно. Дипломи  багатьох українських вишів нормально готуються у світі.  Але одразу після закінчення жодного, чуєте, жодного індуса в Україні не лишиться. Втім , не тільки індуса. Молодих українців це теж стосується  повною мірою.
    Хочете індусів? Ну то добре. Конкурентоздатна зарплатня, соціальні гарантії, безпека та законність. Все те, чого вони шукають (і знаходять ) у західних країнах.
   Але тоді й українці повернуться. Чи Вам цього не треба?

Звідки Ви це знаєте? Всі в Великобританію та США не поїдуть.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нехай краще в себе вдома лад наведуть.
Згоден?

Мене Україна більше цікавить.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ваш прем'єр ніколи не приховував свого етнічного походження, до чого тут расизм?
Індія ніколи не була колонією США, Канади чи Ірландії, тому про які "моральні забов'язання перед нащадками з тих колоній" Ви тут пишете не зрозуміло.

Ну і індійців багато також у багатьох інших країнах - на арабському півострові, в Малайзії, Сінгапурі, Індонезії, в країнах карибського басейну і країнах Африки, Фіджі. Тож жодних причин чому їх теоретично не може бути в Україні немає.

Цікаво також в чому проявлятиметься оте "не відчуваючи ніяких обов'язків щодо "новай родіни" і маючи лише права"? Все про що я можу подумати це те, що вони втечуть з країни при якихось проблемах. Але чекайте ... Хіба це не те, що Ви зробили із Вашою сім'єю і іншими біженцями, про повернення яких ми тут пишемо?

Ірландія  була в складі ГБ, Канада і досі в Співдружності.

ПМ в Ірландії ІРЛАНДЕЦЬ і лише расист буде ритись і спеціально наголошувати в  етнічному походженні його батька.

Індійці чогось не дуже іхали в республіку Ірландія поки там були злидні і безробіття і масова еміграція в США і т.д.

Україна зацікавила як почали говорити про членство в ЄС. А на саму Україну, про яку нічого не знають і ніколи не чули, ідійцям начхати.
У нас і своїх "какая разніца" вистачає.

Ще раз - нема потреби в мільйонах індійців в Україні. Зовсім нема. Ваша писанина тут і вимоги якось особливих умов для емігів з Індії, занадто настирлива і активна. Угомоніться.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Можуть. Вони розумні і працьовиті люди. І не створюють проблем для країн куди емігрують.
Чудовий варіант для України. Кращого просто немає.
Одне питання а чому вони поїдуть саме до України?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ірландія теж була колонією.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Одне питання а чому вони поїдуть саме до України?)

Їх багато. Хтось і в Україну. Чому ні?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Їх багато. Хтось і в Україну. Чому ні?
Зарплатні за маленькі навіть для індійців - як думаєш чому вони в кацапію не їхали на заробітки?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зарплатні за маленькі навіть для індійців - як думаєш чому вони в кацапію не їхали на заробітки?)

В москалів є таджики, узбеки і киргизи, які дешевші. Але для нас це не варіант.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зарплатні за маленькі навіть для індійців - як думаєш чому вони в кацапію не їхали на заробітки?)
Україна цікава для людей з мозком і грошима, як можливість бізнесу. Тупо працювати двірником тут геть не цікаво.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Їх багато. Хтось і в Україну. Чому ні?

В Британію вже не втовплюються оті 1,5 мільярди. А війни в Індії і законного приводу перти в ЄС як біженці нема, тому індійців в ЄС не багато як порівняти з сирійцями чи афганцями - нема широкого шляху для мільйонів.

Китайців самих багато, Азія і Африка теж здебільшого злидні і туди не цікаво лізти.

Аж тут раптом війна в якийсь до того не цікавій Україні і програма притулку в ЄС - їдь на законних підставах в Україну, як іноземець виїзжай в ЄС з стікаючої кров'ю України і оп-па! ти вже там на соціалі і робота є, і всі права і вже вчепився як біженець в кожух цивілізованої Європи, а там "вассаєдінєніє сємєй" і за одним таким "біженцем" вже дві-три сотні родичів попруть. "Встрєчай Європа-матушка мірних індійцев", бо в Індії у них щось вже зовсім тісно і голодно стало.
Але ж ще треба комусь і якось організувати і потім продавати можливість офіційного переїзду тисяч індійців в Україну, як організовували і торгували в потоках біженців в ЄС раніше інші ділки.
От і суєтиться тут zamarstyniv, створює нішу де можна баблєца наколотить.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Британію вже не втовплюються оті 1,5 мільярди. А війни в Індії і законного приводу перти в ЄС як біженці нема, тому індійців в ЄС не багато як порівняти з сирійцями чи афганцями - нема широкого шляху для мільйонів.

Китайців самих багато, Азія і Африка теж здебільшого злидні і туди не цікаво лізти.

Аж тут раптом війна в якийсь до того не цікавій Україні і програма притулку в ЄС - їдь на законних підставах в Україну, як іноземець виїзжай в ЄС з стікаючої кров'ю України і оп-па! ти вже там на соціалі і робота є, і всі права і вже вчепився як біженець в кожух цивілізованої Європи, а там "вассаєдінєніє сємєй" і за одним таким "біженцем" вже дві-три сотні родичів попруть. "Встрєчай Європа-матушка мірних індійцев", бо в Індії у них щось вже зовсім тісно і голодно стало.
Але ж ще треба комусь і якось організувати і потім продавати можливість офіційного переїзду тисяч індійців в Україну, як організовували і торгували в потоках біженців в ЄС раніше інші ділки.
От і суєтиться тут zamarstyniv, створює нішу де можна баблєца наколотить.

Ого яку схему виявляється я придумав  ;o . Але хочу нагадати, що "виїзжай в ЄС з стікаючої кров'ю України і оп-па! ти вже там на соціалі і робота є, і всі права і вже вчепився як біженець в кожух цивілізованої Європи" це Ваш особистий досвід.
А індійці поки переважно лише студенти, які живуть в Україні платять за навчання і проживання допомагаючи економіці. Слід їм за це подякувати.
   
Re: Все менше охочих повертатись


Re: Все менше охочих повертатись Нове
Blokh [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
25 березня 2024 21:42:20
IP/Host: 24.114.72.---
John Wayne, 25 березня 2024 21:38:14
это ..пока не  хотят, пройдет год  два  и завоешь в немецких лесах или австрийских горах
---
Точно захочеш повернутися на зарплату в 6000 гривень при нинішніх цінах в розбомблений будинок без світла,газу та опалення,бо нудно у тих німців з їхньою гейропою.
Аякже  ,


а як що цілий дім і ти на пенсіі, хто тобі буде пенію платить в іншій державі
   
Re: Все менше охочих повертатись

Думаю, пора повертатися додому мешканцям Заходу України.
А вони не хочуть.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ого яку схему виявляється я придумав  ;o . Але хочу нагадати, що "виїзжай в ЄС з стікаючої кров'ю України і оп-па! ти вже там на соціалі і робота є, і всі права і вже вчепився як біженець в кожух цивілізованої Європи" це Ваш особистий досвід.
А індійці поки переважно лише студенти, які живуть в Україні платять за навчання і проживання допомагаючи економіці. Слід їм за це подякувати.

Це ВИМУШЕНИЙ вибір громадян України, української сім'ї з трьома неповнолітніми дітьми, що змушені їхати з рідного міста і полишати все - це трагедія, а не шанс злиднів,  якого шукають такі як ви.

До речі, більшість африканців, азіатів та індійців що вчились в Україні і жили, таки скористались можливістю і не поїхали від війни на родіну, а поперли в ЄС на програму - в невеличкій групі де були ми троє були такими студентами з Африки і з Індії теж.

Не крути дупою, нікого ти не обдуриш, гуманний ти наш борець за права південних індійців в Україні
















   
Re: Все менше охочих повертатись

Ого яку схему виявляється я придумав  ;o . Але хочу нагадати, що "виїзжай в ЄС з стікаючої кров'ю України і оп-па! ти вже там на соціалі і робота є, і всі права і вже вчепився як біженець в кожух цивілізованої Європи" це Ваш особистий досвід.
А індійці поки переважно лише студенти, які живуть в Україні платять за навчання і проживання допомагаючи економіці. Слід їм за це подякувати.
ага і за нафту шо купляють у хуйла
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звідки Ви це знаєте? Всі в Великобританію та США не поїдуть.
   А куди поїдуть? До Хацапетівки? Нашо воно їм, не можу зрозуміти? У ГБ та Штатах відчутний дефіцит лікарів, інженерів тощо.
   Нашо індусам Україна, не можу зрозуміти?
 
   
Re: Все менше охочих повертатись

А вони не хочуть.
   Шо таке- не хочуть,? Тре їхать домів. Вже  час.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це ВИМУШЕНИЙ вибір громадян України, української сім'ї з трьома неповнолітніми дітьми, що змушені їхати з рідного міста і полишати все - це трагедія, а не шанс злиднів,  якого шукають такі як ви.

До речі, більшість африканців, азіатів та індійців що вчились в Україні і жили, таки скористались можливістю і не поїхали від війни на родіну, а поперли в ЄС на програму - в невеличкій групі де були ми троє були такими студентами з Африки і з Індії теж.

Не крути дупою, нікого ти не обдуриш, гуманний ти наш борець за права південних індійців в Україні

Если вы вывезли и отца детей, то в чем именно трагедия?
Что такого трагического?
Одной с тремя тяжело, зная что муж в опасности, а так норм.

Останнє редагування: 26 березня 2024 18:43:08 від kasia
   
Re: Все менше охочих повертатись

Если вы вывезли и отца детей, то в чем именно трагедия?
Что такого трагического?
Одной с тремя тяжело, зная что муж в опасности, а так норм.

Для вас в Дойчланді нема трагедії - я за вас рада
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для вас в Дойчланді нема трагедії - я за вас рада

Ну, для всех детей это объективно лучше.
А если лично вам не хватает огорода, сада, соседей, то можно и вернуться, в общем-то.
Мне правда интересно, что стоит за словом трагедия.
Я мож резковато пишу, но без подколок.
   
Re: Все менше охочих повертатись

    Шо Ви таке верзететі навіщо? Жоден індієць, ні південний, ні північний, ані підсрачний не збирається ні жити, ні працювати в Україні.
    Вони вчаться в Україні, бо це дешево й прийнятно. Дипломи  багатьох українських вишів нормально котуються у світі. 
    Хочете індусів? Ну то добре. Конкурентоздатна зарплатня, соціальні гарантії, безпека та законність. Все те, чого вони шукають (і знаходять ) у західних країнах.
   Але тоді й українці повернуться. Чи Вам цього не треба?

----
Індуси і індійці,вони ж індіянці- зовсім різні народи.
Це якщо ви не знали
Я вище в цій гілочці писав- отакі замарстиніви мають ту ж ідеологію коцапів- вони ладні платити нормальні зарплати та забезпечувати гідні умови життя будь кому,хоч дідьку лисому,але не українцям. :facepalm1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

А Сава досі воює з кацапами та малоросами на іспанському фронті  :weep:
згинь
   
Re: Все менше охочих повертатись

І ті і ті нахєр не потрібні
Ви ще таджиків запропонуйте
на Печерських пагорбах саранча бамбаська теж не була потрібна...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну, для всех детей это объективно лучше.
А если лично вам не хватает огорода, сада, соседей, то можно и вернуться, в общем-то.
Мне правда интересно, что стоит за словом трагедия.
Я мож резковато пишу, но без подколок.

Для мене трагедія і біль те що відбувається зараз в Україні, трагедія те що мусили їхати з Києва де ворожа броня вже була на Оболоні і були перекриті всі дороги окрім як на південь і не було впевненості що місто не окупують. Трагедія що тут, на чужині у мене нема навіть фото померлих сина і дочки, я не можу показати трьом онукам як виглядали їх дідусі, мої батьки. Трагедія що можу померти на чужині.
Якби був сад\город то може і за  ними сумувала, але ніколи не мали того і вся рідня в столиці вже четверте покоління. То ж сумую за Києвом, який добре знаю і люблю і серце стає як по ньому б'ють кацапські ракети - от зараз вдарила ракета за 300-400 метрів від будинку де жили мої онуки з батьками. Для вас це не трагедія, а для нас трагедія, хоч ми і вивезли малих в безпечне місце.

Так, є такі для кого не трагедія, а можливість здриснути за кордон і забути за Україну як про страшний сон. Ми ніколи, навіть в совку, і думки про еміграцію не мали, ми будували своє життя і планували майбутнє дітей\онуків тільки в Україні. Тому для нас цей вимушений і, дуже сподіваюсь, тимчасовий виїзд реально трагедія.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для мене трагедія і біль те що відбувається зараз в Україні, трагедія те що мусили їхати з Києва де ворожа броня вже була на Оболоні і були перекриті всі дороги окрім як на південь і не було впевненості що місто не окупують. Трагедія що тут, на чужині у мене нема навіть фото померлих сина і дочки, я не можу показати трьом онукам як виглядали їх дідусі, мої батьки. Трагедія що можу померти на чужині.
Якби був сад\город то може і за  ними сумувала, але ніколи не мали того і вся рідня в столиці вже четверте покоління. То ж сумую за Києвом, який добре знаю і люблю і серце стає як по ньому б'ють кацапські ракети - от зараз вдарила ракета за 300-400 метрів від будинку де жили мої онуки з батьками. Для вас це не трагедія, а для нас трагедія, хоч ми і вивезли малих в безпечне місце.

Так, є такі для кого не трагедія, а можливість здриснути за кордон і забути за Україну як про страшний сон. Ми ніколи, навіть в совку, і думки про еміграцію не мали, ми будували своє життя і планували майбутнє дітей\онуків тільки в Україні. Тому для нас цей вимушений і, дуже сподіваюсь, тимчасовий виїзд реально трагедія.

То чого б вам не їхати жити до Київа?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для мене трагедія і біль те що відбувається зараз в Україні, трагедія те що мусили їхати з Києва де ворожа броня вже була на Оболоні і були перекриті всі дороги окрім як на південь і не було впевненості що місто не окупують. Трагедія що тут, на чужині у мене нема навіть фото померлих сина і дочки, я не можу показати трьом онукам як виглядали їх дідусі, мої батьки. Трагедія що можу померти на чужині.
Якби був сад\город то може і за  ними сумувала, але ніколи не мали того і вся рідня в столиці вже четверте покоління. То ж сумую за Києвом, який добре знаю і люблю і серце стає як по ньому б'ють кацапські ракети - от зараз вдарила ракета за 300-400 метрів від будинку де жили мої онуки з батьками. Для вас це не трагедія, а для нас трагедія, хоч ми і вивезли малих в безпечне місце.

Так, є такі для кого не трагедія, а можливість здриснути за кордон і забути за Україну як про страшний сон. Ми ніколи, навіть в совку, і думки про еміграцію не мали, ми будували своє життя і планували майбутнє дітей\онуків тільки в Україні. Тому для нас цей вимушений і, дуже сподіваюсь, тимчасовий виїзд реально трагедія.
Може досить вже цього ліцемірства?
Неможливість виїхати з міста на початку війни, вірю, була б трагедією. Сама війна, так, це трагедія. Але не для тих, хто осилив цей важкий, але не трагічний шлях виїзду за кордон у мирну, прекрасну, розвинену країну.
   
Re: Все менше охочих повертатись

То чого б вам не їхати жити до Київа?

Я фізично вже не здатна спускатись\підніматись з ....надцятого поверху в укриття в підвал, бігти в магазина при тривозі - Я ОБУЗА для країни що борет ься за своє життя.. І живучи вдома я буду лише нагружати і додавати клопоту з старою немічною бабкою, а не допомагати.
Так, я тепер обуза для тутєшнього бюджету і соціалу і я дуже вдячна що допомагають Україні з її старими і малими як можуть
   
Re: Все менше охочих повертатись

Може досить вже цього ліцемірства?
Неможливість виїхати з міста на початку війни, вірю, була б трагедією. Сама війна, так, це трагедія. Але не для тих, хто осилив цей важкий, але не трагічний шлях виїзду за кордон у мирну, прекрасну, розвинену країну.

Шлях таки був реально трагічний - в дорозі померла лежача старенька, не довезли живою.
А як для вас то, напевно ж, щастя - "виїзд за кордон у мирну, прекрасну, розвинену країну".
Ми всі різні і те що для вас завітна мрія і щастя, для нас трагедія.
Не страждайте, не душіться жабою  - буде перемога, ми поїдемо додому, а ви, нарешті, поїдете в еміграцію у "мирні, прекрасні, розвинені країни".
[/quote]
   
Re: Все менше охочих повертатись

Шлях таки був реально трагічний - в дорозі померла лежача старенька, не довезли живою.
А як для вас то, напевно ж, щастя - "виїзд за кордон у мирну, прекрасну, розвинену країну".
Ми всі різні і те що для вас завітна мрія і щастя, для нас трагедія.
Не страждайте, не душіться жабою  - буде перемога, ми поїдемо додому, а ви, нарешті, поїдете в еміграцію у "мирні, прекрасні, розвинені країни".

Що дало тобі таку дурну думку про начебто моє розуміння щастя? Не додумуй за інших  і вони не будуть додумувати за тебе. Я просто прошу перестати лицемірити і не називати трагедією те, що нею не являється.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Щось комарик мовчить про своїх двох ухилянтів  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Що дало тобі таку дурну думку про начебто моє розуміння щастя? Не додумуй за інших  і вони не будуть додумувати за тебе. Я просто прошу перестати лицемірити і не називати трагедією те, що нею не являється.

Ясно. Не лицемір - для тебе виїзд зараз за кордон реально щастя і тому ти не зтатен зрозуміти тих для кого це трагедія.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія