Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мінфін хоче оподатковувати всі автомобілі, дорожчі 43 тисяч доларів

Міністерство фінансів пропонує розширити базу оподаткування транспортним податком.

Про це свідчить відповідний законопроєкт з поправками до Податкового кодексу, йдеться у статті Економічної правди.

Мінфін пропонує обкладати податком на транспорт автомобілі, середня ринкова вартість яких перевищує 200 мінімальних зарплат, тобто більше 1,2 млн грн.

Якщо вартість автомобіля більше цієї суми – щорічно, протягом п’яти років, доведеться сплачувати по 25 тис грн.

На сьогодні транспортний податок застосовується до автомобілів вартістю 2,25 млн грн (375 мінімальних заробітних плат), або 80 тис дол.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=post;board=2.0
   
є варіант продати авто без коліс і крісел
а "фарш" продати іншою опцією і потім в гаражі здвійснити "викруткове збирання"  як Петро колись робив із імпортними авто і автобусами щоб обходити ввізне мито.
   
є варіант продати авто без коліс і крісел
а "фарш" продати іншою опцією і потім в гаражі здвійснити "викруткове збирання"  як Петро колись робив із імпортними авто і автобусами щоб обходити ввізне мито.

ну що ж ви з Бариги приклад берете???

До влади прийшли чесні, незаплямовані, патріоти, ті хто печеться про благо народу....
Ті хто не "п и з д Я т ь" і не "п И з д я т ь"......

Останнє редагування: 23 квітня 2021 14:38:58 від Платник податків
   
ну що ж ви з Бариги приклад берете???

До влади прийшли чесні, незаплямовані, патріоти, ті хто печеться про благо народу....
Ті хто не "п и з д Я т ь" і не "п И з д я т ь"......
А народ исключительно ездит на машинах по пятьдесят штук, дядя вы дурак?
   
А народ исключительно ездит на машинах по пятьдесят штук, дядя вы дурак?

Ну так "епоха бідності" завдяки мудрому керівництву великого Зе вже ж закінчилася?  :gigi: 
   
Ну так "епоха бідності" завдяки мудрому керівництву великого Зе вже ж закінчилася?  :gigi: 
для "слуг"- так!
   
Бгггг :))) на утримання Солнцелікага стало не вистачать ?
   
На кондиціонери ще не ввели податок? А то не встигаю за новинами.
А на криниці?
   
А народ исключительно ездит на машинах по пятьдесят штук, дядя вы дурак?

49 тис 990 грн
   
Сьогодні хочуть знизити з 80 тис до 50 тис долярів. Більшість поки це влаштовує. Завтра не захочуть знову знизити до 30 чи 20 тис?
   
Ну так норм.
А в чем проблема?
В чем зрада?
Имея машину за полтос, в чем проблема щтуку в год заплатить налога?
   
жлобьё е6учее  :X
   
Сьогодні хочуть знизити з 80 тис до 50 тис долярів. Більшість поки це влаштовує. Завтра не захочуть знову знизити до 30 чи 20 тис?
До 30 норм
   
Меня всегда умиляет картина, когда на заправках норм тачки, за полтос и выше стоят и газом заправляются  :K
Типа на машину бабло нашёл, а на топливе решил экономить... у самоделкинов ГБО поставил..  :K
   
Имея машину за полтос, в чем проблема щтуку в год заплатить налога?
ну, особливо ні в чому
якщо підходити з прагматичної точки зору, за всіма рекомендаціями ціна автівки має дорівнювати доходу за півроку, тоді ти здатний утримувати ту автівку
Тобто доход за рік - 100 штук
Звідци розмір податку - 1%
А ну, нагадай мені, як тут на хвупі воють воєм, коли розмова йде про підвищення податку на 1%?

Але справа не у тому
Це вже, якщо мені не зраздує пам'ять, другий раз вже знижують планку
Що завадить через рік знизити ту планку до 30 тисяч, наприклад?
Й найголовніше - хто саме визначає та яким чином "середню ринкову вартість"?
Ти, сподіваюся, розумієш, що тут поле непахане для зловживань?
   
До 30 норм

под эту планку (30 тыс) попадают все нормальные машины, а не ведра з болтами
Это ненормально
   
Меня всегда умиляет картина, когда на заправках норм тачки, за полтос и выше стоят и газом заправляются  :K
Типа на машину бабло нашёл, а на топливе решил экономить... у самоделкинов ГБО поставил..  :K

"на машину" - это разовая выплата, заправка - это постоянные затраты. Немного разные вещи.
ГБО, кстати, ставят не только "самоделкины", есть и заводские решения, у рено, например (там даже на впускном коллекторе специальные приливы под установку газовых форсунок делают, и дилер вполне официально тебе поставит газ, с гарантией)

   
под эту планку (30 тыс) попадают все нормальные машины, а не ведра з болтами
Это ненормально
Це 850 тис, любий бюджетний паркетник влазить у цю суму
   
"на машину" - это разовая выплата, заправка - это постоянные затраты. Немного разные вещи.
ГБО, кстати, ставят не только "самоделкины", есть и заводские решения, у рено, например (там даже на впускном коллекторе специальные приливы под установку газовых форсунок делают, и дилер вполне официально тебе поставит газ, с гарантией)
Ну про я  машины говорил, а не про рено  :gigi:

   
Це 850 тис, любий бюджетний паркетник влазить у цю суму

давно на ціни дивився?  :laugh:
"бюджетний паркетник" це шо? Пустий, як барабан, кашкай на бензині та ручці? Чи дастер? Це, на твою думку, автівки?
Навіть корейці зараз дорожчі, а про японців та ваг я навіть не згадую!
   
ну, особливо ні в чому
якщо підходити з прагматичної точки зору, за всіма рекомендаціями ціна автівки має дорівнювати доходу за півроку, тоді ти здатний утримувати ту автівку
Тобто доход за рік - 100 штук
Звідци розмір податку - 1%
А ну, нагадай мені, як тут на хвупі воють воєм, коли розмова йде про підвищення податку на 1%?

Але справа не у тому
Це вже, якщо мені не зраздує пам'ять, другий раз вже знижують планку
Що завадить через рік знизити ту планку до 30 тисяч, наприклад?
Й найголовніше - хто саме визначає та яким чином "середню ринкову вартість"?
Ти, сподіваюся, розумієш, що тут поле непахане для зловживань?
Не вижу ничего порочного в налоге на дорогие авто.
Не берусь сейчас оценивать границы стоимостей, это легко просчитать исходя из статистики регистрации.
40-50 тыс если чел тратит на приобретение, то штуку в год заплатить никаких проблем нет
   
Ну про я  машины говорил, а не про рено  :gigi:

ну, в мене знайомий узяв міцика аутлендера з салону, ділер направив до Києва, там офіційно газ прикрутять зі збереженям гарантії
Але да, не в кожному місті таке є
   
давно на ціни дивився?  :laugh:
"бюджетний паркетник" це шо? Пустий, як барабан, кашкай на бензині та ручці? Чи дастер? Це, на твою думку, автівки?
Навіть корейці зараз дорожчі, а про японців та ваг я навіть не згадую!
Ну глянув, які проблеми з цими авто?
   
в англії нові тачки дорожче £40000 річний податок £335 протягом 5 років, крім електричок
   
в англії нові тачки дорожче £40000 річний податок £335 протягом 5 років, крім електричок

535. Я плачу.
   
535. Я плачу.

£335 це додатково до загального дорожнього податку, який залежить від кількості CO викидів, тому разом десь так і виходить
   
Даю прихильники певної політсили сраним ідею з не такої ж давнини. Оподаткувати дерева на ділянці. Ну там яблунька 300 гривень на рік, вишенька 250, грушка 200, персик 500. Ну в кущі по 20 за штучку.
   
Ну глянув, які проблеми з цими авто?
Показати зображення...
ніяких, окрім слова "від"  :lol:

Відкрию тобі секрет - за цю ціну "від" ти ту автівку не дуже захочеш. Вона ПУСТА! У вага традиція - КОЖНА фіча - окрема опція.
За ту ціну, що ти бачиш, ти їздити на цьому не захочеш. Там корім турбованого двигуна 1.4, й нема нічого
Парктроників - нема, регулювання сидіння водія за висотою - нема, круїзу - нема, замість мультімедіа з екраном - дешева гамнітолка, тож, зрозуміло, камери заднього виду нема (розмріявся, ага)
Та там підігрів сидінь окремою опцією йде!!!  :facepalm1:

Ти зайди на сайт офіційного дилера й потицяй кнопочки, набери комплектацію сучасної автівки, й подивись, що в тебе вийде!
Мінімум, що має бути у кросовері (окрім повного приводу, якого теж немає взагалі ні у якій комплектації, бо це не кросовер тоді, а універсал з високим кліренсом) - протитуманки, підігрів, гамнітолка  з екраном, парктроніки, дуже бажано камеру заднього огляду (без неї дуже тяжко, огляд ніякий ззаду), регулювання сидінь хоча б по висоті, двигун нормальний, а не оте диво на 1.4, бо інакше на трасі хєр кого обігнать вийде,  коробка якась автоматична, подушки по колу, а не дві, бо це безпека, клімат-контроль
Це мінімальна комплектація сучасної автівки

Зверни увагу, я не згадую LED фари, адаптивний круїз, електропривід дзеркал, підігрів задніх сидінь, детектори сліпої зони та інші новомодні штучки, можна якось перебитися
Я прошу нормальний сучасний мінімум.

Й коли ти набереш такий-сякий комплект, ти с подивом побачиш суму у тридцятку
Це ціна нормальної сучасної автівки, на якій можно безпечно й більш-менш комфортно пересуватися, а не відра з гайками або пустого барабана

Повір, я пару місяців підбирав собі автівку, катався по салонам
   
Даю прихильники певної політсили сраним ідею з не такої ж давнини. Оподаткувати дерева на ділянці. Ну там яблунька 300 гривень на рік, вишенька 250, грушка 200, персик 500. Ну в кущі по 20 за штучку.

а ще на кошечок-собачок можна!
   
Мінфін хоче оподатковувати всі автомобілі, дорожчі 43 тисяч доларів
а ті що дешевші, що безплатно їздять? і вони ще хочуть "доступного" розмитнення.  :facepalm1: немає на вас європейських законів.
   
а ті що дешевші, що безплатно їздять? і вони ще хочуть "доступного" розмитнення.  :facepalm1: немає на вас європейських законів.

тобто "бесплатно їздять"?
пан в курсі, що свого часу в нас був податок на всі автівки, так званий "дорожній збір"
Але його замінили на додатковий податок на паливо, аргументуючи "хто більше їздить - той більше платить"
Ще тоді попереджали - податок на автівки захочуть повернуть, але щоб додатковий податок на бенз не відміняти
   
под эту планку (30 тыс) попадают все нормальные машины, а не ведра з болтами
Это ненормально

 :facepalm:
ненормально шо хтось думає можна купити нормальну машину за 30К

   
Меня всегда умиляет картина, когда на заправках норм тачки, за полтос и выше стоят и газом заправляются
А ще Мерси кубики і Порше Кайени люблять заправлятися на БРСМ і Мотто.
   
Оподаткувати дерева на ділянці. Ну там яблунька 300 гривень на рік,
Для цього треба заснувати Міністерство садівництва і набрати в штат 100 тис інспекторів. А так ідея хороша.
   
Ну так норм.
А в чем проблема?
В чем зрада?
Имея машину за полтос, в чем проблема щтуку в год заплатить налога?
охота понимать за что платишь, какой сервис я получу за эту штуку?
   
охота понимать за что платишь, какой сервис я получу за эту штуку?

В этом случае Вы не покупаете не услугу, а персональное спокойствие не быть наказанным.
   
В этом случае Вы не покупаете не услугу, а персональное спокойствие не быть наказанным.

Тогда это не налог
   
Тогда это не налог

Именно тогда это и налог... Налог это когда отдаёшь, ничего не получая прямо взамен.... Это то, что ты отдаёшь другим...
   
ну, в мене знайомий узяв міцика аутлендера з салону, ділер направив до Києва, там офіційно газ прикрутять зі збереженям гарантії
Але да, не в кожному місті таке є

 :facepalm: бльо, який рагулізм.
   
Я підтримую. Ще треба податок на прибуток підняти до 100%  (tu)
Заробив. Віддав зароблене Зе, Єрмакам, Татровим, Шефірам - і спи спокійно.
Мендель скаже про вас хороше, щось. Якщо вийде...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія