Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чому при погляді на міністра оборони РФ Шойгу Сергія Кужугутовича

У паспорті була графа національність. Часто народжених в Україні записували українцями, незалежно від етнічної належності.

Я зустрічав чимало євреїв, які у паспорті були українцями.

Ми не знаємо, що було написано в її паспорті. Може й українка, а може й ні.

Та у контексті дискусії це не має значення. Нехай вона росіянка.

Має значення те, що друзів і ворогів України слід визначати не за розрізом очей і формою вух, а за їх ставленням і діями щодо України.

Тим часом, ТС глянув на фото Шойгу - і йому відразу ясно, що то монголо-татарин і ворог України

Я з таким підходом не згоден.

Це точнісінько така ж нісенітниця, як скавчання кацапських пропагандонів про трієдінає брацтво славянкіх народафф...

в сраку засунь якусь графу - це чисто етнічний український вислів котрий краще за всякі там графи

цей аргумент про запис в графі ти можеш наводити лише якщо точно знаєш що в графі національність громадянки СРСР Кудрявцевої було записано "українка"
ти цього не знаєш і тупо вкидаєш "Часто народжених в Україні записували українцями"

це муйня а не аргумент, тим більше про євреїв котрих ти нібито знаєш і котрі тобі всі як один показували свої паспорти СРСР (хоча якщо пан з органів тоді ой)
   
То пан вважає, що загальнолюдських цінностей не існує?

А з якої причини пан вважає Шойгу ворогом України- тому що Щойгу монгол/тувинець, чи тому, що він керує збройною агресією кацапів проти України?

Дай сам собі відповідь і буде вам щастячко...
Але ж пан не відповів на моє попереднє запитання:
у радянському паспорті була графа "громадянство" (громадянин РСФСР, УРСР, УзРСР, etc.)?
   
То пан вважає, що загальнолюдських цінностей не існує?

А з якої причини пан вважає Шойгу ворогом України- тому що Щойгу монгол/тувинець, чи тому, що він керує збройною агресією кацапів проти України?

Дай сам собі відповідь і буде вам щастячко...

Що пан крутиться як вуж під вилами?

В четверте питаю. Яке відношення Шойгу має до т. з братства трьох слов'янскіх народів, під прапором якого сюди лізе ця імперська солянка?

Оті буряти Кобзона теж нам брати?

Останнє редагування: 23 квітня 2021 11:46:20 від Людас
   
То пан вважає, що загальнолюдських цінностей не існує?

А з якої причини пан вважає Шойгу ворогом України- тому що Щойгу монгол/тувинець, чи тому, що він керує збройною агресією кацапів проти України?

Дай сам собі відповідь і буде вам щастячко...

пан вважає що якщо хтось застосовує риторику спільної історії і походження включно з етнічним то по відношенню до України монгол тува і прочая осетини дагестанцв цього робити не можуть

що не відміняє того факту що така риторика і нах не нах але на жаль на неї ведуться хахли в Україні коли носяться з тими Сашками Гарматними і іншими "гєніямі" балєта Балшова Тіятра
   
Я в курсі щодо 5-ї графи.
Питання в іншому:
у радянському паспорті була графа "громадянство" (громадянин РСФСР, УРСР, УзРСР, etc.)?

Я думав, що пан знає, що не було.
Була прописка, яка частково це заміняла.
   

Я вважаю Жаботиськогр більшим українцем, ніж якогось місцевого аеліта чи іде з ним...


Вы же говорите, что судите по делам, а не по словам.

О каких интересно делах Аэлита Вы знаете?
   
А звідки ТС взяв тезу про братство як причину війни?

причиною війни є відстоювання інтересів росіян, а людас все ще чомусь думає, що для когось почесне братство із ним
   
пан вважає що якщо хтось застосовує риторику спільної історії і походження включно з етнічним то по відношенню до України монгол тува і прочая осетини дагестанцв цього робити не можуть

що не відміняє того факту що така риторика і нах не нах але на жаль на неї ведуться хахли в Україні коли носяться з тими Сашками Гарматними і іншими "гєніямі" балєта Балшова Тіятра

Пан не дав відповіді на жодне моє питання 
Це унеможливлює дискусію, а робить з пана москаля, з яким жодна розмова, крім пострілу в голову зі зброї надійного калібру була б зайвою...
   
Я думав, що пан знає, що не було.
Тобто Ґолда Меїр і мама Шойгу нічим принципово не відрізняються - вони є українцями. Пра-льно?
Цитувати
Була прописка, яка частково це заміняла.
Заміняла ЩО?
   
Вы же говорите, что судите по делам, а не по словам.

О каких интересно делах Аэлита Вы знаете?

На форумі слова і діла співпалають
Я суджу не реального чувака, а нікнейм аеліт.
   
На форумі слова і діла співпалають
Я суджу не реального чувака, а нікнейм аеліт.

Не уверен, что это хорошая практика.
   
Пан не дав відповіді на жодне моє питання 
Це унеможливлює дискусію, а робить з пана москаля, з яким жодна розмова, крім пострілу в голову зі зброї надійного калібру була б зайвою...

Ти диви який пан ковбасний.грізний Штани  не порепались від лютої ненависті ?

Поки що я бачу недолугі спроби пана якраз відбілити Щойгу, який хоче стріляти українців.
   
На форумі слова і діла співпалають
Ви це серйозно? :facepalm:
   
Тобто Ґолда Меїр і мама Шойгу нічим принципово не відрізняються - вони є українцями. Пра-льно?
Заміняла ЩО?

Ідентифікацію громадянства союзних республік.

Народження в Російській імперії і в національній союзній Республіці -члені ООН, яка мала багато ознак держави /кордони, населення, власний уряд і тд/ --  то різні речі
   
Ідентифікацію громадянства союзних республік.
Ясно, союзні республіки мали своє громадянство!
І визначалося воно за пропискою.


Останнє редагування: 23 квітня 2021 12:05:29 від Ламер
   
Не уверен, что это хорошая практика.

Неуверенность не есть аргумент
   
Ясно, союзні республіки мали своє громадянство!

Вы мене не чуєш.

Звісно, УРСР не була повноцінною державою. Громадянство республіки частково заміняли пропискою. Яка серед іншого виконувала деякі функції громадянства.

Водночас УРСР мала ознаки держави, включаючи членство в ООН, ОКРЕМЕ ВІД СССР.

В часи російської імперії такого не було. Різниця очевидна.
   
Вы мене не чуєш.

Звісно, УРСР не була повноцінною державою. Громадянство республіки частково заміняли пропискою. Яка серед іншого виконувала деякі функції громадянства.

Водночас УРСР мала ознаки держави, включаючи членство в ООН, ОКРЕМЕ ВІД СССР.

В часи російської імперії такого не було. Різниця очевидна.

Досить флудити в гілці.

В п'ятий раз питаю. Яке відношення Шойгу , який нагнав сюди купу металобрухту на наші кордони, має до т. з. братства трьох слов'янскіх народів під прапором якого імперці сюди лізуть?
   
Вы мене не чуєш.

Звісно, УРСР не була повноцінною державою. Громадянство республіки частково заміняли пропискою. Яка серед іншого виконувала деякі функції громадянства.

Водночас УРСР мала ознаки держави, включаючи членство в ООН, ОКРЕМЕ ВІД СССР.

В часи російської імперії такого не було. Різниця очевидна.
УРСР мала ознаки :), але  не була державою! Від слова "взагалі"
Якщо всі громадяни мешканці УРСР мали виключно громадянство СРСР, то... про яку державу Ви торочите?!
   
Ви це серйозно? :facepalm:

А чому вас це дивує?

Публікація думки на форумі - це і є діло, за яким ми судимо ніки...

Підкреслю, насправді на форумах ми судимо не людей, сперечаємося не з реальними людьми, а з їх форумними аватарами.

І повірте, це часто далеко не одне і те ж.

 Реальні люди на форумах іноді полюбляють грати ролі, які абсолютно не властиві їм у реальному житті...
   
А чому вас це дивує?

Публікація думки на форумі - це і є діло, за яким ми судимо ніки...

Підкреслю, насправді на форумах ми судимо не людей, сперечаємося не з реальними людьми, а з їх форумними аватарами.

І повірте, це часто далеко не одне і те ж.

 Реальні люди на форумах іноді полюбляють грати ролі, які абсолютно не властиві їм у реальному житті...

Навіщо пан засмічує гілку та збиває її?

Шостий раз.
Яке відношення Шойгу , який нагнав сюди купу металобрухту на наші кордони, має до т. з. братства трьох слов'янскіх народів під прапором якого імперці сюди лізуть?
   
УРСР мала ознаки :), але  не була державою! Від слова "взагалі"
Якщо всі громадяни мешканці УРСР мали виключно громадянство СРСР, то... про яку державу Ви торочите?!

Вы явно не юрист. У правовому сенсі УССР була державою, причому державою- членом ООН. Чи була вона незалежною,  то інше питання.

Громадянство частково заміняла прописка. Так, у виборах Верховної Ради УРСР брали участь громадяни СССР з українською пропискою. Таке собі, ерзац-громадянство, яке, втім, існувало.
   
Вы явно не юрист. У правовому сенсі УССР була державою, причому державою- членом ООН. Чи була вона незалежною,  то інше питання.

Громадянство частково заміняла прописка. Так, у виборах Верховної Ради УРСР брали участь громадяни СССР з українською пропискою. Таке собі, ерзац-громадянство, яке, втім, існувало.

Пан розуміє українську мову ?

Яке відношення Шойгу , який нагнав сюди купу металобрухту на наші кордони, має до т. з. братства трьох слов'янскіх народів під прапором якого імперці сюди лізуть?
   
в мене більше асоціацій з монголо-татарською навалою, а не братством трьох народів? До речі, які ще два братні народи у тувинців ?
Ну, драсті! А які асоціації виникали у вас при погляді на такого собі Юрія Івановича? Яхонурова я маю на увазі
   
До речі, Хуйло - з вепсів, це таке угро-фінське плем"я в районі Санкт-Ленінграда
   
Ну, драсті! А які асоціації виникали у вас при погляді на такого собі Юрія Івановича? Яхонурова я маю на увазі

А він теж ліз на наші кордони з боку Росії під прапором т. з. братства трьох слов'янскіх народів? Я щось оминув?
   
До речі, Хуйло - з вепсів, це таке угро-фінське плем"я в районі Санкт-Ленінграда

Та ви що? Оце новина.
   
А він теж ліз на наші кордони з боку Росії під прапором т. з. братства трьох слов'янскіх народів?
Він зсередини працював на ту ж саму мету
   
Навіщо пан засмічує гілку та збиває її?

Шостий раз.
Яке відношення Шойгу , який нагнав сюди купу металобрухту на наші кордони, має до т. з. братства трьох слов'янскіх народів під прапором якого імперці сюди лізуть?

Жодного.

В сьомий раз моє питання: чи можна з вигляду людини і розрізу її очей визначити, чи є вона ворогом чи другом України ?

Шойгу є ворогом не тому, що він монголо-тувинець, а тому що керує кацапськими ордами, які загрожують Україні.

Як ви з цим згоден, п'ємо пиво і розходимось друзями. Як ні, то й ні.
   
Вы явно не юрист.
Явно! :)
особливо через ы
Цитувати
У правовому сенсі УССР була державою, причому державою- членом ООН. Чи була вона незалежною,  то інше питання.
Громадянство частково заміняла прописка. Так, у виборах Верховної Ради УРСР брали участь громадяни СССР з українською пропискою. Таке собі, ерзац-громадянство, яке, втім, існувало.
У виборах до місцевих рад беруть учась мешканці даної місцевості.
Але ж то не означає, що мешканці, наприклад Сихівського району, є громадянами незалежної держави Сихів.
Чи, по-Вашому, таки означає?! :)

Останнє редагування: 23 квітня 2021 12:47:33 від Ламер
   
Явно! :)
особливо через ы
У виборах до місцевих рад беруть учась мешканці даної місцевості.
Але ж то не означає, що мешканці, наприклапд Сихівського району, є громадянами незалежної держави Сихів.
Чи, по-Вашому, таки означає?! :)

З точки зору формальеої логіки ви правий, але політична система влаштована не так. Вибачте, але ви не розумієш різниці між місцевими органами влади і органами влади республіки. Не ображайтесь, але не маю більше часу на бесіду і змушений відкланятись до наступних зустрічей. Передавайте вітання п.Людасу.
   
Кудрявцев....это белорусская фамилия
   
Ля як Людаса за місяць бендерівцем зробили - "вузькоокі чуркі нам, слов'янам, не брати!"
   
Пан не дав відповіді на жодне моє питання 
Це унеможливлює дискусію, а робить з пана москаля, з яким жодна розмова, крім пострілу в голову зі зброї надійного калібру була б зайвою...

серйозно?

як це по хахляцки "пострілу в голову зі зброї надійного калібру була б зайвою" по відношенню до українця і рвати сраку за якогось монголо тува чи хто воно бо мля ж паспорт-графа-Жаботинський  :facepalm1:

виявися пан шматком гів на  (td)
   
Вы явно не юрист. У правовому сенсі УССР була державою, причому державою- членом ООН. Чи була вона незалежною,  то інше питання.

Громадянство частково заміняла прописка. Так, у виборах Верховної Ради УРСР брали участь громадяни СССР з українською пропискою. Таке собі, ерзац-громадянство, яке, втім, існувало.

що ти мля мелеш?

якою в сраку державою була УССР?
хто визнавав УССР як державу?
які ознаки держави мала УССР крім сраного ООН куди Сталін протягнув УССР і БССР щоб мати більше голосів

розколовся партійний работнік
ще й з ьі прокол вийшов

не дивно тепер про "постріл в голову"  (td)
   
які ознаки держави мала УССР

Ну, как-же? Была Конституция УССР (где, кстати, сказано о гражданстве УССР), была законодательная и исполнительная власть, был свой Уголовной кодекс и т.д.
Была даже своя Компартия со своим ЦК. Кстати, Компартии РСФСР не было аж до самого, практически, конца СССР.   


Останнє редагування: 23 квітня 2021 14:16:02 від Донбасянин в экзиле
   
Шойгу був найпіздатішим міністром МНС в людей. Навіщо йму було ставати головою МО, того не знаю, може голову сонечко напекло, може частину мозоку вирізати довелося.

Останнє редагування: 23 квітня 2021 14:51:17 від beggy
   
Ну, как-же? Была Конституция УССР (где, кстати, сказано о гражданстве УССР), была законодательная и исполнительная власть, был свой Уголовной кодекс и т.д.
Была даже своя Компартия со своим ЦК. Кстати, Компартии РСФСР не было аж до самого, практически, конца СССР. 
якби ще на додаток українці мали право на самовизначення
але такого права - за умов існування світового жандарма - сссср - не мали навіть начебто незалежні чехи, словаки, поляки, угорці і прочіє болгари
   
якби ще на додаток українці мали право на самовизначення

Ну, было бы такое право, и что? Вот представим что в середине 70-ых, например, проводится референдум о выходе из состава СССР.  "Рупь за сто" что сторонников самостоятельности было бы незначительное количество.
 Кстати, право на выход из СССР было не декларативным с апреля 1990 года, когда был принят Закон о порядке выхода из состава СССР. Отчего-то УССР не воспользовалась этим Законом, даже механизм выхода не запустила.
 А если Литва хотела выйти, так она и Закона этого не ждала, вышла "до-то-го".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія