Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чому при погляді на міністра оборони РФ Шойгу Сергія Кужугутовича

в мене більше асоціацій з монголо-татарською навалою, а не братством трьох народів? До речі, які ще два братні народи у тувинців ?
   
в мене більше асоціацій з монголо-татарською навалою, а не братством трьох народів? До речі, які ще два братні народи у тувинців ?

По лінії матері Шойгу українець... Козаченько...
   
По лінії матері Шойгу українець... Козаченько...

Звідки інфа? Пан теж монголо-татарин?
   
По лінії матері Шойгу українець... Козаченько...

Кудрявцева, родилась в Украине
   
Народився в сім'ї спадкових кочівників-скотарів. Батько Кужугет Сергійович Шойгу (уроджений Шойгу Сергійович Кужугет) — усе життя працював у партійно-радянських органах і вийшов на пенсію першим заступником Ради міністрів Тувинської АРСР, був редактором районної газети. Мати — зоотехнік Олександра Яківна Шойгу (Кудрявцева) (родичі Сергія Шойгу по материнській лінії уродженці України, Шойгу був хрещений у православ'я 1960 року в Стаханові Луганської області[3]).
   
Кудрявцева, родилась в Украине
Кудрявцева совсем не украинская фамилия, какая разница где она родилась.
   
Звідки інфа? Пан теж монголо-татарин?

Та ні, я класичний європеоід, який на відміну від пана не забанений у гуглі...

Втім, я не бачу нічого принизливого у тому, щоб бути татарином, чи монголом...

Багато років тому у мене був знайомий монгол, з яким ми коштували горілку Чінгіз-хан і порівнювали з українськими напоями... Наша була набагато краща :) 
   
Кудрявцева совсем не украинская фамилия, какая разница где она родилась.
"Навозники" скорее всего
   
Та ні, я класичний європеоід, який на відміну від пана не забанений у гуглі...

Втім, я не бачу нічого принизливого у тому, щоб бути татарином, чи монголом...

Багато років тому у мене був знайомий монгол, з яким ми коштували горілку Чінгіз-хан і порівнювали з українськими напоями... Наша була набагато краща :)

Кудрявцев то козацьке призвище ? І давно?

Пан прекрасно розуміє про що тема.
Навіщо ота імперська солянка народів більшість яких не має ніякого відношення до слов'ян ні за вірою, ні за культурою, ні за історією  набиваються до нас в брати?
Причому зі зброює в руках? Яке відношення алтайський народ Тиви має до України?
То навала, а не братерство



Останнє редагування: 23 квітня 2021 10:01:40 від Людас
   
Шойгу - москаль!
До даного підвиду :) належать представники різних етносів
   
Кудрявцева совсем не украинская фамилия, какая разница где она родилась.

Бальшая разнітса, таварвсчь...

Усі народжені громадянами України в Україні є українцями, незалежно від їхнього прізвища. У даному випадку вона є українкою вірогідно російського походження. Чи ви неодмінно хочеш міряти черепи для точної расової і національної  ідентифікації ?
   
Кудрявцев то козацьке призвище ? І давно?

Пан прекрасно розуміє про що тема.
Навіщо ота імперська солянка народів більшість яких не має ніякого відношення до слов'ян ні за вірою, ні за культурою, ні за історією  набиваються до нас в брати?
Причому зі зброює в руках? Яке відношення алтайський народ Тиви має до України?
То навала, а не братерство

Звісно, я чудово розумію, про ви кажеш.

Однак я проти того, щоб надавати нашій з кацапами ворожнечі якихось етнічних ознак.

Вважаю Шойгу лютим ворогом України.

Однак не усі інородці є нашими ворогами.

І далеко не всі українці є патріотами України.
   
Бальшая разнітса, таварвсчь...

Усі народжені громадянами України в Україні є українцями, незалежно від їхнього прізвища. У даному випадку вона є українкою вірогідно російського походження. Чи ви неодмінно хочеш міряти черепи для точної расової і національної  ідентифікації ?
нема питань.
Ґолда Меїр і Зеєв-Жаботинський таки українці!
   
нема питань.
Ґолда Меїр і Зеєв-Жаботинський таки українці!

Маю великі сумніви що вони згодились би з цією точкою зору.
   
Звісно, я чудово розумію, про ви кажеш.

Однак я проти того, щоб надавати нашій з кацапами ворожнечі якихось етнічних ознак.

Вважаю Шойгу лютим ворогом України.

Однак не усі інородці є нашими ворогами.

І далеко не всі українці є патріотами України.


Пан продовжує корчити дурня? Пан уважно перечитав стартовий пост?

   
Маю великі сумніви що вони згодились би з цією точкою зору.
а це вже проблеми шановного abbat-a :)
   
нема питань.
Ґолда Меїр і Зеєв-Жаботинський таки українці!

Обидва згадані персонажі народились в Російській імперії, хоча й на території сучасної України.

За відсутності української держави їх не можна ідентифікувати як українців і самі вони себе так не ідентифікували.

Втім, почитайте, з якою теплотою Жаботиський пише про українську мову і навіть про Петлюру. І порівняйте з українофобськими висерами деяких фупівських персонажів, які позицірнують себе українцями.

Я вважаю Жаботиськогр більшим українцем, ніж якогось місцевого аеліта чи іде з ним...

   
По лінії матері Шойгу українець... Козаченько...

там багато таких хахлів
   
там багато таких хахлів

Та звідки ви лізете. Харош ліпити з  тувинця хахла
.
   
Обидва згадані персонажі народились в Російській імперії, хоча й на території сучасної України.

За відсутності української держави їх не можна ідентифікувати як українців і самі вони себе так не ідентифікували.

Втім, почитайте, з якою теплотою Жаботиський пише про українську мову і навіть про Петлюру. І порівняйте з українофобськими висерами деяких фупівських персонажів, які позицірнують себе українцями.

Я вважаю Жаботиськогр більшим українцем, ніж якогось місцевого аеліта чи іде з ним...
але ж мама  Шойгу теж народилася на території російської імперії!  В той час воно називалася СССР, але хіба це псевдо відміняє відсутність української держави?!
ЗІ. Стосовно Жаботинського - підтримую
   
Пан продовжує корчити дурня? Пан уважно перечитав стартовий пост?

Заголовок вашого топіку свідчить про вашу схильність визначати ворогів за розрізом очей.

Ви глянув га обличчя- і вам ясно, що це ворог-завойовник...

Це класична ксенофобія, яка для мене неприйнятна.

Я ідентифікую ворогів/друзів України за їхніми діями щодо України, а не за розрізом очей, кольором шкіри чи формою вушних раковин.

Ось в чім різниця між нашими поглядами.

   
але ж мама  Шойгу теж народилася на території російської імперії!  В той час воно називалася СССР, але хіба це псевдо відміняє відсутність української держави?!
ЗІ. Стосовно Жаботинського - підтримую

Ні неправда. Мама Шойгу народилася в УРСР - хоча й неповноцінній, але українській державі-члені ООН.
   
Ні неправда. Мама Шойгу народилася в УРСР - хоча й неповноцінній, але українській державі-члені ООН.

Угу. І співала йому колискових в Сибіру українською мовою.

То пан Шойгу має право лізти сюди в брати зі зброєю в руках?

Останнє редагування: 23 квітня 2021 10:59:12 від Людас
   
Заголовок вашого топіку свідчить про вашу схильність визначати ворогів за розрізом очей.

Ви глянув га обличчя- і вам ясно, що це ворог-завойовник...

Це класична ксенофобія, яка для мене неприйнятна.

Я ідентифікую ворогів/друзів України за їхніми діями щодо України, а не за розрізом очей, кольором шкіри чи формою вушних раковин.

Ось в чім різниця між нашими поглядами.

Різниця в тому що я українець, а пан хахол.
   
Угу. І співала йому колискових в Сибіру українською мовою.

То пан Шойгу має право лізти сюди в брати зі зброєю в руках?

На фупі до біса патентованих українців, яким матері співали українські колискові, однак вони люто ненавидить Україну.

Пан Шойгу є ворогом України, але зовсім не через розріз очей, а з причини здійснення ворожих дій проти нашої держави.
   
Різниця в тому що я українець, а пан хахол.

Безпідставне навішування ярликів не є аргументом.
   
Безпідставне навішування ярликів не є аргументом.

Це лише відповідь на ярлики, які навішав пан.


   
По лінії матері Шойгу українець... Козаченько...
А ти Єбаненко, раз не розрізняєш кацапів і українців.
   
Ні неправда. Мама Шойгу народилася в УРСР - хоча й неповноцінній, але українській державі-члені ООН.
і була громадянкою України?
   
На фупі до біса патентованих українців, яким матері співали українські колискові, однак вони люто ненавидить Україну.

Пан Шойгу є ворогом України, але зовсім не через розріз очей, а з причини здійснення ворожих дій проти нашої держави.

Ще раз. Пан уважно перечитав стартовий пост?
Вони сюди лізуть якраз під прапором розрізу очей, декларуючи якесь слов'янське братство.
Яке відношення має до цього т. з. слов'янського братства трьох народів розріз очей пана Шойгу?

І хуйла до речі теж.



Останнє редагування: 23 квітня 2021 11:14:19 від Людас
   
Ще раз. Пан уважно перечитав стартовий пост?
Вони сюди лізуть якраз під прапором розрізу очей, декларуючи якесь слов'янське братство.
Яке відношення має до цього т. з. слов'янського братства трьох народів розріз очей пана Шойгу?

І хуйла до речі теж.
зараз прийде шановний старий_хлоп... :)
   
Бальшая разнітса, таварвсчь...

Усі народжені громадянами України в Україні є українцями, незалежно від їхнього прізвища. У даному випадку вона є українкою вірогідно російського походження. Чи ви неодмінно хочеш міряти черепи для точної расової і національної  ідентифікації ?

та не пи з ди
з Кудрявцевої народженої в СРСР така ж громадянка України як з тебе Мандела чи Мартін Люиер Кінг
   
зараз прийде шановний старий_хлоп... :)

Ще один слов'янский 'брат'?
   
Обидва згадані персонажі народились в Російській імперії, хоча й на території сучасної України.

За відсутності української держави їх не можна ідентифікувати як українців і самі вони себе так не ідентифікували.

Втім, почитайте, з якою теплотою Жаботиський пише про українську мову і навіть про Петлюру. І порівняйте з українофобськими висерами деяких фупівських персонажів, які позицірнують себе українцями.

Я вважаю Жаботиськогр більшим українцем, ніж якогось місцевого аеліта чи іде з ним...

так УССР це була українська держава чи колонія Раісі?

і що тоді були ЗУНР і УНР?

мля, пан загнався відбілюючи монгола Шойгу під приводом "загальнолюдських" цінностей
   
Ще один слов'янский 'брат'?
Ще й який!
   
і була громадянкою України?

У паспорті була графа національність. Часто народжених в Україні записували українцями, незалежно від етнічної належності.

Я зустрічав чимало євреїв, які у паспорті були українцями.

Ми не знаємо, що було написано в її паспорті. Може й українка, а може й ні.

Та у контексті дискусії це не має значення. Нехай вона росіянка.

Має значення те, що друзів і ворогів України слід визначати не за розрізом очей і формою вух, а за їх ставленням і діями щодо України.

Тим часом, ТС глянув на фото Шойгу - і йому відразу ясно, що то монголо-татарин і ворог України

Я з таким підходом не згоден.

Це точнісінько така ж нісенітниця, як скавчання кацапських пропагандонів про трієдінає брацтво славянкіх народафф...
   
У паспорті була графа національність. Часто народжених в Україні записували українцями, незалежно від етнічної належності.

Я зустрічав чимало євреїв, які у паспорті були українцями.

Ми не знаємо, що було написано в її паспорті. Може й українка, а може й ні.

Та у контексті дискусії це не має значення. Нехай вона росіянка.

Має значення те, що друзів і ворогів України слід визначати не за розрізом очей і формою вух, а за їх ставленням і діями щодо України.

Тим часом, ТС глянув на фото Шойгу - і йому відразу ясно, що то монголо-татарин і ворог України

Я з таким підходом не згоден.

Це точнісінько така ж нісенітниця, як скавчання кацапських пропагандонів про трієдінає брацтво славянкіх народафф...
Я в курсі щодо 5-ї графи.
Питання в іншому:
у радянському паспорті була графа "громадянство" (громадянин РСФСР, УРСР, УзРСР, etc.)?

Останнє редагування: 23 квітня 2021 11:36:49 від Ламер
   
так УССР це була українська держава чи колонія Раісі?

і що тоді були ЗУНР і УНР?

мля, пан загнався відбілюючи монгола Шойгу під приводом "загальнолюдських" цінностей

Той пан має важку роботу.  Практично як у пластичного хірурга. Міняти розріз ока монгола на слов'янскій.
   
У паспорті була графа національність. Часто народжених в Україні записували українцями, незалежно від етнічної належності.

Я зустрічав чимало євреїв, які у паспорті були українцями.

Ми не знаємо, що було написано в її паспорті. Може й українка, а може й ні.

Та у контексті дискусії це не має значення. Нехай вона росіянка.

Має значення те, що друзів і ворогів України слід визначати не за розрізом очей і формою вух, а за їх ставленням і діями щодо України.

Тим часом, ТС глянув на фото Шойгу - і йому відразу ясно, що то монголо-татарин і ворог України

Я з таким підходом не згоден.

Це точнісінько така ж нісенітниця, як скавчання кацапських пропагандонів про трієдінає брацтво славянкіх народафф...


Ні то українець в семи колінах і безумовний друг України. Пан зовсім з'їхав  з глузду у спробах відбілити таких ' братів' як Шойгу?
   
так УССР це була українська держава чи колонія Раісі?

і що тоді були ЗУНР і УНР?

мля, пан загнався відбілюючи монгола Шойгу під приводом "загальнолюдських" цінностей

То пан вважає, що загальнолюдських цінностей не існує?

А з якої причини пан вважає Шойгу ворогом України- тому що Щойгу монгол/тувинець, чи тому, що він керує збройною агресією кацапів проти України?

Дай сам собі відповідь і буде вам щастячко...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія