Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що таке насправді “традиційна” українська родина?

Перший пост конкретно написаний під "євроліберастську, гейпарадівську" копірку. Так, все це є. Але це 5-10 % населення. Решта нормальні, чи "традиційні"...як хочете...

традиційна родина сходу України - шо чоловік, шо жінки бухають до упиздячьки, все крадуть шо погано лежить, через слово матюкаюцця. Давайте відстоювать :D
   
Цитата: традиційна родина сходу України - шо чоловік, шо жінки бухають до упиздячьки, все крадуть шо погано лежить, через слово матюкаюцця. Давайте відстоювать

 Не плутай українську сім'ю з похохляченою кацапською.
 
 Пи.Си. Стаєш доволі нудним тролем.
   
Перший пост конкретно написаний під "євроліберастську, гейпарадівську" копірку. Так, все це є. Але це 5-10 % населення. Решта нормальні, чи "традиційні"...як хочете...

Значить ліберасти праві? бо перший пост з реального життя. Реальніше нікуди.
   
Цитата: Значить ліберасти праві? бо перший пост з реального життя. Реальніше нікуди.

 :gigi:

Цитата: Старттопік - взагалі взірець демагогії. Береться вузька схема, доводиться, що маса прикладів у ту схему не вписується. І робиться висновок, що той уклад не життєздатний. Про те, що схема може бути(навіть забов'язана, бо життя різномаїтне!) і не вузькою, "випадково забули". І робляться висновки "космічного масштабу і космічної глупоти".
   
Не плутай українську сім'ю з похохляченою кацапською.
 
 Пи.Си. Стаєш доволі нудним тролем.

канхвєту дам тобі я посмоктаты :shuffle:
   
 
Цитата: канхвєту дам тобі я посмоктаты :shuffle:

 Верещи та скигли, зелений.
 Все одно тебе, збочену тварюку,  Асті не любить.  :K
 А будеш і в житті таке волати, так жодна кріса не дасть.
 
   
Перший пост конкретно написаний під "євроліберастську, гейпарадівську" копірку. Так, все це є. Але це 5-10 % населення. Решта нормальні, чи "традиційні"...як хочете...

Скільки в нас розлучень на 100 шлюбів на рік? Чи це - теж традиція?

ЧИ треба проблему невдалого шлюбу розв'язувати традиційно - чекати, поки хтось з подружжя помре?
   
 У гілочці усі гомофіли відмітилися як ненависники традиційної сім'ї та як українофоби.

 Розумному достатньо.
   
тобто має фінансово-економічне підґрунтя
Не обов'язково фінансово -економічне підгрунтя. Хоча і це не відкидається.
Моя сім'я завжди мала в домі три покоління. Спочатку мої батьки ми та мої діти - ми доглянули батьків да часу коли вони пішли від нас. Без нашого догляду їм було б дуже важко. Зараз вже ми з дружиною (в шлюбі 36 років) молодший син з дружиною та двоє їхніх доченьок - наших онучків. Усім місце вистачає, ми доглядаємо онучків, допомагаємо дітям і маємо зворотнє - любов онучок і допомога дітей.
Що ще може бути краще?
   
Не обов'язково фінансово -економічне підгрунтя. Хоча і це не відкидається.
Моя сім'я завжди мала в домі три покоління. Спочатку мої батьки ми та мої діти - ми доглянули батьків да часу коли вони пішли від нас. Без нашого догляду їм було б дуже важко. Зараз вже ми з дружиною (в шлюбі 36 років) молодший син з дружиною та двоє їхніх доченьок - наших онучків. Усім місце вистачає, ми доглядаємо онучків, допомагаємо дітям і маємо зворотнє - любов онучок і допомога дітей.
Що ще може бути краще?

чудово
головне щоб всі могли реалізувати себе там де вони живуть
наприклад якщо дитина вирішила стати вченим а поряд є достойний університет а потім наукова лабораторія де ти можеш реалізувати свої прагнення



   
до речі якщо ми кажемо про дім де живуть 3 покоління то там мають

2 діда і дві бабці батьків їх сестри і брати діти батьків сестер і братів
якщо діти одружуються то мають з'їжджатись сім'ї в повному складі тобто плюс повна сім'я дружини дитини мала б переїхати   
   
до речі якщо ми кажемо про дім де живуть 3 покоління то там мають

2 діда і дві бабці батьків їх сестри і брати діти батьків сестер і братів
якщо діти одружуються то мають з'їжджатись сім'ї в повному складі тобто плюс повна сім'я дружини дитини мала б переїхати 
Навіщо жити разом 3-4 поколінням?
  На мою думку,Якщо 3-4- покоління збираються разом хоча б раз чи два у місяць це і є підтримання традицій.
А також коли ви знаєте своїх родичів троюрідних і чотириюрідних і спілкуєтеся з ними. 
   
канхвєту дам тобі я посмоктаты :shuffle:
:lol: канхвєтка тузік вкусна очєнь
   
а що таке традиційна сімя?
я походжу з консервативної грекокатолицької родини
батько після смерті мами так і не женився другий раз
але я вже інший,не вважаю що шлюб то до смерті
не відповідає нада розводитись
   
Тоесть традиційна українська сімя може існувати лише у традиційному убожестві (ніщєнстве)
не обовязково убожестві. Може й досит заможно.
але в архаїчній системі обробіку землі, де покоління за поколіннями живуть і обробляють той самий клаптик землі

для людей які виходять в орбіту сучасного життя, це і неможливо, і нецікаво.
Сучасне життя, навпаки, атомізує.

п.с. і то, якщо почитати "Кайдашеву сімю" теж повилазит багато цікавих фактів про "традиційну сімю" і її обумовленість соціально-економічними причинами відповідного часу. Щось ніхто там не дуже хотів жити з батьками і братами, а кричали "тату давайте ті дошки, будемо відгороджуватися в свою хату"
   
не обовязково убожестві. Може й досит заможно.
але в архаїчній системі обробіку землі, де покоління за поколіннями живуть і обробляють той самий клаптик землі

для людей які виходять в орбіту сучасного життя, це і неможливо, і нецікаво.
Сучасне життя, навпаки, атомізує.

п.с. і то, якщо почитати "Кайдашеву сімю" теж повилазит багато цікавих фактів про "традиційну сімю" і її обумовленість соціально-економічними причинами відповідного часу. Щось ніхто там не дуже хотів жити з батьками і братами, а кричали "тату давайте ті дошки, будемо відгороджуватися в свою хату"
Не мешай вышивате дрочить на патриархальную старину...)))
 
А вообще показательно шо в ветке за патриархальную семью выступают деды... А как были молодые, тикали до миста, аж гай гудел)))) Шоб жить отдельно и девок в общаге, вопреки патриархальной морали драть!!

Лицемеры, сцуко!!!
   
Цитата: гонта [ Відповісти в приват
[Ігнорувати] cьогодні в 19:02 IP/Host: 78.11.62.--- Зєльоний крокоділ, cьогодні в 13:32 Розгорнути попередні цитати... канхвєту дам тобі я посмоктаты :shuffle: :lol: канхвєтка тузік вкусна очєнь]

 "Канфету ту тобі він встромить в сраку".
 Ось вони, справжні мрії гоможілів.
   
та часи змінились,і свідомість людей теж
і не буде так як колись
   
"Канфету ту тобі він встромить в сраку".
 Ось вони, справжні мрії гоможілів.
от топа,чим вам не ндравицця пан крокоділ?
то реальний представник нового покоління без комплексів
   
Цитата: якщо почитати "Кайдашеву сімю" теж повилазит багато цікавих фактів про "традиційну сімю"

 Який дебіл назвав кайдашеву сім'ю традиційною?
 Може просто назва сподобалась, а інших прикладів нема.
 Стельмаха, наприклад, заборонили.

 Аби тіко встромить щось кудись...
 Неосвічені, бридкі недолюди.
   
Цитата: то реальний представник нового покоління без комплексів

 Ндравіццо. Передайте йому, що канхвету з своєї дупи вже може виймать.
   
Який дебіл назвав кайдашеву сім'ю традиційною?
 Може просто назва сподобалась, а інших прикладів нема.
 Стельмаха, наприклад, заборонили.

 Аби тіко встромить щось кудись...
 Неосвічені, бридкі недолюди.
без рипання,ба навіть якісного рипання нема родини
така правда,нада спочатку зробить обкатку а тоді думати про родину
рипання се надзвичайно важлива річ,альфа і омега родинного життя
   
Верещи та скигли, зелений.
 Все одно тебе, збочену тварюку,  Асті не любить.  :K
 А будеш і в житті таке волати, так жодна кріса не дасть.

1. Любить-любить ;) Алеж в неї - традиційна родина, вона сохраня культурниє ценності 8-)
2. Поки крокодил виполня свою МІСІЮ (невтаемниченим знати необовязково) криси можуть гулять лєсом.
3. Моя криса щче в гойдалці гойдаецця (P)
   
"Канфету ту тобі він встромить в сраку".
 Ось вони, справжні мрії гоможілів.

якшо нехочеш - в сраку не будемо :shuffle:
   
у меня больше половины моих подружек чайлдфри, или не сложилось, както так.
Много факторов на это влияет, не обязательно все прям рожать не хотят.

По наблюдениям, людям терпения не хватает, или терпимости, или даже самоограничения, например, в досуге.
Я не всегда попадаю на встречи с подружками, потому что семья по выходным и по вечерам).
Это не плохо и не хорошо, просто объективно.
   
Ндравіццо. Передайте йому, що канхвету з своєї дупи вже може виймать.

стісняюсь спросіть, а скіки ту канхвету тре потримати в дупі, шоб тобі більш смакувало? :)
   
Цитата: 3. Моя криса щче в гойдалці гойдаецця (P)

 То плагіат з Миколи Васильовича.
 Було б добре, коли б ти на нього рівнявся.

Останнє редагування: 16 червня 2016 20:27:24 від Топа
   
Цитата: стісняюсь спросіть, а скіки ту канхвету тре потримати в дупі, шоб тобі більш смакувало? :)

 Років зо три... А краще не виймай зовсім. Хоча й так гівно з рота лізе.
   
и что, собственно, характерно- примерно половина нынешних радетелей за "традиционную украинскую семью" выросли в однополых семьях, состоящих из мамы и бабушки  :shuffle:
а папа був льотчик, на БАМ уехал и ваще полярник  :gigi:
   
Щось традиційники не дуже відписуються в гілці Ирен про середній клас  :D

Цікаво, а чи має традиційна сім'я належати до середнього класу? Чи в такій сім'ї живуть виключно незаможники?  8-)
   
Щось традиційники не дуже відписуються в гілці Ирен про середній клас  :D

Цікаво, а чи має традиційна сім'я належати до середнього класу? Чи в такій сім'ї живуть виключно незаможники?  8-)

Я думаю кожен хто живе в "традиційній сімї" із 3х поколінь, мріє поскоріше заробити на квартиру і зєбати з цього йобаного дурдому  :lol:

Бабушкі, дедушкі, тьоті дяді, куми - це родичі а не сімя, сім,я це союз двох людей.


Останнє редагування: 16 червня 2016 20:49:29 від Serge_D
   
О Боже...
как ставится вопрос(((

Три поколения не живут в одной хате-мазанке.
Просто они любят и поддерживают друг друга.
И да, в традиционной семье могут быть представители среднего класса.

Для Вас это "пракляти куркули"((((
   
А сорри, у присутствующих есть богатый опыт проживания в традиционной семье?
Дружной, чтоб дидову хату не делили остервенело?
Чтоб два и больше детей и с женой прожить хотя бы лет 15?
И все работают, и дети лет с 15 зарабатывают свои кровные?
И ездят везде вместе и находят о чем поговорить, и бабушку обнять, и с дедом о политике...

И даже до церквы, хрен с ним, сходить уже, вместо того чтоб морду воротить(((.

И имеет ли кто-то представление, как надо пахать (и не только на работе, но ради отношений) в этой самой "традиционной семье"?


А?

Останнє редагування: 16 червня 2016 20:57:23 від Гермиона
   
А сорри, у присутствующих есть богатый опыт проживания в традиционной семье?
Дружной, чтоб дидову хату не делили остервенело?
Чтоб два и больше детей и с женой прожить хотя бы лет 15?
И все работают, и дети лет с 15 зарабатывают свои кровные?
А?
ну я з такої сімї
дід з бабою з нами жили
   
ну я з такої сімї
дід з бабою з нами жили

Ну а мы живем отдельно))), с самых первых месяцев просто в нищете, а потом потихонечку...
Не обязательно жить вместе, чтоб знать, что старшее поколение существует)

Традиционная семья это семья где четкое распределение ролей.
Которое не менялось до последних 150 лет.
Всего-навсего.

Семья это очень древняя, очень проверенная и очень качественная структура. Просто, над этим надо очень много работать.
И проще придумать себе мифов для сохранения энергии.

Принадлежность к среднему классу повышает это качество, потому что разные вещи надо осознать.
Иногда на своей шкуре))).

Умные люди написали сотни страниц на тему)

Останнє редагування: 16 червня 2016 21:05:07 від Гермиона
   
що таке “традиційна” українська родина?









А ви у дупу товкиться  :laugh:


   
Ну а мы живем отдельно))), с самых первых месяцев просто в нищете, а потом потихонечку...
Не обязательно жить вместе, чтоб знать, что старшее поколение существует)

Традиционная семья это семья где четкое распределение ролей.
Которое не менялось до последних 150 лет.
Всего-навсего.

Семья это очень древняя, очень проверенная и очень качественная структура. Просто, над этим надо очень много работать.
И проще придумать себе мифов для сохранения энергии.

Принадлежность к среднему классу повышает это качество, потому что разные вещи надо осознать.
Иногда на своей шкуре))).

Умные люди написали сотни страниц на тему)
я теж живу окремо,але виховався в такій сімї
консервативній,релігійній галицькій сімї
виховався але жити кагалом не хочу а малий як матиме 18 років отримає копняк і піде на власні хліба
   
Я думаю кожен хто живе в "традиційній сімї" із 3х поколінь, мріє поскоріше заробити на квартиру і зєбати з цього йобаного дурдому  :lol:
+
а коли ти фізично живеш окремо, то це вже не традиційна сімя.
тому що тобі ніхто не є** мозги щоб йти в неділю до церкви (традиції (тм)) якщо ти насправді хочеш просто спокійно попити кави і поїхати ровером на прогулянку.

я бачу це по мусльманах в Британії
ті хто живе в общині чи з батьками вони дотримуються правил строгіше. тому що "традиційна родина" за цим строго слдікує.
А ті хто живе окремо, більше в контакті з навколишнім світом, вони більше ліберальні (можуть і пива в пабі випити) тому що вийшли з-під цього контролю.

Останнє редагування: 16 червня 2016 21:19:43 від T.Blair.
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
А ви у дупу товкиться  :laugh:

Януковича фотку ще забув. У Ющенка - друга дружина, діти порозлучались. У Януковича крім жінки була і коханка, скоріш за все, не одна.
   
+
а коли ти фізично живеш окремо, то це вже не традиційна сімя.
тому що тобі ніхто не є** мозги щоб йти в неділю до церкви (традиції (тм)) якщо ти насправді хочеш просто спокійно попити кави і поїхати ровером на прогулянку.

я бачу це по мусльманах в Британії
ті хто живе в общині чи з батьками вони дотримуються правил строгіше. тому що "традиційна родина" за цим строго слдікує.
А ті хто живе окремо, більше в контакті з навколишнім світом, вони більше ліберальні (можуть і пива в пабі випити) тому що вийшли з-під цього контролю.

Та ну. Як до мами на свята - то йдуть всі як зайчики)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія