Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Р. Безсмертний зараз на плюсах

Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

а в чому він не правий? ви реально досі хочете бачити ці унилі єбальники, усіх цих бессмертних, ляшків, боєк, тімашенок, васадзів, шуфричів?
:facepalm1:


Н-да, я думав що людина дно не може пробити, а цей чувак може, йому профі з досвідом не треба, йому давай аби позитивні і кумедні. Типовий Косюк. :facepalm1:
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Who let the dogs out?
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Who let the dogs out?
https://t.me/BerezaJuice/7936
кончіта писала про гордона, а думала як завжди про себе — от і вийшло так невдобно
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Из того-же Бессмертного получился бы президент лучше чем из Порошенко и уж тем более лучше чем из Зе. Но какие на это шансы с нашим Мудрым Наридом? Ноль.
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Who let the dogs out?
https://t.me/BerezaJuice/7936

 ;o

Невже шаріївська лялька з поліном вирішила просвітитись?  :S   (tu)  Може ще цей шльондрусік перестала співати свою улюблену про те, як вона незаймоною була?  :gigi:
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Из того-же Бессмертного получился бы президент лучше чем из Порошенко и уж тем более лучше чем из Зе. Но какие на это шансы с нашим Мудрым Наридом? Ноль.

Та так, млять, він навіть на 4 роки розпочав свою політичну кар'єру раніше ніж вилупок кума хуйла, був кучмінським представником у ВР...  :bueee:
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Та так, млять, він навіть на 4 роки розпочав свою політичну кар'єру раніше ніж вилупок кума хуйла, був кучмінським представником у ВР...  :bueee:
Вот именно про это и говорю. Шансов ноль.
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

;o

Невже шаріївська лялька з поліном вирішила просвітитись?  :S   (tu)  Може ще цей шльондрусік перестала співати свою улюблену про те, як вона незаймоною була?  :gigi:

   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Цитата: SOUTH BLOOD link=topic=1112670.msg26022341#msg26022341 date=
БГГГГ. Штымп, которого в родном селе мужики отпиндохать хотели за его деятельность у Дрыща.  :D
Похоже Анатомический театр им Ахметки занялся реанимацией всех давно протухших упырей. :facepalm:
другий випорожнився. :D  після порвання пукану.
  думаю,що навіть не дивився асмодей а зразу як "собачка павлова" видав умовний рефлекс-слина з рота потекла від обурення.
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

https://www.facebook.com/100010578281118/posts/1570638833298711/

 :facepalm1:

Шарієвська сучка навіть  і не догнала про що йдеться.  :weep: Хоча чому дивуватися, якщо вона подібно до своєї павлівської дальньої родички наполегливо співала (а може і зараз співає), що до свиней не належить тільки через те, що ніхто не може тицьнути її мордою в цитату прихильності до кумахуйловського уйобкa часів її цноти  :lol:
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

другий випорожнився. :D  після порвання пукану.
  думаю,що навіть не дивився асмодей а зразу як "собачка павлова" видав умовний рефлекс-слина з рота потекла від обурення.

Чергового любого друзя-перевертня ображають?  :shuffle:
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

а в чому він не правий? ви реально досі хочете бачити ці унилі єбальники, усіх цих бессмертних, ляшків, боєк, тімашенок, васадзів, шуфричів?

А до чого тут це  8-:
Ні, я хочу бачити Зеркаль.
І так: Безсмертний - норм. чувак. Показав себе вже неодноразово. Не замараний корупційною багнюкою. Що за проблема з Романом ? Чого зесрань так від нього рве ?
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Роман Бессмертный: Петр Порошенко активно дискутирует в социальных сетях, но делает это анонимно https://itc.ua/blogs/roman-bessmertnyiy-petr-poroshenko-aktivno-diskutiruet-v-sotsialnyih-setyah-no-delaet-eto-anonimno/

 :gigi:
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Я правильно зрозумів, зе ляпнув про прямі перемовини від себе і у тексті такого не було?
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

А до чого тут це  8-:
Ні, я хочу бачити Зеркаль.
І так: Безсмертний - норм. чувак. Показав себе вже неодноразово. Не замараний корупційною багнюкою. Що за проблема з Романом ? Чого зесрань так від нього рве ?
зеркаль  (tu) але безсмертний… він просто дуже давно біля політики.. ну давайте ще юща повернемо…
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

:facepalm1:

Шарієвська сучка навіть  і не догнала про що йдеться.  :weep: Хоча чому дивуватися, якщо вона подібно до своєї павлівської дальньої родички наполегливо співала (а може і зараз співає), що до свиней не належить тільки через те, що ніхто не може тицьнути її мордою в цитату прихильності до кумахуйловського уйобкa часів її цноти  :lol:

   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

в селе мужики отпиндохать хотели
Зелений всесвіт. Фізична розправа сільського бидла як мірило.
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

Чергового любого друзя-перевертня ображають?
Так, тому зелені колаборанти тут істерять від образ за свого перевертня.
   
Re: Р. Безсмертний зараз на плюсах

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія