Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Богуслаев попался

Re: Богуслаев попался

підписуюсь. Дуже влучно - "охуївший скот"

Це хіба не такі?

Тетяна Ніколаєнко:
"Ок, всім бридко від розмов Богуслаєва. Але давайте поговоримо про інше. Скільки у Богуслаєва лояльних депутатів у Верховній Раді? Не скажете?

Тоді давайте повернемось у 31 січня 2021 року, коли СБУ зірвало збори акціонерів Мотор-січі, а Богуслаєв проводив мітинг про рейдерство. Тоді, згідно з повідомленнями ЗМІ, на місце подій прибула група нардепів з фракції Слуга народу (Арсеній Пушкаренко, Юлія Яцик, Максим Пашковський, Євген Шевченко, Артем Кунаєв, Геннадій Касай) та співробітники СБУ.

Наприклад, Геннадій Касай обрався на 74 окрузі в Запоріжжі. На той момент він очолював Палац Спорту "Юність" і був директором гандбольного клубу "Мотор". Вже тоді його називали людиною Богуслаєва. Знаєте, в якому комітеті працює Касай? Ага, нацбезпеки і оборони. Знаєте, що я сфотографувала на столі Касая, коли на комітети ще пускали журналістів? Прохання до Касая взяти радників з Мотор-січі.

Вибачте, в мене є велике питання, чи не суперечила робота деяких депутатів законам України. Хоча про що я, в комітеті нацбезпеки Льовочкін засідав"

https://censor.net/ua/n3375924
   
Re: Богуслаев попался

там ниточка потянулась к слугам...
вечер перестает быть томным  B-)

да, только не злорадствуйте раньше времени. это ОДНА ниточка.. а их там дохера
   
Re: Богуслаев попался

там ниточка потянулась к слугам...
вечер перестает быть томным  B-)
Там така ниточка, що якщо її до кінця розмотають то охуіють всі. Слуги це шапіто яке зайшло три роки тому, а двіжки іпашили по повній весь час, повноцінні двигуни для всієї лінійки вертольотів кацапів. Гадаю що ще будуть питання по маршовим двигунам до КР
   
Re: Богуслаев попался

Там така ниточка, що якщо її до кінця розмотають то охуіють всі. Слуги це шапіто яке зайшло три роки тому, а двіжки іпашили по повній весь час, повноцінні двигуни для всієї лінійки вертольотів кацапів. Гадаю що ще будуть питання по маршовим двигунам до КР

повторяю, это ОДНА ИЗ..
если за другие потянуть, то жопа будет МНОГИМ  :laugh:
но всему свое время.
   
Re: Богуслаев попался

Гадаю що ще будуть питання по маршовим двигунам до КР

Ну звичайно будуть, двигуни МС стоять в Іксах.
   
Re: Богуслаев попался

Ну звичайно будуть, двигуни МС стоять в Іксах.
Я знаю. Але кацапи казали що вони локалізували виробництво, тепер є великі сумніви. Судячи з того що оприлюднили, мотор працював на повну для оборонки кацапів (((
   
Re: Богуслаев попался
tyv

Богуслаєва віддадуть кацапам або кокнуть
   
Re: Богуслаев попался

Богуслаєва віддадуть кацапам або кокнуть

Спочатку націоналізація
   
Re: Богуслаев попался

Там така ниточка, що якщо її до кінця розмотають то охуіють всі. Слуги це шапіто яке зайшло три роки тому, а двіжки іпашили по повній весь час, повноцінні двигуни для всієї лінійки вертольотів кацапів. Гадаю що ще будуть питання по маршовим двигунам до КР

Щас прискачет гномка Марсик или кто там сегодня блещет адекватностью в мудерацЫи и запроторыть тебя в баню за крытыку влады пид час… :) бо неначаси :)

   
Re: Богуслаев попался

Спочатку націоналізація

Нє, спочатку нехай "поспіває в застєнках сбу" ;)
   
Re: Богуслаев попался

Щас прискачет гномка Марсик и запроторыть тебя в баню за крытыку влады пид час… :) бо неначаси

честно говоря, не ожидал, шо такой гнойник вскроется в итоге по Богуслаеву.
самое интересное, шо это ТОЛЬКО НАЧАЛО.
если будут копать ВСЕРЬЕЗ - многим будет жопа.
   
Re: Богуслаев попался

Нє, спочатку нехай "поспіває в застєнках сбу" ;)

Віддати його генералу малюку, для дослідів
   
Re: Богуслаев попался

Я знаю. Але кацапи казали що вони локалізували виробництво, тепер є великі сумніви. Судячи з того що оприлюднили, мотор працював на повну для оборонки кацапів (((

Унікальна нація, блеат… :) а діаспора, не, не колбасная, бо шо с них взять, а послевоенная, говорила 30 лет этим уникальным, что такое кацапы, ан нет… :) подумаешь, жопомои какие-то шото там говорят да ещё и на послевоенном галичанском диалекте… :) лучше б денег дали и не вякали… :)
   
Re: Богуслаев попался

Віддати його генералу малюку, для дослідів

А якщо його дівку віддати Кракаділу - то користі ще більше буде ;)
   
Re: Богуслаев попался

честно говоря, не ожидал, шо такой гнойник вскроется в итоге по Богуслаеву.
самое интересное, шо это ТОЛЬКО НАЧАЛО.
если будут копать ВСЕРЬЕЗ - многим будет жопа.

Американка, тьфу, англичанка гадит. (с) :) Так, глядишь, и до «хэроя многоярусной обороны Киева» доберутся, в результате которой кацы дошли до Горенки, а реально Киев отстояли азовцы в Мощуне под командованием лейтенанта ТРО.
   
Re: Богуслаев попался


если будут копать ВСЕРЬЕЗ - многим будет жопа.
питання, чи будуть?
   
Re: Богуслаев попался

Унікальна нація, блеат… :) а діаспора, не, не колбасная, бо шо с них взять, а послевоенная, говорила 30 лет этим уникальным, что такое кацапы, ан нет… :) подумаешь, жопомои какие-то шото там говорят да ещё и на послевоенном галичанском диалекте… :) лучше б денег дали и не вякали… :)
Слов нет((((. Пидары ипаные, они же этими вертушками наших же крыли, я уже молчу про КР.
   
Re: Богуслаев попался

Ну звичайно будуть, двигуни МС стоять в Іксах.
:X :X :X
   
Re: Богуслаев попался

Спочатку націоналізація

Точно!
Віддати ефективним менеджмерам з АРМА :lol:
Ті все продадуть ще до нового року кацапам.
Включно з документами
   
Re: Богуслаев попался

Ниточки надо ещё мотнкуть в 90-е, когда это чучело под угрозой увольнения скупало за копейки у своих же рабочмх акции завода(
   
Re: Богуслаев попался

   
Re: Богуслаев попался

   
Re: Богуслаев попался

   
Re: Богуслаев попался

підписуюсь. Дуже влучно - "охуївший скот"
https://t.me/privatnamemarnya/43698

Оцих двох пудписантів так само треба судити зразу.
   
Re: Богуслаев попался

Да,зашквар с ним конечно эпический.С 14 года торговал с кацапами и не конфетами или фильмами,а тем из чего сейчас убивают украинцев.Многие об этом говорили,писали,но у СБУ и других органов это почему-то интереса не вызывало.Думаю если бы не война то и дальше бы продолжал без проблем.И сколько у нас еще таких выродков во власти и на госпредприятиях...
   
Re: Богуслаев попался

Да,зашквар с ним конечно эпический.С 14 года торговал с кацапами и не конфетами или фильмами,а тем из чего сейчас убивают украинцев.Многие об этом говорили,писали,но у СБУ и других органов это почему-то интереса не вызывало.Думаю если бы не война то и дальше бы продолжал без проблем.И сколько у нас еще таких выродков во власти и на госпредприятиях...

Це правда. Я вже писала раніше, там в більшості державних підприємств ВПК - червоні директори або родичі колишній директорів... Ці люди працюють там десятки років і їх треба просто міняти вже.
   
Re: Богуслаев попался

Це правда. Я вже писала раніше, там в більшості державних підприємств ВПК - червоні директори або родичі колишній директорів... Ці люди працюють там десятки років і їх треба просто міняти вже.


В том то и дело что они привыкли годами работать на Москву и вместо того чтобы искать новые рынки,создавать что то совместное с иностранцами,они со щенячьими глазами смотрели в сторону Кремля и обвиняли Украину что не дает им работать.Я больше чем уверен что они сознательно разваливали стратегические отрасли,находя каждый раз новые оправдания.Поэтому вы абсолютно правы что всю эту старую шоблу нужно гнать пинками и проводить расследования их деятельности и проверять на сотрудничество с россиянами и сознательное вредительство
   
Re: Богуслаев попался
N88

Адище.

Адіще це те скільки таких чортів ще сидять по своїх посадах..
   
Re: Богуслаев попался

https://twitter.com/view/status/1584562112323809280

Він НЕ авіаконструктор. Він чистий виробничник, директор заводу

У МС є своє міні-КБ "Відділ Головного Конструктора" (ОГК) але воно ніколи не могло розробити щось з нуля. Їхнє завдання було якісь модифікації незначні робити.

Останнє редагування: 24 жовтня 2022 19:07:09 від H.Kropp
   
Re: Богуслаев попался

Точно!
Віддати ефективним менеджмерам з АРМА :lol:
Ті все продадуть ще до нового року кацапам.
Включно з документами

Я вже писав: передати в управління Івченко-Прогрес
   
Re: Богуслаев попался

Я знаю. Але кацапи казали що вони локалізували виробництво, тепер є великі сумніви. Судячи з того що оприлюднили, мотор працював на повну для оборонки кацапів (((

Так. Не можуть вони залежати від іншої країни в цьому питанні. Там ті двигуни для ракет з самого початку робилися в кооперації з кацапами. Тому їм повністю локалізувати було не складно
   
Re: Богуслаев попался

підписуюсь. Дуже влучно - "охуївший скот"
На заводі лишилися його шістки що тримають ситуацію. Цих шіток треба швиденько викинути на мороз або заарештувати щоб не каламутили воду.
   
Re: Богуслаев попался

Але МС треба якось завантажувати замовленнями. Купа народу там працює.
   
Re: Богуслаев попался

Точно!
Віддати ефективним менеджмерам з АРМА :lol:
Ті все продадуть ще до нового року кацапам.
Включно з документами

Если все забыли,то МС продали китайцам и это в последний момент остановили решением СНБО
   
Re: Богуслаев попался
HSM

На заводі лишилися його шістки що тримають ситуацію. Цих шіток треба швиденько викинути на мороз або заарештувати щоб не каламутили воду.

вся вертикаль керівництва  МС   і конструкторсько-технологічний корпус  -це все його шістки .
в абсолюті

 
   
Re: Богуслаев попался

вся вертикаль керівництва  МС   і конструкторсько-технологічний корпус  -це все його шістки .
в абсолюті

Типичный феодализм,где на ключевых постах сыновья,друзья,любовницы ,которые работают не на благо предприятия и государства,а на феодала прикрытого депутатской неприкосновенностью
   
Re: Богуслаев попался
HSM

Типичный феодализм,где на ключевых постах сыновья,друзья,любовницы ,которые работают не на благо предприятия и государства,а на феодала прикрытого депутатской неприкосновенностью
там капєц
вони з призвищем богуслаєв носяця як кацапи з хуйлом  та сраліним

це тре просто один раз побачіти та почути
реально вивертає  :bueee:

   
Re: Богуслаев попался

там де і товариш Грицак
   
Re: Богуслаев попался

https://twitter.com/view/status/1584505943836209157

Кто о чем а 25% о Порошенко.Т.е.его деятельность с 14 по 19 это ок и ни у кого вопросов не вызывает?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія