Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Азовсталь і азовстальці )

Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Юлія "Тайра" Паєвська про полон: Мені одразу сказали, що жити ти не будеш

Відома українська парамедик Юлія Паєвська із позивним "Тайра" в інтерв'ю DW розповіла про три місяці, проведені нею у полоні, та про свої плани на майбутнє.

https://www.dw.com/uk/yuliia-paievska-interview/a-62332369
сегодня смотрела одно из ее интервью. она очень четко и уверенно сказала, даже без раздумий, что в плен она больше не попадет никогда. одна таблетка.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

https://youtu.be/NGia1lEPGxQ

Публікація іпсошного швеця - бан
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

кожен, хто воював за Україну, герой. Героям - слава, а тим хто їх ганьбить - ганьба. Швець саме про це...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Захисник "Азовсталі" Олександр Грінченко розповів, як перебував у полоні в окупантів.

Боєць повернувся на підконтрольну Україні територію в результаті обміну полоненими. Інтерв'ю з ним опублікувало "Уніан".

"Ми за наказом у полон виходили, вірили, що за три дні евакуація. Ніхто не думав, що нас 40 днів у Донецьку триматимуть. Виділили під нас два поверхи лікарні на околиці", - каже Грінченко.

За його словами, полонених годували звичайною лікарняною їжею, але без солі та дуже малими порціями.

"Весь час думали про їжу. Ти поїв – і вже знову їсти хочеться. Сидіти на ліжку не можна було: "Ти лежачий? Лежи!". Час від часу у двері заглядав хтось із охоронців, заходити їм заборонили, і вони з порога кричали: "Я вас постріляв би!". Пам'ятаю, кадировець, який видно, що не воював, був тільки постовим, заскочив до автобуса. Кричить: "Де "Азов"? Покажіть мені "Азов!", - розповів Грінченко.

Крім того, полоненим українським військовим пропонували прийняти громадянство "ДНР" чи РФ на вибір, але ніхто не погодився.

"Працівники лікарні, як заручники, та накачані ненавистю. Від медсестри я почув, що це ми на них напали, а вони бороняться. Про наступ на всьому кордоні говорили, що "це - чос! Фейк СБУ та Правого Сектору. Ви атакували "ДНР", а ми захищаємося". Я онімів. І що їй сказати, як сперечатися, якщо настільки промиті мізки? І так у всіх", - розповів український захисник.

За його словами, полоненим весь час пояснювали, що вони Україні не потрібні.

"Раз на тиждень, о третій годині ночі були так звані "тренування". Збиралися "на в'язницю", але нікуди не їхали. Востаннє також зібралися, і два кадировці неохоче зізналися, що їдемо додому. Сказав молитися, щоб нас знову не розгорнули. Але тільки коли охорона вийшла, нас одних водій повіз, тоді повірили, що щось трапляється. І запам'яталися на обміні, що російські полонені – здорові, поголені, пострижені хлопці. А ми – "бухенвальд" із бородами до пояса", - додав Грінченко.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

... І запам'яталися на обміні, що російські полонені – здорові, поголені, пострижені хлопці. А ми – "бухенвальд" із бородами до пояса", - додав Грінченко.
Треба обов'язково знімати відео, в якому стані ми передаємо полонених кацапів і в якому нам віддають наших бійців. Обов'язково поширювати це в інфопросторі наших країн-партнерів, що надають нам допомогу.
Бо це тільки у нас все однозначно зрозуміло, що собою являють московські окупанти, а на заході потрібно постійно про це нагадувати, яка орда буде нависати над ними, якщо ми не встоїмо. Допомога партнерів багато в чому залежить від суспільної думки в їх країнах і з цим постійно треба працювати
І ще час від часу виникає питання брати чи не брати в полон - так от, треба брати причому побільше і забезпечувати більш-менш нормальні умови перебування тут, бо :
1) наших зараз в полоні значно більше після Маріуполя, треба всіх витягувати, а обмін наразі - єдиний шлях
2) треба щоб кацапи не боялися здаватися, знаючи що їх не поріжуть на запчастини, а з часом обміняють
3) ми є цивілізованою країною в протистоянні дикій орді, тому постійно потрібно схиляти симпатії інших цивілізованих країн на свою сторону, в тому числі і поводженням з полоненими, як би нам не хотілося їм відомстити негайно

ІМНО
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Сказав молитися, щоб нас знову не розгорнули.
:facepalm1:

Переклало журнальйо за допомогою гугля і навіть не перевірило.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Статья на «Нью-Йорк таймс» про 80 дней обороны с фото и видео https://www.nytimes.com/2022/07/24/world/europe/ukraine-war-mariupol-azovstal.html
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Російське посольство у Великій Британії заявило, що полонених «Азовців» треба було «повісити, а не розстріляти».
Публікація з таким текстом з'явилася в офіційному Твіттер-акаунті посольства:
«Боевики Азова заслуживают экзекуции, но смерти не через расстрел, а через повешение, потому что они не настоящие солдаты. Они заслуживают унизительной смерти».

   
я предупреждал, что кацапам верить нельзя
и боялся спрогнозировать то, что случилось в Еленовке

ошибка ФУПчегов в том, шо вы считаете кацапов, которые воюют против нас людьми
а это нелюди, в сравнении с которыми гестаповцы - октябрята в коротких штанах

то, как была проведена "эвакуация".. если я скажу все, что думаю - улечу в "ніколи".
хотя и буду прав. мой респект тем, кто сумеет выжить
в том аду
и мои соболезнования тем, кто погибнет в адских муках

можете банить
ТОЛЬКО НЕ СМЕЙТЕ ЗАБЫВАТЬ!
НИ ХЛОПЦЕВ
НИ ТО, ЧЕРЕЗ ЧТО ОНИ ПРОШЛИ И ПРОХОДЯТ
НИ ЗАБЫВАТЬ, НИ ПРОЩАТЬ

такое не прощается
   
Російське посольство у Великій Британії заявило, що полонених «Азовців» треба було «повісити, а не розстріляти».
Публікація з таким текстом з'явилася в офіційному Твіттер-акаунті посольства:
«Боевики Азова заслуживают экзекуции, но смерти не через расстрел, а через повешение, потому что они не настоящие солдаты. Они заслуживают унизительной смерти».

https://t.me/astrapress/9485

эти суки думают, что дип.иммунитет их спасет
ну-ну
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

эти суки думают, что дип.иммунитет их спасет
ну-ну

не тiльки iмунiтет, ай ООН та МКЧХ, отi гаранти звiльнення азавцiв вiдмажуть москалiв ..
не будуть же вони свiдчити проти себе ...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Решение про сдачу в плен было ошибкой.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Решение про сдачу в плен было ошибкой.
у кого-то были сомнения на этот счёт?
   
Решение про сдачу в плен было ошибкой.

та невже?

промолчу
   
не тiльки iмунiтет, ай ООН та МКЧХ, отi гаранти звiльнення азавцiв вiдмажуть москалiв ..
не будуть же вони свiдчити проти себе ...

ладно, потом поймешь
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

у кого-то были сомнения на этот счёт?

Ну сказали же не пizдилинькать

, шоб не улететь в вечныйбан.

Хочется послушать тех кто это писал
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали


   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

у кого-то были сомнения на этот счёт?

так, я вважала, що краще вижити в полоні, ніж вмерти в Азовсталі,
але я таки не думала, що в полоні над ними будуть знущатися та вбивати під гарантіями ООН та Червого хреста...
 :(
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

колись Зеленський казав, що якщо будть вбити захисники Азовсталі,
то з рашистами не буде жодних перемовин,
подивимось...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

В черговий раз обіцянки москальні виявилися брехнею.
Коли вже українці засвоять уроки історії: вірити москалям не можна?!.
То виродки, проклята Богом нація... (td)
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали
a49

Перемовини тількі з ХиммарсіВ!
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як на вашу думку потрібно було вчинити?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як на вашу думку потрібно було вчинити?
я уверена, решение сдаваться или не сдаваться в плен каждый принимал добровольно. Кто не захотел - не вышел
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

я предупреждал, что кацапам верить нельзя
и боялся спрогнозировать то, что случилось в Еленовке

ошибка ФУПчегов в том, шо вы считаете кацапов, которые воюют против нас людьми
а это нелюди, в сравнении с которыми гестаповцы - октябрята в коротких штанах

то, как была проведена "эвакуация".. если я скажу все, что думаю - улечу в "ніколи".
хотя и буду прав. мой респект тем, кто сумеет выжить
в том аду
и мои соболезнования тем, кто погибнет в адских муках

можете банить
ТОЛЬКО НЕ СМЕЙТЕ ЗАБЫВАТЬ!
НИ ХЛОПЦЕВ
НИ ТО, ЧЕРЕЗ ЧТО ОНИ ПРОШЛИ И ПРОХОДЯТ
НИ ЗАБЫВАТЬ, НИ ПРОЩАТЬ

такое не прощается


добавлю(можете банить)

Живый Азовцы НЕ нужны - украинской Власти т.к. от живых(особенно командный состав) много Правды вылезет про эту блядскую власть :( 
Живые Азовцы НЕ нужны - роSSии т.к. они для них Враги и хуже за бандеровцев от которых они срутся по сей день(так же будут сраться от слова - АЗОВ)  :(
Живый Азовцы НУЖНЫ - родственникам и украинскому обществу [ua]
пс, недавно узнал, у напарника моего кума, сын был в Марике/Азов - 3 месяца не слуха не духа  :( Пропал  :(
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як на вашу думку потрібно було вчинити?
нмд, думка будь кого з нас, як потрібно було діяти, до одного місця, тільки захисники Азовсталі могли приймати рішення.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

я уверена, решение сдаваться или не сдаваться в плен каждый принимал добровольно. Кто не захотел - не вышел

Був наказ на евакуацію. Але "евакуація" виявилась полоном з тортурами :(

У Міноборони України підтвердили евакуацію військових з «Азовсталі».

https://www.radiosvoboda.org/a/news-azovstal-evakuatsiya-viyskovi/31853576.html
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

тільки захисники Азовсталі могли приймати рішення.

Рішення можна приймати, якщо ж інформація на основі якої можна приймати рішення.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як на вашу думку потрібно було вчинити?

на перемовинах по зерну треба було не тільки "абрамовичей" відмазувати!

тим паче, що і ООН і ЧХ були в тих перемовинах.
а наше МЗС було взагалі усунуте від цих "тьорок"?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

аби не було необхідності такого вибору Україна з 2014 повинна була піклуватися тільки про одне, як захиститися від кацапа з найменшими втратами. чи робили ми все, що мали робити?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

на перемовинах по зерну треба було не тільки "абрамовичей" відмазувати!

тим паче, що і ООН і ЧХ були в тих перемовинах.
а наше МЗС було взагалі усунуте від цих "тьорок"?
а що тільки нашому МЗС має боліти питання поленених героїв Азовсталі? що, ті, хто очолював українських перемовників тут ні причім?
   
добавлю(можете банить)

Живый Азовцы НЕ нужны - украинской Власти т.к. от живых(особенно командный состав) много Правды вылезет про эту блядскую власть :( 
Живые Азовцы НЕ нужны - роSSии т.к. они для них Враги и хуже за бандеровцев от которых они срутся по сей день(так же будут сраться от слова - АЗОВ)  :(
Живый Азовцы НУЖНЫ - родственникам и украинскому обществу [ua]
пс, недавно узнал, у напарника моего кума, сын был в Марике/Азов - 3 месяца не слуха не духа  :( Пропал  :(

ти єбанувся??
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

якщо вже повірили кацапу, то ідіть до кінця, бийтеся за евакуйованих до кінця, як це робили захисники Азовсталі.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

що, ті, хто очолював українських перемовників тут ні причім?
Хто взагалі були ці перемовники? Перекопав весь гугль - не знайшов прізвищ.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як на вашу думку потрібно було вчинити?

якщо неможливо було вiйськове звiльнення, в чому в мене сумнiви то
влада, пiдключивши ООН, МКЧХ, Церква...тощо ... , органiзувати зельоний коридор
i нейобе як вони то зроблять, нато вона i влада

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

аби не було необхідності такого вибору Україна з 2014 повинна була піклуватися тільки про одне, як захиститися від кацапа з найменшими втратами. чи робили ми все, що мали робити?

ви запитали, я відповідаю.

Згідно з документом для фінансування Збройних Сил України на 2022 рік Міністерство оборони просить 238 млрд грн, що у порівнянні з бюджетом 2021 року (116,2 млрд) передбачає 124,3 млрд додаткових видатків та 0,4 млрд нових видатків.

Водночас нещодавно схвалена Урядом нова Бюджетна деклараціяя на 2022-2024 роки на весь сектор оборони та безпеки передбачає видатки лише 270,7 млрд грн.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Хто взагалі були ці перемовники? Перекопав весь гугль - не знайшов прізвищ.

Ермак і Арахамия - два видних ДІЯЧА Української Держави...
(більше по абрамовичу переживали - чого б це? %)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія