Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

БМВ на бляхах - самоликвидация :triniti:

БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Водитель не справился с управлением, пострадали пятеро.
В Киеве на Набережной компания из пяти человек решила проверить новый BMW с грузинскими номерами, который купили на Чапаевском рынке. В итоге, на высокой скорости примерно 200 км/ч ехали в сторону Петровки - не справились с управлением. Машина ушла в занос, переворачивалась и, в итоге, влетела в столб.
Как сообщает dtp.kiev.ua, спасатели больше часа не могли освободить водителя, так как его сильно зажало.






   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

БМВ правда не совсем новый, но то такэ
   
Перед мостом метро 200км !? Клиника. Не жалко. Слава Богу никто из случайных не пострадал.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Слава богу,  що в стовп. А новий БМВ чи старий то не має значення на швидкості 200 км на годину.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

БМВ правда не совсем новый, но то такэ
та хоч мерс... на такій швидкості :X
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Старое бмв-хоть на бляхах, хоть на цвяхах, в большинстве случаев диагноз.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

От на укрбляхах ніфіга такого не було б.
До речі, із сенса чи жигі діставали би шматками
   
та хоч мерс... на такій швидкості :X
Та же Ди в Париже...
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Прикид пацанчиков на второй фото особо доставляет. Самые отборные новинки троещинского рынка
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

От на укрбляхах ніфіга такого не було б.
До речі, із сенса чи жигі діставали би шматками

сенс и жига не провоцируют показать как оно едет 200 км в час
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:


да, битва за премию Дарвина будет нешуточная

теперь новое поколение балбесов покажет всем
как надо бороться  со своим здоровьем, долголетием и пенсионным возрастом 
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

От на укрбляхах ніфіга такого не було б.
До речі, із сенса чи жигі діставали би шматками

Ти спочатку розжени Жигулі до 200, щоб з віти щось діставати.
А щодо блях, у мене схожий випадок стався з однокласником.
Він за кермом з 12 років був (нелегально звичайно), у його батька був старенький москвич. Так от якось в кінці 90-х пригнали його знайомі стару іномарку, як тоді казали, він взяв проїхатись і перевірити, так само розігнався сильно і влетів в дерево, у декількох пасажирів травми і переломи різної тяжкості , а він шию зламав, вже 20 років паралізований лежить.

Якщо не вистачає розуму заробити грошей на машину, то такі ідіоти кидаються на дешеве і хочуть попонтуватись, в результаті вбиваються самі і калічать всіх навколо.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

В бляхах однозначно є свій сенс, стільки піздоти повбивалося .. Санітарну функцію вони відіграли якісно.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

В бляхах однозначно є свій сенс, стільки піздоти повбивалося .. Санітарну функцію вони відіграли якісно.
а когда п***а самогубэць с собой забирает ещё и других, нормальных?
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

а когда п***а самогубэць с собой забирает ещё и других, нормальных?
з цього приводу у мене є свої думки. Я вважаю що будь яке авто це потенціальний засіб для вбивства, або самовбивства, але тупе бидло називає приватне авто - транспортом.
Мені власне похуй, я просто рахую трупи і всцикаюся)..
 Маленькі каченятя розумніші за людей,  коли переходять дорогу за качкою до води, ніж ті далбайоби які сідають за кермо консерви))
Нехай вбьються всі нахуй. Бо дорогі дуже перевантажені в місті.
А це в якості лірикі.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

сенс и жига не провоцируют показать как оно едет 200 км в час

Воно і на сотні може з дороги злетіти.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

А це в якості лірикі.


прикольне відео, але на ньому переважна більшість лісапідістів - претенденти на премію Дарвіна. Це ж треба додуматись катати дитину навстоячки на задньому багажнику, чи кермувати лісапєтом однією рукою із немовлям на дитячому сидінні. це просто якісь двоколісні родичі бляхарів
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

прикольне відео, але на ньому переважна більшість лісапідістів - претенденти на премію Дарвіна. Це ж треба додуматись катати дитину навстоячки на задньому багажнику, чи кермувати лісапєтом однією рукою із немовлям на дитячому сидінні. це просто якісь двоколісні родичі бляхарів
Катайте свою дитину на машині, у кожного свій вибір) Я падав з велосипеда дуже багато , і збивали на трасі часто, але сісти за кермо, за останні 7 років жодної думки не було. Життя дорогше.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:
mar

Ти спочатку розжени Жигулі до 200, щоб з віти щось діставати.
А щодо блях, у мене схожий випадок стався з однокласником.
Він за кермом з 12 років був (нелегально звичайно), у його батька був старенький москвич. Так от якось в кінці 90-х пригнали його знайомі стару іномарку, як тоді казали, він взяв проїхатись і перевірити, так само розігнався сильно і влетів в дерево, у декількох пасажирів травми і переломи різної тяжкості , а він шию зламав, вже 20 років паралізований лежить.

Якщо не вистачає розуму заробити грошей на машину, то такі ідіоти кидаються на дешеве і хочуть попонтуватись, в результаті вбиваються самі і калічать всіх навколо.


Так і є. На Сенсі їздити небезпечно !
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Я падав з велосипеда дуже багато , і збивали на трасі часто,
але сісти за кермо, за останні 7 років жодної думки не було.
(tu)
це мій улюблений прихожанін "секти свідків переваги велосипеда",так в одному реченні написати , це талант.
Заслуговує на премію
 і не тільки Дарвіна.
 :weep:
 
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

долбоёбы...
там же постоянно полиция под мостом или перед мостом стоит..
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:
mar

(tu)
це мій улюблений прихожанін "секти свідків переваги велосипеда",так в одному реченні написати , це талант.
Заслуговує на премію
 і не тільки Дарвіна.
 :weep:


Там ще мазо  мабуть присутнє.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

долбоёбы...
там же постоянно полиция под мостом или перед мостом стоит..

да, могли бы еще и Приус завалить  :pooh_lol:
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:
mar

долбоёбы...
там же постоянно полиция под мостом или перед мостом стоит..


На тому бмв що 100 що 200 однаково,якщо на спидометр не дивитися..Може водій на якусь дівчину звернув увагу..
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Катайте свою дитину на машині, у кожного свій вибір) Я падав з велосипеда дуже багато , і збивали на трасі часто, але сісти за кермо, за останні 7 років жодної думки не було. Життя дорогше.

я про те, що для велосипедистів теж існують правила, які не можна порушувати і в першу чергу для блага самого ж велосипедиста, зокрема:
- не можна кермувати велосипедом однією рукою;
- не можна перевозити пасажирів на багажнику велосипеда;
- не можна перевозити дітей, окрім, як в спеціально обладнаних сидіннях;
- не можна їздити без шолома.

От катає дитину, що стоїть на багажнику. В будь-який момент можна втратити кермування велосипедом, причин може бути дуже багато, і от тоді та дитина з висоти двох метрів полетить головою об бруківку. Я теж сам багато падав з вєліка в дитинстві, і не в дитинстві, але там зовсім інша ситуація, твій центр ваги розташований десь на рівні не більше одного метра від землі, а прикиньте де центр ваги у дитини, що стоїть на багажнику велосипеда.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Там ще мазо  мабуть присутнє.
так , але я в свої 42 легко катаюсь 250 км на день, можу проїхати 100 кеме  з середньою швидкістю 38,5 - 39 (молодшим 42 тримав)
Проплити 5-7 кеме взагалі не вапрос, Що таке лікарі взагалі не знаю. Звісно що я не бессмертний, допоки Ви всі не повбививалися нахуй між собою на своїх машинках.. Але багато чого з виживання на дорозі я знаю і вмію).. Я вибираю велосипед бо це свобода і здоровья, а ось Ви стоїте раком в стойлі, вас сталять раком їбуть всі кому не лінь, на СТО, на заправках, в МРЕО і т.д. 
Хто з нас пріхожанін , дуже спірне питання.   
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

я про те, що для велосипедистів теж існують правила, які не можна порушувати і в першу чергу для блага самого ж велосипедиста, зокрема:
- не можна кермувати велосипедом однією рукою;
- не можна перевозити пасажирів на багажнику велосипеда;
- не можна перевозити дітей, окрім, як в спеціально обладнаних сидіннях;
- не можна їздити без шолома.

От катає дитину, що стоїть на багажнику. В будь-який момент можна втратити кермування велосипедом, причин може бути дуже багато, і от тоді та дитина з висоти двох метрів полетить головою об бруківку. Я теж сам багато падав з вєліка в дитинстві, і не в дитинстві, але там зовсім інша ситуація, твій центр ваги розташований десь на рівні не більше одного метра від землі, а прикиньте де центр ваги у дитини, що стоїть на багажнику велосипеда.
Не можна БОЯТИСЯ ЖИТИ, все інше можна.


Останнє редагування: 8 серпня 2017 00:41:31 від Vadym Noskoff
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

так , але я в свої 42 легко катаюсь 250 км на день, можу проїхати 100 кеме  з середньою швидкістю 38,5 - 39 (молодшим 42 тримав)
Проплити 5-7 кеме взагалі не вапрос, Що таке лікарі взагалі не знаю. Звісно що я не бессмертний, допоки Ви всі не повбививалися нахуй між собою на своїх машинках.. Але багато чого з виживання на дорозі я знаю і вмію).. Я вибираю велосипед бо це свобода і здоровья, а ось Ви стоїте раком в стойлі, вас сталять раком їбуть всі кому не лінь, на СТО, на заправках, в МРЕО і т.д. 
Хто з нас пріхожанін , дуже спірне питання. 

"Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу виїбати двадцять киць, не при Вальці будь сказано. Ще продовжувать?"
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

так , але я в свої 42 легко катаюсь 250 км на день, можу проїхати 100 кеме  з середньою швидкістю 38,5 - 39 (молодшим 42 тримав)
Проплити 5-7 кеме взагалі не вапрос, Що таке лікарі взагалі не знаю. Звісно що я не бессмертний, допоки Ви всі не повбививалися нахуй між собою на своїх машинках.. Але багато чого з виживання на дорозі я знаю і вмію).. Я вибираю велосипед бо це свобода і здоровья, а ось Ви стоїте раком в стойлі, вас сталять раком їбуть всі кому не лінь, на СТО, на заправках, в МРЕО і т.д. 
Хто з нас пріхожанін , дуже спірне питання. 
ти нагадуєш мені мого тренера з карате.
 також переконаний велосипедист.
Але не агресивний, з почуттям гумору.
І от коли ми вже підросли, пацани з секції  разок його до дому підвезти вирішили.
Це був піздєц. :facepalm1:
Всі бухі, після дискотеки , він від школи там за старшого був ,  коротше в кінці  дискотеки    він сів у тачку бо був без вєліка ,а жив у передмісті.
Їхати було недалеко, але він коли поняв що зробив...
а з заднього сидіння  ще Валєра-п***а веселий, почав кричати - газу ...газу...газу б***ь.
Коротше  скажем так , "його таким ще не бачили".
Носкова я десь таким собі  і уявляю спортивним , дотепним , строгим , але с ізюмінкой.

   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Не можна БОЯТИСЯ ЖИТИ, все інше можна.

за себе - так скільки завгодно, можна кататись на автостраді стоячи головою на сидінні, а от ризикувати чужим життям, навіть якщо це життя твоєї дитини - нікому не можна
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

за себе - так скільки завгодно, можна кататись на автостраді стоячи головою на сидінні, а от ризикувати чужим життям, навіть якщо це життя твоєї дитини - нікому не можна
Моя дитина так з в карпатах з гір вниз льотає, що мені в яйцях холодіє і тошнота бере. Намагаюся не дивитися , нервів шкода.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Він за кермом з 12 років був (нелегально звичайно), у його батька був старенький москвич. Так от якось в кінці 90-х пригнали його знайомі стару іномарку, як тоді казали, він взяв проїхатись і перевірити, так само розігнався сильно і влетів в дерево, у декількох пасажирів травми і переломи різної тяжкості , а він шию зламав, вже 20 років паралізований лежить.

Якщо не вистачає розуму заробити грошей на машину, то такі ідіоти кидаються на дешеве і хочуть попонтуватись, в результаті вбиваються самі і калічать всіх навколо.


Ой, щас обридаюсь. Ти завжди мудаком був, чи став таким як тільки до гамерики перебрався?
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

ти нагадуєш мені мого тренера з карате.
 також переконаний велосипедист.
Але не агресивний, з почуттям гумору.
І от коли ми вже підросли, пацани з секції  разок його до дому підвезти вирішили.
Це був піздєц. :facepalm1:
Всі бухі, після дискотеки , він від школи там за старшого був ,  коротше в кінці  дискотеки    він сів у тачку бо був без вєліка ,а жив у передмісті.
Їхати було недалеко, але він коли поняв що зробив...
а з заднього сидіння  ще Валєра-п***а веселий, почав кричати - газу ...газу...газу б***ь.
Коротше  скажем так , "його таким ще не бачили".
Носкова я десь таким собі  і уявляю спортивним , дотепним , строгим , але с ізюмінкой.
кайфуйте
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Если велосипедист выезжает на авомобильную дорогу, то он обязан сдавать но права как и все участники движения и подвергаться штрафам за не соблюдения пдв
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Ой, щас обридаюсь. Ти завжди мудаком був, чи став таким як тільки до гамерики перебрався?

Обридайся. Мій однокласник також геройом був, краще за всі вмів керувати автомобілем, але він ідіот, бо сів п'яний за кермо і гнався як скажений, те що він не вбив нікого це просто чудо. А те що він ідіот, то у цієї історії є продовження. Він лежить паралізований, але у цьому звинувачує (увага !!!) свого БАТЬКА, бо той "не купив мені нормальну машину" ( це була цитата) і йому довелося брати чужу машину покататись.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Обридайся. Мій однокласник також геройом був, краще за всі вмів керувати автомобілем, але він ідіот, бо сів п'яний за кермо і гнався як скажений, те що він не вбив нікого це просто чудо. А те що він ідіот, то у цієї історії є продовження. Він лежить паралізований, але у цьому звинувачує (увага !!!) свого БАТЬКА, бо той "не купив мені нормальну машину" ( це була цитата) і йому довелося брати чужу машину покататись.

Все, ридайу  :weep:
А як в америках іздять? Там же всьо кругом на іномарках!  І детепе нема?
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Все, ридайу  :weep:
А як в америках іздять? Там же всьо кругом на іномарках!  І детепе нема?

Проблема не в іномарках, проблема в тому, що ідіоти, у яких ще мізки не відросли нормально отримують доступ до автомобілів, які в нормальних умовах були б їм недоступні, і починають "шикувати" показуючи свою крутизну. В результаті гора трупів.
Ця проблема ширша ніж просто бляхи. Бляхи - це нижній край спектру, верхній край спектру - це мажори, але суть одна і та ж.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Проблема не в іномарках, проблема в тому, що ідіоти, у яких ще мізки не відросли нормально отримують доступ до автомобілів, які в нормальних умовах були б їм недоступні, і починають "шикувати" показуючи свою крутизну. В результаті гора трупів.


Вот ано чьо!  А в тебе мізки як, відросли неайно при перетині митного посту в аеропорту чи трохи згодом?  Ніц в процесі не турбувало?
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Вот ано чьо!  А в тебе мізки як, відросли неайно при перетині митного посту в аеропорту чи трохи згодом?  Ніц в процесі не турбувало?

Ти також бляхар? Купив на останні гроші гнилий мерседес, а жити немає де, зате пошикувати можеш?
А тепер правда в очі коле.

Ті, уого мізки відросли, розуміють, що автомобіль - це просто транспортний засіб і купують його саме з такою метою.
А для ідіотів, автомобіль - це спосіб показати всім свою крутизну, тому і купують бляхи на останні гроші і ганяють зі швидкістю 200 км/год.
   
Re: БМВ на бляхах - самоликвидация  :triniti:

Ти також бляхар? Купив на останні гроші гнилий мерседес, а жити немає де, зате пошикувати можеш?
А тепер правда в очі коле.

Процес відростання мізків в ковбаси не розкрито. Сумно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія