Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

МОЗ заборонило поширення іфо про постачальників і виробників вакцини.

www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2748649
Нова хня від Степанова.

Останнє редагування: 2 березня 2021 20:08:26 від Volodimyr
   
Це суперечить Конституції та іншим законам. буде скасовано в суді.

Останнє редагування: 2 березня 2021 20:20:24 від Генрих Германович
   
Міністерство охорони здоров'я прийняла Закон №298 "Про розподіл Vaccines (вакцини проти гострого респіраторного захворювання COVID-19), купленої за кошти Державного бюджету України на 2021 рік", який передбачає приховування інформації про постачальників вакцин у той час, як в Україні стартував онлайн-запис на вакцинацію.


Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова експертної організації StateWatch Гліб Каневський.

"Міністр Максим Степанов наказом МОЗ заборонив медичній вертикалі в регіонах поширювати будь-яку інформацію про виробників і постачальників вакцини проти COVID-19", – написав Каневський.
https://ukranews.com/ua/news/760056-informatsiyu-pro-vaktsyny-zaboronyv-rozgoloshuvaty-moz
   
Міністерство охорони здоров'я прийняла Закон №298

міністерство хіба закони приймає?
   
це шо спутником будуть колоти? :lol:  :weep:

і хто скаже шо цей підарас не гандон?
   
Який молодець  (tu)  B-)
Про прокладки також тре засекретити, і щоб нічого в прозоро не реєструвати  :pooh_lol:
   
дивно але гугл нівчого не знає
ще ніде не опубліковано?
чи фейк
   
Свинарчуки такі...
   
міністерство хіба закони приймає?
це наказ

https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-19022021--298-pro-rozpodil-vaccines-vakcini-proti-gostroi-respiratornoi-hvorobi-covid-19-sprichinenoi-koronavirusom-sars-cov-2-zakuplenoi-za-koshti-derzhavnogo-bjudzhetu-ukraini-na-2021-rik


2. Керівнику Державного підприємства для постачання медичних установ «Укрмедпостач» Міністерства охорони здоров'я України забезпечити:
...

5) нерозголошення конфіденційної інформації (будь-якої інформації щодо виробників та/або постачальників, ціни на вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, тощо), яка стала відома в процесі виконання даного наказу;
   
ну ахуєть тепер  :lol:
   
от вона. чергова ваєнная тайна корупціонерії україна :laugh:

черговий здобуток української прости госопди революції простигосподи гідності :laugh:

слава україні героям слава
   
бггг
предлагаю засекретить и сам МОЗ
а то ... как бы чего не вышло из него
а потом как загремишь под фанфары  ))

   
Думаю тртеба і самого ЗЕ засекретить.  :gigi:
   
та хай би вже крали
то хоть покажіть що привезли

   
це дно чи ще. ? але це точно 100% державної української незалежності)) чи є в світі щось не таке мерзенніше і ублюдніше  :laugh:
   
український міністр лічно літав в індії щоб влапднати на місці всі питання про черговій свинарчуківській українській  прокладці в держзакупівлі :laugh:

я ж кажу що гавно а не люди а ви нє нє. цеєвропейці)) українці)))
   
тобто прихильники певної політсили будуть колоти вапше невідомо що

з чим я їх і вітаю  :beach:
   
за те що пи3дять в Україні з екранів тв та на сайтах, в нормальній країні вже б по судам затягали.
Тут якщо якийсь папір показують з екрана, то всі назви, дати та цифри замазані.

Інакше суд.

Ця іфнормація доступна тільки тим, хто уповноважений її мати
   
Порошенко все вірно сказав - це колоти людям небезпечно. Може вони там "супутник" купили?
   
Вони привезли ту вакцину у тюбіках на 10 доз, і використати треба за 6 годин після откритія
   
Тут є лікарі, які працюють на заході.
Спитайте чи вони мають право взагалі вказувати виробника ліків? Будь яких
   
як взагалі можна засекретити інформацію про ціну закупівлі за бюджетні кошти (крім хіба що оборонного замовлення)?  8-:  тим паче якоюсь писулькою з МОЗ. як цей наказ взагалі пройшов реєстрацію в Мінюсті?
   
як взагалі можна засекретити інформацію про ціну закупівлі за бюджетні кошти (крім хіба що оборонного замовлення)?  8-:  тим паче якоюсь писулькою з МОЗ. як цей наказ взагалі пройшов реєстрацію в Мінюсті?

а що не так з оборонними замовленнями?)) українські державні мужі казнокрадять і корупціонеріять при кожній держзакупівлі)) саме для цього і створена і існує "держава" україна))
   
як взагалі можна засекретити інформацію про ціну закупівлі за бюджетні кошти (крім хіба що оборонного замовлення)?  8-:  тим паче якоюсь писулькою з МОЗ. як цей наказ взагалі пройшов реєстрацію в Мінюсті?

від кого засекретити? Від ФУПу?
 :weep:
   
Вони привезли ту вакцину у тюбіках на 10 доз, і використати треба за 6 годин після откритія

так ось чому вони іі викидають після відкриття

Ukraine throws away unused COVID-19 shots as doctors skip their own vaccinations

Ukrainian medical facilities have thrown away some unused COVID-19 vaccines after doctors failed to show up for their own appointments to be vaccinated, ruling party lawmakers said on Monday.

   
в принципі - враховуючи найбільше досягнення людства - отримання українцями томосу - освячена в томосній церкві вода - при преоральному споживанні - має бути ковідоцим.
українській національній академії наук україни потрібно було б дослідити це питання .
   
Зелена нелюдь син пса CountdownX очікувано топить за кремлівську хyйловщину в Україні.

А взагалі це має потягнути десь на десяток тем про Порошенка.
   
так ржачно, что абсолютно все уже игнорируют этого прокаженного, а он аж из трусов выпрыгивает, чтобы заметили :lol:
   
Уявить, що ці зелені діти псів та шлюх тут би волали, якби подібне зргобила Супрун.

"Менгеле", "відмивання грошей", "нищення українців". А тут якась зелена псяча їбанина верещить, що від бидла потрібно приховувати інформацію про те, що йому будуть колоти.
   
Як каже Вітренко "Вірте мені, я проффесіонал" [ua]  :beach:
   
я, якби не був настільки ледарем - оце б замовив в китаї обереги. медальйон. з одного боку - портрет Степана Бандери, з іншого портрет Петра Порошенка - а на стрічці ан якій він висітиме на шиї - антиковідна молитва .

врахувати що в україні - як каже укрдержстат - 42 000 000, 25 % з них - каліровані патріоти - отже 42 млн ділим на 4 отримуєм 10,5 млн, пустивши рекламу по петровому каналі - і продававши кожен медальйон - по божеськи - з націнкою в 30 грн -- тобто він кшщтуватиме кінцевому споживачу 40 грн ( де вартість самого китайського медальйона 3 грн - все решта логістика митниця і т д) - чистого  - до відкату петру - прибутку 30х10,5 млн = 315 млн грн або ж 12.25 млн баксів

дарю ідею .
   
Кловуни запиз.ся по повній. вийшло некрасиво.
   
навіть на рівні регіонів заборонили поширення інфи
комерційна тайна  :D

3. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій забезпечити у разі отримання вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечити:

...
5) нерозголошення конфіденційної інформації (будь-якої інформації щодо виробників та/або постачальників, ціни на вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, тощо), яка стала відома в процесі виконання даного наказу;(с)

   
чисмта совідсоткова українаська незалежнадержавніст ь :love:  [ua]  (tu)

слава україні героям слава
   
А відмітку у ковідний паспорт яку вони збираються ставити? Там має бути вказано, якою саме вакциною людина вакцинована.
   
А відмітку у ковідний паспорт яку вони збираються ставити? Там має бути вказано, якою саме вакциною людина вакцинована.

так і написати. секретною, українською , нумер айнц . якщо добавити слава україні героям слава - то більш нічого і не треба. а хто обурюватись - оголосити агентом кремля .
   
чи є в світі щось не таке мерзенніше і ублюдніше  :laugh:

Ти ще мерзенніший і уйобіщніший

   
Чтобы скрыть свои свинарчуковские дела
   
де косташу, бля?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія