Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Київоблгаз" дописав мені лишній куб

"Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

Дача літня,  все вимкнено.
Вчора в додаток не вдається занести показники ( відсутній зв, язок з сервером,  тощо).
Ок,  можу зрозуміти,  всі намагаються диджиталізуватися саме 1 числа,  коли тре іх передати.
Бачу 19.02 внесено лишній куб і вніс Споживач,  тобто я.
А сьогодні вже змінили на 28.02.

Починаю дзвонити до себе в райфілію.  Круглі очі ( вуха)  : Я не бачу цього,  не відображається.

Написав розробам. Мовчок.
Передав показники через іхній контакт-центр мейлом,  прийшла відповідь,  що внесли,  але краще те робити самому ( 3 способи є).
Відписую,  що не вчіть тата типу кохати маму,  краще вкажіть того,  хто вліз в систему.
Чекаю відповіді.

Забити і проковтнути ( і перейти до іншого,  бо й так збирався)  чи ставати в 3 позицію й матюкати-писати-дзвонити?

Газом користуюся тільки 6-7 міс на рік. Іжа,  колонка.








Останнє редагування: 2 березня 2021 06:11:03 від LampoGaz
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

Забити і проковтнути ( і перейти до іншого,  бо й так збирався)  чи ставати в 3 позицію й матюкати-писати-дзвонити?
Якщо збирався переходити до іншого, то переходи. Це для них буде найкращим уроком.
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

Так і зроблю.
Нерви дорожче за 6, 995 грн
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

Тю, львівгаз минулого місяця дописав мені 40 куб. Подзвонив на гарячку, обіцяли виправити але не виправили. Заплатив вперед. А цього місяця в особистому кабінеті при подачі показників не приймає - пише що недостовірні поквзи.
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

А змінити більшу на меншу цифру вже не можна.
Хе-хе)..
Тому йду роздруковую заяву до Нафтогазу , додаю інші документи і чекатиму тиждень.
На сайті все просто робиться.
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб
PAL

Якщо збирався переходити до іншого, то переходи. Це для них буде найкращим уроком.

це не допоможе
Поясняю: є продавець газу, є постачальник (чиї труби)
Так от. Продавця змінити не проблема. Постачальника неможливо, бо монополія
А тепер найголовніше: показання лічильника передаються постачальником продавцю. Й тільки так. Тобто, якщо постачальник припише 100 кубів, то продавець виставить рахунок на ці 100 кубів
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

у мене подібне.
у селі хата.
не користуюся електрикою протягом листопада-лютого, чотири місяці.
тобто, показники (передаю щомісяця) без змін. Щоразу показують переплату з листопада - 20 грн.
А це раптом у лютому переплата зникла.
Поки що не телефонував їм, собакам.
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

це не допоможе
Поясняю: є продавець газу, є постачальник (чиї труби)
Так от. Продавця змінити не проблема. Постачальника неможливо, бо монополія
А тепер найголовніше: показання лічильника передаються постачальником продавцю. Й тільки так. Тобто, якщо постачальник припише 100 кубів, то продавець виставить рахунок на ці 100 кубів
Так от, продавець і постачальник поки тільки формально розділені, так як вийшли з одного гнізда (наприклад львівгаз розділився на Оператор газорозподільних систем АТ "Львівгаз" і ТОВ "ЛЬВIВГАЗ ЗБУТ") а по суті одна кантора. Якщо поміняти продавця то може їх попустить, я так думаю.
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб
PAL

Так от, продавець і постачальник поки тільки формально розділені, так як вийшли з одного гнізда (наприклад львівгаз розділився на Оператор газорозподільних систем АТ "Львівгаз" і ТОВ "ЛЬВIВГАЗ ЗБУТ") а по суті одна кантора. Якщо поміняти продавця то може їх попустить, я так думаю.

можливо, бо не буде зацікавленості у приписках
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

та в тебе нік Лампо Газ

нащо тобі якийсь сраний київгаз
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

у мене подібне.
у селі хата.
не користуюся електрикою протягом листопада-лютого, чотири місяці.
тобто, показники (передаю щомісяця) без змін. Щоразу показують переплату з листопада - 20 грн.
А це раптом у лютому переплата зникла.
Поки що не телефонував їм, собакам.
Я переробив для цього під'єднання електрики. Виніс електричного лічильника на фасад.

Мав бажання зробити те саме з газовим. Нарахували 9 тисяч.

Бажання зникло.
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

34 грн за вимкнену електрику - це теж абонплата? 
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

Просять надати фото лічильника, тоді зроблять коригування.
Кірва,  мушу іхати фотати
   
Re: "Київоблгаз"  дописав мені лишній куб

Это троллинг такой? Охереть ты нудный
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія