Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гримчака закрили ,а справжньго хабарника Слугу Кузьміних ні .

Гримчака закрили ,а от реального хабарника Слугу Кузьміних ні .Закон повинен бути один для всіх .
Так казав пан Зеленський .Але варто було Кузьміних запропонувати назвати вулицю Мирополя іменем самого пана Зеленського ,
про його хабар всі моментально забули .Кажуть люди ,що пан Зеленський в захваті від такої ініціативи ,бо до такого ще ніхто не додумався .
Я не здивуюсь ,якщо наступний спійманий хабарник запропонує ставити в містах і селах  скульптури пана Зеленського в повний зріст або на коні .
   
А Гримчак іграшковий хабарник?
Всіх, без винятку, потрібно зачистити...
   
оце  "кажуть люди"  робить  інфу твоего поста на рівні ОБС не дивлячись на наведений оф. док.
   
Гримчака закрили ,а от реального хабарника Слугу Кузьміних ні .Закон повинен бути один для всіх .
Так казав пан Зеленський .Але варто було Кузьміних запропонувати назвати вулицю Мирополя іменем самого пана Зеленського ,
про його хабар всі моментально забули .Кажуть люди ,що пан Зеленський в захваті від такої ініціативи ,бо до такого ще ніхто не додумався .
Я не здивуюсь ,якщо наступний спійманий хабарник запропонує ставити в містах і селах  скульптури пана Зеленського в повний зріст або на коні .
Показати зображення...
я обома руками за таку ініціативу пана Кузьміних!
   
А Гримчак іграшковий хабарник?
Всіх, без винятку, потрібно зачистити...
Гримчак не хабарник . Він просто шахрай .Держава від нього не постраждала .
   
я обома руками за таку ініціативу пана Кузьміних!
  і  чого можна очікувати від такої  ініціативи?  30-их років минулого століття  -  сталінград, ворошиловоград,   горький, ім. кірова і т.п.
   
оце  "кажуть люди"  робить  інфу твоего поста на рівні ОБС не дивлячись на наведений оф. док.
Те що ,по пану Кузьміних досі не прийнято ніяких рішень, свідчить про те ,що баби сказали правду . :)
Відсутність реакції влади тільки підтверджує ці чутки .
До речі ,чому всі забули про пригоди  пана Трухіна ? 
   
Так он же еще живой.Шо за намек?
   
  і  чого можна очікувати від такої  ініціативи?  30-их років минулого століття  -  сталінград, ворошиловоград,   горький, ім. кірова і т.п.
то була зовсім інша епоха, епоха тоталітаризму, епоха деградації, занепаду. зараз зовсім інша справа, тому я палко підтримую ініціативу Кузьміних. Кожне село, містечко, місто має мати вулицю нашого Президента Володимира Зеленського.
підтримай ініціативу Кузьминих!
   
Навіщо ділити лайно на сорти?

Всіх шахраїв, хабарників і зрадників, незалежно від "партії", під справедливий суд.
Будь то Кузьміних, чи Гримчак, чи "лідер опозиції".
У нас ніхто не проводить масових акцій за дієві суди, тільки в захист якогось чергового "невинуватого"...

Останнє редагування: 7 червня 2022 11:51:27 від Spin
   
Так он же еще живой.Шо за намек?
Я теж цього не розумію
   
то була зовсім інша епоха, епоха тоталітаризму, епоха деградації, занепаду. зараз зовсім інша справа, тому я палко підтримую ініціативу Кузьміних. Кожне село, містечко, місто має мати вулицю нашого Президента Володимира Зеленського.
підтримай ініціативу Кузьминих!
ти що серйозно? чи це такий витончений гумор?
 якщо мене пам'ять не підводить,  то Зеленський ще у 19-му попередив щоб ніяких  портретів у кабінетах та інших місцях
   
Навіщо ділити лайно на сорти?

Всіх шахраїв, хабареиків і зрадників, незалежно від "партії", під справедливий суд.
Будь то Кузьміних, чи Гримчак, чи "лідер опозиції".
У нас ніхто не проводить масових акцій за дієві суди, тільки в захист якогось чергового "невинуватого"...
Чомусь шахраїв, хабарників і зрадників, в нас судять залежно  від "партії" .З цим треба щось робити , показати що закон один для всіх ,
а не тільки для Слуг . Про Трухіна ,що чути ? Відкупився ? Пообіцяв поставити в Кривому Розі кінну скульптуру ?
   
ти що серйозно? чи це такий витончений гумор?
 якщо мене пам'ять не підводить,  то Зеленський ще у 19-му попередив щоб ніяких  портретів у кабінетах та інших місцях
А от про назви вулиць , скульптури та коней він нічого не казав .
   
Чомусь шахраїв, хабарників і зрадників, в нас судять залежно  від "партії" .З цим треба щось робити , показати що закон один для всіх ,
а не тільки для Слуг . Про Трухіна ,що чути ? Відкупився ? Пообіцяв поставити в Кривому Розі кінну скульптуру ?

То може пора вимагати дієвих судів, а не захищати окремі дупи?
   
Вже є вулиці Залужного.
Навіщо таке робити зараз?
   
Дуже своєчасна ініціатива.

Пропоную доповнити встановленням пам'ятників.
   
То може пора вимагати дієвих судів, а не захищати окремі дупи?
не розумію, чим вам не подобаються теперішні суди? якщо ти гримчак-отримай термін, якщо ти Кузьміних - не отримай термін. що не так?
   
суддя приймає рішення в тому числі виходячи із власного переконання. він, суддя, завжди під тиском.
   
Чомусь шахраїв, хабарників і зрадників, в нас судять залежно  від "партії" .З цим треба щось робити , показати що закон один для всіх ,
а не тільки для Слуг . Про Трухіна ,що чути ? Відкупився ? Пообіцяв поставити в Кривому Розі кінну скульптуру ?
в ліс мабуть пішов тихенько.
   
Дуже своєчасна ініціатива.

Пропоную доповнити встановленням пам'ятників.
хоча б погруддя! але в кожному селі, не говорячи вже про міста.
ото було б діло  (tu)
   
а якщо серьйозно, то це просто глум над здоровим глуздом називати вулиці на честь сірості і посередності. 
   
прошу зауважити, я владу не критикую, я критикую Кузьміних.
   
не розумію, чим вам не подобаються теперішні суди? якщо ти гримчак-отримай термін, якщо ти Кузьміних - не отримай термін. що не так?

Гримчака посадив антикорупційний суд, створений Порошенком.

Гадаю, цим усе сказано.
   
Рідкісне говно той кузьміних. Просто не уявляю, як старший брат досі власними руками його не одписдохав до пів-смерті.
Скільки там йому, десь біля п'ятидесяти тисяч застави призначили? А чого так "дохера"? Гривень, єсі шо.
   
Гадаю, треба назвати вулицю

"вулиця імені Президента України Володимира Олександровича Зеленського"

Треба з повагою до такої людини, а не так, як Кузьміних
   
треба закривати обох, більше того почати арештовувати рахунки колишніх і нинішніх можновладців.

війна - ідеальний шанс витрясти кумоводів. ніхто за них не вступиться. благодарний обдертий нарід ще й плюне в морду.

   
треба закривати обох, більше того почати арештовувати рахунки колишніх і нинішніх можновладців.

війна - ідеальний шанс витрясти кумоводів.

Якась кромола.

Вам же сказали: не на часі.

Ви з такими думками скоро запропонуєте Коломойського видати ФБР.
   
Якась кромола.

Вам же сказали: не на часі.

Ви з такими думками скоро запропонуєте Коломойського видати ФБР.
інакше уже восени бюджет складеться в 4 рази. зелень видає економію газу через збанкрутававші підприємства за перемогу  :facepalm1:

а податки хто платитеме на утримання моделі усср?



Останнє редагування: 7 червня 2022 12:58:35 від DeL1T
   
Якась кромола.

Вам же сказали: не на часі.

Ви з такими думками скоро запропонуєте Коломойського видати ФБР.

А вони його просили видати?
   
Гримчака посадив антикорупційний суд, створений Порошенком.

Гадаю, цим усе сказано.
ггримчак вів свій маленький корупційний бізнес в тайні від боса і не кидав долю в общак ?
   
нафтогаз сказав що прибутку (а значить і податків) нема

укразалізниця - нема

ахметка з монако надсилає крупи пенсам, а ДТЕК у дефолті.

економіка під управлінням держ.корпорацій складається як картковий будинок - але це тільки плюс.

я чекав цього моменту з часів Ющенка. це шанс на смерть совка та побудови нових відносин між державою та платниками податків.

гетьманцовів доведеться казнить, але то невелика потєря
   
я обома руками за таку ініціативу пана Кузьміних!

Так! І погруддя в центрі міста! Два!
   
Гримчак не хабарник . Він просто шахрай .Держава від нього не постраждала .
По перше з якого х. шахрай краще хабарника? - добре що не ти вирішуєш що краще та хто справжній злодій.
По друге шахраєм, а не хабарником він став лиш завдяки тому, що довести хабарництво не було можливості - требо було робити затримання на одному якомусь эпізоді.
   
ггримчак вів свій маленький корупційний бізнес в тайні від боса і не кидав долю в общак ?
Та який це в сраку бізнес ? Тинявся по ресторанах ,пиячив і розповідав всім який він крутий .
В общак він міг тільки насцяти .Брателло Єрмака виступав крутіше .Він реально брав ,вирішував питання і робив призначення .
   
Так! І погруддя в центрі міста! Два!
Згідно чинного законодавства , центрах міст повинні бути не погруддя , а скульптури в повний зріст ,можна  верхи на коняці !
   
інакше уже восени бюджет складеться в 4 рази. зелень видає економію газу через збанкрутававші підприємства за перемогу  :facepalm1:

а податки хто платитеме на утримання моделі усср?

Показати зображення...

Хто у нас найбагатший олігарх?

Ахмєтов?

А податки сплатив найменші з цих 20. 

А його менеджери десь поховалися...  :-)o
   
Та який це в сраку бізнес ? Тинявся по ресторанах ,пиячив і розповідав всім який він крутий .
В общак він міг тільки насцяти .Брателло Єрмака виступав крутіше .Він реально брав ,вирішував питання і робив призначення .

Хм...
І кого ж він там напризначав?
Є посади і прізвища?
   
Хто у нас найбагатший олігарх?

Ахмєтов?

А податки сплатив найменші з цих 20. 

А його менеджери десь поховалися...  :-)o
Це нічого що основні активи Ахмєтова в Маріуполі і на Донбасі ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія