Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мер Черкас заборонив вішати бігморди Петра з Х"йлом

Мер Черкас заборонив вішати бігморди Петра з Х"йлом

Анатолій Бондаренко
3 години тому
Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням хуйло.
Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції!
Цей покидьок завдав стільки шкоди нашій Україні, що я вважаю аморальним поширювати подібні речі. Нам хуйло у місті непотрібно!
   
 (tu)
   
Анатолій Бондаренко
3 години тому
Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням хуйло.
Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції!
Цей покидьок завдав стільки шкоди нашій Україні, що я вважаю аморальним поширювати подібні речі. Нам хуйло у місті непотрібно!

Це він про пєтю?
   
це ж мери іншим міст можуть підключитись до флеш мобу

борди будуть тіко в Києві Одесі і Харкові  :laugh:
   
ЦВК не хоче відреагувати на агітацію подібним чином?
   
агент кремля, бл буду  :laugh:
   
Це він про пєтю?

тут да можливо двозначне поняття
   
Це він про пєтю?

Маю надію що про обох.
   
У Львові встановлять?
   
Именно такую реакцию, этот треш и вызывает у всех. А поскольку это лайно развешивает Петро, то весь негатив идет в его сторону. Конкретный пройоп Моши.
   
У Львові встановлять?

хз я ше не бачив, поки висять Думай

але садік може знатно підісрати
   
Еще одно доказательство тому что петя не жилец
   
Еще одно доказательство тому что петя не жилец

Та не жилец он, успокойтесь уже !  ;o
Уже ж миллион раз тут повторено на ФУПе - таки да, не жилец!
Поздравляю Вас этим!

p.s. борді мне не нравятся, сама запретила бы.
   
 :lol:  :weep:
   
В Рівному і Луцьку - немає.
Тільки пеціне "думай" :)
   
ахаха....красава. в Черкасах знешкодили сітку пороха...в Черкасах порох тікав від НК. Чечкаси подають приклад всій Україні.  (tu)
   
Анатолій Бондаренко
3 години тому
Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням хуйло.
Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції!
Цей покидьок завдав стільки шкоди нашій Україні, що я вважаю аморальним поширювати подібні речі. Нам хуйло у місті непотрібно!

 :)

про що і мова була в тому числі.
нех...засирати вулиці наших міст "іпалом куйла" (с)

порох дно пробив
   
я гадаю якшо хто повісить ті борди у Львові - їх тупо всі понищать
   
ахаха....красава. в Черкасах знешкодили сітку пороха...в Черкасах порох тікав від НК. Чечкаси подають приклад всій Україні.  (tu)
там мер бютівець
правда, кажуть, воно типу бандит )
   
Петя снова сам себя выпорол
   
я гадаю якшо хто повісить ті борди у Львові - їх тупо всі понищать
Ти зі Львова?
   
Re: Мер Черкас заборонив вішати бігморди Петра з Х"йлом

Нам хуйло у місті непотрібно
А зелепутіна?
   
Анатолій Бондаренко
3 години тому
Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням хуйло.
Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції!
Цей покидьок завдав стільки шкоди нашій Україні, що я вважаю аморальним поширювати подібні речі. Нам хуйло у місті непотрібно!

ГА-ГА-ГА!!!! А Толік Желєзяка таки МАЛАДЄЦ!! Я в ньому не помилилася!  X(
   
тобто за стевленика хуйла голосувати можна, а антирекламу на хуйла вішати не можна
   
Та не жилец он, успокойтесь уже !  ;o
Уже ж миллион раз тут повторено на ФУПе - таки да, не жилец!
Поздравляю Вас этим!

p.s. борді мне не нравятся, сама запретила бы.

Еслиб у твоего потроха был бы хоть грамм совести и адекватности то он уже бы вчера запретил установку этих бордов и извинился перед наридом за эту "ошибку".

Но этого нет поэтому он реальный пи%ор а не президент Украины.
   
а що за бігборди друзяки? я тут занурився в роботу в інет виходжу ріко то й не знаю
   
тобто за стевленика хуйла голосувати можна, а антирекламу на хуйла вішати не можна
Долбодятлы в петрушкином штабу, перестарались
   
Анатолій Бондаренко
3 години тому
Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням хуйло.
Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції!
Цей покидьок завдав стільки шкоди нашій Україні, що я вважаю аморальним поширювати подібні речі. Нам хуйло у місті непотрібно!

схвалюю реакцію.
   
тобто за стевленика хуйла голосувати можна, а антирекламу на хуйла вішати не можна


Не хотят агенты кремля видеть на украинских улицах портреты хуйла
   
тобто за стевленика хуйла голосувати можна, а антирекламу на хуйла вішати не можна

і в чому там антиреклама?
кандидатів багато - президент один?
так хто там ставленик - для мене людина, шо повністю копіює оригінальне гівно.
   
а що за бігборди друзяки? я тут занурився в роботу в інет виходжу ріко то й не знаю
ОМГ ...)))))
   
Та не жилец он, успокойтесь уже !  
Уже ж миллион раз тут повторено на ФУПе - таки да, не жилец!
Поздравляю Вас этим!
тут рашисти вангують.

Порошенко – президент Галичины или мэр Львова.

Львовяне же дали Порошенко (по результатам обработки почти 80% протоколов) 36%, и это самый высокий его результат по Украине. Так что после выборов Петро может смело баллотироваться в градоначальники «міста Лева», который остался верен Порошенко и после пятилетки его фантастического правления.

Тем более что именно львовские городские округа дали «за Петра» наивысший результат в области – 43-46%, в других населённых пунктах «перемога» выглядит куда скромнее.

С другой стороны, поддержка Кондитера Галичиной чётко показывает, где в Украине компактно проживают сторонники всех его инициатив вроде «томоса», бомбардировок Донбасса и тотальной ницоевщины. Это было ясно и раньше, но теперь ясно с цифрами в руках.
   
тобто за стевленика хуйла голосувати можна, а антирекламу на хуйла вішати не можна

Шо поробиш друже Vae victis (горе переможеним)  ;)
   
тобто за стевленика хуйла голосувати можна, а антирекламу на хуйла вішати не можна

можна, можна, робіть
тільки це не нова ідея
так ділили Україну ще 15 років тому

   
Анатолій Бондаренко
3 години тому
Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням хуйло.
Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції!
Цей покидьок завдав стільки шкоди нашій Україні, що я вважаю аморальним поширювати подібні речі. Нам хуйло у місті непотрібно!

він тут буде так чи так при президентові-наркоману
   
тобто за стевленика хуйла голосувати можна, а антирекламу на хуйла вішати не можна

цікаво, чому ставленик Коломойського(чи вже ні???) міг стати ставлеником хуйла
а ліший друг хуйлівського кума Медведчука, та за жодних обставин не ставленик Кремля

при цьому Порошенка так втікає від Москви, шо тупо копіює все, шо вони роблять... який геть? це побудова расії-2 тут
   
я гадаю якшо хто повісить ті борди у Львові - їх тупо всі понищать
хто, Садовий? ну риляку куйла фарбою заллють, так.

   
Ти зі Львова?

так
   
цікаво, чому ставленик Коломойського(чи вже ні???) міг стати ставлеником хуйла
а ліший друг хуйлівського кума Медведчука, та за жодних обставин не ставленик Кремля

дивно, чого хуйло топить саме за наркомана, а не за ліпшого друга свого кума
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія