Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

россия = 40% совка + 60% импреиализма. украина = 80% совка + 20% рагулизма

...

исходи их этой формулы росссия более жизнеспособна чем укарина и на длинной дистанции победит украину при равных условиях ...
   
А ты себя к какой категории причисляешь, к совкам или рагулям?
   
Свіжа районка прийшла.
Бабусі після прочитання обговорили про олігархів та -ізми.  (tu)
   
інтересно, чому рагулізмом тхне переважно від "городських в пятому коліні"?
   
чергова серія серіалу "лайно та вентилятор"
за сценарієм ТС (td)
   
інтересно, чому рагулізмом тхне переважно від "городських в пятому коліні"?

хз.. наверно ваш персональный опыт .. это не статистика ..
   
чергова серія серіалу "лайно та вентилятор"
за сценарієм ТС (td)

вы не согласны с тем что в украине совка больше чем в раше??

зря.. ибо это так и есть.
   
вы не согласны с тем что в украине совка больше чем в раше??

зря.. ибо это так и есть.

утверждения надо как-то обосновывать. Или это наффи-стайл?
   
вы не согласны с тем что в украине совка больше чем в раше??

зря.. ибо это так и есть.
не знаю звідки то взяли але трохине так совка залишилось 20% рагулів 20% решта не піддається вашим штампам
все дуже по-різному
   
Приклад того,що зрадофіли є прямі пособники рашистів.Мені і бабки і діди заповідали ненависть до рашки.Це абсолютне зло.Не хочу вертатись в колхози,щоб нас як худобу гнали на імперіалістичні війни в сірії і афгани.
рашка підтримує півн корею,венесуелу,там де життя невиносиме.Чи забули ви,люди,як при донецьких неможливо було відкрити заправку для несвоїх?Про повністю прогнившу поліцю,до якої звертатись було даремно?Про пшонківську прокуратуру?
Краще бути вільним і небагатим,ніж рабом диявола-рашки.
   
слухай сюда, рагуль

Україна пишеться з великої літери
   
Приклад того,що зрадофіли є прямі пособники рашистів.Мені і бабки і діди заповідали ненависть до рашки.Це абсолютне зло.Не хочу вертатись в колхози,щоб нас як худобу гнали на імперіалістичні війни в сірії і афгани.
рашка підтримує півн корею,венесуелу,там де життя невиносиме.Чи забули ви,люди,як при донецьких неможливо було відкрити заправку для несвоїх?Про повністю прогнившу поліцю,до якої звертатись було даремно?Про пшонківську прокуратуру?
Краще бути вільним і небагатим,ніж рабом диявола-рашки.

вы за свободную продажу продажу земли или против?
   
слухай сюда, рагуль

Україна пишеться з великої літери

Воно скот!
Я йому це вже казав, але воно не розуміє, бо тупе.
   
Воно скот!
Я йому це вже казав, але воно не розуміє, бо тупе.

важность формы перед сутью один из признаков рагулизма.

   
важность формы перед сутью один из признаков рагулизма.
Так і є.  Кієвлянін за формою, кінчений рагуль за суттю
   
А ты себя к какой категории причисляешь, к совкам или рагулям?

Мда, он даже для себя зазор не оставил  :D. Киевлянина просто распирает чувство собственной важности настолько, что подключение между мозгом и языком вообще перестало работать.
   
Кієвлянін, як і Сметана мають одну спільну рису - "Я цяця, а ви всі кака!". Або щось образливе для українців і України, як ця гілка.
Виходячи з цієї концепції, вони створюють гілку. СЕРУТЬ в СТ. Всі плюються. А вони з розумним видом доводять, що ви всі йолопи і не розумієте перфомансу. І взагалі це екзистенціалізм...
Вміння вести дискусію вони не вміють.
   
Виходячи з цієї концепції, вони створюють гілку. СЕРУТЬ в СТ. Всі плюються. А вони з розумним видом доводять, що ви всі йолопи і не розумієте перфомансу. І взагалі це екзистенціалізм...


 :lol:  (tu)

про экзистенционализм ваааще поравало ...
   
концепция на самом деле гораздо боле простая и озвучена у меня в подписи.
   
інтересно, чому рагулізмом тхне переважно від "городських в пятому коліні"?
та хер воно киянин в п"ятому, приїхало з жашківа і корчить тут з себе сноба-менагера
   
от якого обсасувати висери цього мудака його рівень це розвозити шмурдяк по ларькам що воно може цінного донести?
   
Ответа от Кии на то, кто он рагуль или совок так и не прозвучало.

Ждем.
   
Ответа от Кии на то, кто он рагуль или совок так и не прозвучало.

Ждем.
мабуть воно уявляє з себе шовиніста але є рагулякою яке трохи  прочитало навкоси булгакова
   
вы не согласны с тем что в украине совка больше чем в раше??

зря.. ибо это так и есть.

Найбільше рагулізма в тих хто приїхав в велике місто, з провінції для того щоб відповідати тамтешньому середовищу. Тому не розказуй киівлянин про рагулізм ти в ньому живеш так як люди які потім повертаються в свої провінційні міста та села забувають про столично обласний рагулізм через два три дні так само починають відповідати тому суспільству яке живе в тих містечках куди повернулись.
Все звичайно з виключеннями але в загальному так
   
вы за свободную продажу продажу земли или против?

Так в умовах вільної від корупції та олігархів країни. Але з правосуддям.
При невиконанні цих умов Україну чекає доля малорозвинених країн третього світу.
Там земля продається. І що ?
   
Кієвлянін, соромлюсь спитати , а якого такого великого мєстєчка твої предки приперлись в Київ ?
Від  тебе бердичевським шлєпєром бздить за 100 км. Гарадской, пляць..

Останнє редагування: 8 січня 2018 12:14:49 від Людас
   
Найбільше рагулізма в тих хто приїхав в велике місто, з провінції для того щоб відповідати тамтешньому середовищу. Тому не розказуй киівлянин про рагулізм ти в ньому живеш так як люди які потім повертаються в свої провінційні міста та села забувають про столично обласний рагулізм через два три дні так само починають відповідати тому суспільству яке живе в тих містечках куди повернулись.
Все звичайно з виключеннями але в загальному так

100 % . Найбільш гарадскіє це свіжа ліміта.

Дуже пересолюють своєм аристократизмом. Графи зі 101 км..
   
Если отбросить бред про совок,то всё сводится к тому что Украина и украинцы говно (страна 404 как пишут ватники),а Россия это круто и она победит.Неужели это не достойно бана.Поэтому скажу словами классика: Забаньте уебана (с)
   
100 % . Найбільш гарадскіє це свіжа ліміта.

Дуже пересолюють своєм аристократизмом. Графи зі 101 км..

Ненависть к селу это чисто кацапская черта,потому что украинец никогда бы так не сказал
   
Кієвлянін, соромлюсь спитати , а якого такого великого мєстєчка твої предки приперлись в Київ ?
В тебе бердичевським шлєпєром бздить за 100 км. Гарадской, пляць..

швидше, не предки, а він сам і приперся
нік-то який - К і є в л я н є н - щоб не насміхались, щоби поважали (с)
   
швидше, не предки, а він сам і приперся
нік-то який - К і є в л я н є н - щоб не насміхались, щоби поважали (с)

это как у кацапов любое говно,которое год пожило в Москве в съёмном бараке,начинает называть себя москвичём
   
Если отбросить бред про совок,то всё сводится к тому что Украина и украинцы говно (страна 404 как пишут ватники),а Россия это круто и она победит.Неужели это не достойно бана.Поэтому скажу словами классика: Забаньте уебана (с)

Я тільки дивуюсь як цьому неповажному пану не бздить жити серед "80% совка + 20% рагулизма".

До речі, він сам з 80 % я  так розумію. Бо рагулем себе не вважає.

Мабуть, у графа було дуже хуйово з математикою в   якісь хуйовій забитій  школі. Бо 80 + 20 = 100 %.
Не залишається вільних відсотків на графьєв..
   

Не залишається вільних відсотків на графьєв..

так вам скажи что графьев 0,5% - вы морду дург другу перебъете за эти 0,5% ))))
   
россия = 40% совка + 60% импреиализма. украина = 80% совка + 20% рагулизма

А що інакше може сказати кієвлянін з Рязані?
   
ну сколько можно, россия жизнеспособна из-за надровых богатсв Сибири .
   
ну сколько можно, россия жизнеспособна из-за надровых богатсв Сибири .

у венесуэллы надровых багатсв больше но что то не помогло


   
росія більш життєздатна бо має халявні енергоресурси
а що таке рагулізм?
у нас в харкові таке слово НІХТО не вживає...
   
так вам скажи что графьев 0,5% - вы морду дург другу перебъете за эти 0,5% ))))

Самодостаточному человеку похуй кем его считают и он никогда не будет бить кому-то морду,доказывая что он граф.Мне это больше напоминает драку в палате за звание истинного Наполеона
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія