Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

То в чому звинувачують сааку?

То в чому звинувачують сааку?

 Юга предяву кинув , що саака владу хоче захопити . А що , владу мирним шляхом  захоплювати не можна ? Саака ж ніби нічого протизаконного не зробив . Навіть сьогодні , коли його визволили , він не пішов захоплювати ВР , не пішов захоплювати ап. У нього мирна акція . У нього немає зброї . Так , він збирає мітинги і демонстрації . Але навіть в сьогоднішніх оприлюднених записах немає жодного натяку на збройне захоплення влади . То в чому справа ? Порох що , хоче забрати в народу право на мирний протест ? Хоче зробити так , як зробив Росії хуйло , коли всі сидять і слово бояться сказати?
 Я розумію , був би порох святий . Так ніфіга . Порох найбільший з усіх президентів  корупціонер . Він настільки прокрався , що захід вже прямим текстом його звинувачує . І що , нам його терпіти , поки він до кінця Україну розкраде? Так як янек , пусту казну залишить?
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Юга предяву кинув

Це вже смішно
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Саака брав гроші у Курченка і працює на реванш ригів  :shuffle:
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Саака брав гроші у Курченка і працює на реванш ригів  :shuffle:
Де які риги? Його риги топлять: Рабіновіч, Вілкул проти нього.
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Саака брав гроші у Курченка і працює на реванш ригів  :shuffle:
є докази? і головне, нащо це Курченко?  :facepalm1:
   
Re: То в чому звинувачують сааку?


Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності


Правда хрен его знает как он сприял курченко...

Ну злочинна организация должна сооьветствовать определенным критериям, которые надо доказать в суде итд
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Может есть еще докази, но записи нихрена не подойдут, там по составу нет ничего совсем
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

А кива сказал что это агент кремля и что б раисся забирала его взад ибо у нас тут таких и так хватает, про себя и свою шизу кива скромно умолчал )))
   
Re: То в чому звинувачують сааку?


Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності


Правда хрен его знает как он сприял курченко...

Ну злочинна организация должна сооьветствовать определенным критериям, которые надо доказать в суде итд

ну как, взял бабки с целью спрыяння в будущем, когда повалит режим и придет ко власти
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

ну как, взял бабки с целью спрыяння в будущем, когда повалит режим и придет ко власти

Ну я не побачив обіцянки сприяння . Можливо ця обіцянка є на інших записах?
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

є докази? і головне, нащо це Курченко?  :facepalm1:
Ну Курченко ясно нащо, зробити тут заварушку, ослабити всі сторони внутрішнього конфлікту, в ідеалі довести до реальної громадянської війни, а тоді вернутися сюди на білому коні кацапському танку

А докази - та кому вони потрібні, он написав ТС - Порох найбільший з усіх президентів  корупціонер, тай Міхо казав, що він тільки барига...
а ми зразу і віримо, без доказів, адже і так все ясно та потрібно людям довіряти, чи ні ?  :shuffle:
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

ну как, взял бабки с целью спрыяння в будущем, когда повалит режим и придет ко власти

Ух ты...у нас судят за будущие преступления?
   
Re: То в чому звинувачують сааку?


Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності

Брєдове звинувачення звичайно.
Осьо частина 1 (деталізує склад злочину):
Заздалегідь не обіцяне сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності шляхом надання приміщень, сховищ, транспортних засобів, інформації, документів, технічних пристроїв, грошей, цінних паперів, а також заздалегідь не обіцяне здійснення інших дій по створенню умов, які сприяють їх злочинній діяльності.

Тобто. ГПУ визнає що Саака нічого не обіцяв.

Останнє редагування: 6 грудня 2017 00:11:59 від Rocket_Ua
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Теж цікаво, якщо Саакашвілі хотів повалити державний устрій, які його дії це доводять? І якщо у пгокугога є питання до Саакашвілі, чому немає питань до організаторів рєфєрендумів в ДНР ЛНР? Багато з тих організаторів і зараз працюють на державних посадах.
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Ух ты...у нас судят за будущие преступления?

замах на злочин
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Ну я не побачив обіцянки сприяння . Можливо ця обіцянка є на інших записах?

тут важно что его подельник напоёт
   
Re: То в чому звинувачують сааку?
h2o

То в чому звинувачують сааку?
говорят, развел курченко на пол-ляма
ни стыда ни совести  :X
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

доказив нема, а зачем. есть алкаш кум педро, который уже берега потерял окончательно, как и сам педро и вся педроахметошобла. С другой стороны, противостоит им такая же может менее денежная шобла макак, ляшков, поросюков и прочих пидарасов. где-то посредине истеричный миша, не ожидавший такого гандонизма. йобаный цирк.
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

доказив нема, а зачем. есть алкаш кум педро, который уже берега потерял окончательно, как и сам педро и вся педроахметошобла. С другой стороны, противостоит им такая же может менее денежная шобла макак, ляшков, поросюков и прочих пидарасов. где-то посредине истеричный миша, не ожидавший такого гандонизма. йобаный цирк.
+
краще і не скажеш
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

замах на злочин
Ну...
Людина, колишній голова облдержадміністраці ї, стверджує що чинний президент корупціонер (до речі, небезпідставно). Що треба вимагати відсторонення Преза від посади. Бере брудні гроші на реалізацію свого плану. Я тут ні готування, ні замаху не бачу.
А Петро під час Революції гідності не тим самим займався?
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Саака брав гроші у Курченка і працює на реванш ригів  :shuffle:

а юга брав грощі у жванії і працював на тих самих ригів  :blush2:
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Ну...
Людина, колишній голова облдержадміністраці ї, стверджує що чинний президент корупціонер (до речі, небезпідставно). Що треба вимагати відсторонення Преза від посади. Бере брудні гроші на реалізацію свого плану. Я тут ні готування, ні замаху не бачу.
А Петро під час Революції гідності не тим самим займався?
логічно  :D
Отже Петро знає чим це все може закінчитися, от і зіграв на випередження
Бо якщо можна "брати брудні гроші на реалізацію плану", то можна і "брудно протидіяти цьому плану різними методами"
та й взагалі, все можна, а хто виграє, той і розкаже, що можна, а що ні ... в поточному раунді
От тільки питання : скільки таких раундів витримає Україна ?
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

а юга брав грощі у жванії і працював на тих самих ригів  :blush2:
А Садовий заробляє на мусорі,
А Юля "відсмоктала у Хуйла",
А Лещенко квартиру купив за нетрудові доходи,
А Шабунін від армії відмазався,
А Ляшко - "задньоприводний"

вірю, в усе вірю, ну як же можна не вірити ! Це ж усі знають !!!
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

доказив нема, а зачем. есть алкаш кум педро, который уже берега потерял окончательно, как и сам педро и вся педроахметошобла. С другой стороны, противостоит им такая же может менее денежная шобла макак, ляшков, поросюков и прочих пидарасов. где-то посредине истеричный миша, не ожидавший такого гандонизма. йобаный цирк.

+
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Саака брав гроші у Курченка і працює на реванш ригів  :shuffle:
----------------------------------------------
 Ага! Ща! Все дело в балалайках.... B-)
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Саака брав гроші у Курченка і працює на реванш ригів  :shuffle:

Найцікавіше що навіть це не є протизаконно  :facepalm1:
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Тут смешная ситуация, что курченко не осужден как преступник судом
   
Re: То в чому звинувачують сааку?


Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності


Правда хрен его знает как он сприял курченко...

Ну злочинна организация должна сооьветствовать определенным критериям, которые надо доказать в суде итд

Шутка великого прокурора
Нет обвинений против курченко
Есть задокументированные случаи связей курченко и власти теперешней
Саака открыто выступает за целостность Украины
Саака признает что встречался и с хуйло и с Обамой но ни разу с курченко
Саака ни разу не дрался пьяный с полицией
Саака ни разу не выходил на майдан и не призывал штурмовать госздания

Но судить за измену родине, за призыв свержения власти, за преступные группировки  хотят Сааку.
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Саака брав гроші у Курченка і працює на реванш ригів  :shuffle:
------------------------------
Якщо б було меньше таких йолопів як ти... :facepalm1:
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Шутка великого прокурора
Нет обвинений против курченко
Есть задокументированные случаи связей курченко и власти теперешней
Саака открыто выступает за целостность Украины
Саака признает что встречался и с хуйло и с Обамой но ни разу с курченко
Саака ни разу не дрался пьяный с полицией
Саака ни разу не выходил на майдан и не призывал штурмовать госздания

Но судить за измену родине, за призыв свержения власти, за преступные группировки  хотят Сааку.

Насколько я помню прессуху долбоеба генпрокурора измену ему как раз не шьют
Измена это вроде к дангадзе
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Юга предяву кинув , що саака владу хоче захопити . А що , владу мирним шляхом  захоплювати не можна?

Захопити можна і мирним, наприклад шляхом обману. А так то владу дає народ на виборах, бо у нас народ є джерелом влади

Цитувати
Саака ж ніби нічого протизаконного не зробив.

Це навіть не смішно вже, ця колишня пристойна людина відкрито витирає ноги о закони України, а дехто ще заявляє, що він нібито нічого протизаконного не зробив.

Цитувати
Навіть сьогодні , коли його визволили , він не пішов захоплювати ВР , не пішов захоплювати ап. У нього мирна акція .

Ой який пристойне лайно, ну просто святий покидьок. Його затримали, а він втік з під варти і не сховався. Дійсно все законно, просто молодець! Невже дійсно існують такі недолугі, що вважають дії Саакашвілі законними? Ну не можна бути настільки правовим невігласом! Як з такими знаннями в області права взагалі можна існувати в сучасному суспільстві!
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

А Садовий заробляє на мусорі,
А Юля "відсмоктала у Хуйла",
А Лещенко квартиру купив за нетрудові доходи,
А Шабунін від армії відмазався,
А Ляшко - "задньоприводний"

вірю, в усе вірю, ну як же можна не вірити ! Це ж усі знають !!!

"Враховуючи закриття "Самооборони", то скільки витратив Давид Жванія на цей проект?
- Приблизно 7 мільйонів доларів. " http://www.pravda.com.ua/articles/2010/11/11/5562068/
   
Re: То в чому звинувачують сааку?
Svitlana Bykova

ваш саакашвілі по ходу реально йобнувся.
Підставьте кожен себе на його місце - і спробуйте уявити, що ви кажете те ж саме комусь з українських правоохоронців чи суддів.
І звісно, що буде з вами після подібних заяв

зі. воно б***ь таке "патріот україни", як я папа римський :bueee:

Саакашвілі покликав слідчих у наметове містечко
653 ПЕРЕГЛЯДИ  0
Середа, 6 грудня 2017, 10:06
0 0 0
РЕКЛАМА:

Лідер "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі заявляє, що не піде на допит, але готовий прийняти слідчих у наметовому містечку під Верховною Радою.
Про це він сказав на прес-конференції на площі Конституції 6 грудня.
"Я хочу заявити наступне: я не буду ходити ні до якого лже-генпрокурора. Він двієчник, безграмотний, незаконний. І я не вважаю його генпрокурором. Я готовий прийняти слідчих тут у таборі", - сказав Саакашвілі.
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Михуил реально мешает шоколадному. Вероятно группы олигархов не могут поделить денежные потоки. Какая-то группа спонсирует михо, в результате чего активность последнего резко повышается. Как только они договорятся, Михил уйдет или его акции просто перестанут показывать по телевизору. Кто бы знал об его выступлениях где-нибудь в Мухосранске, если бы их не показывали по всем каналам?
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Михуил реально мешает шоколадному.

Звісно, як і кожному адекватному українцю.
Особисто мені він заважає, паплюжить мою країну покидьок.
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Звісно, як і кожному адекватному українцю.
Особисто мені він заважає, паплюжить мою країну покидьок.

Тобто казнокрад і корупціонер пєтя не паплюжить , а Міша паплюжить? Та пєті вже прямим текстом говорять на заході що він корупціонер , в рейтингу корумпованості Україна перше місце зайняла , а винуватий Міша ?
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Звісно, як і кожному адекватному українцю.
Особисто мені він заважає, паплюжить мою країну покидьок.

так, все має бути шито-крито
як в ригів
як в Педра
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

Саака брав гроші у Курченка і працює на реванш ригів  :shuffle:
Це він так в розписці написав, коли брав гроші???
 :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

ваш саакашвілі по ходу реально йобнувся.
Підставьте кожен себе на його місце - і спробуйте уявити, що ви кажете те ж саме комусь з українських правоохоронців чи суддів.
І звісно, що буде з вами після подібних заяв

зі. воно б***ь таке "патріот україни", як я папа римський :bueee:

Саакашвілі покликав слідчих у наметове містечко
653 ПЕРЕГЛЯДИ  0
Середа, 6 грудня 2017, 10:06
0 0 0
РЕКЛАМА:

Лідер "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі заявляє, що не піде на допит, але готовий прийняти слідчих у наметовому містечку під Верховною Радою.
Про це він сказав на прес-конференції на площі Конституції 6 грудня.
"Я хочу заявити наступне: я не буду ходити ні до якого лже-генпрокурора. Він двієчник, безграмотний, незаконний. І я не вважаю його генпрокурором. Я готовий прийняти слідчих тут у таборі", - сказав Саакашвілі.
Пеця  не йобнувся коли не допоміг Сакварелідзе у справі діамантових, тільки не кажи шо він не має впливу...
   
Re: То в чому звинувачують сааку?

так, все має бути шито-крито
як в ригів
як в Педра

О, то коли він горлопанив зі сцени, що Порошенко бойові частини з фронту знімає, то це він щось викривав?
А я думав то він просто брехав та лив лайно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія