Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

чи ви бачили крокоділа в інших темах, де обговорюються поточні політичні події?
я - ні.
я тільки бачу, що ця людина використовує цей форум для висловлювання своїх сексуальних фантазій і переслідування жінок цього форуму на грунті його секс-уяв.
і це тут - норма.
і це тут - не проблема!
і це - не жіноче питання!
бо тут на нього начхати тим, хто модерує цей форум.
:zrada:  :-G  :dopovid:
   
Re: жіноче питання

Вера. Вы не читали Крокодила в серьезных ветках. Это умный и вдумчивый человек. Не воспринимайте его стёб серьезно. Он взял себе роль "анального клоуна" и ее добровольно выполняет. Но, повторю,то взрослый и умный человек. Был бы не умным, по этому лезвию, которое называется "талисман фупа", а с двух сторон пропасти "отвратительное ублюдство идиота" и " совсем конченый больной извращенец", он бы пройти не смог.
   
Re: жіноче питання

у вас опять ачко в мыслях, а третьей руки реально в работе не хватает. Приходится заводить студентов. Был бы у меня хороший, годный хобот, я бы студентов не заводил, да и не женился бы может. Хотя, жена, я и хобот... Женился бы.
:D
   
Re: жіноче питання

Бачу, що крокодил з вєрою знайдуть спільні точки дотику... :)
вачько?
   
Re: жіноче питання

Тут не той случай. Релігія - то алогічьне збочиння. Приклад: батько сестер Хачатурян:
- склоняв і заставляв дочок до сексу з ним
- зза того, шо вони з ним сексілісь щітав їх грєховнимі збочинками.

Секс прийшов до нас зтваринного світу. З чіткой іерархієй, де хтось гнобіл - а хтось подчінялся.
Секс - це насилля і приниєження, бо:
а) прутень вторгаецця, овладєваєт. З біллю. Багатьом жінкамдоводицця "привчатись" замість болі отримувати задоволення.
б) прутень обкінчуе та оплодотворяе.

Ergo, жінка - це об"єкт нападу, овладєванія та обовязково - приниження :umnik2:
Такий секс для високорозвиненої істоти - пєщєрний пережиток :-G
Жінок тре освободіть від цього СПРАВДІ харастменту  :shout:

Перший етап буде - бхання робатів, другий - атрофування статтєвих органів і отримування задоволення через нервові центри.
ХАЙ ЖИВЕ ПРОГРЕС!!! [ua]

 (tu)
чи не єдинний притомний допис в цій гілці
а то понапридумували з одного боку "рамантіку" і якусь прекрасну місію, а з іншого - якісь гени кудись там передати
в природі все підпорядковано ієрархії і статевий акт це один з проявів встановлення ієрархії де жінка зовсім не є зверху ієрархії а є свого роду добровільною а інколи і не добровільною "жертвою"
інша справа що цивілізація зробила з цього акту щось таке прийнятне а не цинічно-холодне як в твариному світі де основне не передача генів всіма особами виду а виживання виду як такого і передаються лише найсильніші гени
що було і в людей до 19 століття коли лише +.- 30% людей передавало свої гени і тримали статистику девіацій в нормі
зараз гени передають за 90% населення - і кульгаві і горбаті і таке інше бо по терії гуманізму "кожен має право на щастя"
але зворотня сторона цього є те що кількість девійцій росте і на додачу з"являються нові мутації De novo mutations котрі раніше просто не мали шансу на "сєкас" і продовження в потомстві

Останнє редагування: 6 серпня 2019 15:54:26 від ivan ukrainets1
   
Re: жіноче питання

вачько?

Нехай це буде твоє, раз ти взялася підтримати це жіноче питання.  Добре?
   
Re: жіноче питання

в природі все підпорядковано ієрархії і статевий акт це один з проявів встановлення ієрархії

тут є нюанс.
називається "бакулюм", і в нас його нема.

так що з ідеєю моноієрархії доведеться розпрощатися, і продовжувати крутитися, як заповідала нам мамка еволюція  B-)
   
Re: жіноче питання

вже тільки той факт, шо ти застосовуєш як "аргументацію" лозунг німецьких наці, нанесений на ворота концтабору смерті, характеризує тебе, як симпатика подібного ставлення до "вирішення проблем", як це практивувалося в "третьому рейхі".
але це ще не все - ти навіюєш тут і намагаєшся дискредитувати саму проблему ставлення до жінок в українському, і не тільки - як ми бачимо ти фізично перебуваєш десь за межами україни - суспільстві. тобто ця проблема є глобальною.
ти, як і крокодил, не вбачаєш в сексуальному переслідуванні жінок ніякої "жіночої проблеми".
:lol:
P.S. ДОПОВІДЬ! за безпардонні наклепи та брехню.
   
Re: жіноче питання

те, шо крокоділ тут постійно переслідує жінок цього форуму - ...
А Ви постійно переслідуєте жінок та чоловіків форуму. Але Вам напевно можна. :)
   
Re: жіноче питання

чи ви бачили крокоділа в інших темах, де обговорюються поточні політичні події?
я - ні.

погано бачила :umnik2:


те, шо крокоділ тут постійно переслідує жінок цього форуму - це - "норма", з якою жінки цього форуму мусять миритися.

мусять 8-)
   
Re: жіноче питання

вачько?

каровка X(

Каровка дае малачько!
Каровка дае ув ачько!
Каровка дае
М"ясце -
Подякуймо їй
За це :air_kiss:
   
Re: жіноче питання

тут є нюанс.
називається "бакулюм", і в нас його нема.

так що з ідеєю моноієрархії доведеться розпрощатися, і продовжувати крутитися, як заповідала нам мамка еволюція  B-)

і до чого це?
на городі бузина а в Києві дядько - це так називається
взагалі функція тої кістки , вірніше чому вона і звідки ще не пояснено - є теорії але жодна не дає нормального пояснення
може бути що це має якейсь відношення до конкуренції за самок - що в принципі нормально вписується в ієрархічну концепцію існування живих організмів - той хто виграв конкуренцію стає на верхній щабель піраміди і отримує право на всіх самок
а то що у людей то з точки зору еволюції є по сутті збоченням  B-)  коли самка за 30 сама хватає вже кого небудь "для виконання місії" як їй вбило в голову суспільство і збільшує шанси на мутації
   
Re: жіноче питання

на городі бузина а в Києві дядько - це так називається

хехе

дві години документального відео з павіанами - і всі питання як правило знімаються
але ж то влом, сидіть втикать в павіанів
   
Re: жіноче питання

але ж то влом, сидіть втикать в павіанів

в павіянів - ніінтірєсно :stink:



Галльоу!!!!!!!!!!!!!! :telephone:
в Вєру Іванівну хачу :buba:
   
Re: жіноче питання

невозможно читать тему
нужно пробираться сквозь дописи крокодила.короче он идет в игнор.заколебал
   
Re: жіноче питання

хехе

дві години документального відео з павіанами - і всі питання як правило знімаються
але ж то влом, сидіть втикать в павіанів

втикати в павіанів дві години? чим чи що? бекулум? :shuffle:    :D
   
Re: жіноче питання

невозможно читать тему
нужно пробираться сквозь дописи крокодила.короче он идет в игнор.заколебал

мене ніхто нелюбить :(
   
Re: жіноче питання

Кроки, вы и правда переигрываете. Шутки, что вязнут в зубах не есть уже шутки.
   
Re: жіноче питання

доповідь.
а ти не хочеш шоб кракаділ тебе видрав прямо увачько? :lol:
   
Re: жіноче питання

Нехай це буде твоє, раз ти взялася підтримати це жіноче питання.  Добре?
Ні, Вєруньчик, просто Кракоділ так заїбав своїм вачьком, що від нього вже нічого розумного і не доводиться чекати.


А те що вище твого поста якийсь дурень підмахнув цьому підаасу - то лише встрєтілісь два підарастичьних адіночєства.
   
Re: жіноче питання

каровка X(

Каровка дае малачько!
Каровка дае ув ачько!
Каровка дае
М"ясце -
Подякуймо їй
За це :air_kiss:

Як Зельоний підаас
Приїбався тут до нас
То йому дай у вачько,
То йому дай малачько...

Ти зелений підаас,
Од*їбися ти од нас.
Не дамо тобі вачька,
Не дамо і малачька.

Ти шуруй в свій Лугандон,
Штопаний Зеленгандон.
Буде там тобі й вачько
І від орків малачько.
   
Re: жіноче питання

Як Зельоний підаас
Приїбався тут до нас
То йому дай у вачько,
То йому дай малачько...

Ти зелений підаас,
Од*їбися ти од нас.
Не дамо тобі вачька,
Не дамо і малачька.

Ти шуруй в свій Лугандон,
Штопаний Зеленгандон.
Буде там тобі й вачько
І від орків малачько.

гарний вірш!  (tu)
одна з геніальних відповідей жіночі питання!  [A]

Останнє редагування: 6 серпня 2019 19:29:48 від Vera
   
Re: жіноче питання

до колекції питань "людей" цього форуму:

author=гонта

а ти не хочеш шоб кракаділ тебе видрав прямо увачько?



   
Re: жіноче питання

А Ви постійно переслідуєте жінок та чоловіків форуму. Але Вам напевно можна. :)

шо це за маячня?
   
Re: жіноче питання

втикати в павіанів дві години? чим чи що? бекулум? :shuffle:    :D


є люди, які ще гірші за студентів.
я думала, що нема, а вони є  :(
   
Re: жіноче питання

в павіянів - ніінтірєсно


балувана рептилія
   
Re: жіноче питання

Вера. Вы не читали Крокодила в серьезных ветках. Это умный и вдумчивый человек. Не воспринимайте его стёб серьезно. Он взял себе роль "анального клоуна" и ее добровольно выполняет. Но, повторю,то взрослый и умный человек. Был бы не умным, по этому лезвию, которое называется "талисман фупа", а с двух сторон пропасти "отвратительное ублюдство идиота" и " совсем конченый больной извращенец", он бы пройти не смог.

ви тільки вдумайтеся! "талісманом" "людей" цього форуму є маніяк, який переслідує жінок тут своїми секс-домаганнями.
   
Re: жіноче питання

шо це за маячня?

В смислі, яка маячня? Ваша маячня.
У Кракаділа здвиг по фазі "ачько", у Вас - "допавідь"
   
Re: жіноче питання

Вера. Вы не читали Крокодила в серьезных ветках. Это умный и вдумчивый человек. Не воспринимайте его стёб серьезно. Он взял себе роль "анального клоуна" и ее добровольно выполняет. Но, повторю,то взрослый и умный человек. Был бы не умным, по этому лезвию, которое называется "талисман фупа", а с двух сторон пропасти "отвратительное ублюдство идиота" и " совсем конченый больной извращенец", он бы пройти не смог.
Смог би, і ходіт. Просто, ти не звертаєш уваги на оті його вачьки - вони для тебе як білий шум, бо не до тебе ж дойобуюцця тим вачьком, тобі воно не пэче. А мені вже набридли ті вачьки. І технічний ігнор користі не дає, бо вистачає ідіотів, які його ті вачьки цитують.
   
Re: жіноче питання

ви тільки вдумайтеся! "талісманом" "людей" цього форуму є маніяк, який переслідує жінок тут своїми секс-домаганнями.
да пошлите вы его нафиг, он не обидчивый и сам все понимает. Вот и решение страшенно важного и опасного преследовательного вопроса.
   
Re: жіноче питання

Кроки "ачкувает" ровно до момента, когда его либо вежливо попросят прекратить, либо пошлют нафиг. Не?
   
Re: жіноче питання

Vera 8-)
ати незадумувалась
шо задля того
шобспасті десяткі крисів від насильства
ісохраніть їм життя та цноту
замість тисячі слів і тисячі хвеміністок
достатньо всього одной :flirt:
якаб дала крокодилові
ув ачько? 8-)
іпрєвратіла його з маняка в здорового зелененького пазітівного ЧЛЄНА обчєства?.. :smile3:

Пазїтївнава нїчілавєческава члєна -
Зїльонава с какова калєна? -
Нада асвабадїть каснафанетїкай -
Сїрєчь украінскай естетїкай -
Із кацапаплєна!


Всякого недорікуватого каснакрокодила - лиш материнська мовонька (мовофеміністка - вона, бо ж жіночого роду!) вилікує: сиріч вкраїнофеміністка. Він ще й досі не натрапив на справжню вигойну мовоукраїнку! Синдром неукраїнського некохання!
   
Re: жіноче питання

Кроки "ачкувает" ровно до момента, когда его либо вежливо попросят прекратить, либо пошлют нафиг. Не?

Ну, спробуй. Вже щонайменше 5 років так вачькує на мою адресу. І ніякі нахуєники не помагають, а вєжліве ппрохання - тим більше.

На ДД я вже і гілки персональні заводила, щоб відчепився - воно якесь йобнуте.
   
Re: жіноче питання

В смислі, яка маячня? Ваша маячня.
У Кракаділа здвиг по фазі "ачько", у Вас - "допавідь"

ах, ми тут всі жінки мусимо терпіти образи на свою адресу мовчки? і шоби "люди" цього форуму, які їх висловлюють, залишалися непокараними? ну так не буде цього.
можна тільки випиляти неугодних "недолюдей" з форуму - це залюбки тут відбувається.
тільки би "талісманам" "людей" ніхто не міг перечити і заважати надалі тут знущатися над жінками, як їм тільки хочеться.
хочуть - і ображають.
хочуть - і переслідують сексуальними домаганнями.
хочуть - і погрожують
хочуть - і банять навічно, і випилюють з форуму.
ашотакова? анє же тут "люді" зі своїми нормами і "талісманами", а недолюди ( з визначення так жінок "талісманом" цього форуму ) - хай терплять мовчки!
   
Re: жіноче питання

Пазїтївнава нїчілавєческава члєна -
Зїльонава с какова калєна? -
Нада асвабадїть каснафанетїкай -
Сїрєчь украінскай естетїкай -
Із кацапаплєна!

Всякого недорікуватого каснакрокодила - лиш материнська мовонька (мовофеміністка - вона, бо ж жіночого роду!) вилікує: сиріч вкраїнофеміністка. Він ще й досі не натрапив на справжню вигойну мовоукраїнку! Синдром неукраїнського некохання!

Хто випустив цю Їбакасну ЇбаВроду?

Пропала гілочька - засере своїми Їбами по зав*язку...
   
Re: жіноче питання

Ну, спробуй. Вже щонайменше 5 років так вачькує на мою адресу. І ніякі нахуєники не помагають, а вєжліве ппрохання - тим більше.

На ДД я вже і гілки персональні заводила, щоб відчепився - воно якесь йобнуте.
зная вас как весьма специфичного и не сдержанного на слова юзеря, я не удивлен, что Кроки имеет к вам особую эмпатию. Вот как раз вам посылания его не помогут. Вы тот случай, о котором пишет Вера. Это преследование почти. Или любовь. Берегите себя.
   
Re: жіноче питання

ах, ми тут всі жінки мусимо терпіти образи на свою адресу мовчки? ...

Ви мене питаєте? Як хочете, то терпіть, як не хочете - не терпіть, це Ваша з Крокодилом справа.

І до чого тут те, що у Крокодила манєчка - бігати за усіма з його "ачьком", а у Вас - з "допавіддю"?
   
Re: жіноче питання

каровка 8-)
   
Re: жіноче питання

Кроки "ачкувает" ровно до момента, когда его либо вежливо попросят прекратить, либо пошлют нафиг. Не?

та невже? я його на першій сторінці моєї теми попросила, як людину, припинити цю ганьбу:

Re: жіноче питання
Vera
   4 серпня 2019 22:16:23
IP/Host: ---.118.150.229.dsl.dyn.drei.com
Зєльоний крокоділ,  4 серпня 2019 22:11:58

    Розгорнути попередні цитати...
    От я часто думаю: єсть тьолкі багатиє, а єсть бєдниє, тоже єбаться хотят, я етого не люблю. Я так щитаю: хочеш їбаться - поведі в ресторан, накормі, повезі в таксі, от тагда і їбайся. А бєдні тьолки - ето хуйня, я етого не люблю(с)

     8-)


я тебе дуже прошу - припинити тут публікувати твої зациклені секс-фантазії вкупі з образами жінок.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1051972.0

так видно?
   
Re: жіноче питання

та невже? я його на першій сторінці моєї теми попросила, як людину

я крокодил :beee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія