Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Можливе введення акцизу на солодкі напої. (проект від СН)

Вся\деятельность колуна и его зелёной дегенеративной плесени направлена исключительно на то что-бы создать дополнительные проблемы народу Украины.  Есть там такой конченный Зе по фамилии Гетьманцев , так он только тем и занят , что выдумывает изощренные  издевательства для воюющего народа. Когда зелёных скотов будут развешивать на гилляках скоро , то Гетьманцев мой.
Чого ви кричите, наче це піднімають ціну на щось корисне ?
Най би ті солодкі води ( без жодного нешкідливого інгредієнту!) взагалі заборонили!
   
(tu)

Сахар давно пора признать наркотиком.
Десь в екзилі напряглися булки в Панамського Конидитера...  :(
   
Чого ви кричите, наче це піднімають ціну на щось корисне ?
Най би ті солодкі води ( без жодного нешкідливого інгредієнту!) взагалі заборонили!

тут мова про те наскільки доцільний цей податок?
Чи не втратить бюджет в підсумку?
Чи не підуть гроші від податку на крадувництво через асфальтування доріг і висаджування на папері дерев?
   
А цукерки не шкідливі? Мед?
   
В продажі купа пепсі і коки без цукру.
   
А цукерки не шкідливі? Мед?
Та майже всі сучасні продукти шкідливі.
Так поле для введення акцизів... :shuffle:
   
потрібно заборонити виробництво цукрового буряку і акциз на тростяниий цукор - всьо  :weep:

заїпали ці полумєри
   
охвіс простих рішень
зрубимо з виробників солодкої води
ходити та кошмарити виробників за зміст тієї солодкої води набагато складніше
тому най той радуцький не вийопується про турботу за здоров'є нації

вони просто п*здять наши дєньги(с)

пс якщо  випивати свіжій фруктовий сік на пустий живіт щоранку, то діабет забезпечен
давайте взагалі всі фруктові соки заборонемо
і цукерки, і взагалі всі солодощі
айболіти хренови
   
В продажі купа пепсі і коки без цукру.

вот ти шас просто западло робиш пану радуцькому  :weep:
   
та і цукерки шкідливі. але цукор в газованих напоях майже не відчувається, і ти з дволітровою колою за день зжираєш цілий гранчак цукру. а ще за цей день ти десь кілька конхветок з‘їв, а ще ложечку-другу медку у чай…
   
2016. 92 перегляди, 2 хвилини.
https://www.youtube.com/watch?v=zefDEMilo6g
   
Морозиво, від нього одна шкода ще й горло може може заболіти
   
на цукерки потрібен ценз
як на табачку чи алкоголь - 18+  :weep:
   
Великі виробники аплодують стоячи. Вони взагалі можуть перейти на безцукрові напої, знявши з виробництва цукромісткі. А от дрібнота може і загнутись.
Підняли акцизи на горілку і тепер в кожному сільському "супермаркети" з під прилавка можна купити пляшку 0,5 л якогось Клуб Водкі за 40-50 грн. Самогонку роблять все менше і менше. Те ж саме із цигарками, їх продаж падає. Народ купує вирощений в Україні тютюн, та імпортні гільзи і отримує в рази дешевш, менш шкідливі і якісніші самопальні сигарети.
Як наслідок бюджет лише втрачає.
   
у мене братан вже десять років випиває щодня 2-3 л коли. шкірі вже п***а, внутрішнім органам напевно теж

ну ти ж п***а звичайно
без образ але це п***а
   
ну ти ж п***а звичайно
без образ але це п***а

чому, братан може важити під 150 кг
   
ну ти ж п***а звичайно
без образ але це п***а
ну може він мені п***а, але в цьому немає сенсу, бо ми якось просто обговорювали вподобання по напоях і він ото мені сказав. то я його налякав, кажу ти пздць взагалі? подивися на свою харю, весь шелушишся вже. то він ніби зрозумів і сказав що спробує подв‘язувати з цим
   
ні, братан десь 90-100 і два метри
   
ну може він мені п***а, але в цьому немає сенсу, бо ми якось просто обговорювали вподобання по напоях і він ото мені сказав. то я його налякав, кажу ти пздць взагалі? подивися на свою харю, весь шелушишся вже. то він ніби зрозумів і сказав що спробує подв‘язувати з цим

шелушитьсявін точнор не від напоїв  :lol:
   
Зустрічаємо еру напоїв з замісниками цукру?
Вони корисніші за цукор?
   
шелушитьсявін точнор не від напоїв  :lol:
від напоїв, від напоїв. у мене схожа проблема від енергетиків. став пити менше - стало менше шелушіння
   
Зустрічаємо еру напоїв з замісниками цукру?
Вони корисніші за цукор?
цукор в принципі не є корисним, отже питання поставлене не вірно. вірно сказати, що напої з замінниками цукру будуть менш шкідливими
   
цукор в принципі не є корисним, отже питання поставлене не вірно. вірно сказати, що напої з замінниками цукру будуть менш шкідливими

Стало тривожно за сало... Мало що прийде в голову цим дієтологам.
   
цукор в принципі не є корисним, отже питання поставлене не вірно. вірно сказати, що напої з замінниками цукру будуть менш шкідливими

тю, так були ж воплі про величезну шкоду замінників, хіба нє?
ось, перше, що гугль знайшов

https://style.rbc.ru/health/5fb6991e9a794743d78d6acf

Аспартам (пхають усюди) - потенційно небезпечний у вликій кількості, бо всередині розпадається у тому числі на метанол
Неотам (доробка попереднього) - може шкодити кишківнику
Сахарин - може викликати непереносимість глюкози (а це хана)
Фруктоза - ніззя у великій кількості, бо шкідливо для внутрішніх органів
Ксиліт - ніби-то нічого так, але калорійніше за цукор  :laugh:
Сорбіт - у великій кількості шкодить травленню
Стевія - чи не найвідоміший замінник, але не можна гіпотенікам

   
аспартам то вже минуле. гидота пздць. нещодавно я споживав один продукт з іншим цукорозамінником (не запам‘ятав назву), то був дуже приємно здивований. реально як цукор.
   
піднімають ціну

Это тупое клоунское криворогое  мышление квартальное.Клоуны всегда пытаются запустить свою бандитскую лапу в карман воюющих украинцев
   
Краще пити воду або какао_ без цукру. Цукрозамінники також не добре.
   
аспартам то вже минуле. гидота пздць. нещодавно я споживав один продукт з іншим цукорозамінником (не запам‘ятав назву), то був дуже приємно здивований. реально як цукор.

Так. І в нас з ним всі дешеві газовані напої. Але на нього акциз не вводять.
   
Так. І в нас з ним всі дешеві газовані напої. Але на нього акциз не вводять.
це які наприклад? бо я нижче коли/пепсі нічого не п‘ю, а там цукор. ну і взагалі, є ж такий принцип: дешева рибка - погана юшка. не треба купувати наддешеве. воно завжди не просто несмачне, а конкретно шкідливе. хоч то напої, хоч сосиски, хоч консерви
   
В Ирландии есть как на меня это правильный подход
   
Чого ви кричите, наче це піднімають ціну на щось корисне ?
Най би ті солодкі води ( без жодного нешкідливого інгредієнту!) взагалі заборонили!

Не купуй. І буде тобі щастя.
Навіщо тобі заборона від держави?
   
Навіщо обирати за мене що мені пити
   
Навіщо обирати за мене що мені пити
бо потім ви мільйонами починаєте вимагати собі безкоштовну медицину, але щоб як у європах
   
бо потім ви мільйонами починаєте вимагати собі безкоштовну медицину, але щоб як у європах
мабуть в тебе щось з головою
   
мабуть в тебе щось з головою
завжди знаходилися такі коментатори, і коли акцизи на курево та бухло вводили теж
   
Лучше сахар, чем сахарин
А они хотят чтобы люди вместо сыра и чая с сахаром жрали сраный мерзкий тофу и рыгню с сахарином.
   
В Польше в прошлом году ввели. Подорожало существенно.
   
аспартам то вже минуле. гидота пздць. нещодавно я споживав один продукт з іншим цукорозамінником (не запам‘ятав назву), то був дуже приємно здивований. реально як цукор.

Sucralosa
   
завжди знаходилися такі коментатори, і коли акцизи на курево та бухло вводили теж
яка в тебе освіта? Медична?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія