Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як народжуються психи, тема про сон. Важливо для Атошників. Про потребу легалізувати проституцію.

Сорі за багато букв, надіюсь хтось осилить її.
===========
Сон.
Що ми знаємо про нього?
Фактично нічого не знаємо про сон. Важлива частина нашого життя, а ми нічого не знаємо. Не так давно читав, що речовина який відповідає за цілісність свідомості і цілісність наших суджень, виробляється тільки під час сну, і тільки під час глибокої фази сну (не впевнений, що це повязано з дельта сном бо там навпаки все сповільнюється).

Відразу, що таке глибока фаза? (Мається на увазі швидка фаза сну коли прискорюється серцебиття і робота всіх органів) Можна взяти і погуглити. Але до цього питання ми вернемся пізніше, головне нам зараз засвоїти, що ця фаза важлива, завдяки їй ми відчуваємо себе після сну, чудово і бадьоро. Вай.

Давайте підемо іншим шляхом і задамо питання зовсім по іншому.  А звідки наш організм знає скільки нам треба спати? Зараз популярні фітнес трекери. До чого - це я? А до того, що скоріш за все наш організм вчиняє так само.  Рахує кількість кроків (Динамічне навантаження), удари серця, враховується активність нервової системи, але основне - це кількість кроків.
 
 Як він рахує? Тут можуть бути різні механізми які вираховують динамічне навантаження і гіроскопічний рух, нам більше важливо звернути увагу на інше в цьому питанні. Механізм неточний і постійно вдосконалюється протягом усього життя. В цьому нагадує він роботу фітнестрекера, який компанія постійно перепрошиває алгоритм підрахунку кроків. Але наш організм - це робить індивідуально під нас. Скоріш за все є коефіцієнт щоб був запас,  запас солідний,   днів на 3-6 вистачить (якщо організм буде економити), тортури  в СС, коли не давали спати ув'язненим, вказують що запасу на днів 6 вистачить.
 
Тепер продовжимо далі наш екскурс. От же чим більше ми зробимо кроків, тим наш організм намагатиметься нас довше протримати в глибокій фазі сну. Чого так? Нервова система з самого початку використовувалась не для думання, вірніше вона обслуговує ходьбу плюс аналіз території і ходьба теж потребує робити нервової системи не менше ніж мислення. Для обчислення нашої ходьби не менше потрібно затратити обчислюючих ресурсів нашого організму ніж на процес читання , (обрахунок повороту матриці і з урахуванням маси далеко не тривіальний, вибачте за технічні страшні терміни) От, наш організм і рахує кроки, не точно рахує, він помиляються, тому повторю, він робить запас.

Тут я зробимо ліричний відступ, а чого коли ми спимо по 7-9 годин Ми не почуваємо себе відпочившими? І тут повернемся до питання, що таке глибока фазу сну? Одна з 5 фаз які проходить наш мозок за ніч, на 4 фази уходить від 10 до 20 хвилин, а тоді організм в ходить в 5 глибоку фазу сну, яка триває 10 хвилин, і все відбувається по колу. Якщо ти за день зробив 5 000 чи 7 000 кроків, то глибокий сон триватиме близько 2-ох годин (30 відсотків від загальної кількості сну). Тоїсть за 7 годин при мінімальному русі, для відновлення сил нам потрібно спати в глибокій фазі сну, близько 2 годин. Якщо ви спали тільки 1 годину глибокого сну, це тільки для нормальної роботи мозку, але не відпочинку. Одна година сну у глибокій фазі за ніч - це робота на ізнос. В такому режимі довго не попрацюєш. Треба зрозуміти, що 2 чи 1 година, це при тому що ми НЕ рухались, якщо рухались то глибока фаза сну буде значно більша. Чим більше ми ходили тим більше наш організм витратить часу на фазу глибокого сну. Не всі навантаження впливають на фазу швидкого-глибокого сну тільки ходьба і біг, або що наш організм за нех може сприйняти. Велосипед якщо ви не рухаєтесь по ямах, не буде компенсуватись розширенням фази сну, біг і ходьба тільки компенсуються.


Останнє редагування: 6 серпня 2018 23:38:05 від TimmiApostolMS
   
А тепер обговоримо, якщо наш організм такий розумний чого ми не висипаємось? А він у перші 4 фази слідкує за всім на вкруги, за шумом, за запахами, за тими чи не болить нас щось.  Він аналізує і слідкує за сигналами про небезпеку. Наприклад шум доща не є сигналом про небезпеку.

Які ж є сигнали, що наш мозок вважатиме їх за небезпеку?
-хтось ходить поряд. 
- Стон поряд.
- Любі шуми які не є регулярними. (регулярні можуть бути дощ, бормотання чи храп, чи стук коліс вагона, вони не є проблемою для сну.)
- Гавкіт собак чи нявкання котів.
- Дискотека.
- Щось горить, на вулиці, хтось закурив.
- Щось жарять на кухні.
-  Різкий запах з вулиці. (Поряд свалка, каналізація)
- Відкривають і закривають холодильник.
- Розмова.
- Біль у спині.
- Біль в ногах, та будь який навіть слабкий біль не дасть заснути.
- стрес.
….
Ого як багато, і я мабуть не всі перерахував.

За винятком болі більшість сигналів пов'язані з небезпекою зовні. На болі зупинюсь. Мозок не дасть заснути поки є біль. Одна з причин, це глибокий сон. Під час швидкої фази сну Ви наче як спрінтер біжите стометрівку. Якщо у вас щось пошкоджено виж не будете бігти 100 метрівку? Це як поломата машина, Ви на ній коли щось зламалось їдите акуратно і повільно. Так і наш мозок не дасть заснути в повну міру і перейти у глибокий сон, щоб не включився режим спрінтера. (не хочеться добавляти багато тексту, біль сама є постійно міняючимся подразником) 

Коли нам не вистачає сну, або ми багато ходимо глибокий сон замість 10 хвилин за один раз розширює до 20, а то і більше хвилин, в деяких людей буває і до часу. Отже час бігти, як стометрівку.))) Можна угробити серце? Так і є, коли людина погано спить через умовні сигнали про небезпеку, вона має проблеми з серцем, коли багато ходила і бігала теж часто мають проблеми з серцем, а жінки мають проблеми з серцем і ендокринною системою, а проблеми з ендокринною системою це проблеми з вагітністю...Так багато завязано на сні.  :(

Знаєте хто в цивільному житті від цього найбільше страждає і є підтвердженням наведеного вище? Велосипедисти, якщо по місту, то мають проблеми з відсипанням, бо рахуєтья кроки, а не навантаження.   Потім проблеми мають там де шумно, статистика підтвердить біля аеропортів і залізних доріг, а такоє мають проблеми більшість хто живе в містах. Тому в містах часто знижена народжуваність. Фактично приїхав в місто і потрапив в шум жінка замість 6-7 народила 3 дитини поки не зламала собі репродуктивну функцію відсутністю сну. Отже,  проблема з народжуваністю  не в кар'єрі чи емансипації, а в тому що місто не дає спати.

І сама обідне,  проблеми мають люди, які доглядають своїх літніх батьків… Старики спалять мало, бо мало рухаються і досипають дньом. Вночі не сплять вони, і створюють сигнали про небезпеку, пішли до холодильника, в туалет (запах) включили телевізор. Їх діти потім ходять постійно злі і не все сприймають адекватно… Можна їм поспівчувати.

Як рішати ці проблеми? Довше спати на вихідні. Люди які багато важко працюють, але робота не пов'язана з рухом мають додому добиратись пішки)))) Будинки треба ізолювати від шуму… В будинку має бути гарна вентиляція, якщо ви не поряд зі сміттєзвалищем…
   
Діти які доглядають старих не сплять місяцями… Навіть не знаю як їм допомогти, мабуть менше рухатись, що вони і так роблять, бо не має сил…І не пити, алкоголь блокує глибокий сон, поки не вивітриться з організму, Ви не заснете нормально, буде “дрьом”. У алканавтів білочка через відсутність сна. Кстаті у багатьох ілюзія, що алкоголь дає розслабитись і вони виспатись, це не так. Просто, коли ти випив, і пів ночі  з організму виходив алкоголь наступну частину ночі родичі його не трогають, хай сигинятко (нещастячко) виспиться, от і вся ілюзія чого людина думає, що від алкоголю висипаються. Насправді він не дає спати.

Ще одна категорія людей яка має через поганий сон проблеми, це військові АТОШНИКИ. Казарми в сучасному виді не дають виспатись. Ті, що на передку, коли кожну ніч стріляють, теж не сплять, чого і мають проблеми з сном. А з алкоголем мають проблему через обман, що вони гарно висплються те що я писав вище.

Місяць людина нормального сну немає і в неї починаються здвиги у психіку, що ми часто зустрічаємо в атошників, навіть тих в які далеко від лінії зіткнення в тилу, постріли чути і там. (Місцеве населення через це зле, бо не спить) Якщо вчасно не зайнятись проблемою то потім маємо проблеми на вільній частині України з Атошниками. Проблеми з їх реабілітацією не стільки стрес, а відсутність нормального сну. Вони через умовний сигнальний шум про небезпеку місяцями не сплять.

Як з цим боротись і це виправити? Постійна ротація кожні два тижня… Особовий склад має мало рухатись коли на передку, тоїсть їх мають менше ганяти, щоб їм не треба було багато спати. Поміняти концепцію казарм. В казармі людині дозволється спати так щоб відіспатись і роблять навантаження тільки на 3 день, як прибув у казарми. (Поки нема інтенсивних бойових дій)

Концепція казарм має передбачати приміщення для сну, комната для двох людей, гарно ізольовані від шуму  і розрахунок має бути такий, що комнат в тричі більше ніж потрібно, щоб можна було деякі комнати займати індивідуально. Один великий спальний зал. Далі бібліотеки, спортзал, бібліотека, басейн це уже побажання)))… Головне - це комнати на двох, ізольовані і щоб їх можна було використати індивідуально для спання  і великий зал для спання.

А до дому пускати солдат до дружини, тільки якщо він у казармах подібних пробув 2 тижні перед цим…

Любі навчання мають тривати не більше 2 тижнів, потім відпочинок у таких казармах. 

Менше буде проблем з реабілітацією.

І трошки пятниці в цій темі. Я згадував вскольз “ходьба і бігу або що організм сприймає, як ходьба і біг“, як не дивно - це секс. Він може збільшити глибокий сон.

Дуже погано, що у нас заборонені відповідні, послуги, вони знімають стрес тим що людина коли займається сексом потім має довший глибокий сон хоч і рухалась менше. Часто науковці або отшельники, які сплять добре бо триматься від світу подалі, або сексуальні маньяки, як ЛАНДАУ. Кажуть, що на заході є теорія, що сексуальна розбещеність сприяє новим відкриттям , це її підтверджує, після сексу людина довше спить у глибокому сну, відповідно краще думає.  Ну і якщо вернутись до АТОШНИКІВ кращий сон після сексу  з повією, менше шансів, що він прибє дружину дома, та і взагалі кращий сон сприяє більш здоровим стосункам в суспільстві….

Так що нашим політикам треба подумати, що у час війни треба легалізація проституції.

А взагалі, Слава Україні.
   
Цікаво. На чому засновані такі висновки, зокрема, в частині велосипеда?
   
Цікаво. На чому засновані такі висновки, зокрема, в частині велосипеда?
Є дослідження, що вони не викликали збільшення фази, відповідно раз їх проводили в лабораторних і на заходу це було або на тротуарі або на велотринажорі. Висновки там були, що може не в той час волосипедист їздив. Відсутність динамічних нагрузок, які можна вважати ходьбою є більш природнім поясненням.   :tease:  Бо ходьба завжди збільшує час сну.
   
Относительно ухода за ребенком или родителями все правильно написано, сон нарушается кардинально, привычка к постоянной тревоге, в описанном многое мне знакомо.
   
Особовий склад має мало рухатись коли на передку, тоїсть їх мають менше ганяти, щоб їм не треба було багато спати.
Ти що, думаєш в ато постійно маршброски виконують :)
бо рахуєтья кроки, а не навантаження.
Тобто, якщо особа пройшла за день 5к кроків, а наступного ті ж 5к але з мішком цукру на плечах, то це одне й те саме???
   
Ого дослідження, осилила багато букв.

Сам писав текста?
   
Ти що, думаєш в ато постійно маршброски виконують :)
Тобто, якщо особа пройшла за день 5к кроків, а наступного ті ж 5к але з мішком цукру на плечах, то це одне й те саме???
Все вказує на те що саме так і є... Для оцінки потреби в сну, для організму майже те саме. Ти вірно підмітив. Тому якщо після марш кидка ти просто пройдешся без навантаження, або секс, то організм розтяне сон і ти скоріше відновиш сили.

5 тисяч кроків це менше 4 км. Це ти нічого не ходив.
   
Продажа тела должна быть легальна.
   
Продажа тела должна быть легальна.
Виж не проти якщо це буде і чоловіче і жіноче тіло?))))
   
Ну ок . Казарми дорогі. Стіни там не звукоізолюючі . Підлога теж . Навіть якщо і робити каюти на двох , то не повністю вирішить проблему. Але є напевно якийсь дешевший вихід . Ну типу звукоізолюючі вставки у вуха . Пов'язка на очі . То мало б допомогти.
О , і ще або секс перед сном або прогулянка пішки. Доречі , я згадую кіно вовк з уолл стріт . Там народ стрес знімав сексом і наркотою.

Останнє редагування: 7 серпня 2018 08:30:48 від Знак
   
Ну ок . Казарми дорогі. Стіни там не звукоізолюючі . Підлога теж . Навіть якщо і робити каюти на двох , то не повністю вирішить проблему. Але є напевно якийсь дешевший вихід . Ну типу звукоізолюючі вставки у вуха . Пов'язка на очі . То мало б допомогти.

На ФУП писали, що зірвані контракти при будівництві казарм, начаати хочаб частина проектів з нуля, для еліти, почати з розвід рот і десантників на яких іде основне навантаження, потім якщо будівництво з нуля проекту, то можна швидко каркасним методом відлити а стіни звукоізолючі мін вата і звукопоглинаюча з панелями не дорого.

Почати з тих військ на які іде основне навантаження.
   
хто англійську розуміє - ось цікавий подкаст з найковцем що вивчає сон, та є про те що у старттопіку.
Він каже що алкоголь блокує стадію глибокого сну (REM ). Організм якийсь час це витримує, накопичує у підсвідомості необроблений та несистематизований  досвід, а потім каже - Вася, за тобою борг  за REM. З мене досить. Мені байдуже спиш ти зараз чи не спиш - я починаю у бекграунді обробку а ти будеш бачити галюцінації, бо не зможеш відрізнити реальність від снів деякий час бо все це на однакових мозкових волнах відбувається.
   
Як на мене про велосипед то дуже спірно.
І нічого в тексті не має про тонке тіло і підключення
кількох аур до інформаційного простору під час сну.
Там все значно складніше чим рахувати кроки.
   
Як на мене про велосипед то дуже спірно.
І нічого в тексті не має про тонке тіло і підключення
кількох аур до інформаційного простору під час сну.
Там все значно складніше чим рахувати кроки.
Розкажи...

Кожному дається своє розуміння ...

За велосипед нічого спірного, тільки виснажуєш себе якщо - це не гірська дорога або грунтовка.

Останнє редагування: 7 серпня 2018 15:35:34 від TimmiApostolMS
   
подужав текст)))

цікаво. і судячи по собі можу сказати що правда. звичайно я сплю скільки хочу  - будильниками не користуюсь. окрім днів авралу - як от зараз.

імхо Україна може зараз дозволити собі такі казарми як ти пропонуєш
   
подужав текст)))

цікаво. і судячи по собі можу сказати що правда. звичайно я сплю скільки хочу  - будильниками не користуюсь. окрім днів авралу - як от зараз.

імхо Україна може зараз дозволити собі такі казарми як ти пропонуєш
Звичайно може собі дозволити, і почати треба з Еліти, вони від поганого сну страждають найбільше, відповідно час служби у них менший ніж би хотілось.
   
кожен може собі дозволити спати досхочу і кожен може собі забезпечити для того умови.мені чомусь найкраще засинається коли поруч спить кицька)))
   
кожен може собі дозволити спати досхочу і кожен може собі забезпечити для того умови.мені чомусь найкраще засинається коли поруч спить кицька)))
Мене здивувало що запах сигарет можна відчути на 70 -100 метрів. Відповідно якщо мозок його найде, він дасть перейти у глибоку фазу бо це небезпека, а скільки з цим зустрічаються у містах коли відкрите вікно? Відстань до 100 метрів., бо хтось вийшов покурити.
   
Мене здивувало що запах сигарет можна відчути на 70 -100 метрів. Відповідно якщо мозок його найде, він дасть перейти у глибоку фазу бо це небезпека, а скільки з цим зустрічаються у містах коли відкрите вікно? Відстань до 100 метрів., бо хтось вийшов покурити.

може бути. симптоматично що таке нам чомусь в універі на обжд не розказувати і я факультативно не читав. звінсо про гігієну сну я читав - але такі нюанси чомусь ні. де ти то взяв ?
   
Великий зал і кожна комната для двох, з урахування що буде один спати, а для двох, коли людина не може сама спати, психологічна вавка в голові, те саме великий зал у кого проблеми по психології.
   
може бути. симптоматично що таке нам чомусь в універі на обжд не розказувати і я факультативно не читав. звінсо про гігієну сну я читав - але такі нюанси чомусь ні. де ти то взяв ?
Вечером в приват напишу. Нарахунок що можна унюхати 70 - 100 метрів, це бачив інтервю і поради атошникам за сегарети, розвідник може на ткій відстані відчути сегарети і знає що десь окоп. А нарахунок сна в приват.
   
О, нарешті розібралися, чому в місті не висипаєшся, а в селі спиш як байбак, а я думав, це все вай-фаї :)

До-речі, велосипед дійсно питання спірне. Люба важка робота впродовж дня вирубає, як тільки донесеш голову до подушки, крутити педалі теж.
   
О, нарешті розібралися, чому в місті не висипаєшся, а в селі спиш як байбак, а я думав, це все вай-фаї :)

До-речі, велосипед дійсно питання спірне. Люба важка робота впродовж дня вирубає, як тільки донесеш голову до подушки, крутити педалі теж.

Якщо немає динамічного руху, ривками, то не висипається, миж не кажемо про вирубаєтсья, ми про перехід і тривалість глибокого сну, волосипед не викликає збільшення глибокого сну і навантаження які не мають ілюзію що ти ходив, теж не викликають зібільшення часу глибокого сну. А от ходьба викликає.

Є якісь механізм які це рахують.

Спробую пояснити.

ти зробив 5000 кроків спиш 2 години на добу в глибокій фазі, ти робив 15 000  3 години.

ти проїхав на волосипеді і велике навантаження глибока фаза буде все рівно 2 години.

ти навантаження зробив наче 15 000 але спиш 2 години, чи воно компенсує? так компенсує скажімо псля ходьми ти відновишся за 2 дні а після велосипеда ти відновишся за 4 дні... Тоїсть тут питання скільки тобі часу на відновлення треба якщо організм не вірно порахував кроки...

Тому нічого спірного не бачу, а читав дослідження де звертали увагу, що вело пробіжки не збільшують тривалість глибокої фази а от пробіжка або ходьба зібльшує.
   
Я—— хазяін свого організму))
Коли я кажу——спати—— організм засинає))
Я лягаю зазвичай о 11— цятій—12—цятій годині.
І годинку листаю інтернет ще.
Тобто засинаю о першій.
Будильник в мене стоіть на 05.00
Засинаю і встаю на другий будильник о 05.30.
Поки іду на роботу електричкою—— сплю хвилин 20—30
Поки ідемо на об"єкт—— сплю півгодини.
Іду додому о 16.00—— сплю півгодини.
Завжди коли є можливість заснути——засинаю.
Буває таке що відкриваю очі—— передостання зупинка—— засинаю ще на 5 хвилин і прокидаюсь рівно на кінцевій.
Причому навіть за ці 5—10 хвилин—— мені сняться шикарні кольорові глибокі сни.
Я так живу роками вже—— і мені все ок.
На роботі спочатку дивувалися—посміювалися—— а тепер знають що якщо сів в машину і закрив очі——сплю))
Причому сплю зі снами і глибоко—— але все одно чутко—— очі самі відкриваються коли приіжджаємо на об"єкт чи доіжджаю до своєі зупинки.
Я—— Кіборг))
   
Я—— хазяін свого організму))
Коли я кажу——спати—— організм засинає))
Я лягаю зазвичай о 11— цятій—12—цятій годині.
І годинку листаю інтернет ще.
Тобто засинаю о першій.
Будильник в мене стоіть на 05.00
Засинаю і встаю на другий будильник о 05.30.
Поки іду на роботу електричкою—— сплю хвилин 20—30
Поки ідемо на об"єкт—— сплю півгодини.
Іду додому о 16.00—— сплю півгодини.
Завжди коли є можливість заснути——засинаю.
Буває таке що відкриваю очі—— передостання зупинка—— засинаю ще на 5 хвилин і прокидаюсь рівно на кінцевій.
Причому навіть за ці 5—10 хвилин—— мені сняться шикарні кольорові глибокі сни.
Я так живу роками вже—— і мені все ок.
На роботі спочатку дивувалися—посміювалися—— а тепер знають що якщо сів в машину і закрив очі——сплю))
Причому сплю зі снами і глибоко—— але все одно чутко—— очі самі відкриваються коли приіжджаємо на об"єкт чи доіжджаю до своєі зупинки.
Я—— Кіборг))
Те що у тебе постійно глюки, можна було догадатись що у тебе такий розпорядок дня))))

Ти краще поясни одну річ, от всі розказують що людина йог, може дивтись у різні сторони, але коли почали слідкувати датчикаами за очима вні так саом дивиться в одну точку, фізичні обмеження дух і розум не обходять... Тому і тут так само буде, у сні не обійдуть фізичні обмеження, мозку побарабану що ти сиебе возомнив супер пупер чуваком.
   
напівграмотний текст говорить про дві речі - або повна ахінея, або в когось здерто
   
напівграмотний текст говорить про дві речі - або повна ахінея, або в когось здерто
Особиста не приязнь, не дає тобі змогу щось оцінити. Все що словяни не пили сперму? Чи бачимо тільки рожевий світ?
   
напівграмотний текст говорить про дві речі - або повна ахінея, або в когось здерто
А мені здається, що текст адаптований так щоб зрозуміли діти. Цеж зараз модно на думку пані Гріневич))) 
   
напівграмотний текст говорить про дві речі - або повна ахінея, або в когось здерто
Можливо не ахінея, але дуже важко сприймається висловлена думка з-за нечіткого (безграмотного) її формулювання.
   
Можливо не ахінея, але дуже важко сприймається висловлена думка з-за нечіткого (безграмотного) її формулювання.
Тут цей текст люди не посилили, а щоб розписати як в наукових статтях, то треба сторінок 20 ще додатково. (Наскільки я знаю)

І потім дітям там якраз все зрозуміло, а тим хто любить всякі графоманства, їм ніколи не угодиш))))
   
Можливо не ахінея, але дуже важко сприймається висловлена думка з-за нечіткого (безграмотного) її формулювання.
Ви ще мабуть Біблії не читали а там графоманство.
   
До, речі якщо комусь щось не понятно, я в коментах уточню, що мав автора на увазі.
   
Якраз дуже гарно пояснюється тим що написано в перших постах. Вони просто формальне опитування робили. Людина спить більше коли багато ходила або коли їй не дають спати в глибокій фазі сну чиерез постійні подразники на вкруги... Не прямий доказ наведеного вище.

===============
Посилання на Комсомольську правду, там протокол старий і може заблокувати

Результаты были неожиданными. Более длительный сон (дольше 8 ч в сутки) повышал риск преждевременной смерти и сердечных приступов в большей степени, чем, наоборот, недосыпание. 9-часовой сон повышал риск общей смертности на 14%, 10-часовой сон - еще на 30%, а у тех, кто спал более 11 часов - на 47%. У участников с жалобами на плохой сон риск ишемической болезни сердца повышался аж на 44%.

Долгий сон может сигналить о проблемах с сердцем

«Длительный сон может быть признаком сердечно-сосудистых или других хронических заболеваний» - говорит ведущий исследователь доктор Чун Шинг Квок, кардиолог, лектор в Университете Киля.

Исследование, опубликованное в Journal of the American Heart Association, включило данные 74 международных исследование с участием в общей сложности 3,340,684 человек.

Однако, исследователи пришли к заключению, что вреден не только продолжительный сон, но и его плохое качество. Плохой, прерывистый сон ассоциировался с повышением риска ишемической болезни на 44 %
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія