Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нехай засохне рука у того, хто кине бюлетень 31 березня за Порошенка

Ось вам ще один відеоролик. Не важно, хто це.

Важно, що він каже:


https://www.youtube.com/watch?v=F2jC_Af3-F0

 :weep:

зеюльки вже азірова в якості авторитета тулять.
пропав дім
   
Нічого він не вижив. Він завжди таким був. Засохне рука? То дитячі забакви. Мене то телефону обіціяв ребром на гак, а при зустрічі обнімав і хвалив.
Тюрма ссср простоне проходила...  :(


Но он авторитет у старых патриотов, особенно за западной  ;o
   
выжил из ума бедолага

вiн завжди був дурнуватий
   
хмара то старий дурень. шо поробиш, не всі з роками мудрішають.
   
Когда пришёл голослвать за Пороха а Хмара проклял

   
тобто фальсифікації на користь інших кандидатів він СХВАЛЮЄ?


А чого ці та подібні питання виникають виключно у порошків? Невже і справді шапки вже взялися попелом? То знає кіт, чиє сало з*їв?
   
Карова - Іван Дзюба з тобою не згоден  :pooh_on_b:

Кабила, я з тобою теж не згодна, і шо?
   
:weep:

зеюльки вже азірова в якості авторитета тулять.
пропав дім


А по суті висловленого ним є що заперечити? Адже він як ніхто інший дуже добре знав Потроха не тільки на камеру, не тільки на одкривачках і запускачках, і знав, чим він дихає, адже був безпосереднім його керівником.
   
 :( Як не крути а в Кароффкі...щось засохне..
   
:( Як не крути а в Кароффкі...щось засохне..
Моск вже.
Давно.
   
Моск вже.
Давно.

Пішло нах, мікрокліматичне цуцундерятко.
   
Пішло нах, мікрокліматичне цуцундерятко.

наступним ма'ть язик буде.. :umnik2:
   
наступним ма'ть язик буде.. :umnik2:


Шо такоє? Не вспоминай всує свою мать, бо потім же ж клюва розіб*єш об заповітну кнопачьку, ущєрбне порохохоботятко.
   
Справа навіть не в тому, що він проти Петра агітує. Всі же розуміють хто є Хмара зараз. Справа в тому, що він на порозі уходу в інший світ не боїться проклинати. Тут дійсно проблема
   
хмара то старий дурень. шо поробиш, не всі з роками мудрішають.
а якби закликав голосувати за мародера, то ваше визначення було б іншим, чи нема різниці, просто факт?
   
Шо такоє? Не вспоминай всує свою мать, бо потім же ж клюва розіб*єш об заповітну кнопачьку, ущєрбне порохохоботятко.
:laugh: Кароффка, скажи чесно, тебе чоловік(и) не бив?  :(
   
Карова - Іван Дзюба з тобою не згоден  :pooh_on_b:
насамперед Іван Дзюба не згоден зі Степаном Хмарою
а нам що робити з його "незгодою"?
   
Шо такоє? Не вспоминай всує свою мать, бо потім же ж клюва розіб*єш об заповітну кнопачьку, ущєрбне порохохоботятко.

боже.. Як воно без моску клаву топче? ;o
Правда, кажуть, пiвень десь там
без голови жив майже два роки.
Але ж не все життя?
   
:laugh: Кароффка, скажи чесно, тебе чоловік(и) не бив?  :(

Та ні. Один раз хотіла сходити в магазин, чоловік мене не пускав - став на порозі. Я ті 125 кілограмів живого мняса переставила з місця на місце і далі пішла. Після цього він сидів тіше води, ніже трави, та все повторював "Муравьїшка сєрінькій". А взагалі, у мене чоловік був дуже спокійний. Його було дуже важко вивести з себе. Та я й не намагалася це робити - з нього так більше користі було. А шо?
   
боже.. Як воно без моску клаву топче? ;o
Правда, кажуть, пiвень десь там
без голови жив майже два роки.
Але ж не все життя?

Суслятіна, полікуйся. То тобі мать, то тобі вже півень увижається. Або просто здристни з цієї гілки - не плутайся у мене між ногами - нічого тобі не перепаде. Сьогодні не твій день.
   
То шо там по суті гілочки? Всі згодні, що таки спроба фальсифікування виборів дуже вірогідна? І здійснюватиметься виключно тільки одним кандидатом. І це не Тимошенко. Га, порошки?
   
Суслятіна, полікуйся. То тобі мать, то тобі вже півень увижається. Або просто здристни з цієї гілки - не плутайся у мене між ногами - нічого тобі не перепаде. Сьогодні не твій день.

фу :bueee:
   
То шо там по суті гілочки? Всі згодні, що таки спроба фальсифікування виборів дуже вірогідна? І здійснюватиметься виключно тільки одним кандидатом. І це не Тимошенко. Га, порошки?

по сутi гiлочки -
Хмара дурнуватий,
ти також.
   
по сутi гiлочки -
Хмара дурнуватий,
ти також.

Від такого навіженого я іншого і не чекала почути.

   
Пішло нах, мікрокліматичне цуцундерятко.
(tu)
   
Хмара дурнуватий
Чому?
Вені, ти уявляєш, в яке смердюче дєрьмо вляпався твій улюблений Петя? Це ж ганьба всесвітнього масштабу. Хіба ні?
Кажуть, 20 березня нас чекає чергова порція викриттів діянь свиноферми?
   
Від такого навіженого я іншого і не чекала почути.

 :sad:
   
смердюче дєрьмо

тiльки в твоїх фантазiях.

Боже поможи Українi,
зроби Петра президентом
на наступну п'ятирiчку
   
тiльки в твоїх фантазiях.

Боже поможи Українi,
зроби Петра президентом
на наступну п'ятирiчку

 :lol:  :weep:  :facepalm1:

пы.сы.  Свинарчуків нам поверніть!   :scenic:
   
Боже поможи Українi,
зроби Петра президентом
на наступну п'ятирiчку
ти -сектант
   
він (Хмара) своє зробив.
хай відпочиває.

+1 але разом з Петром
   
Боже поможи Українi,
зроби Петра президентом
на наступну п'ятирiчку
петрові вже ніхто і нічого не допоможе - ні масові фасьсифікації, ні тим більше Бог :nea:
   
То шо там по суті гілочки? Всі згодні, що таки спроба фальсифікування виборів дуже вірогідна? І здійснюватиметься виключно тільки одним кандидатом. І це не Тимошенко. Га, порошки?

Кожен судить по собі
   
Кожен судить по собі

Ну, якби всіх судили по мені, то Тимошенка стала б презом ще в 2010 році, бо не було б такого поняття, як фальсифікації.
   
Цікаво, а чи багато аморфних істот, що не здатні самостійно зробити вибір і будуть вестись на таку дешеву шнягу?
   
Цікаво, а чи багато аморфних істот, що не здатні самостійно зробити вибір і будуть вестись на таку дешеву шнягу?

Це ти про "армію з нуля"? Чи про Томас?
   
Боже поможи Українi,
зроби Петра президентом
на наступну п'ятирiчку

Лучшие цитаты ФУПа!  :weep:
   
Це ти про "армію з нуля"? Чи про Томас?

Тобі це важко буде зрозуміти, але ти спробуй. Увага, зосередься - я писав не про армію чи про томос, а писав виключно про підняте у топіку питання. Уяви яка дивина, хтось, виявляється, ще може писати в топіку саме по темі топіку!

 :laugh:
   
:lol:  :weep:  :facepalm1:

пы.сы.  Свинарчуків нам поверніть!   :scenic:

забирай! Прокормишь на немецкое пособие?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія