Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВОЗ созывает экстренное совещание для обсуждения нового варианта COVID

та воно так не діє в сучасному світі. Перекривай, не перекривай, вірус все одно розповсюдиться, питання лише в швидкості поширення
Саме так, питання в швидкості. Вони ж не можуть наступного дня шмурдяки запропонувати, їм треба розрив у пару місяців на виготовлення.
Кажуть люди, що шмурдяки вже є, але "для прілічія" паузу витримають.
   
Кажуть люди, що шмурдяки вже є, але "для прілічія" паузу витримають.
якби були, то не блокували б країни з новим матунтом.
   
якби були, то не блокували б країни з новим матунтом.
Ти не шариш у сюжеті. Шмурдяки не мають на меті подолати нового мутанта, негрів забанили, а через пару місяців шмурдяками Європу вакцинують знову. І так разів двадцять підряд. Поки Європа не вимре.
   
   
От цікаво, за які шиші живе та ВОЗ?
Хтось в курсі?

The WHO was established on 7 April 1948.
Із Вікі
Ніколи не ждав такої дрємучесті від тебе....

Бо раніше їх ні слухом ні духом не чути було, до ковіду. А тут страшним авторитетом стали.

Складається враження, що тупо нагнітають маркетингову паніку виробників експериментальних прививок.
   
якби були, то не блокували б країни з новим матунтом.


та є вже, ви думаєте пландемію творять тутешні фупівські ідіоти вакцинуті  :gigi:
   
ну чому ж це.
Взяти ту ж африку.
Елементарно перекрити все сполучення та і нема проблем з ковідлом.
як ви собі то уявляєте,перекрити сполучення в сучасному світі з цілим континентом?
   
як ви собі то уявляєте,перекрити сполучення в сучасному світі з цілим континентом?
перестати туди літати і плавати
   
та є вже, ви думаєте пландемію творять тутешні фупівські ідіоти вакцинуті  :gigi:
мої співчуття вакцинутим.
Знов по кругу штиритися  :laugh:
   
перестати туди літати і плавати
це неможливо. Зараз, в цей момент в Африці перебувають десятки, якщо не сотні тисяч громадян Китаю, США, Канади, Європейських країн. І навпаки, мільйони африканців прямо зараз перебувають в США чи Німеччині. В сучасному світі неможливо перекрити рух людей
   
це неможливо. Зараз, в цей момент в Африці перебувають десятки, якщо не сотні тисяч громадян Китаю, США, Канади, Європейських країн. І навпаки, мільйони африканців прямо зараз перебувають в США чи Німеччині. В сучасному світі неможливо перекрити рух людей
просто взяти і перекрити.
І нехай там і сидять
   
В штате NY с 3 декабря вводится черезвычайное положение. Опять отменяют некоторые процедуры в госпиталях, увеличивают койко-места и будут бороться с нехваткой медперсонала. Угрожают устроить опять локдаун и закрытие бизнесов.


   
просто взяти і перекрити.
І нехай там і сидять
розумієте, пані Віка, в чому справа? Спочатку можна перекрити сполучення з материком. Потім обмежується рух між країнами. Після цього перекривається рух між окремими регіонами в межах країни. Згодом ми можем вийти не далі 5км від свого житла в межах міста. Після цього, наступний етап - ми не маєм права взагалі вийти за межі свого житла
   
Нова вакцинка, ох чекаю з нетерпінням щоб вколотись.
Мутований спайк-білок, ням ням  (tu)
   
Так як Омікрон уже в Європі, то перекриваня сполучення з Африкою допоможе не всім.. Але допоможе! І краще б зараз КОЖНІЙ країні ввести різко локдаун, бо краще життя в певному дискомфорті, ніж загроза позбутися життя взагалі.
   
У Бельгії привезла Омікрон невакцинована жінка , з Єгипту, ще 22 листопада.
А вирішили перекривати сполучення лише з окремими районами Африки - там Ботсвана та ін.
Ну де логіка?? Якщо Омікрон, хоч і поодинокі випадки, вже є у самій Європі?
   
Так як Омікрон уже в Європі, то перекриваня сполучення з Африкою допоможе не всім.. Але допоможе! І краще б зараз КОЖНІЙ країні ввести різко локдаун,
шо? знову локдаун? і ще скільки років??
хвате вже локдаунів.
   
шо? знову локдаун? і ще скільки років??
хвате вже локдаунів.
Або - локдаун, або - цвинтар..
Вибирайте, вільні люди.
   
У Бельгії привезла Омікрон невакцинована жінка , з Єгипту, ще 22 листопада.
А вирішили перекривати сполучення лише з окремими районами Африки - там Ботсвана та ін.
Ну де логіка?? Якщо Омікрон, хоч і поодинокі випадки, вже є у самій Європі?
Ну якщо в Єгипті є, то вже й в Україні є.
Локдаун бігом?
   
Нова вакцинка, ох чекаю з нетерпінням щоб вколотись.
Мутований спайк-білок, ням ням  (tu)
====================
 (tu)
А класно як! :-)o
Лізеш на трибуну і на увесь світ заявляєш: Алярм!!!
Новий вірус!!! Пандемія! :(
І твориш що хочеш У ВСЬОМУ СВІТІ.
Афуєнна схема, я вважаю!
Он уже настрашені  хомячки почали вовтузитися!
Схема працює!
Хомячкам і доводити нічого не треба,
вони вже на 146% переконані що виник  смеееертельний вірус. :gigi:
Докази? Та нафіг ці анахронізми- гівноЗМІ  все самі зроблять, якщо їх прикормити.
Ай, молодці! :super:
   
Або - локдаун, або - цвинтар..
Вибирайте, вільні люди.
Локдаун у кожну хату!
   
====================
 (tu)
А класно як! :-)o
Лізеш на трибуну і на увесь світ заявляєш: Алярм!!!
Новий вірус!!! Пандемія! :(
І твориш що хочеш У ВСЬОМУ СВІТІ.
Афуєнна схема, я вважаю!
Он уже настрашені  хомячки почали вовтузитися!
Схема працює!
Хомячкам і доводити нічого не треба,
вони вже на 146% переконані що виник  смеееертельний вірус. :gigi:
Докази? Та нафіг ці анахронізми- гівноЗМІ  все самі зроблять, якщо їх прикормити.
Ай, молодці! :super:

сиди вдома а то помреш. трупи трупи вентилятори.
   
з пандемією можно покінчити за 2 місяці жорсткого локдауну, але після цього на кордонах має буть жорсткий санітарний контроль як це в Китаї. Тому я ще раз питаю: чи згодні хворіти і вмирати заради ідеалів глобалізму?
   
з пандемією можно покінчити за 2 місяці жорсткого локдауну, але після цього на кордонах має буть жорсткий санітарний контроль як це в Китаї. Тому я ще раз питаю: чи згодні хворіти і вмирати заради ідеалів глобалізму?
Так вірусів же тисячі. По три місяці на кожний - життя не вистачить.
   
Ну якщо в Єгипті є, то вже й в Україні є.
Локдаун бігом?
у тебе імунітєт від дельти, так шо оксиморон може зачепити, тим більше шо дистанцію не тримаєш в руки не миєш.
   
А мне не понятно одно
5 дней назад британцы заявили про этот вирус, и читал 2иди 3 дня назад что первого заболевшего нашли уже в Бельгии .
Вопрос, как они определили что этот именно этот вирус? Они что сразу больного на все вирусы тестили. Короче , хотя я не консперолон, но мне мало верится что все это случайно
   
Дорогий ковіде а ти не міг би мутувати так, щоб вакциновані всі заражались але б мали лише легкі\симптоми ходили безсимптомні а серед невакцинованих була б смертність відсотків з 20? Я хочу на таке подивитись

   
А мне не понятно одно
5 дней назад британцы заявили про этот вирус, и читал 2иди 3 дня назад что первого заболевшего нашли уже в Бельгии .
Вопрос, как они определили что этот именно этот вирус? Они что сразу больного на все вирусы тестили. Короче , хотя я не консперолон, но мне мало верится что все это случайно
======================

Схоже,ця, не побоюсь цього слова, йопань під назвою ВОЗ саме і займаєцця залякуванням людей, щоб
фарммафія стригла мільярди. :X
   
коли вже буде мутація епсілон від мавпи хворої брюшним тифом віспою снідом і раком ?
як вони вже саіпали ...
   
Дорогий ковіде а ти не міг би мутувати так, щоб вакциновані всі заражались але б мали лише легкі\симптоми ходили безсимптомні а серед невакцинованих була б смертність відсотків з 20? Я хочу на таке подивитись
це вакцинка так агресію мабуть підвищує.
   
тобто людина Мрійник - якшо можна назвати це людиною - бажає смерті мільйонам людей. Прохає хворобу щоб вона їх вбила.

Вам не цікаво що цією "людиною" рухає? які мотиви? чому воно иак прагне вбивати?
   
тобто людина Мрійник - якшо можна назвати це людиною - бажає смерті мільйонам людей. Прохає хворобу щоб вона їх вбила.

Вам не цікаво що цією "людиною" рухає? які мотиви? чому воно иак прагне вбивати?

Вероятно, это одна из побочек вакцинации.
   
Скоро COVID-22  :pooh_lol:
давай пановай міша, всьо куйня
   
це вакцинка так агресію мабуть підвищує.
====================
То ви його не так зрозуміли. ;)
Він на інше натякає- на те,що у вакцинованих  не  повинно було б бути ні заражень Ковідом,ні
інтенсивної терапії, ні смерті, бо вони типу захищені вакциною, а ми-ні. ;)
   
Дорогий ковіде а ти не міг би мутувати так, щоб вакциновані всі заражались але б мали лише легкі\симптоми ходили безсимптомні а серед невакцинованих була б смертність відсотків з 20? Я хочу на таке подивитись

і тобі чорту здоровя бажаємо.
не хворій.
   
====================
То ви його не так зрозуміли. ;)
Він на інше натякає- на те,що у вакцинованих  не  повинно було б бути ні заражень Ковідом,ні
інтенсивної терапії, ні смерті, бо вони типу захищені вакциною, а ми-ні. ;)

ну він прямо пише -бажаю щоб 20% невакцінованих вмерло.
   
Так вірусів же тисячі. По три місяці на кожний - життя не вистачить.

так політики і хочуть вас вакцинувати проти кожного вірусу :K
   
так політики і хочуть вас вакцинувати проти кожного вірусу :K
Так це було зрозуміло з самого початку. Будуть ваксери ширятися щомісяця чи й щоденно.
   
   Не, ну я думал, они хотя бы до весны потерпят. ан нет. Летят, как голый в баню...
   
А скафандрики і кабінки повної дезинфекції вже продають?
Напевне вже пора...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія