Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Робочі місця. Негайно.

Робочі місця. Негайно.

Все розумію.
Але ж начебто вся Європа з нами і так далєє.

Кейс: Здоровий чоловік, тверезий, адекват. Золоті руки.
Збудував собі чудовий всесвіт у... Маріуполі. Квартира, дача...
Вибралися з жінкою у Запоріжжя, у  чому були.

Як допомогти людям?
Де знайти в Україні роботу? З чого жити?
(я сам без роботи, є невеликі збереження).

Вибачайте за антик-стайл. По іншому це важко написати.


   
Re: Робочі місця. Негайно.

Больше половины населения Украины в такой ситуации.

Удачи!
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Сервісні центри з працевлаштування не працюють? Волонтерські центри? Маю на увазі, що може бути в них оплачувана робота. Також церкви та синагоги. Можуть займатись евакуацією біженців, гуманітаркою і т.д.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Больше половины населения Украины в такой ситуации.

Удачи!

В тебе і в мене хоча б хата є.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Все розумію.
Але ж начебто вся Європа з нами і так далєє.

Кейс: Здоровий чоловік, тверезий, адекват. Золоті руки.
Збудував собі чудовий всесвіт у... Маріуполі. Квартира, дача...
Вибралися з жінкою у Запоріжжя, у  чому були.

Як допомогти людям?
Де знайти в Україні роботу? З чого жити?
(я сам без роботи, є невеликі збереження).

Вибачайте за антик-стайл. По іншому це важко написати.
Пожалуй сейчас самая востребованная работа в госпиталях и больницах. Для золотых рук там найдётся немедицинская работа.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Так он что один такой. Европа должна понимать что либо они дают нам зброю в полном объеме и харчи, и мы идём п***а москалей. Либо через пару месяцев, прорвав кордоны, пойдут миллионы беженцев, уже включая злых и голодных хлопцев
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Сервісні центри з працевлаштування не працюють?
Це на 100 відсотків армія.
Коли я був у 4 хвилі, там таких щоб не кожен 5 був - ті хто пішов у центр зайнятості.

2. Що то за волонтери такі - оплачувані?

В Запоріжжі зупинилися підприємства. На додачу до того з Маріка чи не 100 тищ приїхало. Частина з них також шукає роботу.

   
Re: Робочі місця. Негайно.

Либо через пару месяцев, прорвав кордоны, пойдут миллионы беженцев, уже включая злых и голодных хлопцев
Про то і кажу - негайно.
Вчора Фейгін питав у Арестовича про це - але відповідь я не розчув. Він чухався та кривлявся, виключив.

   
Re: Робочі місця. Негайно.

Тут порада важка.але дієва.Відправити всіх жінок детей за кордон.там на соціал.А самому якось трепихатись..
Европа это сейчас тыл.И нечечго стесняться ,что часть денег на гуманитарную поддержку перепадет твоей семье. Мои дальние родственники из Запорожья- мать и трое детей-сейчас в Германии.Получили жилье при церкви.Помощь в месяц - 1200 евро на всех.Дети пошли в школу. Думаю,тебе будет спокойнее,если не надо колотиться за их жизнь и питание/обучение..
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Зараз аби вижити.
А що далі буде - невідомо.

Арестович не кривлявся, він чесно вдповів , що не знає , як повертатися до нормальної економіки.

Вашому знайомому ралджу, як не смішно - вчити бігом англійську й переходити у айті.
Шукати все по крихтах.
Іншого шляху на жаль немає.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Олег, у вас бус? Пробуйте через олх.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

виробництво зброї можна б було налагодити в Польщі. Наприклад, збірка Стугна і Корсар, чи навіть Нептун по ліцензії. Робочі руки - українці, грощі - від ЄС, комплектуючі - ЄС, США,...
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Перелік професій/спеціальностей, яких потребують підприємства “Укроборонпрому”:

Токар
Фрезерувальник
Зварювальник
Слюсар з монтажу озброєння
Слюсар з монтажу електрообладнання
Слюсар-електромонтажник
Слюсар з монтажу ходової частини
Слюсар складальник бойових спец. машин
Слюсар механо-складальних робіт
Механік-водій гусеничних машин
Водій-випробувальник
Випробувальник озброєння
Шліфувальник
Радіомеханік
Інженер-конструктор (металообробка)
Інженер-технолог (металообробка)
Слюсар-ремонтник (ремонт дизельних двигунів)
Слюсар-ремонтник (ремонт ракетно-артилерійського озброєння)
Спеціаліст з виробництва боєприпасів
Спеціаліст по роботі з ПЕОМ
Гальванік
Слюсар з ремонту обладнання та верстатів
Спеціаліст з експлуатації та ремонту апаратури виробів 9А330 ТОР
Спеціаліст з експлуатації та ремонту апаратури РЛС П-18
Спеціаліст з експлуатації та ремонту апаратури РРВ- 16
Спеціаліст з експлуатації та ремонту апаратури: техніки РЕБ (Р-330; Р-378; СПН-30)
Спеціаліст з ремонту вантажної автомобільної техніки
Спеціаліст з ремонту дизельних та бензинових генераторів
Монтажник радіоапаратури
Авіаційних технік з планера та двигунів
Авіаційний технік з приладів та електроустаткування
Авіаційний технік з радіоустаткування
Авіаційний технік з радіоустаткування (з озброєння)
Випробувач балонів
Вулканізаторник
Дефективник авіаційної техніки
Електроерозіоніст
Інженер - програміст (з експлуатації металообробних верстатів з програмним керуванням)
Інженер технолог (АО, РЕО, АОз)
Інженер технолог (ЛіД)
Монтажник електроустаткування літальних апаратів
Монтажник радіо та спеціального устаткування літальних апаратів
Радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування
Складальник-клепальник
Слюсар виготовлення та доведення деталей літальних апаратів
Слюсар з ремонту агрегатів
Слюсар з ремонту літальних апаратів
Слюсар-випробувач
Слюсар-механік з ремонту авіаційних приладів
Слюсар-складальник літальних апаратів
Терміст
Штампувальник
З усіх питань писати на пошти Nataliia.Butrina@ukroboronprom.com та Oleksandra.Savchuk@ukroboronprom.com, у листі вказуйте місто та спеціальність.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Про то і кажу - негайно.
Вчора Фейгін питав у Арестовича про це - але відповідь я не розчув. Він чухався та кривлявся, виключив.

Та арестович в последнее время, после того как ему посоветовали по меньше рот раскрывать, несёт абстрактную х.й.ю своих фантазий. По лицу Фейгана видно что он уже не интересен.

То что ситуацию в ближайший месяц надо решать, сомнений нет. И Европе на самом деле выгоднее напрячься и помочь нам здесь, чем получить с десяток миллионов беженцев.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Зараз аби вижити.
А що далі буде - невідомо.

Арестович не кривлявся, він чесно вдповів , що не знає , як повертатися до нормальної економіки.

Вашому знайомому ралджу, як не смішно - вчити бігом англійську й переходити у айті.
Шукати все по крихтах.
Іншого шляху на жаль немає.

50+ учить английский и айти? Не несите бред
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Я , коли почалась війна, працював в Європі. Знаходився за Мюнхеном на кордоні з Австрією. Зразу спробував добратись в Україну. Поки добирався до кордону, прийшло розуміння що краще залишитись тут. Мені 64 роки. В ЗСУ я не потрібен. Харчі переводити в Україні і сидіти без роботи неправильно. Тому вирішили з сім'єю, що вони будуть добиратись в Польщу. Ми з Харкова. Зять довіз всіх на кордон. Здав мені, а сам пішов у воєнкомат. Цого забрали, пройшов медкомісію, добу возили туди сюди і сказали йди додому й чекай. Чекає. Благо може працювати онлайн. Сім'ю відвіз в Познань. Дружина, три дорослі доньки і дві внучки 10 та 4 років. Я працюю. Вважаю це зараз оптимально. Хочеться додому, але не хочеться під бомби
   
Re: Робочі місця. Негайно.

В тебе і в мене хоча б хата є.

Хата пока есть и тоже тянет деньги, кстати.

Нет у меня хороших рецептов, все индивидуально.

   
Re: Робочі місця. Негайно.

Та арестович в последнее время, после того как ему посоветовали по меньше рот раскрывать, несёт абстрактную х.й.ю своих фантазий. По лицу Фейгана видно что он уже не интересен.

То что ситуацию в ближайший месяц надо решать, сомнений нет. И Европе на самом деле выгоднее напрячься и помочь нам здесь, чем получить с десяток миллионов беженцев.
Ну як би так і є.
Жінка каже, що Польща вже тяжко витримує потік біженців.
Наших там реально багато.
Їдуть - хто додому,хто далі в Європу, але й лишаються багато.

Але Європі треба розуміти, що п'яні орди хуйла зараз стримують наші хлопці на старезних Т-64
І якщо ми впадемо - то всі ті балдирмаа очорхоон з ваньками полізуть у Європу.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Тут порада важка.але дієва.Відправити всіх жінок детей за кордон.там на соціал.А самому якось трепихатись..
Европа это сейчас тыл.И нечечго стесняться ,что часть денег на гуманитарную поддержку перепадет твоей семье. Мои дальние родственники из Запорожья- мать и трое детей-сейчас в Германии.Получили жилье при церкви.Помощь в месяц - 1200 евро на всех.Дети пошли в школу. Думаю,тебе будет спокойнее,если не надо колотиться за их жизнь и питание/обучение..
+100500

Європа за родиною догляне, самому можна жити і так.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Я , коли почалась війна, працював в Європі. Знаходився за Мюнхеном на кордоні з Австрією. Зразу спробував добратись в Україну. Поки добирався до кордону, прийшло розуміння що краще залишитись тут. Мені 64 роки. В ЗСУ я не потрібен. Харчі переводити в Україні і сидіти без роботи неправильно. Тому вирішили з сім'єю, що вони будуть добиратись в Польщу. Ми з Харкова. Зять довіз всіх на кордон. Здав мені, а сам пішов у воєнкомат. Цого забрали, пройшов медкомісію, добу возили туди сюди і сказали йди додому й чекай. Чекає. Благо може працювати онлайн. Сім'ю відвіз в Познань. Дружина, три дорослі доньки і дві внучки 10 та 4 років. Я працюю. Вважаю це зараз оптимально. Хочеться додому, але не хочеться під бомби

 :love:  [ua]
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Особисто я Польщі та всім полякам в ноги готовий вклонитись за ту допомогу, яку вони надають українцям.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Перелік професій/спеціальностей, яких потребують підприємства “Укроборонпрому”:

Токар
Фрезерувальник
Зварювальник
Слюсар з монтажу озброєння
Слюсар з монтажу електрообладнання
Слюсар-електромонтажник
Слюсар з монтажу ходової частини
Слюсар складальник бойових спец. машин
Слюсар механо-складальних робіт
Механік-водій гусеничних машин
Водій-випробувальник
Випробувальник озброєння
Шліфувальник
Радіомеханік
Інженер-конструктор (металообробка)
Інженер-технолог (металообробка)
Слюсар-ремонтник (ремонт дизельних двигунів)
Слюсар-ремонтник (ремонт ракетно-артилерійського озброєння)
Спеціаліст з виробництва боєприпасів
Спеціаліст по роботі з ПЕОМ
Гальванік
Слюсар з ремонту обладнання та верстатів
Спеціаліст з експлуатації та ремонту апаратури виробів 9А330 ТОР
Спеціаліст з експлуатації та ремонту апаратури РЛС П-18
Спеціаліст з експлуатації та ремонту апаратури РРВ- 16
Спеціаліст з експлуатації та ремонту апаратури: техніки РЕБ (Р-330; Р-378; СПН-30)
Спеціаліст з ремонту вантажної автомобільної техніки
Спеціаліст з ремонту дизельних та бензинових генераторів
Монтажник радіоапаратури
Авіаційних технік з планера та двигунів
Авіаційний технік з приладів та електроустаткування
Авіаційний технік з радіоустаткування
Авіаційний технік з радіоустаткування (з озброєння)
Випробувач балонів
Вулканізаторник
Дефективник авіаційної техніки
Електроерозіоніст
Інженер - програміст (з експлуатації металообробних верстатів з програмним керуванням)
Інженер технолог (АО, РЕО, АОз)
Інженер технолог (ЛіД)
Монтажник електроустаткування літальних апаратів
Монтажник радіо та спеціального устаткування літальних апаратів
Радіомеханік з ремонту радіоелектронного устаткування
Складальник-клепальник
Слюсар виготовлення та доведення деталей літальних апаратів
Слюсар з ремонту агрегатів
Слюсар з ремонту літальних апаратів
Слюсар-випробувач
Слюсар-механік з ремонту авіаційних приладів
Слюсар-складальник літальних апаратів
Терміст
Штампувальник
З усіх питань писати на пошти Nataliia.Butrina@ukroboronprom.com та Oleksandra.Savchuk@ukroboronprom.com, у листі вказуйте місто та спеціальність.
до лямпочки. відповіді немає.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Про то і кажу - негайно.
Вчора Фейгін питав у Арестовича про це - але відповідь я не розчув. Він чухався та кривлявся, виключив.

видишь, ты чего то добился в жизни, и думаю тебе легко понять что этот вопрос крайне сложный и просто лозунгами не решается.  реально.... вот реально при такой страшной войне наша страна держится. это касается пенсий, работы, электричества, и многого другого, что во многих странах просто бы сразу обвалилось бы, легло, кончилось, рассыпалось.  Европа.... поступает по братски на самом деле, спасая наших жен, матерей, детей и внуков. При этом тоже имея дело с террористом... который на каждом углу им угражает и трясет ядерной дубиной. Их экономики. их фирмы.... многие ( хоть и не все) уходят из рашки, несмотря на убытки.  Насчет работы как таковой. многие работают. почти все фирмы связаные с товарами, продуктами, аптеки. в принципе если специальность востребована и работа есть и даже вакансии.  Да и грань между безопасностью и работой крайне тонкая... ты работодатель к примеру... тебе нужно чтобы предприятие работало.... а как взять на себя ответственость если завтра бахнут случайно .  Помощь оружием? опять же вернемся к тому с чего начали. ты построил дом... легко было? быстро? не было проблем?  тут даже не дом построить, тут сложнее во многих аспектах.  Даже те, кто десятилетиями вели нейтральную позицию похерили ее и помогают.    От того что мы как то их пугать будем, я думаю никому легче не будет. Главный наш инструмент успехи нашей армии, под которую маховик поставок растет. Истерики, шантаж и все остальное помоему не сработает.

Останнє редагування: 17 квітня 2022 21:24:53 від olegan
   
Re: Робочі місця. Негайно.

+100500

Європа за родиною догляне, самому можна жити і так.

+100500
Сам так живу.
Волонтерю й працюю
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Европа должна понимать
)
Ніт

пойдут миллионы беженцев, уже включая злых и голодных хлопцев

Якщо буде штамп в паспорті (оф перетину кордону в шенген  з Украіни ) то вількомен.
Інакше тимчасовий захист і доступ до ринку праці не отримати.
А шаройопитися по європі можна тільки в межах 90днів
Інакше або реєстрація  на тимчасовий захист або виізд з шенгену


   
Re: Робочі місця. Негайно.

Нихуя работы нет
Только бесплатно
Имхо заплатил сегодня налоги и ЗП в простое
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Олег, у вас бус? Пробуйте через олх.

Так, бус. Я досвідчений користувач ОЛХ та інших веб-ресурсів.
Під час ковіду, коли туризм у Закарпатті став на паузу, знайшов роботу у Запоріжжі за 2 тижні.
А зараз тупо немає переглядів оголошення.

Цю тему завів не заради себе, і навіть не заради чоловяги з Маріка, а як загальну, суспільно-політичну.

Дякую дописувачам за поради!
Вже і сам у айті розмірковую податися :)
   
Re: Робочі місця. Негайно.

)
Ніт

Якщо буде штамп в паспорті (оф перетину кордону в шенген  з Украіни ) то вількомен.
Інакше тимчасовий захист і доступ до ринку праці не отримати.
А шаройопитися по європі можна тільки в межах 90днів
Інакше або реєстрація  на тимчасовий захист або виізд з шенгену

Ага. Расскажи это сирийцам, алжирцам и прочим цам
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Главное всех в Украине держать без работы.
В прошлом месяце правда спасибо через дию все мои получили 6500
Благо оформленны официально
Но в мае даже изя платить не сможет.
Закрываюсь
Есть работа за границей моим но не выездные.
Турагенты ((
Какая тут работа
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Готовы партнёры в отелях дать работу нашим. Но все невыездные.
Как то так.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

видишь, ты чего то добился в жизни, и думаю тебе легко понять что этот вопрос крайне сложный и просто лозунгами не решается.  реально.... вот реально при такой страшной войне наша страна держится. это касается пенсий, работы, электричества, и многого другого, что во многих странах просто бы сразу обвалилось бы, легло, кончилось, рассыпалось.  Европа.... поступает по братски на самом деле, спасая наших жен, матерей, детей и внуков. При этом тоже имея дело с террористом... который на каждом углу им угражает и трясет ядерной дубиной. Их экономики. их фирмы.... многие ( хоть и не все) уходят из рашки, несмотря на убытки.  Насчет работы как таковой. многие работают. почти все фирмы связаные с товарами, продуктами, аптеки. в принципе если специальность востребована и работа есть и даже вакансии.  Да и грань между безопасностью и работой крайне тонкая... ты работодатель к примеру... тебе нужно чтобы предприятие работало.... а как взять на себя ответственость если завтра бахнут случайно .  Помощь оружием? опять же вернемся к тому с чего начали. ты построил дом... легко было? быстро? не было проблем?  тут даже не дом построить, тут сложнее во многих аспектах.  Даже те, кто десятилетиями вели нейтральную позицию похерили ее и помогают.    От того что мы как то их пугать будем, я думаю никому легче не будет. Главный наш инструмент успехи нашей армии, под которую маховик поставок растет. Истерики, шантаж и все остальное помоему не сработает.

Не могу с тобой не согласится.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

В Польщі роботи валом. Різноробочим нашим готові платити 19зл. в год. тільки приїзджай
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Чем будут жить. Гуманитаркой
А чем ещё. Кому нужны мы.
Партнёры дают работу в отелях всем желающим с Украины.
Но все мои будут без неё по известным причинам.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Главное всех в Украине держать без работы.
В прошлом месяце правда спасибо через дию все мои получили 6500
Благо оформленны официально
Но в мае даже изя платить не сможет.
Закрываюсь
Есть работа за границей моим но не выездные.
Турагенты ((
Какая тут работа

Ізя, ти трохи той
Який турбізнес ?
Ти з глузду з'їхав
Ми воюємо

Агенство Кука з 1940 по 1945 не працювало .
Як хочеш - іді вон в расєю. там самальоти в анталію лєтают

На жаль, але я не знаю коли в нас піднімееться туризм
Не раніше ніж зникне загроза збиття буками вусатого таргана наших літаків.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

В Польщі роботи валом. Різноробочим нашим готові платити 19зл. в год. тільки приїзджай

Так не выпускают.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Ну какие рабочие места? У нас война. Реальная война. Работа будет в области жизнеобеспечения. Медицина. Ну и военка, куда ж без этого. И оплата будет только из бюджета. Бизнес рано или поздно опустится в черный рынок. И это без вариантов. Самое реальное для простого украинца это жизнеобеспечение. Потому что это и коммуналка и питание и связь и банки и много другого.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Так я о чем. Будут бомжевать в Украине.
Работа такая новая. Бомж
А ведь у меня есть и с мариуполя ребята.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

У нас народ начал на барабашова пытаться работать.
И самой окуевшей стороны себя показала администрация, поопечатывали людям склады и магазины и требуют для начала работы оплатить аренду за март
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Ізя, ти трохи той
Який турбізнес ?
Ти з глузду з'їхав
Ми воюємо

Агенство Кука з 1940 по 1945 не працювало .
Як хочеш - іді вон в расєю. там самальоти в анталію лєтают

На жаль, але я не знаю коли в нас піднімееться туризм
Не раніше ніж зникне загроза збиття буками вусатого таргана наших літаків.

ты не понял немного. для изиных работников и него самого видимо есть работа и много за границей. Но в связи с войной все они не выездные.  Насколько я понял изю... он не считает это правильным....  Изя если что меня подправит.... если я что то не так формулирую.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Питання в принципі дуже важливе! І зараз би держсектору треба активізувати замовлення від українських виробників для їх підтримки але міністрам я бачу пох ті виробники.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія