Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антивакцинаторська ботоферми в Україні... І ФУПівці

У вересні СБУ викрила ботоферму в Дніпрі.
У грудні потужну ботоферму 20 тис акаунтів -у Чернівцях.
Чим займались на кацапські гроші?
Дискредитація ЗСУ і антивакцинаторство!
А у нас на ФУПі тут таких персонажів, як бліх!
Причому антивакси це не тільки наші форумні перманентні істерички, а й повилуплювались нові кадри типу Тартосетто, привільно тут себе почувають, і брешуть , як хорти,  кажуть на чорне біле, і ніякі докази вони не сприймають.
В дискусії вони використовують потужні аргументи - обзивалки :" соросятня, фашизм, дебіли.."..
 Є й такі , наші старі фупівці, які вдихнули антиваксівського дурману, і починають їм вірити ( " я не антивакс, але.. " - і врешті виявляється, що таки антивакс, бо боїться..)
   
Що робити, щоб СБУ заглянула сюди? [ua]
   
Що робити, щоб СБУ заглянула сюди? [ua]

Зроби аккаунт Баканов

Останнє редагування: 6 грудня 2021 08:29:42 від Гражданин
   
Що робити, щоб СБУ заглянула сюди? [ua]

розбіжись і головою в стіну. шизофреніки...
   
У вересні СБУ викрила ботоферму в Дніпрі.
У грудні потужну ботоферму 20 тис акаунтів -у Чернівцях.
Чим займались на кацапські гроші?
Дискредитація ЗСУ і антивакцинаторство!
А у нас на ФУПі тут таких персонажів, як бліх!
Причому антивакси це не тільки наші форумні перманентні істерички, а й повилуплювались нові кадри типу Тартосетто, привільно тут себе почувають, і брешуть , як хорти,  кажуть на чорне біле, і ніякі докази вони не сприймають.
В дискусії вони використовують потужні аргументи - обзивалки :" соросятня, фашизм, дебіли.."..
 Є й такі , наші старі фупівці, які вдихнули антиваксівського дурману, і починають їм вірити ( " я не антивакс, але.. " - і врешті виявляється, що таки антивакс, бо боїться..)

 (tu)

На Фупі, крім антивакцинаторів, дуже багато антиукраїнців, які проти законно обраного Президента.

Причому їх більшість.

І як тільки вони його не називають...   :=V   

Так що не заважало би щоб  СБУ перевірило..   
   
Я навіть не знаю чи варто знищити цей пєдраріум на 500 сторінок, куди антивакси скидають свою брехню. З одного боку туди можна зайти і надавати тим розумовим інвалідам підсрачників  :laugh: , з іншого боку в усіх нормальних країнах таке лайно давно би було знищено, тому що воно реально  шкідливе для суспільства. Дурні люди читають цю брехню не вакцинуються і вмирають.
   
А де Юля зникла?
   
(tu)

На Фупі, крім антивакцинаторів, дуже багато антиукраїнців, які проти законно обраного Президента.

Причому їх більшість.

І як тільки вони його не називають...   :=V   

Так що не заважало би щоб  СБУ перевірило..   
=================================
 Та йди до ...Бубочки! Як би сказати,щоб мені оту образу не пришили... мої думки про тебе мають різко НЕПОЗИТИВНИЙ характер.  B-)
   
=================================
 Та йди до ...Бубочки! Як би сказати,щоб мені оту образу не пришили... мої думки про тебе мають різко НЕПОЗИТИВНИЙ характер.  B-)

Ось перший чиї антипрезидентські дописи потрібно перевірити... 
І заодно недоплати податків...   :dopovid:
   
Ось перший чиї антипрезидентські дописи потрібно перевірити... 
І заодно недоплати податків...   :dopovid:
=============================
Тобі нічого не дам. :fuck:
   
Ось перший чиї антипрезидентські дописи потрібно перевірити... 
І заодно недоплати податків...   :dopovid:
Як швидко Юльки стали СС -Зе :weep:
   
розумовим інвалідам підсрачників

 :weep:
Як романтично брехливо .. :shout:
   
Я навіть не знаю чи варто знищити цей пєдраріум на 500 сторінок, куди антивакси скидають свою брехню. З одного боку туди можна зайти і надавати тим розумовим інвалідам підсрачників  :laugh: , з іншого боку в усіх нормальних країнах таке лайно давно би було знищено, тому що воно реально  шкідливе для суспільства. Дурні люди читають цю брехню не вакцинуються і вмирають.

 :pooh_lol:
   
(tu)

На Фупі, крім антивакцинаторів, дуже багато антиукраїнців, які проти законно обраного Президента.

Причому їх більшість.

І як тільки вони його не називають...   :=V   

Так що не заважало би щоб  СБУ перевірило..   
приєднуюсь. Ще й громадян України ображають. Я про Петра майже нічого не кажу. Я б взагалі про нього забула, якби купка 25 про них не нагадувала
   
Що робити, щоб СБУ заглянула сюди? [ua]
Напиши в СБУ скаргу  :D
   
=================================
 Та йди до ...Бубочки! Як би сказати,щоб мені оту образу не пришили... мої думки про тебе мають різко НЕПОЗИТИВНИЙ характер.  B-)

Цікаво, що на ФУП всіх законно обраних президентів регулярно поливають гівном :) Як під час каденції, так і після.

Аде Дідусю болить лише бубочка  :K
   
А ви не ахрєнєлі, зєбіли?
 ;o
   
Напиши в СБУ скаргу  :D
Спочатку туди "занести" треба, щоб зацікавити  :weep:
   
А ви не ахрєнєлі, зєбіли?
 ;o
Що ця дама ( якщо дама?) хоче?
Щоб СБУ не викривала антиваксівські ботоферми?
Чи просто полаятись прийшла, за звичкою?
   
Всє на барьбу с інакоміслієм!
Падимаєм СБУ!
Бубачка в апасностє
Піріварот   :pooh_lol:
   
У вересні СБУ викрила ботоферму в Дніпрі.
У грудні потужну ботоферму 20 тис акаунтів -у Чернівцях.
Чим займались на кацапські гроші?
Дискредитація ЗСУ і антивакцинаторство!
А у нас на ФУПі тут таких персонажів, як бліх!
Причому антивакси це не тільки наші форумні перманентні істерички, а й повилуплювались нові кадри типу Тартосетто, привільно тут себе почувають, і брешуть , як хорти,  кажуть на чорне біле, і ніякі докази вони не сприймають.
В дискусії вони використовують потужні аргументи - обзивалки :" соросятня, фашизм, дебіли.."..
 Є й такі , наші старі фупівці, які вдихнули антиваксівського дурману, і починають їм вірити ( " я не антивакс, але.. " - і врешті виявляється, що таки антивакс, бо боїться..)

+1
   
Всє на барьбу с інакоміслієм!
Падимаєм СБУ!
Бубачка в апасностє
Піріварот   :pooh_lol:
Для вас антивакцинаторство і дискредитація ЗСУ - це інакомисліє?
Ви тупите чи по заданію?
   
Я Петра не ображала, чому я маю це терпіти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія