Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

паралелі нинішньої ситуації не із Ольстером, а із карибською кризою

Якби була пряма агресія США, чим би там СССР допоміг? Гренаді сильно допоміг? Чи ти вважаєш, що та одна військова частина, що стояла на Кубі, якось би завадила окупації?


напад на одну нещасну військову базу це напад на СССР
а це ядерна війна

тому СССР там достатньо було 3 солдат розмістити
   
Дохтор, ти здувся зі своїми аналогіями. Працюй краще, бо кацапи зарплату не виплатять.


ти так бідуєш, що весь час то про зарплату, то про хабарі

візьми себе в руки, витри соплі

ти ж не зовсім іще дід, заробиш грошей іще
   
напад на одну нещасну військову базу це напад на СССР
а це ядерна війна
:laugh:  :lol:
   
Чи ти вважаєш, що та одна військова частина, що стояла на Кубі, якось би завадила окупації
Кеннеді простоі виявився чмошником та здувся. Ну демократ, фулі.
Навряд чи Хрущов би йопнув ядрьон батоном по США через ту Кубу, та й не було дуже чим йопнути.  Понтів було більше аніж реальних ракет.


напад на одну нещасну військову базу це напад на СССР
а це ядерна війна
В Африці регулярно чурки нападали на радянські бази, ті самі Сомалі взяти й нічо, зйопували радянські офіцери й ніякої війни ядрьної не було.
   
напад на одну нещасну військову базу це напад на СССР
а це ядерна війна

тому СССР там достатньо було 3 солдат розмістити

А якщо 2?    Та ще й тупих?     :laugh:
   
Порівняння одніє зі сторін (рашки і ссср) немає  сенсу

Ссср контролював пів європи
В одній гсвг було 5тис танків 10тис бронемашин 1500літаків
4,3 млн особовий склад СА і в кінці 70х на озброєні було 78тис танків.
Більше ніж у решти краін разом взятих.

Піднімайте сьогоднішні сил  рашки і де вони стоять
Мова саме про реальну війну а не гібридні маніпуляці ×уйла
1/4 -1/8 від того що було 40-50 років тому

Зверніть увагу на * примітку в порівнянні))


 
   
тільки тоді жахнути ракетами по Кубі були готові США щоб СССР не підбирався так близько

а тепер Росія по Україні
з Нарви вже ближче до расеюшкі чим з Сум? :-o
   
В Африці регулярно чурки нападали на радянські бази, ті самі Сомалі взяти й нічо, зйопували радянські офіцери й ніякої війни ядрьної не було.
Та ту частину могли просто обійти. Там РЛС була, якщо не помиляюсь.
   
Ну й ми забуваємо шо совдепія стояла на Кубі по принципу "їхтамнєт". На Кубу везли не ракети, а силу силенну тракторів та іншої сільгосптехніки.
Уся  верхня палуба була заставлена тракторами, а військові  з трюмів не вилазили протягом усього рейсу до тієї Куби.
А вже коли набудували стартових майданчиків, тоді амери обурились, мовляв шо там за "трактористи" такі.
   
Одне лише ракет немає, а членство в наті є лише на далекому горизонті мрій і фантазій. Ну і Расєя в кольце врагов це також не історічний лубок, такого не було. Завжди перед тим як коварний запад ліз нападати на Рашу та її совкову інкарнацію, Раша була по вуші в євпрпейських дєлах і війнах на європейській території. Карл ХІІ, Наполеон, Перша та друга світові війни, врагі не окружали Рашу, Раша вела війни по перекрійці кордонів на території євро вражини, ну і знатно відгребла в процесі, аж поки інші представники злого запада не допогли відбитись. Так що рецепт для безпеки Раші дуже простий, не лізти з грязним рилом до європ.
   
Там РЛС була, якщо не помиляюсь.
Піздєц там був й повна деморалізація. народ коли бачив амерські розвідувальні літаки - дахом їхав.
Люди ще в молодому віці звідти до Вінниці тоді повернулись сиві як старі діди.
   
Піздєц там був й повна деморалізація. народ коли бачив амерські розвідувальні літаки - дахом їхав.
Люди ще в молодому віці звідти до Вінниці тоді повернулись сиві як старі діди.

РЛС без захисту - саме так діє.
   
Ось норм порівняння
Тоді брали галіцію львовруцкегород але зразу штани загубили.
Ілліч в салоні прибув і царя уконтропупив

   
расеюшка і конфлікти з нею на сьогодні це аналогія  набігів  печенігів на Русь і татарські походи на Річ Посполиту-жодні логічної причини до атаку своїх сусідів крім загарбання добра,територій,невільників,як тоді так і тепер немає.
а апетит відомо,коли росте.
   
Піздєц там був й повна деморалізація. народ коли бачив амерські розвідувальні літаки - дахом їхав.
Люди ще в молодому віці звідти до Вінниці тоді повернулись сиві як старі діди.
Мій сусід там служив строкову, щось не пам'ятаю щоб він про якісь жахи розповідав. Розповідав, що кубинки легко віддавалися, то це пам'ятаю.  :)
   
РЛС без захисту - саме так діє.
До речі там якраз сформувались клієнти нашого дохтура.
Дехто поїхав кукухою так, шо вловив манєчку, шо його постійно переслідують й хочуть вбити, постійно спав з увімкненим світлом в хаті.
А психіатрія тоді чи то не лікувала чи то не вважала це проблемою, хз.

Мій сусід там служив строкову, щось не пам'ятаю щоб він про якісь жахи розповідав.
То твій сусід служив вже після того як криза закінчилась, контингент там сидів невеликий аж до розвалу совдепу.
Коли ракети звідти забрали -  то служити стало лафа.
   
То твій сусід служив вже після того як криза закінчилась, контингент там сидів невеликий аж до розвалу совдепу.
Коли ракети звідти забрали -  то служити стало лафа.
А, ну так. То десь середина 80-тих.
Я просто не зрозумів, що ти про період кризи.
   
Ну про ракети США нам тільки мріяти але тоді Кеннеді обісрався і дав Кубі розвиватися в напрямку комуністичного раю якщо Хуйло обісреться і дасть нам розвиватися в напрямку західної цивілізації нас це цілком влаштує можемо навіть базу в Севастополі залишити як кубінці в Гуантанамо
   
расеюшка і конфлікти з нею на сьогодні це аналогія  набігів  печенігів на Русь і татарські походи на Річ Посполиту-жодні логічної причини до атаку своїх сусідів крім загарбання добра,територій,невільників,як тоді так і тепер немає.
а апетит відомо,коли росте.

а чому не аналоги набігів Русі на древлян, половців, хозар, радимичів, візантію та інших?
   
Що ж це у нас за дохтор такий, що постійно вишукує паралелі на користь кацапів?
   
Що ж це у нас за дохтор такий, що постійно вишукує паралелі на користь кацапів?

То є недобитий совок.
   
а чому не аналоги набігів Русі на древлян, половців, хозар, радимичів, візантію та інших?
може і так бути,не важливо хто за ким скиглити буде,пан Доктор,бачу вболіває за своїх--половці,хазари :laugh:
   
Ну про ракети США нам тільки мріяти але тоді Кеннеді обісрався і дав Кубі розвиватися в напрямку комуністичного раю якщо Хуйло обісреться і дасть нам розвиватися в напрямку західної цивілізації нас це цілком влаштує можемо навіть базу в Севастополі залишити як кубінці в Гуантанамо


Кеннеді не обісрався

СССР вивів ракети із Куби. як і США із Туреччини.

це приклад як розум узяв гору над тупістю.

виграли від такого сценарію США, які виграли у СССР гонку озброєнь і взагалі цивілізаційну гонку. В результаті СССР розпався безкровно.
   
а чому не аналоги набігів Русі на древлян, половців, хозар, радимичів, візантію та інших?
от (x) ці аналогії і різні історичні паралелі ?все доволі просто:росіяни це ворогі і їх потрібно їбашити
   
Що ж це у нас за дохтор такий, що постійно вишукує паралелі на користь кацапів?
Тримає фуп в тонусі)
Дякуйте дохтуру
Бо всі вже би між собою побилися 
   
може і так бути,не важливо хто за ким скиглити буде,пан Доктор,бачу вболіває за своїх--половці,хазари :laugh:


ти серйозно думаєш що половці не твої?  із столицею на території нинішньої харківської області?

аааа, я забув, ти ж мабуть там чистокровний галичанин, зовсім із іншого тіста  :facepalm:
   
Ось норм порівняння
картинка трохи бреше.
Генерал-майор в Раші це близько 120 тисяч рублів мінімалка + усякі доплати, які в сумі можуть бути як та мінімалка.
От й склади докупи й вийде аж ніяк не 80 тисяч рубасів.
   
Звісно шо мали право. Але кубинці з турками ж не власні ракети розміщували, а типа давали в оренду місце.
Це все одно, шо турки нам не будуть постачати байрактари й скажуть шо ну вас нафуй, Раша на нас за це дуже ображається. Ну то доведеться клепати самим шось таке.

  ну зараз Україна робить для турків Зеніти і обидвоє не  звертають уваги на хуйлостан...
   
ну зараз Україна робить для турків Зеніти і обидвоє не  звертають уваги на хуйлостан...
Ну а Захід постачає хуйлостану електронні компоненти для продукції військового призначення й якось не переймається. Ринок є ринок.
   
от (x) ці аналогії і різні історичні паралелі ?все доволі просто:росіяни це ворогі і їх потрібно їбашити


розумієш, це тому що війни немає, то у тебе так все просто

а якщо буде війна, ти будеш думати:  який же я був дурак, яке нато, яка геополітика, господи, поверни мені назад електрику, магазини, мій будинок, школу для дітей, щоб знову всі живі були а я ніколи не буду більше таким дураком...
   
ти серйозно думаєш що половці не твої?  із столицею на території нинішньої харківської області?

аааа, я забув, ти ж мабуть там чистокровний галичанин, зовсім із іншого тіста  :facepalm:
не,я малорускій поляк,побираюсь в наймах.
пане Доктор,так як,це була перша громадянська війна на території України-Русь контра половці?всі ж свої :shuffle:
   
  ну зараз Україна робить для турків Зеніти і обидвоє не  звертають уваги на хуйлостан...
ще можемо двигуни для тих же акінжи поставляти але тут головне не обісратися і поставляти нормальний продукт без браку
   
який же я був дурак, яке нато, яка геополітика, господи, поверни мені назад електрику, магазини, мій будинок, школу для дітей, щоб знову всі живі були а я ніколи не буду більше таким дураком...

Це типа як мешканець Донецьку думає: " Какой же я был дурак, какая новороссия, какой русский мир, какое "как в Крыму", господи верни мне назад нормальную шахтерскую зарпплату, возможность летать в таиланд и даже Евро-2012" ?

Чи типа як крисіянін в Криму думає:  "Как офуенно, что я дома, и никакой войны и еще мост построили и коммуналка дешевая"?
   
розумієш, це тому що війни немає, то у тебе так все просто

а якщо буде війна, ти будеш думати:  який же я був дурак, яке нато, яка геополітика, господи, поверни мені назад електрику, магазини, мій будинок, школу для дітей, щоб знову всі живі були а я ніколи не буду більше таким дураком...
мені пох я в цей час кацапам буду голови пробивати або вони мені а як там буде жити тил мене не єбе
   
Це типа як мешканець Донецьку думає: " Какой же я был дурак, какая новороссия, какой русский мир, какое "как в Крыму", господи верни мне назад нормальную шахтерскую зарпплату, возможность летать в таиланд и даже Евро-2012" ?

Чи типа як крисіянін в Криму думає:  "Как офуенно, что я дома, и никакой войны и еще мост построили и коммуналка дешевая"?


абсолютно
   
розумієш, це тому що війни немає, то у тебе так все просто

а якщо буде війна, ти будеш думати:  який же я був дурак, яке нато, яка геополітика, господи, поверни мені назад електрику, магазини, мій будинок, школу для дітей, щоб знову всі живі були а я ніколи не буду більше таким дураком...
жаль,шо Хуйло Твої слова до серця не візьме.
бо то шо ми думаємо йому до жопи(С)

весни не буде--Валодя Хуйло
   
не,я малорускій поляк,побираюсь в наймах.
пане Доктор,так як,це була перша громадянська війна на території України-Русь контра половці?всі ж свої :shuffle:


руського в українцях практично нічого немає, а половецького досить багато.

а русів тих було півтори каліки, більшість загинули у війнах
   
Затока свиней то самі кубинці намагались скинути Фіделя. Його ж методом. Кенеді відмовився їм допомагати. А совок Фіделю не відмовився. Тому там продули совку всуху.

Ніякої блокади не було. Був лише повний розрив всіх відносин США із Кубою. Решта світу торгували з ними як хотіли. Куба ж восновному трималась виключно на підсосі в совка. І ніхто їх ніяк не блокував.

100500 замахів на Фіделя то із слів самого Фіделя. Всі диктатори таке обожнюють - розпускати байки про замахи на себе.

Ніхто ту Кубу жахати і не збирався. І ніяку контореволюцію не фінансували. Вона нікому не була потрібна. Як не потрібна і зараз, коли вже сама проситься.

Обманывать некрасиво. О планах ЦРУ убить Кастро можно почитать хотя бы здесь Intelligence - Report on CIA Assassination Plots
   
Розумієш олд не виходить з кацапамі зійтись посередині і настає час давати відсіч а тут правила прості:,роби що повинен і най буде що буде B-)
   
Обманывать некрасиво. О планах ЦРУ убить Кастро можно почитать хотя бы здесь Intelligence - Report on CIA Assassination Plots

Шкода, шо не вбили цю мразоту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія