Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

прибьеріть зайві пункти
   
так он не знал, что косташу списки проголосовавших выложит :lol:

ПЄСдюче, я не можу голосувати...  :fool:
   
А те що шмонька мразота ольгінська, всі знають. [KA]
   
А те що шмонька мразота ольгінська, всі знають. [KA]

так, всі бляді ФУПу, тобто ти та південна :lol:
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Не брешіть.

По собi  не судять.  :punish:  У чому саме брехня?  :S
   
По собi  не судять.  :punish:  У чому саме брехня?  :S

ссылки где? ты ж пиз.д.ишь в каждой фразе, клоун дешевый.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

це його кредо - завжди брехати. коли спитав, які докази, що Петро кум Мудачука, то Сьома...Сьома Сьома, чому ти таке недолуге :facepalm1:

 :facepalm1:

Це до речі і тебе стосується. Якщо ти брехло, то це ще не означає, що й інші такі ж  ;)

Тато де море...  :lol: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033417.msg25020146#msg25020146

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033417.0

Останнє редагування: 10 квітня 2021 20:28:29 від _Semen
   
:facepalm1:

Це до речі і тебе стосується. Якщо ти брехло, то це ще не означає, що й інші такі ж  ;)

нихера себе ты обосновал отсутствие ссылок :lol: пиз.д.а.бол домашний
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

нихера себе ты обосновал отсутствие ссылок :lol: пиз.д.а.бол домашний

Які тобі посилання треба, "не дебіл", ти наш?  :facepalm1:
   
Які тобі посилання треба, "не дебіл", ти наш?  :facepalm1:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1097995.msg25225211#msg25225211
всего лишь обоснуй свои слова. большего не прошу.
   
По собi  не судять.  :punish:  У чому саме брехня:S
У всьому. Ні одного правдивого слова.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1097995.msg25225211#msg25225211
всего лишь обоснуй свои слова. большего не прошу.

Що саме тобі обґрунтувати, "не дебіл"?  :S Що серед пояснень трагедії була несподіванка участі хуйловійськ? Чи що з помпою проводили парад в той час, коли хуйловiйська просувалися по террітіоріі України? Чи що вилупок ввів ВС тільки після нічної зустрічі з кумом хуйла? Чи може те, що вилупок дуже тривалий час не називав хуйла і хуйлостан агресором?  :S
   
Що саме тобі обґрунтувати, "не дебіл"?  :S Що серед пояснень трагедії була несподіванка участі хуйловійськ? Чи що з помпою проводили парад в той час, коли хуйловiйська просувалися по террітіоріі України? Чи що вилупок ввів ВС тільки після нічної зустрічі з кумом хуйла? Чи може те, що вилупок дуже тривалий час не називав хуйла і хуйлостан агресором?  :S

я не устану повторять тебе, тупорылой мрази, чтобы ты начал отвечать за свои слова.
итак, еще раз
я на форумі з 2016 року. будь такий ласкавий, наведи мені у вигляді посилань підтвердження своїм домислам.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

У всьому. Ні одного правдивого слова.

Дуже аргументовано!  (tu)  Втім як і у бозі-вилупка і всіх його сектантів  :shuffle:
   
Дуже аргументовано!  (tu)  Втім як і у бозі-вилупка і всіх його сектантів  :shuffle:

как и у тебя в этой ветке. впрочем, как и в любой. говно ты, Сема.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

я не устану повторять тебе, тупорылой мрази, чтобы ты начал отвечать за свои слова.
итак, еще раз
я на форумі з 2016 року. будь такий ласкавий, наведи мені у вигляді посилань підтвердження своїм домислам.

Петарасіна (в поганому сенсі цього слова), що саме ти від мене хочеш?  :S ти можеш пояснити? Чи твоя "додаткова патрiотична" і це не дозволяє зробити? Яким саме домислам?  :S
   
притом, что самое смешное. ребята. костя и иже с ними. если ни у одного человека на форуме не возникает вопросов, почему в моем опроснике оказались Аэлит, Олдбой и Велесов.
то вы может быть потрудились бы, почему в опросник попал я? костя, дай ссылок.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

как и у тебя в этой ветке. впрочем, как и в любой. говно ты, Сема.
:facepalm1:

"Не дебіл" вже кому-кому, а тобі б краще мовчати   ;) 
   
Петарасіна (в поганому сенсі цього слова), що саме ти від мене хочеш?  :S ти можеш пояснити? Чи твоя "додаткова патрiотична" і це не дозволяє зробити? Яким саме домислам?  :S

повторю еще раз, тупорылая ты субстанция.
ты, тупая гнида, утверждаешь, что
Серед пояснень, чому сталася трагедія, було несподівана участь хуйловойск. Тому тодi з помпою відзначали парад, в той час як кацапи спокійно просувалися по Україні. Скажи, будь ласка, коли вперше вилупок назвав хуйла або хуйлостан агресором? Чому він тоді не вводив ВС, а зробив лише перед виборами з замахом завадити виборам? Причому зробив якраз після чергової таємної зустріччi з кумом хуйла (я думаю не треба нагадувати, хто радив Кучмі зірвати вибори за допомогою ВС)

я тебе, дебилу стоеросовому, поясняю, что я на форуме с 2016, после данных событий и что ты, сучара, хочешь услышать.
и жду ссылок, почему же я, по твоему ебанутому мнению, антиукраинец.
   
:facepalm1:

"Не дебіл" вже кому-кому, а тобі б краще мовчати   ;) 

пшол нах.у.й, балабол.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

притом, что самое смешное. ребята. костя и иже с ними. если ни у одного человека на форуме не возникает вопросов, почему в моем опроснике оказались Аэлит, Олдбой и Велесов.
то вы может быть потрудились бы, почему в опросник попал я? костя, дай ссылок.

Вже одне те, що ти відкриваєш є персональні гілки чудовим показник того, що ти - кацапське лайно  ;)
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

повторю еще раз, тупорылая ты субстанция.
ты, тупая гнида, утверждаешь, что
Серед пояснень, чому сталася трагедія, було несподівана участь хуйловойск. Тому тодi з помпою відзначали парад, в той час як кацапи спокійно просувалися по Україні. Скажи, будь ласка, коли вперше вилупок назвав хуйла або хуйлостан агресором? Чому він тоді не вводив ВС, а зробив лише перед виборами з замахом завадити виборам? Причому зробив якраз після чергової таємної зустріччi з кумом хуйла (я думаю не треба нагадувати, хто радив Кучмі зірвати вибори за допомогою ВС)

я тебе, дебилу стоеросовому, поясняю, что я на форуме с 2016, после данных событий и что ты, сучара, хочешь услышать.
и жду ссылок, почему же я, по твоему ебанутому мнению, антиукраинец.

Петарасіна - "не дебіл", ти підтримуєш ФСБшного вилупка і в той ж час як і всі хуйлята сереш на президента України...

А тепер дай мені посилання, де ти засуджуєш антиукраїнську політику вилупка, наприклад в питанні НАТО
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

пшол нах.у.й, балабол.

Це місце давно зайняте тобою і бозей-вилупком, "не дебіл"  ;)
   
Вже одне те, що ти відкриваєш є персональні гілки чудовим показник того, що ти - кацапське лайно  ;)

я примерно раз в надцать больший украинец, чем ты, балабол. который бросается грудью на амбразуру защищать антиукраинских тварей, что кагбе очень явно говорит о тебе, кто ты и что ты.
   
Петарасіна - "не дебіл", ти підтримуєш ФСБшного вилупка і в той ж час як і всі хуйлята сереш на президента України...

А тепер дай мені посилання, де ти засуджуєш антиукраїнську політику вилупка, наприклад в питанні НАТО

ссылки, ссылки, говно ты балабольское.
   
Це місце давно зайняте тобою і бозей-вилупком, "не дебіл"  ;)

пшло нах.у.й, лживое животное, которое не в состоянии ответить за свои слова. чмо.
   
по итогу. Сема отбомбился, не привел ни одной ссылки на свой пустозвон и начал требовать у меня ссылки на свой забазар гнилой :lol: Сем, ты говно. титул за тобой.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

пшло нах.у.й, лживое животное, которое не в состоянии ответить за свои слова. чмо.

"Не дебіл", ти вже остаточно йопнувся? Які тобі посилання треба?  :S
   
притом, что самое смешное. ребята. костя и иже с ними. если ни у одного человека на форуме не возникает вопросов, почему в моем опроснике оказались Аэлит, Олдбой и Велесов.
то вы может быть потрудились бы, почему в опросник попал я? костя, дай ссылок.
тобі потрібно було включити свій нік в свою голосувалку
все просто
якщо ти не розумієш цієї простоти пояснення марні
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

по итогу. Сема отбомбился, не привел ни одной ссылки на свой пустозвон и начал требовать у меня ссылки на свой забазар гнилой :lol: Сем, ты говно. титул за тобой.

Петарасина, ты ПЕСти-ПЕСти, але знай міру. Навіть для такої тваринки як ти це вже явний перебір
   
тобі потрібно було включити свій нік в свою голосувалку
все просто
якщо ти не розумієш цієї простоти пояснення марні

офкоз ні. це лише традиція цього форуму. звичайно ж я ніколи не був антиукраїнцем, це зрозуміло кожному. а всіляка наволочь хай казиться.
   
Петарасина, ты ПЕСти-ПЕСти, але знай міру. Навіть для такої тваринки як ти це вже явний перебір

нет ссылок, нет мультиков. пшел нах.у.й, балабол.
   
Не можу голосувати.

От біда, так біда.  :weep:

Ну то й сиди мовчки у себе в єбєнях - ти ж так мені написав?
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

нет ссылок, нет мультиков. пшел нах.у.й, балабол.

 :facepalm1:  :weep:

Петарасіна (в поганому сенсі цього слова), що саме ти від мене хочеш?  :S ти можеш пояснити? Чи твоя "додаткова патрiотична" і це не дозволяє зробити? Яким саме домислам?  :S

"Не дебіл", ти вже остаточно йопнувся? Які тобі посилання треба?  :S
   
:facepalm1:  :weep:


идиот :facepalm1:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1097995.msg25224941#msg25224941
   
це лише традиція цього форуму
ні
це людська етика
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

идиот :facepalm1:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1097995.msg25224941#msg25224941

 :facepalm1:

Воно остаточно хворе.  :( "Не дебіл", якого куя я тобі повинен наводити посилання з 2016 по 2018?  :S  Чи може ти хотів похвалитися, що тоді ти не був таким йопнутим як зараз?  :shuffle:
   
:facepalm1:

Воно остаточно хворе.  :( "Не дебіл", якого куя я тобі повинен наводити посилання з 2016 по 2018?  :S  Чи може ти хотів похвалитися, що тоді ти не був таким йопнутим як зараз?  :shuffle:

попробую объяснить азы общения

смотри, ебанарий. ты утверждаешь, что
Петик (у поганому сенсі цього слова), а ти до кого себе відносиш? Чи ти взагалі хуйляцька пл@ть, яка навіть не здатна подужати українську мову?

я, естественно охерев от такого пустопорожнего базара, прошу тебя, ебанарий
доречі. ти зараз мені наводиш приклади того що я петик за період з 2016 по кінець 2018 - або ти балабол та пшов нахєр болєзноє. чекаю лінки на мої пости.


все оставшееся время ты пытаешься выглядеть еще большим дебилом, чем ты есть, так и не приведя ни одной ссылки.
так что нах.у.й иди по прежнему, ебанарий.
   
ні
це людська етика

в тебе нема на те жодного обгрунтування.
   
в тебе нема на те жодного обгрунтування.
про що я й сказав - якщо ти не розумієш цієї простоти пояснення марні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія