Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Харькове 16-летний подросток на "Инфинити" на огромной скорости протаранил "Шевроле"

Тут только самосуд установит правосудие

самосуд - це беззаконня, тількі суд Лінча. :butcher:
   
Для чого стишувати рух?
Ідеологи концепції яку ви сповідуєте ( більшовики ) мали і більш дієві методи- буржуям  заборонити рух взагалі.Для пролетаріату - ГТ ,власний транспорт  - атнять і подєліть.
А стишувати рух довго і дорого.
Відчувається  , що науковий комунізм вам бабушка з дєдушкой переказували , а не  професори в аудиторії. Бо в генах порив ще  є , а методи вже й призабули за незалежності.
о , супермен зараз буде вчити унтерменшів. Буржуї в містах їздять 50 і не бухтять.
   
І це ще личинка. Цікаво, скільки ще людей вб'є і покалічить, коли виросте.

эта падла не должна вырости. в биореактор его
   
о , супермен зараз буде вчити унтерменшів. Буржуї в містах їздять 50 і не бухтять.

Та він уже забембав всіх тут своїми проповідями щодо швидкісного руху через історичний центр міста...  :gigi:
   
Авео порушив правила - випереджав правою смугою.
Так що обоюдка.
Всі правила писані кров'ю.
що за хня ?? де в правилах заборонено випереджати по полосі правій ? :facepalm1:
   
Плутаєш з обгоном. Обгін - це випередження зі зміною смуги.
ще один знаток....пздц, як ви їздите ??
Обгі́н — випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху
   
Подивимося.  Таких треба ізолювати пожиттєве. 
Зайка сидить , сподіваюсь цей сяде також.
Водію авео RIP  :(

т.е. эту скотину еще и кормить за наш счет? не слишком ли жирно?
   
Водятєл-Лєтун?  :facepalm:
Хто питає?
Пеньок з вусами в кашкеті ,з тих що  виїжджають  по суботах /неділях і печуть  в лівій смузі  30-40 км?
   
Потому что наказівать надо СУДЕЙ.
   
о , супермен зараз буде вчити унтерменшів. Буржуї в містах їздять 50 і не бухтять.

в чувака просто життя не складеться якщо він буде доїзджати до кінцевої точки 5 хв довше
   
По словам автора публикации в соцсетях, родители купили 16-летнему подростку автомобиль "Инфинити" неделю назад, парень - представитель "золотой молодежи" Харькова. Показати зображення...

А ездить и водительское удостоверение - когда купили? Был бы на Ланосе-сенсе - было б нормально. А так - шо ж?
   
ще один знаток....пздц, як ви їздите ??
Обгі́н — випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху

ОК, приймається уточнення, якщо це тебе заспокоює.
   
https://www.facebook.com/100007802620150/posts/3120715394865184/

Ну а що ви хотіли. Тут половина ладні відмазувати свою дитинку за будь-які гроші, бо не може своя рідна "кровінушка" за якесь там вбивство сидіти...
   
Невже інфініті таке живуче, що ніхто з сикунів в салоні не вбився, тим більше, як пишуть ця тачка вже бита була з Америки
   
ОК, приймається уточнення, якщо це тебе заспокоює.
до чого тут заспокоює чи ні ?? я це навів,щоб вказати,що винний у дтп тільки довбойоб на інфініті.
   
проповідями щодо швидкісного руху через історичний центр міста...
не писди
або наведи цитату проповіді про швидкість в центрі міста .

   
https://www.facebook.com/100007802620150/posts/3120715394865184/

 14-річний підліток Коля веде образливе листування зі своєю ровесницею. Коли цю переписку побачила мати дівчинки, то він викликає 39-річну матір на «зустріч» (точніше писати «стрілку»). На зустріч в ТРЦ матір приходить з 19-річним старшим братом дівчинки.

 Ну так подонок развел двух взрослых и самоуверенных идиотов.Он типа "защищался" двое взрослых хотели "избить ребенка". Она бы еще кого то повзрослей с собой взяла "проучить наглеца". Вот самосуд и закончился тем чем закончился. Пришла бы с ментами все было бы по другому.
   
А талибан бы его повесил на столбе освещения на этом перекрёстке. И он бы там долго висел как напоминание водителям.

Украина не прошла свое средневековье. Рано украинцам Евросуды  21 векв

и чуть дальше повесил бы его папу. ибо его папа такой же отморозок.
   

14-річний підліток Коля веде образливе листування зі своєю ровесницею. Коли цю переписку побачила мати дівчинки, то він викликає 39-річну матір на «зустріч» (точніше писати «стрілку»). На зустріч в ТРЦ матір приходить з 19-річним старшим братом дівчинки.

Ну так подонок развел двух взрослых и самоуверенных идиотов.Он типа "защищался" двое взрослых хотели "избить ребенка". Она бы еще кого то повзрослей с собой взяла "проучить наглеца". Вот самосуд и закончился тем чем закончился. Пришла бы с ментами все было бы по другому.

защищался пневмой? я удивлен, шо ему эту пневму после стрельбы не запихали в жопу. анекдот про "спили мушку" был бы уже не анекдотом.
   
українцям рано гратися у державність. не потрібна вона нам на цьому етапі.

нам би сюзерана якогось хто випоре козаченьок

ну приміром як французи алжирців

А давай он тебя выпорет?
   
Невже інфініті таке живуче, що ніхто з сикунів в салоні не вбився, тим більше, як пишуть ця тачка вже бита була з Америки

Инфинити хорошие машинки. вот только карма у них плохая
как и у БМВ. и ту, и ту марку ОСОБО ЛЮБЯТ ДОЛБОЙОПЫ. и не только в Украине.
как увидел кого на Инфинити - долбойоп детектед.

ЗЫ на днях гулял вот возле одного ТРЦ. увидел машинку, которую ее владелица припарковала совершенно по-скотски (заняв сразу несколько паркомест). угадайте марку машины.. нет, не Инфинити. БМВ.. ЧОРНАЯ вся.
   
в чувака просто життя не складеться якщо він буде доїзджати до кінцевої точки 5 хв довше
А з якого  лисого  я повинен доїжджати на 5  довше?
Бо що? Бо судова влада проїбала потенційного вбивцю? бо МВС продає їм посвідчення?
   
https://www.facebook.com/100007802620150/posts/3120715394865184/

1. Тут не лише те, що суд встановив такий обсяг грошового відшкодування, тут навіть більше наслідок того, що цей підліток далі борзів те, що "за 100-200 баксів можна купити копів"
2. Заяву про угін авто від аноніма не приймуть (принаймні наскільки я знаю), це повинен бути власник авто. Так що нехай або батько не свистить, або треба потрясти того "копа за 100-200 баксів", який таку заяву прийняв.
   
защищался пневмой? я удивлен, шо ему эту пневму после стрельбы не запихали в жопу. анекдот про "спили мушку" был бы уже не анекдотом.
"их было двое  взрослых против меня маленького" там же в переписке надрать зад малалетке при встрече не забыла ж мама написать.
 приплетать тот поступок к этому немного тупо, оно конечно характеризует этого типа как сволочь, но к судям претензии предъявлять сплошная эмоция. Не думайте что если вы отшлепаете чужого ребънека,даже заслужено, и он вам нанесет увечья, то суд станет на вашу сторону.
 
   
и чуть дальше повесил бы его папу. ибо его папа такой же отморозок.

Очень даже может быть. Фупчеги просто боятся себе признаться, шо на украинских исторических часах средневековье. А не 21й век.
   
Подивимося.  Таких треба ізолювати пожиттєве. 
Зайка сидить , сподіваюсь цей сяде також.
Водію авео RIP  :(
:super:  фото літнє... Гарно Зайка...сидить лежить...Не знаю як Крокі...а я би вдув...

   
Чё-та, имея в анамнезе отца-алкоголика и мать-заробитчанку, сопляк слишком борзо разговаривал с полициянтом. Это в советское время мясник на рынке - это ого-го какая фигура, а щаз - ничого особливого.

імхо за совка навіть синок м"ясника з базару не наважився післати мєнта...

Папік напевно м"ясо продавав на базарі років 20-30 тому.
Зараз мабуть торгує у масштабах України чи більше.
   
та який мясник ?
батьки виродка легенду придумують.
там або прокурорські або судді чи сбушники.
   
:super:  фото літнє... Гарно Зайка...сидить лежить...Не знаю як Крокі...а я би вдув...

Показати зображення...
----
Страждає,бідна,зразу видно. :(
   
А з якого  лисого  я повинен доїжджати на 5  довше?
Бо що? Бо судова влада проїбала потенційного вбивцю? бо МВС продає їм посвідчення?

з якого лисого я повинен їздити тверезим? бо судова влада пройопує потенційного вбивцю? чи тому що МВС продає хронам посвідчення?
   
імхо за совка навіть синок м"ясника з базару не наважився післати мєнта...

Папік напевно м"ясо продавав на базарі років 20-30 тому.
Зараз мабуть торгує у масштабах України чи більше.
----
Ну,при совку "кривава гебня" була,що поробиш.
Придушувала свободу- ні тобі вбити кого,ні вкрасти багацько- за все розстріл.
Не жаліли навіть "своїх"   :X
   
з якого лисого я повинен їздити тверезим? бо судова влада пройопує потенційного вбивцю? чи тому що МВС продає хронам посвідчення?
  :lol:  (tu)

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 17:35:06 від Ruza
   
У пацана явно выраженные проблемы с кукухой. Родакам не машину нужно было покупать, а психолога. Но скорее все, там у всей семейки кукуха давно отлетела.
   
з якого лисого я повинен їздити тверезим? бо судова влада пройопує потенційного вбивцю? чи тому що МВС продає хронам посвідчення?
Почав дурня клеїти?Чи мені здалося. речі які ти порівняв дуже різні.
Я все розумію,в генах закладено  в грудях клекоче,а пояснити важко.
То чого я мав би їхати довше на цілих 5 хв?

   
о , супермен зараз буде вчити унтерменшів. Буржуї в містах їздять 50 і не бухтять.

И даже 25. Миль. Сами себе в своих районах устанавливают.

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 18:27:54 від U2
   
Очень даже может быть. Фупчеги просто боятся себе признаться, шо на украинских исторических часах средневековье. А не 21й век.

И находятся такие, шо отрицают феодализм в Украине.
   
імхо за совка навіть синок м"ясника з базару не наважився післати мєнта...

Папік напевно м"ясо продавав на базарі років 20-30 тому.
Зараз мабуть торгує у масштабах України чи більше.
Если папик 30 лет тому продавал мясо, то наверняка связан с криминалом. Как Боря Колесо. И сейчас наверняка не кошачьими консервами торгует.
 Инфинити для сопляка на последние деньги не покупают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія